• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, mně se zobrazí hlavní stránka :confused: .
Je super, že to teď v těch obchodech vyměnují :wink:

Jak Mareček plakal max. 5 minut v postýlce, až se zakuckával :frowning2: , tak teď se co chvilku budí se šíleným řevem :pensive: . Manža taky pořád říká, že nám nezbyde nic jinýho, než ho nechat vyplakat, aby neusínal na rukách, ale když ho slyšel, tak sám říkal, že na to nemá, že jde radši do hospody :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jsme dostali od šváry na postýlku tohle:

http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=71760&VarCode=%2D&Act=Detail&Grp=8&SubGrp=51&SInPNo=y&SInName=y&SInDesc=y&SInPrm=y

je to lepší než kolotoč, hraje to naprosto dokonale.
26. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jitu, to vypadá dobře. A jak to hraje, tam je nějakej čudlík na zapnutí?
26. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ještě se chcu zeptat, zítra budeme dávat mrkvičku, mám si dát trošku do misky a to ohřát? A kolik toho asi? 1/4 skleničky?
26. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdu spát, sice dávají Pretty woman, ale měli ji dát v 8 a ne o půl 10 :angry: . Dobrou noc.
26. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj všem.

Blani, jj, je tam čudlík a ten má tři polohy - vypnuto, pak světýlko s muzikou a jen světýlko. Samo se to za 5 minut vypne, což je fajn, že do ložnice nemusíme, kolotoč tak dlouho nehraje, aspoň ne ten náš.
Ta hudba je fakt uklidňující.

Záleží jakej bude malej jedlík, já si dala prvně půlku té malé skleničky. Dej si do mističky tak 3-5 lžiček a kdyžtak to prostě vyhodíš.
27. pro 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, tak to je fajn, že je to tak vymakaný :wink: . A díky za radu :slight_smile:

Nějak mě škrabká v krku a pokašlávám a Mareček taky pokuckává :frowning2: a manža zase smrká. To je tím, jak se furt mění počasí.
27. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj kočenky,

tak my máme silvestra ohroženýho, manža je nachlazenej až hrůza, my se s Veru naštěstí jakž takž držíme. Uvidíme kdy vyrazíme, máme jet zítra, ale to zatím nehrozí. Snad teda v úterý.

Hani držím palečky, at je malá co nejdřív v pohodě.
27. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
dobré ráno,
no mě to ted taky nešlo najet blani zkus tohle http://sunsetka83.galerie.cz/. jinak u nás se teda taky začíná kašlat :rolling_eyes: jen doufám, že to stihnem vyležet do koupání jedem za čtrnáct dní na tom prvním by se mi teda zrovna nechtělo chybět. já jsem dávala napoprvé čtvrtku tý sklenky.
27. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Koukám, že je to tu samej marod. Tak Alexek se zatím drží, jen kdyby mu už ten zoubek vylezl.
27. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
holky krásný fotky

sun a jaký skleničky jsi koupila? Ty od 4. nebo 6.měsíce? Radši už taky něco pokoupím, po novým roce to aspon budu mít nachystaný
27. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Dobré ráno..tak u nás noc opět šílené do 3h se u nás nespalo,Sofča naříkala,plakala,ve 2h jsem jí naměřila zas 39.2 takže jsme jí dělali zábal,no hrůza,ted po ránu má zas 38.1to jsem zvědavá kdy jí to konečně skončí..
Dneska ráno se manža vzbudil a prej že má knedlík v krku a smrká,takže ted jen čekám kdy to skočí na mne..
Charli děkuji,my museli Silvestra na horách zrušit :frowning2: tak držim palce at vy nemusíte..
27. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Hani no to jo teda. Je dobrý, že tam nevyžadují žádný zálohy nebo tak, takže ani o žádný prašule nepřijdem. Ale i tak by mě to bylo líto..
Hlavně se uzdravte, ty horečky jsou hrozný..
27. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
charlii já jsem prvně kupovala od hami moje první lžička mrkev, květák, brokolice. hani to je hrozný, nejhorší je, že je člověk bezmocnej vid. snad to brzo přejde a sofince se uleví. jo ještě jsem se chtěla pochlubit, že máme praštěný dítě dneska na něj v kuchyni padly hodiny :sweat_smile: jsem mu šla vyndat tu jeho flákotu masa z mrazáku a když přijdu tak měl hodiny v lehátku na břiše, ale jsou to jen takový lehoučký plastáky ani nebrečel tak snad dobrý.
27. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Já bych zrovna moc Hami nekupovala, ani jedno není čistá zelenina. V brokolici je dokonce jablečná šťáva. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
jitu a jakou značku máš jako tu nej?
27. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
no mě se zdá, že ta čistá zelenina není skoro nikde, všude tam něco přicpoua u ovoce je to ještě horší to je všechno jablko + trošku něčeho. ted stejně víc vařím doma dneska má krůtu s bramborem a brokolící :slight_smile: jsme porcovali ty masa no to jsou teda porce :grinning:
27. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
sun já vůbec nevím,zatím jsem nic nekupovala ani nestudovala ty etiketky, tak si ráda nechám poradit :grinning:
27. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
ale snad se dá koupit čistá zeleninka... já v to teda doufám :grinning:
27. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Sun, pořád mi to nejde otevřít. Napsalo to nenalezeno :unamused:

Jitu, jenomže jak říká Sun, najít čistou zeleninu fakt nejde. Já jsem stála u regálu asi 1/4 hodiny a četla jsem ty etikety a skoro všude byla jablečná šťáv :angry:

Charlie, já mám bio mrkev ve skleničce od Alnatury (mají v DM) - ta je teda čistá :slight_smile: . Jinak bych kupovala od 4. měsíce, protože jsem četla, že na těch skleničkách jsou ty měsíce psané pro nekojené děti, takže pro plně kojené se mají připočítat 2 měsíce :wink: . Takže když je na skleničce od 6. měsíce, pro nás +2, tak to dám od 8. měsíce.
27. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Charlie, fakt moc nejde. Ještě mám mrkev a brambor čistou, ale pak už ne. To mám ještě brokolici, květák, brambory s jarní zeleninou, špenát s bramborem. A to je asi všechno.
27. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
jo jo mrkev se dá najít čistá, ale pak už to je horší. no to nevím blani jak to, že to nejde já když na to kliknu tak mi to normálně naběhne.
27. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Áááá, Sun, už jsem na to přišla. Mně se označila i ta tečka zatím, proto to nešlo :wink: .

Celkem dobrej článek http://instinkt.tyden.cz/rubriky/archiv/2009-15/sekta-tehotnych_24031.html Jsem se nasmála :grinning:
27. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
čus maminy,
fakt super článek Blani :grinning: :grinning: :grinning: - řekla bych, že je v něčem přehnaný, ale v něčem i dost pravdivý - zejména v tom, že na dětech teď obchodníci dost vydělávají a že některé maminky se chovají fakt jako nemocné :pensive:
27. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kačenko, jojo. Mně hodně pobavily ty výňatky z diskusí.
27. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
blani díky za tip, tak až půjdu kolem dm, tak se mrknu, co je tam k mání

a článek je vtipnej, ty diskuze jsou kolikrát jak odsud :grinning:
27. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
No mrkve od Alnatury je jen mrkev. Dál jsem to nějak nestudovala, protože to raděj upácám doma.

Jinak jsem zjistila, že když dám do papina pařáček, tak vařím v páře a nepotřebuju parní hrnec. :grinning:
27. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jinak já moc nedám na to, že tam napíšou od 4. měsíce apod. Protože ve špenátu je smetana a mlíko a to jako fakt pro tyhle děti není.
A to už nemluvím o cukru v ovocných skleničkách.
27. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
blani dobrej článek, i když teda dost dlouhej :grinning: ale stojí za to si ho přečíst je dost přesnej. jo ty ovocný jsou hrozný, asi nejjistější je dát banán :grinning:
27. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak máme první mrkvičku za sebou :grinning: . Marečkovi moc chutnala, krásně otvíral pusinku a když už nebylo, tak se dožadoval ještě :grinning: . A ani nebyl moc zašpiněnej, jenom trošku kolem pusinky :sunglasses:

Jitu, ve špenátu je smetana a mlíko :confused: ? Musím mrknout, doufám, že je tam nemám, ale myslím, že ne.
27. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.