• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani :wink: :grinning: :grinning:
Kat no že by uklidil manža to asi zřejmě nevypadá co? :confused: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
káťo vítej v klubu osmadvacítek :grinning:
27. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak to jsem tu nejmladší což :grinning:
27. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tak ode mne manža dostal tu Cewe knihu od porodu po její 3 měsíce, protože ostatní fotky měl u sebe v PC a normálně měl slzy na krajíčku, tak mne dostal.

A teď už má fakt dost, už bych to fakt rozpustila ach jo.
27. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Evul ještě neee ještě mi zbejvá chvilka užívání si 27 :wink: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Kačenka se probouzí, tak snad zabere dudlík, je moc brzy ještě aspoň hodinu aby vydržela :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Kačí tak snad Kačenka ještě zabere :wink: :slight_smile:
Jóó jsem se dověděla že přítelkyně jednoho našeho kamaráda je těhulka :dizzy_face: :dizzy_face: a jsem s ní mluvila po telefonu a začátkem ledna jde na 2 trippl testy a tak se zdá že bude mít skoro stejnej TP jako jsme měli my :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
Tak kočky to asi balím a jdu do spršky :wink: :slight_smile:
Papapa a dobrou noc :wink: :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
káťo dobrou :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Kater, to se ti nedivím, že chceš, aby to už zabalili.

Kači, dobrou.

Já už taky za chvilku půjdu. Tak dobrou noc.
27. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Vypadá to, že to zabralo.

Kači dobrou noc, já už bych šla též.

Papa
27. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobrou Blani, snad už jo, zaslechla jsem, že už snad ano, ale zná te to :slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Kater - taky přeju, aby se vám mimi brzy povedlo a díky :slight_smile:
Blani - dítě po 30 jsem chtěla, abych měla nějakou praxi v práci a v podstatě jsem ani dřív po dítěti netoužila - vždycky jsem myslela, že tak v 25, ale to jsem měla rok po škole a teprve rok praxe a čerstou smlouvu na neurčito, u nás je problém sehnat práci a tak jsem si říkala, že 3 roky praxe budou stačit a pak už to byly jen 2 roky a bylo mi 30 a najednou jsem zjistila, že mi v životě něco chybí a že moc chci dítě, protože si bez něj nedovedu život představit a teď můžu říct, že jsem ráda, že jsem nikam nespěchala, protože co máme malého, tak žiju jen pro něj a jsem ráda, že jsem si přetím než se mi Mareček narodil užila trochu svých zájmů - chodila jsem večer cvičit a s Pepou jsme jezdili na návštěvy ke známým a na dovolené na hory a k moři a tak, což doteď vůbec nehrozilo (kvůli Marečkovo refluxu a pak to bude taky bída kvůli penězům) a někdy mi to i docela chybí, že nemůžu jít cvičit, abych si alespoň pokecala s holkama :confounded:
27. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
no, Mareček před chvílí brečel a to usnul až kolem 20 hodiny, tak jsem ho musela pochovat, jinak by asi zbořil postýlku, ale usnul mi v náručí docela rychle, snad bude pěkně spinkat, tak já to taky balím, kdo ví, co mě čeká v noci - jak často se bude prďolka budit :slight_smile:
zítra nás čeká první hexa a synflox nebo jak se to jmenuje, tak snad to nějak zvládneme :slight_smile:
pa pa a dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Já Vám tak závidím, že jdete spinkat.

Teď dolili flašku, tak už jim jinou nedám, no jestli se mi to povede.

Tak dobrou noc holky

Snad se taky brzy dostanu do pelíšku.
27. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj všem.

Alex se rozhodl, že spát už nebude. Tak snídám já a on zatím teda nebude, aby věděl, zač je toho loket takhle nenechat maminu vyspat. No zatím mu to nějak neva a hraje si na zemi a slintá.
28. pro 2009 v 05:54  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Kačenko, tak to jo. Ono je fakt, že to je i o tom, kdy člověk začne pracovat :wink: . Já začala ve 22. My jsme si užívali i tak, jsme s manžou už dlouho :slight_smile:

Kater, tak jak to dopadlo? V kolik nakonec odešli?

