• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, no bohužel u manži je to tutovka.
27. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jitko: manža je hodně ve stresu a to se na těch spermií hodně odráží. Byl na spermiogramu a to mu řekli, že zkusíme inseminaci, že to nevypadá špatně a když byl za týden znovu tak to bylo špatný a vzhledem k tomu, že v tu dobu umřela ta jeho dcera tak doktor viděl, že už nechceme čekat, tak jsme to rozjeli.

Ještě mám dvě vajíčka zmrazené, ale uvidíme jaký bude spermiogram teď.

Takže důvod byl vlastně pomalé spermie
27. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jsem to odeslala dřív - můj muž má všechny vady spermií co může mít.

Andaro, já už si to nepamatuju, ale všechno "gumové" smrdí.
27. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hurááá první odešli, tak jsou tu ještě 4 lidi, já už chci klid :frowning2:
27. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Kata, aha, no aspoň, že to je na IUI. A vám mrazili jen vajíčka? Neoplodnovali je rovnou? My měli mražené už zárodky, vždycky po punkci všechno oplodnili.
27. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
jdu se tam zas mrknout a ještě přijdu
27. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
:grinning: no vidíte a pak že nerostou :wink: my jsme čekaly dva měsíce napotřetí to vyšlo jsem zvědavá jak to bude s tím druhým. kačí tak to je strašný,když se něco takovýho stane. :frowning2: tak at se co nejdříve zadaří at stihnete ty 3 :slight_smile: ono potom, když jsou děti po 5 letech tak by se mi teda už moc do toho třetího nechtělo
27. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
jitu, tak to se omlouvám za přihlouplý dotaz, ale hlavně,že máte prďolku to je hlavní. :wink:
27. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Evuš, proč přihlouplý. Mně nevadí o tom mluvit. :wink:
andar já pěnový puzzle mám, ale neprala jsem je. To snad ani pratelný není a nebo myslíme něco jinýho. A nic nesmrdělo

Teda já se v těch IUI nebo IVF vůbec nevyznám, to je pro mě španělská vesnice. Holky hlavně at jsou mimča zdraví a třebas se další děti zadaří co nevidět :wink:
Andaro, tak zkus ještě tu zásuvku a uvidíš :wink:
27. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
jitu: no mně to přijde přihlouplý. Je dobře, že o tom mluvíš.... :wink:
27. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
IUI je inseminace - muž odevzdí spermie a ty jsou pak vpraveny přímo do ženy a tam děj se vůle boží, všechno je na nich. Dr. jim vlastně jen ušetří tu cestu skrz čípek, trochu je postrčí.
IVF . se musí odebrat ženě vajíčka, muž opět odevzdá spermie a pak se lékaři snaží o oplodnění "v misce", pokud se zadaří, tak se čeká pár dnů, jestli se zárodky budou dál dělit a pokud jo, tak se vloží do dělohy zpátky a čeká se, jestli se ujmou.
27. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jo, puzzle mi teda nesmrdělo.

Charlie, já se v té terminologii taky nevyznám.

Sun, já právě 2. chcu tak za těch 5 let. No, a 3. kdyby bylo taky za 5 let, tak by mi bylo 35, což je relativně slušnej věk. Šéfce se v 36 narodilo první :wink:
27. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
jitu: a bolelo to umělý? Myslím to zavádění a odebírání.
27. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
jitu aha, to je teda věc. Mí známí mají mimi teda z IVF, ale vajíčko i spermie mají od dárců. To je pak dost mazec, když všichni řeší na koho je malej podobnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja mam to puzzle s cislama a prala jsem to na 30 a prezilo :wink:
http://www.aukro.cz/item845672646_velke_penove_puzzle_10_ks_za_nejlevnejsi_cenu.html toto.A smrdi teda tou gumou nebo nevim cim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Blani tobe je 25? :confused:
27. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
andar: jde ti FB? mně ne, bych se z toho picla :grinning:
27. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Evul:jen trochu bolelo bříško,ale asi je to u každé jiné.

Při IUI tovůbec necítíš.

Jíťo to já vůbec nevím jestli jsou oplodněné nebo ne :confused: To mi neřekli jen,že tam máme ještě dvě zamražené :wink:
27. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
no věkově blani určitě jen nevím jestli by se mi pak ještě chtělo do mimča, když už bych měla vcelku "rozumný" děti a začínat znova ten kolotoč. no charlii tak to jim teda nezávidím ty dotazy :pensive: ale určitě je to lepší než, adopce, když mohla to mimčo nosit v bříšku :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Evuš, nee, nebolelo. Nepříjemné jsou ty injekce, kdy se před odběrem cca 7-10 dní stimuluje tělo, aby se urodilo víc vajíček než běžně v cyklu je. Ale my si doplatili a měli jsme moderní injekce, tzv. pera - něco na způsob cukrovkářských per. Takže to bylo v pohodě, manža mi je bodal do břicha a pak asi 4 klasika injekce, to bylo horší, ale ne zase tak strašný.Muž to zmáknul perfektně, naučil se s tím manipulovat a u těch klasika injekcí je i míchat.
Odběr je v krátké narkoze, ta mě bavila, pěkně jsem se vyspala, ikdyž jsem spala maximálně 10 minut i s dospáním na pokoji.
Zavedení je jako normální prohlídka na gyndě, akorát máš na břiše sondu ultrazvuku a tenoučkým katetrem tam zavedou "děti" skrz pochvu a čípek, což vidíš, protože zárodky jsou v nějakém roztoku, který na obrazovce svítí, úžasnej pohled.

Nejhorší na tom všem je psychika, protože je to prostě "jen" 30% šance na úspěch.

My to absolvovali v soukromém centru - Pronatal - a péče byla fakt super. Kdyby tak fungovalo všechno zdravotnictví, bylo by to super.
27. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jˇitko,kde Ti to dělali?
27. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
kat: a do jaké doby se můžou ještě zavést ty zmražené?
27. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Evul: tak to je dotaz asi na Jitko, to já nevím
27. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
jitu: to jsou tedy obštrukce, ty injekce to opravdu muselo být nepříjemný a ještě do břicha. Já taky byla jednou pod narkózou a jak píšeš, krásně jsem si pospala. :grinning:
27. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jitko: manža to zvládl taky bravúrně a to mi píchal jen ty obyčejné :grinning:

O Pronatalu jsem slyšela, že je dobrý mi to absolvovali u Apolináře a šla bych tam znovu, přístup také úžasný :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Zamražené čím dřív tím líp, myslím, že standardně se platí na dva roky to mražení.
27. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jitko platí?????????????
27. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Apolinář je na mě moc "státní" (záchodama počínaje), tady to fakt bylo sanatorium. Ale taky teda zaplacený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.