• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
holky ja si trochu pospala..
mne prijde, ze si mala nekrkne skoro nikdy, vetsinou prave usne, tak ji davam na bok..
holky, dnes jsem v plince nasla malicko krve, uz v porodnice tam trosku mela, to pry byla vysrazena sul, ale pry kdyz se rozkojim, ze to zmizne a dnes zase trosku :frowning2: zacina knourat.. jdu se na ni juknout..
ze me jde porad krve jak z vola.. no jo no, jsme teprve par dni po porodu.. zitra jedu na bulovku na kontrolu toho siti za dr. a pak s malou k dr.. teda snad tam bude a nema dovcu..
6. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj Andreasku - gratuluju k Sabince, je to krásná holčička :slight_smile:
o té krvi v plínce jsem někde slyšela, ale radši se na to zeptej doktorů, měla to známá a její pediatrička to bagatelizovala a pak z toho byl velký problém, její malej měl pak plnou plenku krve a už jeli do nemocnice, tak určitě se na to poptej :wink:
já taky pořád krvácím, snad už to brzy skončí, už mi ty vložky rozčilujou, připadám si pořád jak zapařená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Andy my jsme měli taky krev porodce,hned jsem letěla za sestrou,to je prý normální jak s emimi pořád čistí,tak to může být i ta krev
Tak jsme dorazili z Teska,no nákupy žádná sláva,nemáme tam moc těch obchůdků,ale aspoň jsem si koupila v taku tílko.
Tak já už jsem moc ráda,že nekrvácím a že nemusím nosit ty vložky bylo to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy Sabča je moc krásná :wink:
U nás je dusno,slunko svítí,teď si i přeju aby se zase trochu ochladilo,malý si větral dupku,ale moc s emu to nelíbilo,tak už zase spinká oblečený
6. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky..jdeme vás pozdravit..nějak už ten pc nestíhám,to byli doby když bjsme tady vysedávala od rána do večera..Sofinka ted spinká,tak já žehlím,Petr se šel projít s Rozárkou,vypadá to tady na déšt,takže ven asi zas nepůjdeme,včera jsme taky nebyli,měli jsme tady Pétovo rodinu a malá celou dobu spala,vůbec nešlay vzbudit a jakmile odjeli tak se probudila a byla 2 h vzhůru-potvůrka..
Vítám maminky Andreaska a Ipusku :slight_smile:
Andreasku malá Sabinka je kočka,moc se vám povedla-gratuluji :slight_smile:
6. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holky já jsem 19dní po porodu a krvácím pořád :frowning2: ještě stále je to na normální vložku o intimnce si můžu nechat zatim zdát.. :frowning2: ale už mi to fakt neba..
Jo a u nás malá taky krká tak půl napůl ale ublinkáváme dost často a taky má chudinka dost často škytavku...
Přidám si nějaké fotky do alba,v sobotu Péta koupal,tak kouněte :wink:
6. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoj Reni vzkazuje že má od 6h poslíčky a je v porodce a čeká na anesteziologa a jde se na věc už dnes!!!! tak držte palce!!

juj a já se přiřítila z koupáku a jsem z toho vedra hotová, moc to není příjemný, když se němůžu smočit!! :unamused:

pak si vás dočtu-letím ke kámošce na kávu!!
6. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak nakonec se rozhodla Karolínka že vykoukne na svět dřív-tak na Renču moc myslíme a držíme palečky :slight_smile:
6. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
a jukněte do alba mám tam novou mooooc pěknou fotku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
wsmoulinkaa :grinning: takovou máme taky.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Smouli, čím to krmíš? :confused: :confused: :confused: :confused:

