• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak fililp má po krůtě siestu :slight_smile: a já chvilku klid, ted jsem se tu rozčilovala chtěla jsem si pustit koledy a nebere mi ten křáp cd :angry: asi poletí. jé evi taky bych už zdobila, ale počkám do zítra nazdobím ho večer, at mám na štědrej den klid. už se těším na ty fotky, já s tím taky tak trošku koketuju, ale jsem teda začátečník :grinning: mám asi čtyři květináče.
22. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
sun: jojo hned to sem dám,jak to zaschne, naaranžuju to a vyfotím. Já už právě tuhle techniku dělám docela dlouho, ale nic na tom není, určitě to máš moc pěkné.
22. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Táááák vánoce můžou začít máme umytý okna :grinning: :grinning: :grinning: no hned se z nich lepší kouká :wink: :sunglasses:
Adrosku pěkný fotečky :wink: :slight_smile:
tak my se jdeme vrhnout na tu mrkvičku už jsem malýmu umyla první jídelní náčiní :wink: tak nám držte palec :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
káťo,tak to tedy opravdu můžou Vánoce začít. Jsi šikulka :slight_smile:
Napiš,jak jste dopadli s mrkvičkou.
22. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak jsem dala ty svý výtvory do alba :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ty si tak šikovná.
22. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Já na tohle nemám trpělivost.
Jsem "uvařila" zeleninový salát a asi se půjdu natáhnout, teda já bych šla, ale Alex asi spát nebude, chrněl v kočárku nejmíň hodinu, tak to je na něj hodně.
Ještě půjdem ven kolem druhé hodiny, to by mohl taky zachrupnout. :grinning:
22. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jitu díky, snažila jsem se no. Doufám, že udělám všem radost
22. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Evi-moc krasny, kraklovaci lak je super co? :slight_smile:

Tak ja jsem hodim nejakou keramiku co jsem delala.MMt :grinning:
22. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak toto jsem delala na svatbu, i na zakazku : http://img442.imageshack.us/i/promori.jpg/
A neco z vystavy, oblibene stromecky: http://img257.imageshack.us/i/1003805p.jpg/
22. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
andar: jojo je super. ty to máš všechno taky moc hezký :slight_smile: jsi šikulka

Holky jdu se rozloučit, jedeme k našim na Vánoce a pak k rodičům manžela. Mějte se tu hezky a přeju všem tady hezké prožití vánočních svátků, hodně dárečků pod stromečkem. Na Silvestra jsme tu zpátky :wink:
22. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
-tak sme taky byli venku,Adulka ještě chrní v kočárku což se divím teda
-evule tak hezké Vánoce tedy
22. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
holky jste šikulky, evi krásný vánoce a svátky. mě vozí tchýně já tu ted poklízím :slight_smile: ale už mě to nějak zmohlo bolí mě záda jak blázen. :frowning2: no nic jdu pokračovat ještě musím zmáknout koupelku
22. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak rodičák vyřízenej :sunglasses: . U dr. hooooooodně plakal chudáček malinkej. A vážíme 5090g a měříme 62cm :dizzy_face: .
Manža se včera kasal, jak dneska bude vozit a já si můžu dělat věci do školy a velký kulový :unamused: . Za cca půl hoďky půjde na hokej a pak na florbal. A ještě potřebuju uklidit. Ach jo, není lepší být chlap :grinning:
22. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
Jsem jen naskok, mám kvalty...takže na poradně nám navážili 9,5kg (minule 9,03kg takže už tak velký přírustky nemáme) a 73cm :grinning: Na ekzém jsme dostali lipobasu a pak se po měsíci uvidí...
Při píchnutí hexe malej v pohodě, neplakal, ani to nezaznamenal, furt se usmíval :grinning:

Tak pěkný večer
22. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Ježiš, 5 kilo měl Alex někdy ve dvou měsících :pensive:

Heluli, to je tedy váha, tak na tu nemá ani Alex :grinning:
22. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Zkouším na zuby homeo, jestli to Alexovi nezabere, jinak dostane večer panadol, takovou kníknu vůbec neznám, furt se chce jen chovat, jakmile ho odložím, tak řev. :unamused:
22. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Tak my dnes poprvé dali mrkvičku :slight_smile: no první reakce byla asi tato(soudím dle výrazu obličejíku):No co je toto zase za humáč????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: fůůůj dyk toho mam plnou pusu :rolling_eyes: se ta matka zbláznila nééé?? :grinning: :grinning: no přidam pár foteček :wink: jinak během těch stěží 2 hodin co jsme byli na prochyjdě se oteplilo o pět stupňů :confused: ze 2 a 7 a kousek :unamused: takže to na zasněžené vánoce fakt nevypadá :confounded:
22. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Heli, teda, tož to je Štěpánka kus :wink:

Jitu, už vám rostou zoubky?

Holky, co myslíte, má cenu začínat zítra s mrkvičkou, když potom ty další 3 dny nebudeme na oběd doma? Četla jsem, že se má začínat v klidu, tak právě nevím...
22. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Blani, nejspíš jo, přijde mi, že má nateklý dásně a je teda mega protivnej.
22. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak pokud bude protivnej jen přes den, to zvládneš :wink: . Hlavně, ať ti spí v noci :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Jituš - u nás to budou nejspíš taky zuby - je protivnej jak blázen - taky furt řve, bleje a tak - v noci byl 5 krát vzhůru a pořád by dudlal, ráno jsem mu už neměla skoro co nabídnout, prsa úplně vypitá, hrůza - jsem zvědavá na dnešní noc :unamused:
22. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Heli - teda Štěpánek je pěknej kusanec :grinning:
22. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Blani - myslím, že o pár dní dřív nebo později - to je jedno s tou mrkví- je to na tobě :wink:
22. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Blani, v noci se budí a pláče, takže je to furt dokola. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Kačenko, díky :wink: . Mě se.e, jak se mě všichni ptají, jestli jsem ji už dala a manža se furt vyptává proč ne :angry:

Jitu, aha. Tak snad ten gel mu pomůže :wink:
22. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Blani - to mě taky donutil dát mu mrkev v podstatě manžel, takže je to všude stejné :wink:
22. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Kačenko :wink:
22. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
nejak toho mame hodne, tak nestiham konika..
juknete do meho noveho albicka, je tam vanocni pranicko :wink: :grinning:
22. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme doma

jitu tak si představ, že dr. té mé kamošky řekla, že pokud se už osypal, tak už infekční není a může k němu přistupovat jako ke zdravýmu dítěti a může i do kolektivu

blani téda už 5kg?? :grinning: :grinning: :grinning: Však nebuj, Mareček všechno dožene

kači tak mrkvička moc nedopadla, jo? No holt si musí zvykat, že, jsem zvědavá na nás

jo a Blani já bych s mrkví počkala až budeš doma, když někam jedete, tak to asi není dobrý
22. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.