Jitu, s Alexa se stává ranní ptáče :grinning: :wink:
28. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
Chci se zeptat, každá nová zelenina se má zkoušet 3 dny, že? Přemýšlím, jestli pak tu malou skleničku brokolice rozdělím zase na 3 nebo mám dokoupit.
28. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
no blani za tři dny by se projevila alergická reakce, takže můžeš dát brokolici na půl a ten třetí klidně už vyzkoušenou mrkev a nebo dokoupit tu brokolici. za chvilku vyrážíme na nákupy tak musím trošku přichvátnout :slight_smile:
28. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Sun, díky :slight_smile:

Já jsem teďka uspala Marečka, jak se vzbudí, dostane najest, vzbudím manžu (proces zase na půl hodiny :rolling_eyes: ) a pak taky vyrazíme. Pro ty knížky, koberec a určitě ještě něco :grinning:
28. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
Holky, myslíte, že můžu Marečkovi koupit na kašel něco sama nebo by o tom měla vědět dr.? Ona tady teď není, manža mu chce něco koupit, já bych počkala, jak se to vyvrbí a kdyžtak bych jela někam jinam k dr.
28. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno holčiny,

Blani: tak odešli v půl jedenácté, ale musela jsem tomu pomoci tím, že už jsem dělala, že žádnou flašku nemáme, naštěstí byl manža fakt našrot, tak nic neříkal jako že to není pravda a tak.

Tak jsem ho slíkla a on padl na zem a schoulil se k hafanovi no vypadalo to fakt legračně, já jsem šla kojit a najednou vidím jak se snaží vstát a má úplně nafouklé tváře, tak jsem i s Kačenkou u prsa vylítla mu otevřít dveře, aby se nepoblil doma, stihla jsem to :grinning: . Mezitím jsem mu ustlala na zemi, protože tady na chalupě máme postel ke zdi a než by mě třeba v noci přelezl, tak by mě mohl poblít :grinning:

Jinak byl naštěstí v pohodě, ráno se přesunul ke mě do postele a teď ještě všichni spí.

Já jsem si udělala dobrou snídani a čeká mě úklid toho hroznýho nepořádku, takže až to uklidím, tak přijdu juknout.

Tak to byl náš večer pro mne teda fakt náročný, ale aspoň že všem chutnalo to jsem nachystala. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zatím
28. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Blani: to nevím. Když Kačenka kašlala a ještě teda kašle, tak mi Dr. řekla ať koupí Mucosolvan Junior a dávám jí 7 dní 2,5ml ráno, teď jí ho už nedávám protože nevím jestli můžu,ale abych přiznala tak se mi ta chemie do ní cpát nechce, tak doufám, že to už přejde samo.

Ale asi bych to bez doporučení Dr. nekupovala.
28. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak jsme s Alexem teď vstali. Blani, klidně mu něco kup. Já měla ten sinecod a dobrý, ale řekni v lékárně, jakej má kašel a oni Ti poradí. Půlroční už není takový pidi mimino.
28. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
No jo Blani, vždyť Vám je už půl roku :slight_smile:
28. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Kat, tak to je fajn, že jsi to tak zmákla s tou flaškou :wink: . No jo, už půl roku. Letí to.

Jitu, díky.

My už povalíme, tak zatím pa :slight_smile:
28. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky,

jitu, tak hlavně, že jste to dospali, my dneska chrundili do 8:45 :wink:
28. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky,nestíhám vás nějak.Jak máme doma taťku tak není na nic čas.Přes noc nám napadl sníh,jsem zvědavá jak to dlouho vydrží když je na nule.Teď prcek posvačil a vyrazíme ven.
Jinak děkuji moc za pochvalu fotek.No on každý tipuje,že je straší.Jinak sjme projela vaše albíčka,a máte moc všechny krásné fotečky z Vánoc.Doufám,že ti miláčkové kteří jsou nemocní,už jsou zdravíTak já pádím se trochu zušlechtitZatííím
28. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobré rááánko :slight_smile:
tak u nás úúúplně super noc :slight_smile: malej chrápal do půl 7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kačí teda tak ještě že to manža stihnul ven a nepřidělal ti další uklízení :wink: :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holky, musim sem dat jeden odkaz, sem hledala neco o cystach a dostala jsem se na tudle stranku, sem docela cumela co se vsechno nedela :grinning:
http://www.helago.cz/catalog/porodnictvi-gynekologie/
28. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
andar: :grinning: to tedy taky čumim :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.