• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
My jsme všude nahlásili at nám nic nekupují a dají nám penízky-samozřejmě každej podle svých finančních možností a v lednu si chceme koupit friták a nový hrnce :slight_smile: já potřebuji novou žehličku,manžela s tím už otravuji pěkně dlouho tak doufám že mi jí ježíšek nadělí i když on tvrdí že žehličku mi kupovat nebude,tu at si koupim sama..
21. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Kačenko, už se to zlepšilo. Budí se po 3 někdy 3,5 hodinách. K ránu teda zas po dvou, ale to už neva, jak to není celou noc.

Hani, my taky dostaneme peníze nebo už jsme dostali :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
my taky dostaneme penízky od našich i od tchánovců :dizzy_face: lepší než drogerii nebo něco podle jejich vkusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradši si pořizuju věci sama :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
tak už se mi zase podařilo připálit filipovi oběd :angry: no tak mu dám tu dýni ze včerejška. tak já mám pro martina hokejovou tašku, pak zastřihávač na vousy peněženku, triko a mikinu. a já jsem si vlastně vybrala to nosítko a zimní boty, ty ještě nemám koupený takže pod stromkem nebudu mít asi nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: poklade gratuluju k markétce je kouzelná at to rychle všechno doženete. už jste doma?
21. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Kačenko, tak my si většinou nic nekoupíme a peníze utratíme :sweat_smile: . Ale i tak se hodí :wink:

Hani, krásné přání :slight_smile:

