• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Vy všehny tak aktivně uklízíte. Já jsem asi bordelář :grinning:
23. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Jitko-ja jsem taky asi bordelar,neb na to prdim! Prece Jezisek se narodil ve chleve,tak se nema uklizet at se u vas citi jako doma :grinning: :grinning: No musim jeste ozdobit pernicky a doslepovat cukrovi, mamku nam pustej az zitra rano z nemocky-ma sesroubovanou tu nohu.
23. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
jitu já spíš poklízím než uklízím :sweat_smile: tery tak to je dobře, že mamka bude na vánoce doma. my už do obchodu snad nepůjdeme, martin včera nakoupil tak tu něco je, myslím, že hlady neumřeme :grinning: tak fotografka nestíhá a zůstala trčet na slovači tak dorazí až někdy příště :rolling_eyes:
23. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Jitko, já potřebuju udělat takovej ten běžnej úklid :wink:

Andaro, tak to je super, že mamku pustí :slight_smile:

Sun, to je škoda, co :frowning2:
23. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Sun takl to je škoda a ty ses zrovna tak těšila vid?
U nás to ted vypadá jako po výbuchu,uklízim tak nějak na přeskáčku,ale už se to rýsuje..k obědu udělám špagety ty jsou rychlý.. :slight_smile: Až přijede Petr z nákupu tak jede do Sušice pro moji mamču,ta už mi chudák 2x volala že má strach že to hrozně klouže..
23. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
my jedem za chvilku pro kaprika :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
No já místo úklidu radši šla kočárkovat :grinning: Teda já mám přístup :grinning:
23. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Jitu, já sem šla taky :grinning: . Pak to má u nás vypadat :sweat_smile:
23. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
tak já tady smolím přání myslela, jsem, že to udělám z těch novejch fotek, ale musím si vystačit s tím co mám. ještě před chvílí tady svítilo sluničko a už se zase zatáhlo a vypadá to na déšt jsem si myslela jak půjdem ven no nevím. jo hani taky, když začnu uklízet tak to vypadá ze začátku, že je to ještě horší než předtím :sweat_smile: já půjdu večer a jen vrátím věci na svý místa, ted by to nemělo cenu.
23. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jsem stavěla našeho uměláka, ale s Alexem je to práce na dvě věci - narovnám větev, vyrvu Alexovi z pusy kus puzzle, narovnám další, odeženu psici od Alexe, protože se spolu chtějí dělit o puzzle, vyrvu Alexovi puzzle z pusy, pošlu psici na místo, vyrvu z pusy moji botu, dám ho na záda, jdu ke stromku, otočí se na břicho, narovnám větev, vyrvu z psuy puzzle..... a tak nějak dokola.
23. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
koukám jitu máš o zábavu postaráno na celý odpoledne :grinning:
23. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Blani díky za pochvalu foteček a komentářů :wink: :grinning:
Tak jsem byla v Albertu a je to děěěěěěs :rolling_eyes: ale musela jsem k jídlu tu nejni co po psu hodit a taky donakoupit darky :wink:
Sun teda to je vyhoženě k nasr.ní co :confounded: ?jsi se tak těšila :confused:
Hani no kluže to jako prase :confounded:
23. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
jé mě to sem nejde vložit to přání nevíte jak převést pdf. na jpg? :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak ustrojeno, uff, bylo to vyčerpávající.
23. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jitu, teda, to byla zábava :grinning:

Sun, když dáš obrázek uložit jako, tak jak si můžeš přepsat název, tak pod tím je další kolonka, kde si můžeš změnit příponu :wink:
23. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
jitko tak uz mate taky ozdobeno jo :slight_smile:
my se vratili z globusu, blazinec, kaprika mame z bauhausu, jdu varit brambory na salat, hrajou nam tu koledy, svetylka sviti, sabinka usnula, vcera jsme cuceli s tomikem na lasku nebeskou, mam ten film moc rada, pak jsme se pekne tulili :grinning:, ja mam vanocni naladu jako blazen :sweat_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak jsem si konečně udělala kafčo..Sofinka spinká,tak si na chvilku můžu odpočinout,mamča s Petrem dorazí kolem 18h tak chci ještě udělat k večeři kuřecí maso s nivou a na zítra bramborový salát,at se přes noc pěkně odleží..
Koukám že všechny makáte nebo procházkujete..
Všem přeji štatsné a veselé Vánoce hlavně je prožijte v klidu a pohodě :slight_smile:
23. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
holky taky vam preji vsem krasne a pohodove vanoce, letos jeste tim spis, ze jsou prvni s tema nasima ratolestma :wink: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Tak bramborový salát už manža udělal, jsem po něm musela ale uklidit kuchyň. Já věděla, proč nevytírám.
23. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Holky já Vás nestíhám, dneska je to hrůza, dokonce sem si sem na chalupu přivezla houpačku abych s malou vůbec něco udělala. Salát mám hotový vypraných asi 6 praček, teď to sušim jako blázen, protože zítra to nesmí viset. Uklizeno snad mám tak nějak jídelna přichystaná, manža mi ještě z Prahy veze vánoční ubrusy a snad je to vše.

