• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, no vždyť jsem to tak psala.

Blanko, já nekupovala žádnej gel, dostal homeopatika.
22. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Jsem si koupila tu hvězdičkovou kofolu, to je jak když piju kofolu se zubní pastou titifruti nebo jak se jmenovala :grinning:
22. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Charlie, no jo, 5kg :grinning: . Náhodou, u nás to je sláva, když vždycky překročíme další hranici kila :grinning: :wink: . A díky k té mrkvičce :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Jitu, aha, já jsem to asi blbě pochopila. Tak snad pomůžou. Už spí?
22. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Blani, jj, už víc než hodinu.
22. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Jé, to se máš :wink: . Tak ať spí klidně :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
No on vždy usne, začne to až před půlnocí.
22. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
tak už chrníme,u kaše si pbrečel,byl už unavený,ale něco vypil,a vytuh.Jsem sama doma,tatínka máme na pracovním večírku,teď se asi zrovna z restauračky přemisťují na bowling.Tak já si otevřu Frisco-ovocné pivko a pustím se trochu do úklidu.A ještě mě čeká žehlení,v telce stejně nic není,tak ji budu mít jako kullisu.Zítra mám sraz s jednou amminkou,jsme si přes MMB objednala pro Vojtíka nějaké oblečení-Next,tak mi to přijde ukázat,a 25.12 mám schůzku s další mamčou,která má pro mě Nutroše z Polska.Jsem rozhodila sítě :grinning: :grinning:
Tak hvězdičkovou kofolu raději nebudu kupovat,to bych s etaky mohla pob...tutifriti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Já bych měla taky poklidit, ale jsem z toho celého dne tak utahaná, že si půjdu asi lehnout. Uvařila jsem aspoň brambory na salát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
tak u nás se dneska chrnělo okamžitě po položení do postýlky, no není se čemu divit, byla tady tchýně tak se tři hodiny předváděl :grinning: pak dopil um a vytuhl. jsme doma taky samy tatka zdrhnul do hospody dneska skončily tak to šel oslavit, takže zítra ho už budeme mít doma :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tak pucek už to taky zalomil :dizzy_face:
Blani jsem se koukala do tej knížky cotam má malej psanou váhu a ve 3 měsících měl 6kg :sweat_smile: :grinning: ale on to Mareček všecko dožene :wink: a s tou mrkvičkou bych asi taky počkala až budete zase ve svém klidném režimu:wink: :slight_smile:
Sun jj jsou to komici ty prckové co :slight_smile: :grinning:
Andy teda ty to máš ošéfovaný koukam :grinning:
22. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak my doufám taky spíme

jitu aha, jsem si to asi blbě přečetla

já mám taky tatínka v hospodě, čumím na goťáka ale jen jako kulisu, píšu si s kamoškou přes skype
22. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jitu, brambory na salát už dneska? To já je budu vařit až zítra.

Kači, však my vás doženem :wink: :grinning: .

Já se půjdu taky natáhnout. Sice bych měla dělat něco do školy, jenomže su taaaaaaaaak grogy :pensive:
22. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Blani jj určo to všechno dožene :wink: :slight_smile: a přejem dobrou noc :slight_smile:
Charlie koukam taky máš manžu v hospůdce :wink: náš taťka je teda doma a kouká na TV :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahooiooooooj

tak jsem vás letmo dočetla a jinak u nás dobrý, už jsme dnes ustrojili stromeček, teda to je mega strom, zítra se budu snažit sem dát pár fotek!!
jinak nelinka je hodnoučká, se spaním to není uplně ono, ještě občas 2x vstane na papu.

evíku - jak to děláš s jídlem?? v noci?? vyndáváš malého?? já ji nakrmím rovnou v postýlce, dám dudu a je tuhá!! Už ji nevyndávám, páč většinou procitla.

