• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Katko, pěkná váha. Aspoň s někým se může Alex rovnat :grinning: Ikdyž je trochu delší.
21. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
káťa:já taky čekám trochu přes 8 kg. Jsou to valibuci ale co. :wink: :grinning:
21. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jitu :wink: :grinning: :grinning: no nejste v tom sami :grinning:
Evulko jó jsou to pořádní chlapácí :wink: :grinning:
21. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
káťa: vždyť jo, tak to má taky být. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Evi :slight_smile: jj no koneckonců co bych chtěla když má tatínek pomalu 2 metry :grinning:
tak špunt usnul v autě a ještě pořád chrápe v autosedajdě :astonished: :astonished: no to čumim :confused: to se ještě nestalo,ale zase nebude spát na vychajdě :confounded: páč hned po koju chci vyrazit ven :wink:
21. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Katko, taky mi spí v autosedačce, ale už šustí světluška, tak se asi probudí.
21. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
káťa: to jo, má být po kom. U nás bude Davča asi velkej po mně. Já mám 183 cm a manža má 170 :grinning:
21. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky máte některá profil na Facebooku? :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Kači :grinning: :wink: . To je super s tou pojišťovnou :wink:

Evi, já ne.
21. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Evul nemám :sweat_smile: týjo ty jsi větší než chlap???tak to se mi v životě nestalo :grinning: :grinning: :grinning:
Jitu no on se dycky doma hned probudil :wink: ale dneska mu to nějak chutná :grinning:
Blani jj no taky jak jsem zajásala :wink: :grinning: :grinning:
tak jdu žehlit pak kojit(případně před tím ještě špunta probudit) a hurá ven :wink: :grinning: tak zatím páááááá
21. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
káťo, to mně jo a hodněkrát. :grinning:
21. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak já mám 170 a manža 187 nebo tak nějak, tak Alex malej nebude.
21. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
jitu, koukám, že u vás je to správně a opačně než u nás :grinning:
21. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Kači - 8 kg, to je teda kus :grinning: :grinning:
já mám asi 166 cm a Pepa měří něco přes 190 cm, takže by malej mohl být i kolem 2 metrů, ale taky může být prťavej po mamince :grinning: :grinning: - jo a menšího chlapa než jsem já jsem teda ještě neměla, ale když má Evička 183 cm, tak to není žádný problém mít menšího chlapa :wink:
21. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
už jsme doma z procházky, je tam krásně a nad nulou, byli jsme necelou hodinku venku - fakt ten kočár pěkně ztěžkne v tom sněhu - ufffffffffff - teď dospáváme v chodbě v kočárku :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
kači: no právě...to byl můj problém. Byla jsem zkrátka na ně moc velká :grinning:
my jsme přišli z prochajdy ve 12 a malej spal v kočáře doteď... :grinning:
21. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky holky,tak my vás tak rychle nedoženeme.Vojtík váží 7520g,ona ho neměří,tak ho pak změříme s Jindrou.Byla s ním velmi spokojená.Dostal druhou hexu u které plakal,ale jen chviličku.
Teďka dostal kukuřičnou křupku a má z toho Vánoce.Můžeme už je dávat a také ty dětské sušenky samozřejmě v omezeném množství.
Venku krásně svítí sluníčko.
Hani moc krásné přáníčko. :wink:
21. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
andrej: tak to je šikula, že moc neplakal, Davča docela u první jo, ale jak jsem si ho vzala do náručí,tak bylo po pláči :wink:
21. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
No Evi asi tak nějak,maminčina náruč ho hned utišila.Teď na mě kouká a asi si říká kde mám ty křupky :grinning: :grinning: měl tři to mu bohatě stačí.Já jsem dojedla vaječnou omeletu s bramborem a anglickou slaninou.Ven už nepůjdeme,bohatě stačilo.Táhnout po některých těch chodníkách kočár je fakt síla.
21. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak sotva jsem dopsala, že dospává v kočárku, tak začal ryčet :sweat_smile: - už si hraje na dece u tchánovců :slight_smile:
Vojtík má taky pěknou váhu, Mareček měl ve středu 7,23 kg, takže o trošku méně než Vojtík, ale asi je taky trošku menší - jen 67,5 cm, ale oni ho moc nenatahujou při tom měření, prý se to nemá :slight_smile:
jsem zvědavá, jak bude plakat Mareček u toho očkování, snad už nám ho mezi svátky dají :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
andrej: tak to mají kluci stejně, maminčina náruč je jistota co? :wink: A jak se ti jezdí s Cortinou? Mně fakt dobře, je to fakt bezvadnej kočárek.

kači: u nás to tak taky většinou bývá, že napíšu, že spinká a on se probudí :grinning:
21. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
katy jsem nechápala, jak jsi psala o prkýnku pro manžela, tak jsem si říkala, teda to je terno si dát k vánocům záchodový prkýnko, pak mě to cvaklo :grinning:
21. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Ty jo holky,mame dudliky Nuk ty silikonovy pruhledny a ted koukam, ze jeden majda prokousla - nastesti ten kousek co trcel nespolkla.Nekde jsem cetla, ze jak zacnou zoubky tak je lepsi ten latexovej,ze je odolnejsi.Tak bacha na to :confused:
21. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Jaký je rozdíl mezi silikonovými případně latexovými dudlíky?

Moderní dudlíky se skládají buď ze silikonu nebo z latexu. Oba materiály mají své pro i proti:

Latex je v porovnání se silikonem značně odolnější a pevnější. Je obzvlášť vhodný pro děti, které už mají zuby – latexový dudlík nemohou tak rychle zničit. Latex není tak odolný proti teplu. Působením slunečního záření a častým vyvařováním se latexový dudlík rychleji opotřebí a stane se porézním. Silikon je měkčí a případně příjemnější než latex. Silikon je méně elastický než latex a velmi rychle praskne když se objeví první trhlina. Potom se mohou odlupovat kousky a dítě je může spolknout. Latex má zabarvení dohněda – silikon je naproti tomu průhledný.
21. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Mně se ty latexový dudle vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Andaro, ještě že to nespolkla :confused: .

Jsme s manželem pěkný paka :sweat_smile: . Jak jsou na té jídelní židličce kolečka, tak jsme si říkali, že jsou úplně naprd takový malý plastový, že to vůbec nejezdí a ony byly zabržděný :grinning: :zipper_mouth:
21. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Mne se ty latexovy taky nelibej,ale i kamoska rikala, ze ji ten silikonovej malej prokous, tak maj latex :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Blani- :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
no mě od pohledu ten latexovej taky moc neláká, ale jak nám kdysi šmakoval co :grinning: tak já mám pokoupený poslední maličkosti, ségra dneska jela k dr. něco na ní leze tak se to doufám, nerozšíří po celý rodině. :pensive:
21. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
tak my máme taky silikon, latex mě taky neláká.

blani: šikulkové :grinning:
21. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
Tak u nás se chrní, jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. :pensive:
21. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.