Přeji Vám překrásné Vánonoce a vyjímečné poprvné s novým členem rodiny.
23. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
čus holky,
taky jsem uklízela jako blázen - luxovala, vytírala, .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
přeju Kačenky Honzíkovi vše nejlepší k jeho 6. měsíčninám a Andary Magdalénce vše nejlepší k jejím 7. měsíčninám :dizzy_face: :dizzy_face:
a všem přeju krásné a hlavně klidné prožití vánočních svátků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Jé, tak to se taky přidávám ke gratulacím. Krásné měsíčniny, Honzíku a Majdulko :slight_smile:

Já jsem uklízet nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak budu muset zítra ráno.
23. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
čáááááu ježíš nechte toho uklízení :grinning: já dnes teda jen připravovala salát a ještě dokoupila dárek....a vytírat až zítra, už mě to neba, bolej mě záda.

na pohádky asi nebudu mít nárok, ale salát už mám a zítra jen to obalování a trochu poklidit a dlabu na to.
Nelča je super, ta je tak hodná vůbec nebulí přes den. V chodítku teda to je už docela drak a ještě že moc nezatáčí že to je bloklý :grinning: poskakuje v tom, když vidí třeba křečka.....nebo se jí něco líbí a hrozně prská to je prča...dnes na klíně radkovi prskala až usla, máme to natočený-to se fakt povedlo!!

No a fotky jsem ještě nedala, stejně je furt stejná, ale už se přetáčí taky na břicho a konečně PASE :grinning: :wink:

tak zatáááál a zítra papapa :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
kačííí -. ted něvím co to bylo za mejl????asi to mega akvárium se žralokama?? :confused:
23. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
jooo aby si to nekdo nevyložil špatně...nemyslela jsem že v tom chodítku běhá, ale poskakuje a jen se odšupuje, ale i tak to stačí!! papapapa
23. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Šmoulo byl to mail od Badoo :wink:
Kačí děkujeme za přání :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já teď konečně dopolila čokoškou poslední kousek cukrovího :sweat_smile: :grinning: a ještě musím manžovi zabalit dárky :rolling_eyes:
Kočky nevím jestli se sem zajtra dostanu a tak přeji všem kráááááásnýýýýýý a pohodový vánoce a pořádně si je užijte :wink: :sunglasses: :sunglasses: páááááááááááááááááááá
23. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky holky,tak já neuklízela dneska vůbec,včera jen tak trošku obývák.Dneska jsem nazdobila stromek,byla jsem s Vojtíkem venku,přinesla jsme si od jedné amminky fajné hadříky pro malého.Jo a večer jsme si zacvičila.Nějak to nepřeháníme,zítra tady skoro nebude,e a po ježíšku to atdy stejně bude vypadat jako po výbuchu.
Taky se přidávám ke gartulacím k narozeninkám,a jinak všem přeji krásné svátky,bohatého ježuru a hlavně poklidné Vánoce :wink:
23. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak jsem tam ty fotky dala!!

kačenko, tak to ani nevím :unamused: :slight_smile: to neva!!

taky vše nej k měsíčninám všem a už musím, nela už chce asi do hajan, my totiž chodíme až takhle dlouho!!papapapa brou :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jee dekujeme za gratulace, leti to leti :slight_smile:
Tak holky preju vam at si ten zitrejsi den krasne uzijete s detickama, hlavne pohodicka a zadnej stres :wink:
23. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
andarko, taky gratuluju majdulce k sedmimesicninam :slight_smile:
holky, preji vam krasne vanoce plne radosti, moc tu ted nebudu, 27. odjizdime smer jeseniky..
mejte se moc hezky, papa :wink:
23. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.