• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
To asi v tom soukromém že?

Já je tam mám teď 1 rok a 3 měsíce.
27. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kat, no v soukromých centrech se platí všechno. Zamražení i rozmražení.
Apolinář na to má myslím nějakou dotaci.
27. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak to máš pravdu s těma záchodama jen u ultrazvuku kam chodí těhule tak tam to mají nové tak jsem chodila vždycky tam :grinning:

Ale doporučila to kamarádka :slight_smile: a hlavně, že se to povedlo tak uvidíme jak to půjde manža by byl šťastný samozřejmě kdyby samo nebo alespoň IUI ale co hlavně, že dítko bude a zdravé.
27. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
V podstatě o tom ví jen moje nejlepší kamarádka a teď vy jinak nikdo :slight_smile: Manža si to nepřál a já to chápu, to je jasné. :wink:
27. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Andaro, jo, je mi 25. Proč?
27. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky už se Vám to spaní prcků natahuje, já jsem zvědavá kdy to začne nám dneska šla spát už v 19 hod, byla protivná před tím 3 hodiny nespala. Tak jsem zvědavá kdy bude vzhůru, vůbec ji nejde nijak v noci ošidit, prostě chce prso a hotovo :grinning:
27. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Já když vídávám ty injekce v albech, tak ty holky obdivuju, že si to zvládnou píchat do břicha. To fakt musí být mazec. Ale co člověk pro miminko neudělá.
27. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Evi - FB m jde :slight_smile:

Blani-jen jestli umim dobre pocitat :grinning: to ses mladounkaaa, mne bude ted v lednu 28 :sweat_smile: a 3deti bych chtela taky.
27. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tak můj muž to rozkdákal všude. Mně to nevadí, ale divila jsem se, že to nechce tutlat on, když je to z jeho strany, ikdyž já to tak neberu, ale vím, že manžel jo.

Největší šok pro něj byl, když mu imunoložka řekla, že díky pozdní péči o nesestouplá varlata (řešili to u něj někdy v pubertě, no strašný) se to nezlepší a pak ho dorazila, že nemá ani akrozomy, což jsou nějaké enzymy potřebné k naleptání obalu vajíčka, takže ikdyby se někdy nějaká ojedinělá spermie doplazila k vajíčku, byla geneticky normální, tak bude jak v básni "jak lvové bijem o mříže" a kde nic tu nic, tak to pro něj byl dost šoking.
27. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Kater, my jsme ho měli protáhlé kolem 4.-5. měsíce a pak to zase šlo zpátky na cca 2-3 hodiny. Když nepočítám, že se chtěl někdy každou hodinu ujistit, že tam jsem :sweat_smile: . Ale překvapuju sama sebe, kolikrát čtu, že se maminky těší, až se vyspí celou noc v kuse, a mě tato myšlenka ještě nenapadla :grinning:
27. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
andar: tak to jsme stejně staré (mladé) :grinning: mně bylo teď v prosinci
27. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Andaro, no, bylo mi 24, když se Mareček narodil, 25 mám něco málo přes měsíc :wink: . Ono záleží, jak daleko/blízko je chceš mít věkově u sebe. A náhodou 28 je taky pěknej věk :slight_smile: .

Jitu, to je dobrej, že o tom tak mluvil. Chlapi jsou na to velcí ješitové, si myslím.

Jako holky, s vama se nedá vůbec studovat :angry: :grinning: . Jsem chtěla dělat ruštinu a vy jste se tak rozkecaly, že tady sedím a sedím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale aspoň jsem si objednala knížky v knihovně :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tak manža, je už úplně našrot, doufám, že nebude mít tu svojí ošklivou opici :cry:

Snad to bude ta hezká to mi pak vyznává lásku :grinning:

Jitko: tak to je tvůj manža fakt dobrej většinou jsou muži ješito košito :grinning: (ješitní)
27. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Blani: :wink:
27. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jitko ty bydlíš v Praze kde?

Mohli by jsme nás pražských udělat srazík :grinning:
27. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
V Záběhlicích.
27. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Kater, a jaká je ta ošklivá opice?
27. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak jsem opět zde :grinning: se tu objevila tchyňa :confounded: a tak jsem musela od PC :unamused:
Andaro mě to puzze taky smrdělo jak ďas,ale druhej den už to bylo v poho :wink: :slight_smile: jinak chůvičku mam a používam denně a taky se někdy stane že prcek brečí nabo si povídá a chůva mlčí jako zařezaná :grinning:a pak se třeba jen zavrní a je to slyšet :wink:
Kačí jééé tak to vám bude držet pěstičky aby se druhé mimi povedlo :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak mě bude 28 v květnu takže Teri a Evi jsme stejné mladice :wink: :grinning: :grinning:
Jééé se musím pochlubit včera bylo tuleníčko :dizzy_face: :dizzy_face: a manža se mi ptal jestli už nezačnej makat na dalším mimi že Honzík už je docela velkej :grinning: :grinning: :grinning:
Teda je znát že superstar už skončila že je tu večer taková účast :wink: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Kat jé tak snad malža bude mít vyznávací opici :wink: :sunglasses:
27. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Kači, a co jsi manželovi odpověděla?
27. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
čus - já jsem stará páka - už mi je 32 let, ale já jsem chtěla dítě až po 30, ale pak když mi to nešlo, tak jsem začala šílet a tak jsme se chvíli snažili a když to nevyšlo, tak nás poslal můj gynekolog na spermiogram (v září)- samozřejmě byly pomalé a pohyblivost C, takže doporučili inseminaci (+ oba vitamíny), ale nedošlo na ni, protože jsem ještě ten měsíc otěhotněla normálně :grinning:
a taky už chceme druhé dítě, protože nevíme, kdy se to povede nebo zda se to vůbec povede nebo budeme muset absolvovat inseminaci nebo něco horšího :confused: :sweat_smile: i když Mareček je teda rázně proti, když slyší v ložnici nějaké zvuky, tak se probere a kouká na nás nebo dokonce brečí a je hned po chuti :confounded: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Blani: je hrozně urejpanej a padaji zněj ošklivá slova, ale teď jsem tam byla a tulil se a všem říká, že jsem jeho milovaná manželka, tak snad to bude ta pěkná.

Kdo uklidí ten bordel hádejte :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Blani no jsem mu řekla že na to je ještě čas :wink: -to bylo před tuli a po jsem povídala že už se těším až začne další výroba :grinning: :grinning:
Kačí jééé tak to máte doma malou živou antikoncepci koukam :confused: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kačenko :grinning: . Tak musíte využívat jiná místa než ložnici :wink: . A můžu se zeptat, proč jsi chtěla mimčo po 30? Já jsem chtěla tak brzo (pro někoho), protože jsem chtěla být mladá maminka :sweat_smile:
27. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kači tak Kačenka nám to umí také krásně překazit :grinning:

Jitko Záběhlice já mám okno :confused: Já jsem z Hloubětína Praha 9
27. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Kačenko, tak ať taky brzy povede :wink: :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Kater, tak to je blbý. Ať mu ta dobrá vydrží :wink: . Že by uklízel manžel :grinning:

Kači :grinning:
27. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Kat, Praha 4, je to na pomezí s P10 a P11.
27. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsi mne pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Blani snad vydrží :wink:

Jitko, já bydlela na Praze 4 - Háje :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.