• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
U nás už se taky spí. Byl unavenej. Za celej den naspal max. 2 hodiny :unamused:
21. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Když Alex spí dvě hodiny za den, tak to považuju za úspěch :grinning:
21. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Jitu, fakt? A kolik ti spí normálně? Nám se to tak zhoršilo tak týden zpátky. Předtím spával 3-4 hodiny. Jako on by to potřeboval i teď, je na něm vidět, že je unavenej, ale nezabere.
21. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
No nevím, tak 3* po půl hodince.
21. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Hm, tak to není moc. A tak málo ti spí už dlouho?

Jsem vyplňovala ty papíry na rodičovskou, no hnus. Zítra bysme se tam chtěli stavit, tak su zvědavá. Doufám, že nebudu muset letět někam jinam s tím fialovým papírem :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
tak my už taky spíme :wink:
Přes den to poslední dobou máme se spaním tak, že kolem 11h jde spát a spí půl hodky a pak odpoledne jdu ven a to pak spí tak 2-3hodiny.

S těma dudlíkama jste mě trochu vystrašili, jsem netušila, že to odpadne nebo že to to dítě dokáže odkousnout
21. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Musíš mít potvrzení od plátce PPM, to rozhodně není na pracáku, kde dělají výplaty porodného a rodičáku, protože to nemá nic společného s obecním úřadem, spadá to pod ČSSZ a je to dle sídla zaměstnavatele. Bez toho potvrzení tam půjdeš zbytečně.
21. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
blani takhle jako spí Alex, tak i moje kamoška to tak má s malým. Občas si teda tu jednu půlhodinu natáhne na hodinu, ale to prý není nijak často
21. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
jo to je fakt, jitu má recht, taky jsem ten jeden papír posílala na čssz dle sídla a čekala než mi to poslali zpět
21. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
tak u nás se taky chrní zkusila jsem mu dneska dát to um tak uvidíme, já jsem odstříkávala a dala jsem 60 :sweat_smile: nic moc teda.
21. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jitu, aha, a to mi potvrdí kde? Já to mám od zaměstnavatele a v kolonce pro částku je napsané vyplácí OSSZ. Jako nechápu, proč to nemůže být jen na 1 místě? A to mi nepotvrdí tam, kde jsem byla žádat porodné? Když jsem se předtím paní ptala, tak říkala, že rodičák se žádá u nich.
21. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Manža si prančí klobásku na pánvičce a obrací ju rukama. Pako :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak u nás se nespí, u nás se řve.Spal odpoleden a mě bylo hned jasné,že večer to bude katastrofa,taky že jo. :angry:
21. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: manža je koukam azbestovej :wink: :grinning:
Charlie no pokud by to záchodové prkénko bylo mahagonový tak to by terno bylo :wink: :grinning: :grinning:
tak malej toho samo na prochadě moc nenaspal když chvliku předtím se probudil a tak jsme jeli chvíli i s muzikou :sweat_smile: a večer byl úplně grogy a takovej hotovoučkej chudinka můj malej a usnul do 5-ti minut co jsem ho dala do postýlky :slight_smile:
21. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
káťa: u nás se taky do 5 min spalo. Usnul asi tak kolem 19:15.
21. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Evul no ale mi stále zamotáváme do tej deky :sweat_smile: si někdy říkam že se nám snad nepodaří jí odbourat :frowning2:
21. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jéééé Blani suprová nová fotečka v albíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je úúúúúžasnááá :grinning:
21. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
káťa, ale neboj,taky k tomu dospějete. :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Evi no snad jo :sweat_smile: :wink:
21. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Kači, ani ne :grinning: :wink: . Děkuju za pochvalu fotečky :slight_smile:

Už jsem byla asi 3x za Marečkem znovu uspávat. To su zvědavá na tu noc. Su úplně hotová, tak jdu spát. Dobrou noc.
21. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
káťa: určitě. :wink:

blani: hezká fotka. Snad bude noc dobrá.
21. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Blani dobrou :slight_smile: a držím palec ať se vyspíš :wink:
Evi no snad to bude dřív než bude maturovat :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahoj holky, blani, moc hezka fotka marecka :slight_smile:
ja byla dnes na te rozlucce kolegynky, tatka zvladnul hlidani bravurne :grinning:
jdu do hajan, dobrou noc vsem, papa :wink:
21. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj všem.

