• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak už máme stromek i u nás :slight_smile: tak my vám taky holky přejeme vám i vašim rodinkám at prožijete spokojeně ty první vánoce s mimískama a at to moc rychle neuteče :wink: já se zítra stejně asi stavím popíjím tu ráno kávu :slight_smile: tak dobrou.
23. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Holky, asi tu už žádná nejste, ale i tak vám chci popřát krásné Vánoce. Věřím, že pro všechny to budou jedny z nejkrásnějších Vánoc, protože je budeme poprvé trávit s našima milovanýma prckama.
Takže si je prožijte v klidu a pohodě!!!!!!!!a s úsměvem na tváři!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kráááásné váánocéé!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
Ahoj.
Dneska je Alex hore od půl 5, asi nemohl dospat stromečku, tak jsem chodící mrtvola.

Hezké vánoce.
24. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
krásný štědrý ráno pro všechny já se tu zkulturnuju a dopíjím kávu a pak vyrážíme k tchánovcům :slight_smile: a pak už nebude čas, odpoledne přijdou naši. přání jsem sem dát nestihla tak alespon hodím do alba vánočního skřítka :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Krásné vánoce a hoooodně dárečků :slight_smile:
24. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Taky se připojuji s přáním krásných vánoc a bohatého ježíška. A užijte si je, když je to poprvé s těma našema prckama :dizzy_face:

Jitu, teda od půl 5 :sweat_smile: . Ale já na tom nejsu o moc líp. V noci byl vzhůru každou hodinu :rolling_eyes:
24. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
A stromeček ještě není ozdobenej, salát neudělanej a nic není uklizeno :rolling_eyes: . Ale aspoň peru :grinning: . Když manža ten stromek postavil až včera v 9 večer :rolling_eyes:
24. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Krásné vánoční ráno.Tak my jsme se pospali do čtvrt na sedm,a pak Vojtík usnul o půl deváté a my to s Jindrou zalomili na hoďku u telky. :grinning: Teď sjme doma,vyrážíme ven až dopo a to k Jindrovým rodičům.
Blani hlavně žádné stresy že není uklizeno,Vojtík posvačil a za prvé vypadá jak to zlaté prasátko a ten čurbes kolem :grinning:
24. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Andrej, zatím su v klidu, večer daleko :grinning: . Mareček ještě spinká, manža ho uspal venku a nahoru jsme ho donesli v korbě. Jak se vyspinká, tak půjdeme ke tchánovcům na rybí polívku.
Teď zdobíme stromeček.
24. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
čus,
tak u nás taky noc hrůza - budil se od 21 hod každou hodinu - prostě hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
takhle nevyspalá jsem už dlouho nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, potřebovala bych Marka někomu šoupnout a alespoň hodinku si pospat, sama v posteli a pěkně si schupnout :grinning:
24. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
stromek ještě nemáme, fakt vánoce jak vymalované :angry: :grinning:
24. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak vam preju hodne stesticka a zdravicka a provas a vase mimi! A štastnej novej rok at ten dalsi rok je jeste lepsi nez byl tenhle at se splni vse co ste chtely! preje poklad z rodinou. :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
taky přejíííí krásné prožití svátků s mimískama!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

už začínám klepat řízky a pak chlebíčky a radek s dětma drandí venku!! tak pápanec a hoooodně dááárečků!!!! a pohody!!! :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj.
My včera večeřeli už v půl 4 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Protože jak jsem předpokládála uhodila 17 hodina a nastoupila protivnost nejvyššího rázu, takže Alex putoval v 18 do vany a do postele ježura neježura.
Dárky jsem rozbalila já, všechno žužlá, ikdyž funkce hraček jsou různé. Nejvíc si asi hrál s tím válecím válce od chicca, jenže jako jak mu vysvětlit, že bez rukou si na něm nabije kokos? Psici vzrušovala stejná hračka :grinning: Asi se mi o ní poperou.