Blani 5kg??hmmm mě by už doktorka hnala na příkrm jak ji znám, ikdyž bych kojila!!

tak jeban :wink: :slight_smile:
22. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Šmoulo konečně ses ukázala :wink: cos mi to poslala za mail?????se na tu zprávu nemůžu dostat :confused: :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
kači jj, přijel z prahy, minuli se ve dveřích a pláchl :grinning:
22. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak manža kouká na Primu na toho kuchaře a děsně se chláme :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
na to jsem se nikdy nekoukala, tak nevím...

já to balím, mažu do sprchy a spát, tak papa
22. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Charlie papa :wink:
Hmmmm tak to asi taky zapíchnu :confused: dobrouuuuuuu
22. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Dobrúúúú
22. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj všem.

Blani, jj, bra¨mbory včera, dneska ráno zeleninu, večer uděláme salát, aby se do zítra rozležel. To je technologický postup rodiny mého muže. Naše máma dělá brambory na salát až odpoledne 24.12. a dělá ho ještě z vlažných brambor, což mi víc chutná, majolka se vsákne a není to z něj tak cítit, ale u manži to dělaj takto. Já salát stejně moc nejím, tak je mi to nakonec fuk, kvůli jedné porci se nebudu namáhat na dělání dvou druhů.
23. pro 2009 v 06:13  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás noc super pucek se probudil v 5 a pak zase vytuhnul :dizzy_face:
Teda venku je humáč co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Tak včera večer ještě bylo plno sněhu a dneska už není skoro nic :frowning2:

Jitu, tak to jo. Hm, teplej jsem ještě nikdy nedělala. A zeleninu kupuju ve sklince.

Dneska budu dělat 2 vánočky, tak su zvědavá, manža zase sliboval hory doly, jak bude hlídat a já můžu píct, ale určitě bude prd, protože chce jít ještě nakupovat.
23. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
dobré ráno,
tak u nás začalo pršet a sníh rychle mizí :frowning2: taky to mohlo dva dny počkat.chlapy ještě chrní tak si dělám kosmetický ráno. tak já salát nejím a martin si ho chce dělat sám už se na to těší tak o starost míň :slight_smile: dneska doveze fotografka fotky a pak půjdem zdobit stromeček už se těším :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Blani, to jako kyselou zeleninu? To bych nemohla už vůbec a navíc při našem množství :grinning:
Jsem vařila 4 kila brambor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vánočku přinesl manža z práce, už ji tlačím do hlavy.

Jo a tady prší.

Alex asi půl hodiny spal, tak jsem letěla pověsit prádlo do sušárny a umyla jsem aspoň vanu a umyvadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Kuk do albíka :wink: :slight_smile:
Sun já taky salát neeemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Blani taky jsem říkala že kdyby byli vánoce minulej tejden tak byli na sněhu a nééé jako dycky na blátě :confounded: jinak my chceme jet oba ještě nakupovat a tak se s chlapem prostřídáme :grinning:
Tak a musím jít něco robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
4 kila brambor :confused: ? To jako tvůj muž toho tolik sní? To je ale jedlík, potom po kom Alex je :grinning: :wink: .
Jitu, nech si nějakou vánočku aji na zítra :wink:
No, a ve sklince ve skladkokyselém nálevu. Však to sliju a je to.

Kači, dobře okomentovaný fotky :slight_smile:

Já přemýšlím, jestli jít do obchodu teď sama nebo půjdeme s Marečkem ven, ale strašně tam fučí :unamused:
23. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Já půjdu asi až kolem poledne, uvidím, vyběhnu s košem, jestli to klouže nebo ne, v novinách píšou, že to v Praze klouže a z okna to nepoznám, zase klouzat se mi s kočárem nechce. Musím do dogošky, nemáme zubní pastu a taky budu mít málo kojo vody, tak koupím asi u asiatů v krámku, protože stát v sámošce frontu mi za ty dvě koruny nestojí. :confounded:
23. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj tak u nás přípravy vrcholí,manža jel právě do Globusu nakoupit poslední potraviny..a já jdu vyluxovat a vytřít podlahy a vydrhnout koupelnu..
Sofča je od 7h vzhůru a nejde jí znova zabrat,už skoro spala ale zas se probudila s brekem,je protivná jak blázen,doufám že brzo usne,at se můžu pustit do toho úklidu..
23. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.