Blanko, rodičák se žádá tam, kde porodný, ale musíš mít potvrzení od ČSSZ a to spolu nemá nic společnýho. Zeptej se vaší mzdovky, kam posílá nemocenský apod. a tam si to pak vyřiď. A až budeš mít potvrzenou výši příjmu - PPM, tak teprve půjdeš tam, kde si žádala o porodný. Sice se obojímu říká socka, ale společného nemají nic.
22. pro 2009 v 07:12  • Odpověz
Ahojky,
zdravím všechny a přeji krásnej den :slight_smile:

Dnes jdeme do poradny a na 2. hexu, tak jsem zvědavá na váhu a míry :grinning: V neděli jsme měli půl roku, toto letí, za chvilku nám vyrostou ani nebudeme vědět jak :grinning:
Tak náš malej má asi atopickej ekzém nebo pátou nemoc, uvidíme co nato mudra. Na obličejíku ma trošku zarudlý tvářičky, ale to mi přijde už trošku lepší. Ale na zadku má fleky, sem myslela nejdřív, že opruzenina, ale nevypadá to, hlavně se to vůbec nemění a na tělíčku má pár malejch flíčků...tak uvidíme s jakou se vrátíme :unamused:

blani, ty teď řešíš rodičák?? to už jsi měla mít vyřízený ne??
22. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
dobré ráno,
tak u nás um zafungovalo kojo až v 5 :dizzy_face: :dizzy_face: akorát, je mi líto, že už nebudem večer kojit, no ještě dneska mu dám šanci poslední jinak bude mít na noc um chci se taky vyspat :slight_smile: půl rok máme splněnej tak můžem pomalu začít ubírat. heli co je to pátá nemoc? jsem slyšela jen o šestý? (a to taky nevím pořádně co to je :sweat_smile: )
22. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
tak založila jsem 7. měsíc tak mrkněte zatím tam jsou jen spací fotky, ale ta poslední je fakt unikát, takhle chrní ted, jsem hned letěla pro foták a on nic chrní dál. :grinning: koukám do kalendáře a přeju vše nej k svátku šimonkovi od jitušky, taky už tu dlouho nebyla snad se zase brzo ukážou :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Sun, ta s dudlíkem nebo na boku? :grinning:
Alex má občas místo dudlíku na sobě žabáka :grinning:
A na bopku teda nespí, jakmile ho nechám na boku, tak se překulí na břicho a začne pást. Na boku spí jen se mnou v posteli, když se tulí.
22. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: .

Jitu, dík, ale na mzdovce teď nic nezjistím, protože tam nejsou. Uvidím, kolik tam bude lidí a paní mi snad řekne, kam s tím mám jít.

Heli, jo jo, teďka. Jsem si říkala, že je čas do těch 21 měsíců věku a naivně jsem si myslela, že ty peníze budou posílat sami :sweat_smile: . No, ale nechápu potom proč tam mají takovou lhůtu. Ale to je jedno.

Sun, super noc :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak u nás klasika kojo ve 3 a v 7 :wink: a teď slyším nějaké salvy do pleny tak se hold půjdem kouknout jestli to nebylo i s bobkem :grinning:
Sun pěkný fotečky :dizzy_face: super je ta s dudlem na obličeji :grinning:
Heli tak to jsem zvědavá kolik Štěpánek bude vážit a snad ty flíčky nebudou nic vážného :wink:
22. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.