Dneska jdem k tchánovcům, mně se tak nechce. Musím ještě zjistit, jestli tam bude i švárovo labice, abych věděla, co vzít s sebou, jestli stačí hračky a může se válet na zemi a nebo bude muset absolvovat v lehačce, protože labice je sice strašně hodná, mazlivá, ale na rozdíl od naší psindy je to jiná váhová kategorie :pensive:
25. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
25. pro 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahojky holky,no včerejšek byl docela náročný,odpo jsme vyrazili k Jindrovým rodičům,je to asi půlhodinová procházka,v kočárku usnul,jenže pak se u nich probudil protivný-no dalo se to čekat,tam sjme dostaly dary,dary předaly a pak zase vyrazili domů,tam sjme malého akorát přesunuli do sedačky,všechno naskládali do auta a vyrazili k našim.Hned večeře,Vojtíka jsme zabavili křupkami,nejlepší bylo rozdávání dárků-můžeme si otevřít malé hračkářství-malý byl z toho úplně paf.Po šesté jsme to zase naložili všechno do auta,ještě oběd na dnešek,no měla jsme pocit jako kdybychom se stěhovali.Pak rychle vykoupat toho protivu,najíst a protože neusnul,tak sjem rozbalovali ještě dárečky tady u nás.Fotek je spousta.A jak Vojtík usnul,tak sjme byla fakt grogy.Dneska si budeme užívat rodinnou pohodu doma,zítra jsme pozavni na kačenu k našim.
25. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Marečkovi byly hračky celkem fuk :grinning: . Jenom se mu líbila kvákající kačenka, ale tu jsem zkoušela už před vánocema, co na ni bude říkat, tak jsem to věděla :sweat_smile: . A na toho mluvícího pejska se díval se zájmem. Ten se líbí mně :grinning:

My taky jedeme po návštěvách. Dopo k manželové tetě a odpo k mojí tetě. Tak doufám, že to Mareček přežije :pensive:
25. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
ahoj kočky, tak my přijeli od babi, malá se všem líbila a každý ji obdivoval, sjela se celá půlka rodina a ne každý ji už viděl, krom z fotek :grinning:
Jsem z těch vánoc už jakási unavená, možná proto, že se pořád něco dlabe a člověku je pak těžko, či co.
Ale je to fajn :wink:
25. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak co Ježíšek :grinning: u nás byl včera úžasný den předevčírem Kačenka spala 8 hodin v kuse to bylo bájo, tak jsem si dělala naděje, že už to bude pořád, ale včera jsme měli opět 00/3:40/6:30.
Tak uvidíme jak to bude dál.

Kačenka u stromečku pozorovala světýlka a prskavky, prostě nejkrásnější Vánoce co jsme s manžou spolu.

Dnes jsme byli u Tchánovců na obědě a bylo tam pěkně dusno :frowning2:

27.12. má manža narozeniny, tak jdeme do Liberce do jedné vyhlášené restaurace na oběd, tak se mooooccc těším, mám pro něho Cewe knihu Kačenky od narození :grinning:

Krásný Boží Hod maminky

Zatím paaaaaaaaaaaaaa
25. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
ahojík holčiny, krásnééé Vánoce, ještě dodatečně, nedostala jsem se k vám vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale Ježíšek pěkný, Lukášek dostal mluvící hrnec, je skvělej, směje se na něj, prostě super, jak už všechno vnímá :slight_smile:
Tak ještě jednou hodně zdravíčka s těma našima sluníčkama :wink: :grinning:
25. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Holky přidala jsem foto a už i Vánoční :slight_smile:

U nás se už spinká krásný večer :grinning:
25. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
my už také usínáme :wink: dobrou noc :grinning:
25. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Tak u nás štědrej den docela děs :confounded: malej se probudil na kojo ráno ve 4 a pak nemohl zabrat :unamused:povedlo se to až v půl 6 u kozy to totál vytuhnul a neprobudil se ani při přesunu a tak jsem si říkala hurááá a jdu spinkat :dizzy_face: no ale spala jsem jen do 3/4 na 7 pak znova řev :rolling_eyes: naštěstí manža byl solidární a šel k němu on a nechali mě spát až do 9 :astonished: :grinning: ale jelikož si šel Radek dooost pozdě lehnout a byl vzhůru taky od těch 4 tak spal asi jen 3 hodiny a tudíš byl příjemnej asi jako berňák :unamused: no pak rychle fofry ještě lehce pouklidit(jen na oko) a rychlý přesun k našim na oběd tam jsme se nacpali,nechali dárky pod stromkem,nakrmili malýho mrkvičkou a rychle dom nakojit a na procházku :wink: večer to bylo taky ještě dobrý při večeři seděl pucek v autosedajdě a hrál si s chrastítkem a i při vybalování byl v pohodě a nejvíc se mu líbil (a taky chutnal) plyšovej krteček :grinning: :grinning: no dostal toho takovou spoustu :dizzy_face: :dizzy_face: válec a taky mluvící želvu,krtečka,sáňky a dupačky a no hromadu :sunglasses: a pak jsem ho šli vykoupat teda s půlhodinový zpožděním(už si mydlil očka) a ve vodě trochu ožil,ale jak jsem ho po koju dala spinkat tak jak dycky hned usne tak včera ani za boha :frowning2: manža si sednol k PC(to mi taky pěkně nasejřil) a malej spustil ryk a řval a řval tak jsem mu rozmrazila ještě 50ml MM s tím jestli si u koja možná vzal málo :confused: ale prd :rolling_eyes: a pak teda vytuhnul v půl 10 a tak jsem šla dolů za manžou a tchyní a v půl 12 jsme šli nahoru no už jsme se viděli pěkně v postýlce oba docela utahaný :rolling_eyes: ale pucek začal řvát jak na lesy :confused: normálně z ničeho nic a tak ho manža chvilku nosil a já mu dala cucnout kozy a konečně v půl 2 usnul :dizzy_face: :dizzy_face: no fakt děs Radek celej den(krom procházky a těch 2 hodin u stromečku) byl nepříjemnej,unavenej a zpruzenej :angry: malej místo spaní řval a já byla na prášky :rolling_eyes: blbý je že Honzule teď vůůůbec nechce dudla a jak se s ním dřív krásně uklidnil a spinkal dál tak teď velký kulový a je to sem tam docela prekérka :frowning2:
No tak jsem si opět vylila srdíčko :sweat_smile: a koukam že všude byli krásný vánoce :grinning:to je dobře :wink:
25. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahoj holky, jak si uzivate vanoce?
my moc, je to super, na nic jineho nezbyva cas.. mohla bych je mit porad :sweat_smile: :slight_smile:
vcera jsme byli doma a dnes v beroune, pozitri na tyden odjizdime do vrbna pod pradedem :slight_smile:
nevim, jak se sem dostanu, tak si uzivejte svatky jak nejlip to jde a brzy si zas pisnem :wink:
25. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj,
my byli včera u tchánovců, nakonec tam byla i labice, Alex se rozhodně psů nebojí :grinning: Má štěstí, že v rodině máme psí trouby, jinak by byl sežranej :grinning:
26. pro 2009 v 07:31  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Teda Kači, to musel být mazec :pensive: . A nerostou mu zoubky, že nechce dudla?

Andrej, užijte si to na horách :slight_smile:

Jitu :grinning:

Katulen, zavítej k nám častěji :wink:

Heli, Štěpánkovi všechno nejlepší :slight_smile:

My budeme mít dneska oběd u tchýně - kačenu se zelím :sunglasses: , ale nevím, jestli tam půjdeme, protože tchán je nějakej nakřáplej. Byl už na štědrej den, včera mu prý bylo líp, tak jel k té manželové tetě, ale byl na tom úplně stejně :angry: . A odpoledne jedeme ještě k mojí babičce. Už mám těch návštěv ale celkem dost :sweat_smile:
26. pro 2009 v 08:01  • Odpověz
nazdárek,
tak u nás štědrej den celkem v klidu, akorát potom večer jsme měli taky problémy se spaním :confounded: dívali jsme se s martinem na pohádku a malej skoro každou čtvrthodku se budil s pláčem. tak jsme si ho nakonec museli vzít do postele,ale stejně byl každou chvilku vzhůru no a včera zase tak jsem mu mázla mundysalgel a chrněl do 4 :slight_smile: tak jestli to jsou zuby nevím nic tam nevidím. jinak určitě všude bylo veselo :slight_smile: k nám dneska přijede na oběd tchýně a odpoledne přijedou sestřenice, ale už se taky těším až dorazíme odpoledne dom a bude klid žádný návštěvy. :grinning:
26. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj kočky,
teda kači no tak to jste si teda užili :frowning2:

u nás vše dobrý, dokonce dnešní noc byla fajn, Verunka spala do půl 4 a pak do 7:15h, noci předtím se pořád budila, ale přitom hlady to nebylo, zabral dudel a spalo se dál. Většinou na jídlo jsme byly vzhůru už kolem 2h. No že by si to pucek začal zas protahovat???

Holky dotaz - od kdy by teoreticky mohl kojenec do klasickýho bazénu???
26. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
jitu jaká labice?? Slyším prvně :sweat_smile:
26. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.