• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsem na ten špenát mrkla a je tam: špenát, brambory, jablečná šťáva :angry: , rýžová mouka a olej.

Ještě jsem se chtěla zeptat, to použité nádobí pro prcka umyjete normálně v jarové vodě?
27. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Už nevím od koho ten špenát byl, jestli Hami nebo Hipp, ale vím, že to tam bylo.

Jsme teď s Alexem dvě hodiny spali, jsem jak praštěná lopatou.
27. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Blani, no já to myju v myčce :grinning: Jen lahvičky myju pod čistou vodou. Ale misky a talířky používám i naše, takže to nějak neřeším.
27. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Blani - já myju nádobí pro Marečka normálně s naším nádobím - tj. ve vodě s jarem, ale pak jednou opláchnu studenou vodou, ale jen tak halabala :sweat_smile: :grinning: a když to tvému Marečkovi tak chutnalo ta mrkvička, tak už je na jídlo opravdu připravenej, to je dobře, že tak dlabal, mému Marečkovi taky moc chutná :dizzy_face: - u nás se už jí i masíčko, ale zatím máme jen skleničky, musím se k tomu odhodlat a udělat mu taky něco s masem doma :pensive:
27. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Jituš - ten špenát s bramborem Marečkovi moc chutnal a to jak od Hippu tak od Hami :dizzy_face: i když tam byly ty divné přísady, no, co se dá dělat :confounded:
27. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
2hodiny? :confused: To u vás není zvykem, že?

Já bych ty misky myla taky normoš, max. pak ještě opláchnout pod čistou vodou.

Koukám se ze zvědavosti na golfáče a děsím se toho vybíracího maratonu :sweat_smile: :grinning:
Máte už některá třeba tip a kdy ho asi budete kupovat? My zatím nee, i když manža říkal, že proč ne, klíďo ho mám koupit i ted, páč jsme dostali příspěvek od rodiny, tak at ho už za to utratíme. Mě se ale zdá ještě zbytečně brzo...
27. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
kaci no já už to vidím, tady všechny děti dlabou o sto šest a my se s tím budem určo vrtat :grinning:
Máti říkala, že prý pokud bude Verunka po mě, tak se může těšit na banány s masem :grinning: Já prý nechtěla jíst nic, až pak mamka přišla na to, že jím banány a tak mě k nim postupně dávala zeleninu a maso, takže jsem se tak nakonec naučila jíst a jedla jsem vše, akorát dycky s tím banánem :grinning:
27. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Holky, dík, já to teda umyju normálně. Jsem si to myslela, jen jsem si nebyla jistá. A manža se mě určitě bude ptát, jestli to tak můžu umývat :grinning:

Kačenko, asi jo, už byl asi nejvyšší čas :wink: . Už maso? Mně sestřička říkala, že až od 8. měsíce.

Charlie, já jsem taky nechtěla jíst, vše jsem blila ven, tak mamča celej den čekala, až přijde taťka z práce a ten se se mnou nes.al a nějak mě prý vždycky nakrmil. Co jsem vyblila, zamíchal do misky a dal mi to znova :sweat_smile: .
Ad golfáč. Já nevím, ale nejspíš budeme kupovat sporťák a už se po nich dívám dlouho :grinning: . Ale já mám celkem náročné požadavky. Třeba se mi líbí jané slalom pro (doufám, že to teď nepletu a je to sporťák se 4 kolečkama), ale vadí mi, že nejde otočit tak, abych na prcka viděla. Zatím mám v merku cam mb x6 a nebo peg perego uno. Ale to se může ještě změnit.
27. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
blani fůůůůj, chudáku. Tatka je teda drsoň. To ty moje banány s kuřecím apod. byly ještě lahůdka :grinning:

My sporťák kupovat nebudem bo už máme dva. Tak uvidím, jak se mě s nima bude chtít tahat a pak časem zjistím, že chci golfa. Mě se zatím zdá nejpraktičtější mít golfáč se spojenou rukojetí, ale těch není moc a většinou jsou dražší.
27. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Charlie, naštěstí si to nepamatuju :grinning:

No, jenže golfáč se spojenou rukojetí už nazývají sporťák :grinning: . Já právě hledám i celkem slušnou váhu.
27. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
blani fakt jo? To jsem teda nevěděla. Protože když se dívám na různý odkazy, tak pod golfovými holemi tyhle kočárky běžně nacházím. Tak to je teda zvláštní.
Jsem myslela, že sporták nemá kolečka a la golfáč, když je to sporták, tak by měl být s velkýma kolama a pořádnou konstrukcí do terénu. Dyť s golfáčem se dá spíš do města, do obchodu a tak.
27. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
já nádobí taky meju normálně v myčce a plastový lžičky omeju pod horkou vodou. no holky měly jste zajímavý stravovací začátky :grinning: přijde mi, že mu ty kupovaný víc šmakujou :confounded: no nic jdem na přesnídávku dneska jsem mu zamíchala do banánu trošku borůvek.
27. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
Blani - maso se přidává k zelenince na oběd asi po 14 dnech až 3 týdnech od té doby, co se začne se zeleninkou :wink: Mareček jedl zeleninku od 5 měsíců a 1 týdne a asi od 6 měsíců a 1 týdne papá i masíčko :dizzy_face: - maso není samostatné jídlo, ale jí se k obědu se zeleninou - přece nevychováváme vegetariány - od 8 měsíce se mi zdá pozdě začít s masem, ale třeba je to u tebe jinak, když byl Mareček takový pidi mimi :dizzy_face:

Charlie - my golfáč pořizovat nebudeme, máme trojkombinaci Jané Slalom, takže máme vlastně už i sedačku :slight_smile: jsem moc ráda, že nemusím nic dalšího vybírat, jsem dost nerozhodná, takže tak :wink:
27. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
kacen takže vystačíš se sporťákem? Já uvidím, pro začátek asi taky, pak když vyhodnotím, že by bylo supr mít golfa, tak ho pořídíme.