Tohle náš malej nedokáže. Teď třeba neměl v plence kakanec žádnej, ale tedy přebalovačka byla už po dvou hodinách, protože z toho vedra nemůže pořádně zabrat, tak jsem ho nakojila a přebalila. Teď tu vedle mě trůní v polohovacím lehátku a očmuchává ho psice, ale aspoň je hodnej, v postýlce se furt mlel.
6. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: míšo nutrilonem dokrmuju...no vlastně s prsu dávám jen večer už, takže to má každopádně z nutrilonu :wink:
mě malá vydrží spát skoro pořád jen venku v kočáru, ale jak přijedeme domů tak čučí a nemůže zabrat a řve...taky se pěkně rozčiluje!! nakonec teda usne páč musí :sweat_smile:
6. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Tak Renča bude mít Karolínku už dneska? Tak to je super :slight_smile:
6. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Helulicku, to v tej papírovce necháš malého celou dobu od 22 do 5 bez přebalení?
6. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
holky tak jsme se vratili z pohotovosti na bulovce, ta krev je pry hormonalni reakce, jakoby jsou to pry me hormony.. normalne kocicka jakoby spini.. prohlizeli ji dva doktori, tak jsem uz klidna.. to jsou mi ale veci.. :fearful:
6. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Andreasku, o tom vykládala dětská doktorka v porodnici, ale já mám kluka, tak jsem to poslouchala jen na půl ucha.
6. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Andrej, to jsem měla ještě v porodnici. Mareček měl podle mě krev na plínce, tak jsem zavolala dětskou sestru a prej, jak víte, že to je krev :confused: . Tak je to červený a je to v plínce, tak co mě asi mohlo napadnout, že. A že prý se ta moč tak někdy zabarví kvůli hormonům.
A maminka, co byla se mnou na pokoji, měla holčičku a ta měla takový krvavý výtok a to je prý taky normální. To jste asi měly vy.
6. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Zdááááááááár kočky :slight_smile:

Cháááááááááááááááááááárrrrrrrrrrrrrliiiiiiiiiiiinkáááááá je zpááááááááááátky :grinning:

Moc děkuju všem za gratulace, dneska nás pustili, takže jsem od oběda doma a jsem strašně ráda. Ty špitály moc nemusím, i když personál byl moc fajn. Porod jako takovej je naštěstí za mnou, trval od první kontrakce 20hodin, takže byl docela dlouhej a vyčerpávající, ale to štěstíčko to hravě přebije :wink:

Co tady novýho? Nějaká další nová mimča?
6. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj Charlie, vítám vás zpátky :slight_smile: . Tak to muselo být fakt vyčerpávající. Mně vyčerpaly i ty 4 hodiny :sweat_smile: .

Reni dneska přijali do porodnice s tím, že zítra půjde na císaře a má poslíčky, tak prej půjde už dneska.
6. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
ahoj charlie :slight_smile:
my se se sabinkou vratily vcera :slight_smile:
jak to vse zvladas? :wink:

miso no mne prave rekli v porodce, ze to muze byt vysrazena sul, coz mela prvni dva - tri dny, ale to prave bylo spis oranzove, tohle normalni krev.. tak jsem rada, ze jsem v te nemocnici byli..

jj blani, to tedy bude ono.. uz jsem klidas :slight_smile:
6. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Jsem chtěla jít chvilku na procházku a začalo tam kapat. Tak nevím, jestli začne pršet nebo ne.
6. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
andreasku tobě taky moc gratuluju k Sabče, supr že už jsme s prcky doma, co?

No zatím zvládáme v pohodě, máme mlíka jak dojná kráva, takže malá krásně papká a vždycky po kojení usne :confused: :grinning: :grinning:
Snad jí to tak vydrží.

Manža je teď v práci, ale už ho netrpělivě vyčkávám, musíme postýlky připravit, to už jsem jako nestihla :grinning:
6. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
holky dotazek :slight_smile:
mate taky jeste jakoby trochu bricho? :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
charlie: vítej zpátky maminko. Hodíš sem potom nějaké fotky Verunky viď? :wink:
6. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
andreasku já to jakoby břicho mám :wink:

evi to víš že jo :slight_smile: Hodím to sem jak to půjde :grinning:

Jinak dotaz na maminy. Chladíte si prsa? Mě se strašně nalili a pěkně to táhne. A taky by mě zajímalo, jestli to bude s prsama trochu lepší, protože mě z nich teče mlíko proudem :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
charlie: budu se moc těšit, určitě je malá dokonalá... :wink:
6. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Andreasku mám v albu břicho po příchodu z porodky. Dneska už mám menší, spíš je to jen povolená kůže, tomu se musí dát čas.
6. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
Charlie, vítej doma.
6. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
Evi Davídek bude taky dokonalej :wink:
6. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
Charlie, prsa budou lepší, před kojením je nahřej, trochu odstříkni, po kojení leduj a pokud bude třeba tak po 6 hodinách můžeš paralen. Mně to zabralo. Mlíkárny fungujou bez obtíží asi od 7 dne.
6. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
Jo ale jinak, jak malej začne sosat z jednoho, tak se automaticku spouští mlíko i z druhýho. Ale zkraje stačilo předklonit se a teklo mi mlíko :grinning:
6. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.