• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači:to teda :grinning:

u nás do teď chumelilo. všude je bílo :grinning:
28. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak nejak to ti doktori musej natrenovat ze?:slight_smile:
28. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
čus holky,
tak jsme doma od doktorky, Mareček má konečně píchnutou první hexavakcínu a první dávku synflorixu, za měsíc by mělo být repete :slight_smile: trošku brečel, ale už se směje, dr. řekla, že mu mám dát 2,5 ml nurofenu proti bolesti, tak jsem mu to dala a je zatím OK, snad nebude mít žádnou reakci drobeček náš :dizzy_face:
Kater - s tím manžou jsi mě rozesmála, ten se teda pěkně nalámal :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Andaro :astonished: teda to mají doktoři super trenažery koukam :wink: :slight_smile:
Kačí tak super že máte první včeličku za sebou :wink: my jdeme na Synflorix zítra :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak jsem v lékárně za Alexka nechala víc než 500 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem chtěla něco na suchou pokožku a tak mám do koupelel olej a pak mi lékárnice říká, že maj super akci, tak jsem koupila ještě dvojbalení od Biodermy :confused: ani manžovi neprozradím, co to stálo :zipper_mouth: :grinning:
28. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
holky dávaj Eva tropí hlouposti já ten film miluju :grinning:
28. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jitu-co to je za olej? Majda se taky nekdy loupe,ale namazu ji Niveou a je to dobry, do koupele pridavam normal olej detsky
28. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak jsme zpátky, peněz utracených skoro za nic. A všude bylo plno lidí. Mám pocit, že se naučili trávit svůj volný čas v obchoďákách :pensive:
28. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Kačí jééé taky ten film miluju :dizzy_face: ihned jsem si přepla TV :wink: :grinning:
Tak měl Honzule poprvé pořádnej záchvat smíchu :grinning: :grinning: ještě že nás někdo neviděl jsme se tu oba řehnili jako blázni :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Kači - Mareček se taky teď začíná smát nahlas - už to dělá několik dní - poprvé, když se na mě takhle řehnil, tak jsem z toho bulela :grinning: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kačí no taky jsem měla na krajíčku :sweat_smile: :grinning: :grinning: je to super co? :wink:
28. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Kači - fakt super :dizzy_face:
a dnes jsem objevila Marečkovi druhý zoubek - vlevo dole :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Kačenko, teda, už 2 zoubky :dizzy_face: A nebolí kojení?
28. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Blani taky nechápu jak někdo může strávit v obchoďáku tolik času :confused: :wink:
Kačííí jééé už druhej zoubek :dizzy_face:
tak my jdeme dlabat :wink: dneska bude mrkev s brambůrkem :wink: a jinak kuk do albíka :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Blani, když mě kousne, tak ho odpojím a řeknu mu ne! :grinning: - prý, když kouše, tak se nudí a už má dost vypito :wink:
28. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Andaro, je to Linola Fett Ölbad, je to spešl do koupele, ono se to chová jinak, než když naleješ normální olej do vody.

A pak jsem koupila od Biodermy Atoderm krém. Ve finále ale vyšel levněj než Excipial, který normálně používáme, protože v tom akčním balení ko je litr.
28. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
my měli mrkev+brambor+petržel a usnul mi při jídle :grinning: to se mi stalo poprvé :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Kači - malej je celej taťka :dizzy_face: krtci jsou super, my máme pejska a medvěda :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Alex měl rýži s červenou řepou, dneska měli bio v albertu, tak jsem ji koupila, ještě má zbytek na zítra.
Za chvilku mu šoupnu vařit ještě dýni a cuketu, co jsem taky přitáhla.
28. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jinak každej den pátrám po zoubku a nic jsem nenašla, zatím. Tak muž včera konstatoval, že je malej prostě jen protiva protivnej :grinning:
28. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Kačenko, tak to jo, to kouše i mě těma bezzubýma dásínkama :grinning:

Kači, krásnej krtek :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jitu měla sis nechat předepsta na suchou pokožku od doktorky,já to tak udělala,mám krém i olej do koupele,dvě velké tuby a zadara
My teď byli dvě hodinky venku,Vojtík už je po jídle,teď ještě pobaštíme my,a za hodinu vyrážíme znovu.Ten bude dneska pořádně vyvětraný
28. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Andrej a co máš?
Mně by určo napsala Excipial a ten tedy u Alexe nijak neboduje.
28. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jitu mám právě tu Linola Fett olbad :wink: jak krém tak olej do koupele
28. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
a jsem spokojená?vojtíškova pokožka s emnohem zlepšila hlavně ty nožky,to měl hrozně suché
28. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
No po pravdě mě ani nenapadlo jít k dr. nechat si napsat něco na suchou kůži. :grinning:
Já chtěla původně i ten krém Linolu, ale neměli ji a tak mi doporučili tu Biodermu, že když excipial nepomohl, že je silnější a myslím, že linola bude něco jako excipial.
No uvidím, vyzkouším.
tam neměl být otazník :grinning: :grinning:
no já se ji akorát ptala co na to mám dávat a ona mi to hned předepsala,vyzkoušeli sjem toho hodně a konečně něco pomáhá
28. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jitu-diky :wink:
Holky a ja dnes objevila zoubek nahore - takze mame tri :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.