Sun jj, začátky byly krušné :grinning: Já jsem jako mimi hubla, mlíko jsem nepila, jen ho vyplivovala a pak jsem nechtěla ani papkat zeleninu, nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vydrželo mě to až do školky, kde jsem si dávala jídlo do kapes od zástěrky, mamka chudák když prala, tak se nestačila divit. Teď zbodnu cokoli :grinning:
27. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
Ted jsem zabrouzdala do jiný diskuze a tam má jedna mamina 6ti měsíční dítko, které počali za pomoci lékařů, prý pro neplodnost matky, no a světe div se, už čeká druhý, je v 11tt, a pak že je neplodná :sweat_smile:
27. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Blani, maso se dává 2-4 týdny po zavedení prvního příkrmu - zeleniny.

Charlie, já asi golfáče kupovat nebudu, mám lehký a skladný kočík, ale kdybych, tak bych koupila Quinny Zapp.
27. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
a proč quinny zapp, v čem tě okouzlil? Jdu ho omrknout.
Já chci využívat co nejvíc sporták, stejně, když už ho člověk jednou koupil v kombinaci, tak se uvidí, jak bude sloužit a vyhovovat :slight_smile:
27. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
páčto je moc skladnej a snadno se s ním manipulujr a je hezkej a kvalitní značka.
27. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
my už taky dlabeme maso začaly jsme asi cca 3týdny od zeleniny. maso je důležitý kvůli bílkovinám taky mi přijde pozdě až od 8. měsíce. tak my golfky budeme pořízovat určitě, ten podvozek je dost těžkej, a nechce se mi s ním tahat do auta, tak na cesty bude golfáč, ale ještě jsem po nich nekoukala
27. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Charlie, ono jsou i sporťáky s menšíma kolama, nejenom velkýma nafukovacíma. Aspoň co jsem se tak koukala. Ale je fakt, že i každej internetovej obchod to může mít jinak zařazené.
Já si myslím, že s tím sporťákem z kombinace nevystačím, už jen proto, že se mi to moc nelíbí :sweat_smile:. Ale uvidím, třeba když s ním vyjedu, tak budu spokojená.

Kačenko, no, ona říkala od 7. měsíce to mixovat ne ve vodě, ale ve vývaru a potom přidat libové maso.
27. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
Aha ne, tak to je jané nomad, co se mi líbí, ale nejde otočit http://www.spuntik.cz/jane-nomad-2008-sportovni-kocarek-akce-barva-475/ A vidíš, Charlie, podle mě na pohled lepší golfáč, ale je v kategorii sportovní kočárky :wink: A tady je ten peg perego http://www.spuntik.cz/peg-perego-uno-2009-sportovni-kocarek/
27. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
teda blani ty golfy jsou dražší než můj kočár :sweat_smile: já počítám golfky tak do dvou tisíc. jdu na nějaký mrknout. normálně se nám doma ztratily tři dudlíky a nemůžu je zaboha najít, asi je tu někdo žere. :grinning:
27. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Sun, aji než můj :sweat_smile: . Pak jako jsou i golfky třeba za 3500,- Ale podle mě to jsou "hrkáče" :sweat_smile: . Takové ty, jak ještě po chodníku a ty kolečka strašně hrkají. A to teda moc nechci. Hlavně je to prý blbé i do sněhu nebo na kočičí hlavy. Že se třeba zasekneš a nemůžeš ani tam ani zpátky. Ale nikomu je nevymlouvám, jsou to jen důvody pro mě, proč ne. Ale třeba když bych si nechala sporťák z kombinace, tak bych asi golfky koupila.
27. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
No golfky, co vážej na 10 kilo, nejsou golfky.
27. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Nicméně do golfek za dva litry bych taky nešla.
To bych si raděj koupila pořádný golfky v bazaru.
27. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Jo a Janéčko Nomad je regulérní sporťák.
Golfky maj tyhle: http://www.spuntik.cz/kocarky/golfove-hole/?vyrobce=12
27. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj,holky já nevím,ale zas až tak drasticky bych ty skleničky neviděla.Pokud nekupujete přímo bio zeleninu a bio maso,jinak taky přece nevíte co v tom je.To je můj názor
27. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Jitu, už jsem se dívala. Možná to je i v jiném mechanismu skládání. Golfky mají vždycky v zadu takové x-ko z konstrukce, takž možná podle toho to dělí. A třeba zrovna ty jejich golfky váží 9,2kg. Tak to už je celkem jedno :sweat_smile: . Ale jak říkám, ty se mi líbí, ale vadí mi, že nejdou pro i proti směru.
27. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Blani, no i golfky se skládaj různým způsobem. A golfky směrem k sobe asi těžko seženeš, to horko těžko najdeš sporťák. Tedy Teutonie to má, tu máme my :grinning:

Andrej, ono nejde o kvalitu zpracovaných surovin, ale o to, že dítě ve 4 měsících jako fakt není připraveno na cukr a na smetanu a na mlíko apod. V některých jsou i protlaky a kdo ví, co je v tom obsaženo dalšího. Ale každého věc.
27. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.