• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, já vím. Golfky, kdybych chtěla, tak je snesu od sebe, ale sporťák ne. Na teutonku jsem se už taky dívala :wink:
27. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Dneska bude mít Alex prvně Hami Hajaja nebo jak se to noční mlíko jmenuje, tak jsem zvědavá, jestli je v tom rozdíl :grinning:
27. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
tak my máme sporták k sobě i od sebe. blani ty chceš kupovat novej sporták? nebo golfky?
27. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Sun, spíš sporťák, protože se mi ten můj z kombinace nelíbí. Ty máš roan, že? Tak ten můj vypadá podobně, taky mám houpací kočár. Ale třeba když s ním vyjedu, tak budu spokojená. Kdyby ne, tak chcu sporťák a když budu spokojená, tak se uvidí, jestli bych potřebovala golfky.
27. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
Čus bus kóči :wink: :slight_smile:
Blani pěknej článek :grinning: :grinning: a super že Mareček pěkně papá :dizzy_face:
Zkoukla jsem vánoční fotečky a všechny jsou super :wink: :slight_smile:
Andrejko jj taky mi přijde Vojtík takovej vyspělejší a větši :wink: :grinning:
27. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
blani já mám firkon, na ježdění bude sporták dobrej, ale to nandavání do auto je naprd, tak bych pořídila něco lehčího. ahojky kačí.
27. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
ahoj holky,

jsme doma. Až bude večer klid, tak dočtu. Doufám, že jste prožily všechny krásné Vánoce :wink:
27. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Tak dnešní den jsme prožili tak že Sofča hodinu spala hodinu byla vzhůru,ale po 15 minutách od probuzení už protivka,ani hrát si nechtěla..doufám že zítra už to bude lepší..my celej den seděli doma a cpali se tak to ani nepolezu na váhu..
Koukám že se bavíte o kočárkách já si na jaře chci taky koupit novej s firkonem moc spokojený nejsme,blbnou nám kolečka a taky je dost těžkej,chtěla bych pro Sofču nějakej lehčí,nějakej jako dávala Jitka odkaz ten by se mi líbil..
27. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj Kači, taky su ráda :slight_smile:

Sun, aha, to jsem se spletla.

Ahoj Evi, doufám, že sis to užila :wink:
27. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
blani: jojo užili jsme si to. Akorát hodně cestování. Nejdřív k našim, sbalit a pak k rodičům manžela, zase sbalit a domů a vybalit. Jsem vyfluslá.
27. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Evule, to by mě udolalo, já jsem hotová, když mám zabalit k tchánovcům na půl dne :grinning: Pomalu se nevejdem do auta a kdyby to mělo být ještě na noc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
jitu, no právě, jsem totálně udolaná a to jsme byli pryč skoro 6 dní :astonished:
27. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky, teď jsem utekla ke Kačence do obýváku, u nás je manželova oslava narozenin, tak lítám jak.....

Pořád hlídat stůl aby nic nechybělo a tak, jsem fakt hotová už se těším až odejdou.

Tak jsme se s manžou dnes rozhodli, že začneme pracovat na dalším potomkovi, normálně mi snad tikají druhé hodiny nebo co :grinning:
27. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
jé kačí tak to jsi první :slight_smile: tak držím palce, a jaký hodiny kolik ti je prosim tě? na fotkách vypadáš mladounce. ted jsem koukala jakej masakr byl dneska v obchodech :sweat_smile: chceme jet zítra nakupovat tak snad to nebude tak hrozný a snad tam po tom dnešním nájezdu ještě něco bude
27. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky.
U nas Vanoce fajn, Majdinka vydrzela rozbalovani a nevedela co driv okousavat a oslintavat , v patek jsme byli u druhe babi s dedou a prijela i teta s bratrancem a byly dalsi darecky :slight_smile:
Mamka po operaci v pohode (na Stedrej den rano ji pustili), jen ji to boli a nemuze moc chodit, tak ji vsichni obskakujem, jde az 6.ledna na kontrolu a pak ji nekdy vyndaj ty srouby z nohy. Jo a rikala, ze ji operovali a mela jen epidural a ze prej des-ze ji to anesteziolog pichal na 8x!Pak ze necejtila nekolik hodin nohy-uff tak jeste ze jsem ho u porodu nemela jeste teda kdyz si predstavim jak by mi to napichovali pri tech krizakach kdyz se musi bejt v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani-teda chudak Soinka :frowning2: at je brzo OK,posilame pusinku.

Jinak ja si taky ctu co je na sklenickach nez to koupim, nejlepsi jsou asi fakt ty z DM a Rossmana,ty jejich znacky, tam neni cukr ani sul. :wink: Jinak kdyz varim zeleninku,tak neresim BIO,proste koupim nejakou peknou a dma ji jeste ochutnam.

A golfky.Nas kocarek je trojkombinace,tudiz sportak mame, ale blbe se sklada do auta, tak jsme od Jeziska dostali novej sportacek, chtela jsem jen neco na nee velky jezdeni,proste na nakup a vylet k jezeru (bydlime u Machace) atd. Takze mame tento a je super :wink:
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Hauck-Sport-09 (ten cervenej)

Jo a dotaz kdo mate ty penovy puzzle, taky vam po vybaleni tak smrdely?No me strasne, sem je vyprala a jeste vetrala venku,ale stejne je to jeste trochu citit :unamused: no mame je na zemi a na nich deku,aby je Majda neocucavala.
27. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
U nás se už spí :slight_smile:

Evi, to věřím, to muselo být náročný.