Půjdeme ven. Sice se mi moc nechce, dost tam fučí, ale Mareček by spal. A teď začalo vykukovat sluníčko, tak to snad půjde.
jo a holky, ani nevím, jestli jsem psala ale od ledna jsme přihlášení na plavčo :grinning:
Takže ježíšek by mě měl přinést plavky, ty co doma mám jsou fajn, ale do vršku se nevlezu :sweat_smile:
sun to jsi šikula, ještě že máš tu dýni :grinning:
blani tak to si užij vychajdu, my půjdem odpo, dopo bude prcek spát doma, půjde tak do hodiny do pelechu a běda pokud neusne :grinning:
21. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
jé hani krásný přáníčko? Jak jsi to udělala? To jsi šikula, já na takový vychytávky jaksi nejsem
21. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
hani, fakt krasny pranicko :wink: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
jo jo šikula to jsem hlavně, že jsem u toho stála :rolling_eyes: hani krásný přání, taky budu muset něco ztvořit, ale čekám na ty fotky od fotografky, doufám, že zítra by mohly být. :slight_smile: vlastně tohle bude taky můj dárek vánoční pro mě. moc se těším. charlii my jdem taky od 9. ledna na plavčo od tchánovců dostanem peňázky tak je za to utratíme tícku nám proplatí pojištovna tak to bude v pohodě.
21. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
sun to máte dobrý, nám pojištovna nezaplatí nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všechno zrušili, potvoráci :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
děkuji..to mi vyráběla kamarádka,já to taky neumím,já jen dodala fotku :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
no já doufám, že to taky nezruší do příštího roku :grinning: každá kačka dobrá. potřebuju tady nějak poklidit a vůbec nevím z který konce to mám vzít :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
no já doufám že nám vzp aspon nějakou částku zaplatí..
sun já začánám skoro vždycky v ložnici a poslední uklízím kuchyn :wink:
21. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
no já tady běhám po bytě přenáším věcí tam a zpátky co kam patří občas si odpočinu u pc :grinning: ted tu zrovna házím do krabice hračky nějak se nám tu přemnožili jsou po celým bytě :grinning:
21. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
šla jsem vás dočíst a Mareček lezl za nou, teď mi chce pomoci se psaním :grinning: :grinning: a kope mi do pojezdu na klávesnici :grinning:
21. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
lezl za mnou ne za nou :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
teda ten mareček je ale šikula :grinning: hani tak my jdem dneska taky do masa, jiný skleničky tu nemám jen moje první lžička mrkve :sweat_smile: a tu dýni jsem ted našla snad všude po bytě ublinkanou, tak jsem to radši vyhodila, tak ted volala fotografka dorazí až ve středu, teda to budu napnutá jak struna :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
holky, tomas dnes vari, pak jdem na prochajdu a ja pak jedu do centra, kolegynka ma rozlucku v praci, tak se tesim a chtela bych si koupit bundu a boty, ale mozna radeji par dni pockam na slevy..
21. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
hani no já se obávám, že vzp právě nezacáluje nic, jsem nedávno brouzdala po jejich stránkách a našla jsem, že veškeré příspěvky pro těhotné, pro maminky s dětmi a ještě další zrušili :angry:
21. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
já jsem u metal aliance a ti přispívají na očkování synflox na každou vakcínu 1000 Kč a pak na plavání pro děti, ale to nevím jestli 300 nebo 600 Kč (nebo 500 Kč?) :wink:
21. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Andreasek - já taky potřebuju zimní boty a zimní kabát a chci počkat až na slevy - zimní kabát mám, ale už asi 3 nebo 4 roky a je jasně oranžový a to je fakt už out - zkoušela jsem si pěkný černý s jemnou bílou kostičkou v Alpine pro a moc mi slušel, ale stál 2500 Kč, mohli by ho zlevnit, že? :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
taky počkám s botkama po vánocích :grinning: :wink: už mám vyhlídnutý tak uvidíme na kolik půjdou po svátkách, tak u nás je už jen -7 :slight_smile: ve stínu. docela pařák. jdu se oblíknout a odvezu malýho k nášim na hlídačku a vypravím se do města pro poslední drobnosti. tak večer papa
21. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
blka:vazila 2125g a merila 45cm a byla skoro 14dnu v inkubatoru a pak mi ji daly na pokoj sem sni byla v nemocnici. ale uz sme radi ze sme obe doma!! Doma to je mnohem lepsi!!!! :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak jsme tuuuuu :slight_smile:
pucek váží 8020g a měří 69 cenťásků :slight_smile: takže ho pan doktor jako pokaždé oslovil:Ty jsi ale macek :grinning: jinak je naprosto v pořádku a úúúplně zdravé miminko(no spíš mimino :grinning: )a příští týden jdeme na včeličku Synflorixu mít dneska u sebe o 400kč víc tak už ji mohl mít :wink:
Jiank manžovi jsem koupila peněženku,osušku s nápisem Z lásky :grinning: ,2 knížky no knížky spíš takový enciklopedie a prkýnko páč nesvačí z talíře,ale z prkýnka :grinning: a jestli se mi ještě povede dostat do města tak mu koupím ještě aspoň nějaké tričko :wink: :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky, byli jsme na procházce, tak vás zdravím a jdu dočíst. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
káťo, tak to jsou míry akorát. Jsem zvědavá na nás. My budeme mít možná už přes 70 cm, musím ho změřit. A váha bude určo podobná vám. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak jsme doma z venku.

Kačenko, my jsme taky u metal alianc, tak si musím zjistit, jak je to s tím proplácením. Sice to je nepatrná částka, ale aspoň něco :wink:

Kači, tak to je teda macík :wink:

Poklade, říkám, že nevypadá nedonošeně, když ten náš prcošek měl při narození 2200g :slight_smile: . Věřím, že je doma líp :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak jsme doma od rehabdr. Sice nás pochválila, ale cvičit musíme dál, blééééééé, se mi nechcéééééééééé. Další KO máme za dva měsíce, tak z něj ten záklon do tý doby vytluču :grinning: prý malej ale je, no to vidím sama, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Poklade tak hlavně že jste už doma :wink: :slight_smile: a váhu měla malá docela pěknou na to že vykoukla na svět takle brzy :slight_smile:
Evul :wink: no já zěch 8 kilo čekala že bude mít:grinning: a taky jsem na Davídka zvědavá :wink: :slight_smile:
Blani no proti Marečkovi určitě :wink: :grinning: :grinning: je to náš valibuk :slight_smile:
Tak jsem se teď koukala na naší pojišťovnu,Česká průmyslová,a ta přispívá 3000 kč na očkování takže super :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.