• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No švára má labradorskou retrívrovou.

Charlie, no já nevím, ono v tom bazénu bude pro prcka zima, když nechám stranou, že je to hodně chlorovaný.
26. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky mrkněte do albíčka manža si vzal dnes Kačenku ven do vířivky a moooccc se jí to líbilo :grinning:
26. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahojky holcinky, sabulka spi na zahrade, tomas maka kolem baraku neco, tak mam chvili pro sebe, dorazili jsme z prochajdy :slight_smile:
jak se mate, co delate? :wink: :slight_smile:
26. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Tak my taky byli dneska u tchyně na kačeně a byla fakt mňamozní :wink:a pak prochajda :wink: jinak včera i dneska byl malej zase hodňoučkej :dizzy_face: a i manža byl v pohodě :sunglasses: a papání ze lžičky nám jde stále líp a líp :dizzy_face: strašně se to malýmu líbí :grinning: :grinning:
Kačí krásný fotečky :wink: :slight_smile:
26. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj holky tak my měli taky úžasný Vánoce :rolling_eyes: Sofinka už dopoledne měla teplotu 37.4 odpoledne jí to vylezlo na 38.5 a večer 39.2 takže jí dárečky moc nezajímali,byla protivná,plakala a nemohla usnout..noc strašná,pořád se budila a naříkala ráno 25.12 měla 39.1 tak jsem jí dala čípek po kterym jí ta horečka trošku klesla,mysleli jsme že to má od zubů,jelikož kašel ani rýmu nemá,večer jsme jí dělali studený zábali,ale to nepomohlo,a po dnešní noci,kterou opět proplakala jsme hned ráno jeli do Motola na pohotovost tam jí vzali krev a zjistili že to má virový takže zřejmě chřipka,má zánět nosohltanu,na antibiotika to naštěstí neni,horečku snižujeme čípkama už má zase přes 38,5,ven nesmíme a k nám žádný náštěvy taky ne,jelikož je oslabená tak aby na ní ještě někdo něco neprsknul..takže jsme prožili krásné první Vánoce,všechno jsme museli zrušit i Silvestra na horách a budeme se kurýrovat doma.. :frowning2:
26. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj Hani tak koukam první Vánoce taky na pytel co :wink: :confounded: tak snad bude Sofinka brzy zase v pořádku :slight_smile:
26. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Díky Kačí.