Kater, jako už teďka? To si vůbec nedovedu představit, navíc s naší frekvencí sexu :sweat_smile: . Ale přeju vám, ať se zadaří co nejdřív, když si to přejete :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Joo a jeste, jak to delate kdyz vecer prcci usnou - mate je na chuvickach? Ja vzdycky sla ulozit Majdu a pak byla s ni v mistnosti s notesem, ted jsme zkousely ty chuvicky a jednou brecela a krasne se to ozvalo a podruhy ne, to jsem ji ale slysela normalne.
27. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Holky, trochu závidím, že se jen tak můžete rozhodnout a začít pracovat na dalším potomkovi. Tohle nás bohužel nečeká, ale aspoň, že se podařil Alexek.
27. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Já chůvičku nemám, v bytě ji nepotřebuju, tedy v tom našem a ani u tchánovců, když plakal, tak jsme ho slyšeli dost dobře na opačnou stranu bytu, on Alex totiž začne ječet jak siréna.
27. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Teda Katko,tak vam taky budu drzet palce, ja bych chtela taky klidne hned,ale jak rekl manza na druhe dite ted nemame :frowning2: ale to nebudem asi nikdy :grinning: no nevim kdy budeme mit druhe,antiko neberu a teda ta frekvence taky nic moc :grinning:
27. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
andar: chůvičky pořídit chceme, protože máme dům a ložnice nahoře, tak spí v postýlce v obýváku a pak ho musíme přenášet, což je kravina.Tak půjdeme do chůviček.

jitu: jak to? to máš ale jedno, hlavně, že Alex je tu s váma :wink:
27. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Andaro, my cůvičky v bytě 2+1 nepotřebujeme :grinning: :wink: . Vy bydlíte v domku? Tak to bych asi chůvičku používala, kdyby spinkal v jiném patře. Ale je teda divný, že jednou fungovala a jednou ne :confused:
Manža mi nedávno říkal, že se bojí toho, že když chci 3 děti, že je nedokážeme uživit. Ale uvidíme, až někdy budou 2, jak to půjde. Ale to mě utvrdilo v tom, že druhé chci později, abych si užila obě, kdyby náhodou 3. už fakt nebylo.

Jitu, to ti věřím, že závidíš, není se za co stydět :wink: . Ale je důležitý, že máte aspoň Alexka :dizzy_face:
27. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Evuš, Alex je z IVF. Manžel nemůže mít přirozenou cestou děti. Sice nám zbývá ještě jeden pokus připlácený pojišťovnou, ale muselo by to být už během tohoto roku a nikde není psáno, že by to vyšlo, Alex je až na třetí pokus. Jednak to stojí dost prašulek a druhak dost nervů. Manžel už nechtěl jít ani do druhého a natož třetího pokusu, naštěstí ten třetí byl jen takovej polo, protože byl Alex uložen v mrazáku, tak jsem ho přemluvila.
27. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
tery zrovna tady projíždím ty golfky a ten s těma kytkama se mi taky líbil, ale tmavě modrej http://www.bublinkashop.cz/detail.php?zbozi=1328202, my jsme dostali chůvičky k vánocům, ale takový obyč, ještě jsme je nezkoušeli v bytě je nepotřebujem tak pak na dovču nebo až jednou postavíme.
27. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Sun: mě je 24, ale můj manža je starší. Hlavně se loni stalo strašné neštěstí, manžovi zemřela dcera z prvního manželství. Tak prostě chce mít 2-3 děti.

Kačenka je také z IVF, tak počkáme jestli nám to náhodou nepůjde samo a kdyžtak zase půjdeme na IVF, u Kačenky se nám to povedlo na poprvé.
27. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Kat, a jaký byl důvod k IVF?
27. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Moooccc Vám děkuji za podporu :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Blani-jj bydlime v baraku a loznice je v patre (ale pres podlahu je slyset kdyz breci) mne sloo to, ze ona nekdy pobrekava ze spani a staci nasadit dudel a spi dal, kdyz se rozerve tak se probere.Asi jsou blby baterky, daj sepripojit i do zasuvky,tak to musime vyzkouset.

Jitu-nam to trvalo 14mesicu nez se Majdinka povedla, uz sem skoro drzela papir na spermio v ruce a bylo to-se manzovi spermie asi zalekly a koukaly se koncne snazit :grinning:
27. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahoj kočky

andar ten tvůj golfáč se mi líbí, je za fajnovou cenu, má spojenou rukojeť a váha 6kg je taky ucházející, hmmm, asi si ho budu pamatovat jako favorita, až ho budu vybírat na pevno

jináč chůvičku mám a používám ji denně a občas ji tahám na návštěvy. Prcek mi spí v patře, takže bych ji sice uslyšela, ale těžko říct, za jak dlouho :confused:

jitu zrovna dneska jsem tu psala o jedný mamině tady, že jí doktoři řekli, že je neplodná a ouha, v půlroce věku jejího vymodleného prvního potomka je v 11tt :wink:
27. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jo holky a co to puzzle jak sem se ptala?
27. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.