• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlie: určitě bude, zatím se budu kochat vašema miminkama :wink:
6. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Míši, takže to ustane jo? Nebudu muset nahřívat a ledovat pořád, jo? Jinak odsávačku nemám, takže to zatím zkusím bez. Nebo odstříkáváš ručně?
6. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Charli, já jen trochu odstříkla, aby se objevilo mlíko, normálně ručne, prostě jsem vytlačila pár kapiček, aby to měl malej snadný, protože jinak mě bolela bradavka.
6. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
ahoooooj charli....pošli mě mlíko-potřebuju :grinning: mě neteče, mě kape :sweat_smile: :grinning:

břuch mám už menší ale mám :angry: a asi mít budu páč druhé dítě mě ho víc vytáhlo :angry: měla bych už cvičit, ale mě se táááák nechce!!

reni zatím nepsala a ani na zprávu nenapsala, tak se asi něco děje :dizzy_face:

nelinka usla ted po 2h řevu...teda ne v kuse, ale začíná dozrávat, tak to bude malej řvounek asi :wink:
6. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
jdem kojit a pak ven.
6. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Vítám tě charlie doma.No my chceme jít taky ještě ven,ale malý usnul,a nějak s emi ho nechce budit tak ještě vyčkávám.
Objednali jsme si obraz s naší profi fotkou jak jsme s Jindröu a Vojtíškem v bříšku,tak s ena ni moc těším.Budeme ho mít v obýváku.
Hani tak Jindra teda ještě nekoupal,ale už přebaluje,dneska jsme si šla odpo na necelé dvě hoďky dáchnout Jindra hlídal,pak přebalil a vzbudil mlíkárnu protože jeho syneček měl hlad :grinning:
6. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Díky za přivítání andrej :wink:

Míši taky se těším až půjdem ven, zatím se teda necítím ani na krok :wink:

Smouli rááááda pošlu :grinning:
6. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
aha nelča se už vzbudila mrška....tak mám zas práci papa
6. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Tak Reňuška má už Karolínku 3140 a 50cm, prej je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
tak s tim brichem je nas asi vic, to jsem rada, ze v tom nejsem sama :grinning:
charlie, mam s prsama uplne to same! :sweat_smile:
papa smouli, mě se malá asi taky budí :wink:
tyy brdo, tak velikanske gratulace ke karolince :wink: :dizzy_face:
to jsou zpravicky :slight_smile:

jo jinak s tim odstrikanim rucne.. me ta prsa boli, je mi neprijemne na ne sahat, moc si to rucne nedokazu predstavit, asi si odsavajdu koupim, i kdyz trochu mi to povolilo mi prijde..
6. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
gratulace pro renču, no to je paráááááda, už to má za sebou :wink:
6. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
tak reni už má taky u sebe mimčo? To je super, moc gratuluju :wink:
6. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
charlie: jé už jsem viděla fotky Verunky, ta je kráááááásná :wink:
6. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Tak Renča už má Karolínku. Super :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
adrej: a nový fotky Sabinka, ta je taky tak kouzelná :wink: :wink:
6. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Charlie, taky jsem kukla a Verunka je fakt kočka :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
ahoj Charlie - ani nevím, že už máš mimčo :confused: ale každopádně mooooooooooooc gratuluju!!! :slight_smile:

já také mám mlíčka dost, když kojím z jednoho, tak mi teče mlíčko i z druhého prsu - normálně je to takový tlak, že si musím odtáhnout podprdu a vložku do podprdy, aby mě to nebolelo :grinning:

odsávačku nemám, snad se to srovná, kdyžtak si odstříkám trochu ve sprše a hned je mi lépe :slight_smile:

Velká gratulace i Reni ke Karolínce!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Andrej, já myslím, že ty prsa povolí. Zatím bych tu odsávačku ještě nekupovala. Zkus ještě pár dní vydržet :wink:

Jinak břicho mám teda ještě taky. A to se zatáhne samo, jo?
6. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Mareček teď spinká a pak bude zase večer řádit a řvát jako tygr, aby ze sebe dostal prdíky a nahromaděnou energii - dělá to tak každý večer a řve asi tak 4 hodiny, ale pak naštěstí v noci spí :slight_smile: tak snad jsem ho nepřechválila a bude v noci spinkat :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Kacenko, já doma kojím z obouma prsama ven :grinning: a to ze kterého nekojím mám zakryté plínkou a chytám mlíko :grinning:
Mareček vám večer brečí 4 hodiny :confused: ? To bych z toho byla asi na prášky a nevěděla, co dělat :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
holky díky :wink:

Já se jdu na chvíli natáhnout, možná ještě nakouknu, tak zatím páááá
6. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Charlie, pa :slight_smile:
6. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Blka - fakt řve i 4 hodiny - jelikož to dělá každý večer, tak už jsme si zvykli a střídáme se o něj - já, Pepa a jeho mamina, vyřve se a usne jako špalek :slight_smile: ale je to fakt hrůza, člověk neslyší ani televizi ani to, co mu druhý říká - řve ty 4 hodiny, občas při tom jakoby naoko usne, takže s malými přestávkami řve 4 hodiny :unamused:
tak to mě ještě nenapadlo, otevřít obě prsa a dát si k druhému plenu - to je dobrý nápad, díky za radu, ještě že je tady ten koník :slight_smile: to je pak hrozná spotřeba vložek do podprdy :slight_smile:
6. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
tak vítám další maminku charlii a verunku a veliká gratulace renče :dizzy_face: tak těhulky už vás moc není co? :wink:
6. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
týýýýý jo tak má mímo už!!!! to je supééér-jsem zvědavá až bude vyprávět!!!!!!! :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
hmmm dnes má nella asi svůj den-dnes se měla narodit...od půl 3 je vzhůru-řve si a pak kouká a zas řve...ted už jsem se jako teda naprdla a už 20min řve-ne a ne a ne nebudu ji nosit, páč když ji vemem do ruky tak je klid a když ji položim tak řve, takže nic nebude!! bolení nemá, to by řvala i na ruce! :angry:

no a už asi pro ni pudu :grinning:
6. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Andreasku, pokud si nekoupíš tu elektronickou odsávačku, tak tou pákovkou to bolí ještě víc než rukama. V porodnici jsme měli jak elektronickou, tak tu pákovku a tou to boilelo jak sviň. Elektronická byla v pohodě, šel regulovat tah.
Jak píše Blka, vyčkala bych.

Reni, gratuluju.
6. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky, moc zdravím charlie a Renče velká gratulace, já se na ni dopolko ptala a teď už čtu, že má Karolínku no super. :slight_smile:

Holky, máte všechny mooooccc krásná miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já jdu zítra na kontrolu, tak doufám, že bude vše v pořádku. Tak když si vzpomenete tak budu ráda. :wink:
6. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.