Hani: ať jste brzo zdraví, držím palečky

papa
26. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Holky dík..měli to být ty nejkrásnější Vánoce a já je zatim skoro celý probrečela,protože mi bylo Sofinky moc líto a manža i moje mamča z toho byli taky špatný,hlavně jsme nevěděli co jí pořádně je,takže jsme si ani rozbalování dárků neužili,ale kalendáře udělali radost a Sofince se asi nejvíc líbí mluvící pejsek..
26. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
hani to teda byly vánoce :frowning2: tak at se sofinka brzo uzdraví a bude líp. kolem nás jsou taky všichni nafrkaný tak jsem zvědavá jestli z toho vylezem bez úhony :pensive:
26. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Štěpánkovi vše nejlepší k svátku :slight_smile:
26. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Hanko, a nemá tu šestou nemoc? To je několik dní horečky bez nějakých dalších příznaků a pak se prcek osype, ale to bys viděla během pár dní.
26. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Hani - to je hrozné, takovéhle teploty, je mi to moc líto :frowning2:
my taky moc pěkné vánoce neměli - noc na 24.12. se Mareček budil snad každou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já pak byla celý den děsně unavená :frowning2: , Pepa byl taky unavený - celou noc přece kojil :grinning: :grinning: a tak si odpoledne lehnul a prospal se a já šla s Marečkem a s maminou ven s kočárkem, aby alespoň trošku spal, takže jsem si vůbec neodpočala, doma jsme mu dárky ani nebalili a dostal je nakonec až 25.12. dopoledne - od tchýně a od našich je dostal 24.12. ale stejně mu to moc neříká, víc ho zajímá jeho vlastní lezení - už nám leze až pod stůl a na DVD přehrávač (teda šahá na domácí kino a dnes se o něj i uhodil do hlavičky. to byl řev :sweat_smile: :grinning: ) a dnes dolezl jako píďalka dokonce až do chodby přes práh :confused:
26. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Vzali jí krev a prej je to virový má zánět nosohltanu prej se jí rozjede kašel možná i rýma,hlavně jí nemám dávat nic k jídlu kromě mlíka ,protože se jí špatně polyká..
Koukám že obě Kačky z Klatov Vánoce taky žádná sláva.. :unamused:
26. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
24.12. dopoledne jsem byla tak unavená, že jsem skoro omdlela, točila se mi hlava, fakt hrozné, naštěstí jsem nemusela nic vařit, šli jsme ke tchýni :pensive: druhá Katka to měla taky pěkné, když jí malej pořvával, to nám takhle nechce spát už celý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a Hani - a stačí jí jen mlíčko - budí se ti pak častěji v noci? :confused:
26. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
No zatim se budila každou chvilkou,protože měla 39.4 a fakt jí nebylo dobře,takže celou noc pobrekávala,ale kojila jsem jí jen ve 24-4-7 jinak pila čaj a toho vypije fakt hodně,ona ani tu zeleninku nechce ani kaši nechce,asi se jí fakt špatně polyká..mlíčko dostává ode mne nebo jí dělím bebu..
Káto tak tos měla taky pěkný..a proč se Mareček tak často budil? :confused:
26. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky.

Teda Hani, chuděrka malinká. Ať je brzo fit :slight_smile:

Já se snažím už půl hodiny uspávat. Teď je cvhilku v postýlce, ale straaaaaaaašně plače. Budu muset pro něho.
26. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
hanicko, at je sofince brzy lepe!
sabca zacina lezt a je nejaka rychla :confused: clovek uz si fakt musi davat bacha, aby nekam nezahucela..
26. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
no, já nevím, proč se budil, prostě třeba kolem 21 hod se probudí a řve jak tur ale má zavřená očička, ale tečou mu slzy a řve třeba i půl hodiny, tak ho nosíme po bytě, až nám usne na rameni a třeba za hodinku byl vzhůru znova a tak jsem mu dala napít a pil jak kdyby nepil týden, ale za hodinu znovu - tak já ani nevím, myslím, že to budou zoubky, má pořád jen ten jeden a asi se mu snaží prořezat ty další - kašel ani rýmu nemá, kýchne tak jednou dvakrát za den a zakašle taky tak jednou za den :wink:
jinak se začal moc krásně nahlas smát :dizzy_face:
to je šílená teplota 39,4 :sweat_smile: - to musí být hrozné, a to měla po odečtení nebo před odečtením (měříte v zadečku nebo nějak jinak?) :astonished:
26. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky díky moc..je to fakt na palici když takovému drobečku nemůžete pomoci :pensive: já ji skoro celý Vánoce jen nosila,položit jsme jí skoro nemohli,hračky jí nezajímají,fakt vám to nikomu nepřeji zažít..
26. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Andrej - Mareček je taky rychlík, už překonává i práh :sweat_smile: a začíná se stavět na nožičky a sedat si na zadeček a při tom mává jednou rukou nad hlavou, je s ním docela sranda, ale zase se pak rychle unaví a pak brečí a chce nosit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hani - Mareček měl teplotu asi před 14 dny a taky jsme ho dost nosili, protože jinak plakal a víc kašlal, takže i dr. řekla, že ho máme nosit, aby se mu lépe dýchalo :wink: :pensive: přeju ti, aby to Sofince rychle přešlo - u nás to trvalo asi 3 dny a 3 noci, tak to už snad budete mít rychle v pohodě :wink: :dizzy_face:
26. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
hani, mate ale nadherny fotecky :wink: :dizzy_face:
kacenko, jsou to pekna cisla :grinning:
26. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Teda vy máte nějaký rychlý ty dětičky,to Sofča pořád jen pase :confused: a ted jak jí neni dobře tak leží jen na zádíčkách..
Káto my měli před 3 týdnama taky rýmu,jsem Sofče musela hleny odsávat i ve 2h v noci,tohle už je vlastně její 3 nemoc za 6 měsíců a pak že kojený děti jsou odolnější :frowning2:
Andreasku děkuji :slight_smile: aspon něco málo,chudák Sofča měla teplotu 39.2 ale na těch fotečkách to neni vidět..
26. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky holky,Hani je mi moc líto,že Sofinka je nemocná,přejem s Vojtíškem,který už spinká aby byla co nejdříve zdravá.Máte nádherné fotečky :wink:
Taky jsem něco přidala z Vánoc. Dneska jsme byli u našich,na kačeně.Taky jsme zvládli prochajdu,je tam spíše podzim než zima.Vojtík spal skoro čtyři hodiny v kočáře venku,až jsem čuměla.Teď sjme sami,Jindra vyrazil ke kamarádovi.Musím klepat tady na stůl,nás zatím žádná nemoc nepostihla,a nevěřím tomu že kojené děti jsou méně nemocné,bez alergie a tak.Od kamarádky kluk,byl kojený strašně dlouho,a je pořád nemocný,prodělal už zánět středního ucha,šestou nemoc a to ěml v září teprve rok.
26. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
holky krásný fotečky máte, taky něco přidám :slight_smile: no u nás to dneska spíš vypadalo na jaro. :slight_smile: tak koukám, že jste si všichni o vánocích docela užili, tak at se všechno brzo zlepší. taky nesouhlasím s tím, že kojený děti jsou odolnější. tak už mi zlevnili ty zimní botky, ale už nemají mojí velikost :angry: no v týdnu stejně vyrazíme na nákup tak se kouknu po výprodejích.
26. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Hani, my taky jenom paseme :wink:

Hani, Andrejko, krásné fotky :slight_smile: . My máme myslím jenom 1 společnou u stromečku :pensive: . Brzo přišli naši, tak jsem na to focení zapomněla :frowning2:
26. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Sun, to naštve, ale je to zákon schválnosti :unamused: . My taky musíme vyrazit nakupovat. Potřebuju ještě furt ty zimni boty (v těch, co mám se nedá vůbec chodit) a pak koupíme nějakej menší koberec na zem pro Marečka. Sice jsme koupili puzzlíky, ale je to strašně malá plocha :unamused: a jsou menší, takže k nim nejde přikoupit další, které mají všude, leda zas ty samé. A stejně jsou nějaké tenčí. Ach jo :rolling_eyes: . A taky budu muset vybrat něco pro kolegy do práce jako dárečky a vůbec nevím co. Kdybyste měly nápady na něco pěkného a za slušný peníz, tak sem s tím :wink:
26. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
http://sunsetka83.galerie.cz/3974698-filip-7-mesic/edit#57902653 tak tady je pár vánočních :slight_smile: jo jo blani je to zákon schválnosti, no od martina jsem dostala botasky na cvičení, ale jsou mi malý (o číslo :sweat_smile: ) tak je v pondělí pojedem vyměnit, tak tam třeba budou mít taky nějaký pěkný zimní.
26. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Andy krásný Vánoce jste měli,jste krásná rodinka,moc vám to spolu sluší..Vojtíšek mi na všech fotečkách připadá jak kdyby byl minimálně o měsíc starší než Sofča,takovej vyspělejší :slight_smile:
Sun taky chválim fotečky měli jste krásnýho pidi Santu :slight_smile: fakt super obleček a nádhernej strom :slight_smile:
26. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Všehny fotky jsou krásný.

Alex už chrápe od 18 h. tak jdu taky, protože nejpozději v 6 bude vstávat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.