• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj..holky potřebuji poradit,ode dneška už nemá Sofinka vůbec teplotu-díky bohu i noc byla mnohem lepší ale za dnešní dopoledne se celkem dost opupínkovala jako by měla kopřivku,moji doktorku už jsem nezastihla,myslíte že by to mohla být ta šestá nemoc?I když u ní píšou že pupínky vyskočí 3 den a u nás je to dnes už 5 den a taky se chci zeptat kdy tak myslíte že bych mohla jít se Sofčou na krátkou procházku?třeba ve středu?
28. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Holky gratuluji vašim potomkům k zoubkům to mi nemáme ještě žádnej..ale to neva aspon mi nekousne při kojení..
28. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Hani tak aspoň že Sofi už nemá teplotku :slight_smile: s tou šestou nemocí to neporadím,ale na krátkou prochajdu byste nyslím mohli :wink: :slight_smile:
28. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak dnes kojim po 2 hod. a teď dokonce po hodině přijde mi,že nic jiného nedělám.

a furt je protivná.

Že by jí to nestačilo?
28. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Kačí a není to růstový spurt????? :confused:
28. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Já nevím, myslela jsem, že už jsme ho měli :unamused:
28. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Kačí no my ho měli ve 3 a v 6 týdnu a pak se může objevit ještě i ve 3 a v 6 měsíci :wink:
28. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Hani, tak to je fajn, že už Sofinka nemá teplotu :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
Hani, já bych na prochajdu šla, navíc, pokud už má pupínky, tak není ani infekční.
28. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Kat, takhle nějak přestalo stačit kojení Alexkovi. Pokud to přetrvává víc dnů a není malá nemocná, zkusila bych dokrmit. vyměń třeba jedno kojo za UM a uvidíš, když vydrží dýl, tak bych začala s příkrmama.
Samozřejmě je taky cesta vytrvat a kojit permanetně do těch 6 měsíců.
Ale mně doky řekla, jak dítě chce pít častěji m tak 8-10x za den je čas na příkrm, je tam tedy doporučená váha 6 kilo, prý jsou to nová doporučení WHO. Ale to víš, co pediatr, to názor. každopádně já s příkrmama začala.
28. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
No já jsem taky moc ráda že už je bez teploty hned byl ten dnešní den lepší..
Jmiso takže ty pupínky jsou normální ,to k tomu patří?Jako že to má po těch horečkách?
28. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Holky a jak papají vaše dětičky ovoce?Sofče nechutná ani jablko,ani banán ani hruška.. :frowning2: dostanu do ní max.3 lžičky tot vše..
28. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
tak ym sjme byli dneska dvakrát venku po dvou hodinách,jsem úplně grogy,a to ještě budu večer žehlit.
Hani Vojtík papá všechno jak ovoce tak zeleninku,chutná mu to moc.Už mu dávám i kukřičné křupky a po těch se může pos.... :grinning:
My taky ještě zubky nemáme,a mě to vůbec nevadí.
Hani to je fajn,že Sofinka už je bez teplotky.
28. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
"kukuřičné křupky"
28. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Jéé jak já bych šla taky ven na nějakou pořádnou procházku,dneska bylo krásně..Andy a kde ty křupky kupuješ?
Já zjištuji že ze Sofči žádnej jedlík nebude,ona vždycky tak 3 lžičky jí s chutí otvírá pusinku a pak už jí do toho musim nutit..mě by se tak líbilo kdyby pořádně baštila..
28. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Kousek od nás je zdravá výživa tak tam,jednou sjme mu oymlem koupila banánové,ty mu taky moc chutnali,dneska jsme vzala klasické kukuřičné.Ono s emu to dobře rozpouští na jazyku a nedře to.Dneska měl jablíčko s banánem,kdyby mohl tak sní i dvě misky.My zase bojujeme s mlíkem,jak ochutnal něco jiného než mlíko,tak odpoledne to do něj dostat je fakt zázrak.Když už moc stávkuje tak mu tam naliju trošičku šťávy,to teď dělám i do neslazeného čaje.Tak mi to aspoň vypije.
28. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Hani, zkoušela si tohle?
http://www.hero.cz/SUNAREK/Produkty/1032/
Je to dost sladký, ikdyž píšou, že bez cukru navíc.
28. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Jitko, my už budeme mít bezmála 6 kilo, tak uvidím, díky :slight_smile:
28. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
Jmiso tenhle sunárek mám doma a u toho dělala největší ksichty a snědla jednu lžičku :unamused: jinak banán jsem jí normálně rozmixovala a hrušku dostala ze skleničky a ani jedno jí nechutnalo,asi jí do toho zkusim přidat mlíko..
Andy dvě misky tak o tom si můžu nechat zdát,Sofča sní k obědu 60 ml zeleniny a k večeři 60 ml kaše,občas si ode mne cucne mlíka-asi jí budu kojit až do 20 i když bych nejradši pomalu začla přestávat..
28. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Tak nevim zda to byla šestá nemoc u nás ta vyrážka vypadá trošku jinak a taky jsme jí dostali až 5 den a teploty trvali 4 dny..zítra zavolám mudr a poradím se s ní..
Katerina já začla dávat kaši před 5.měsícem a to 6kg ještě neměla a příkrmy jsem začla dávat když jí bylo 5 1/2 měsíce..
28. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Hani,
Onemocnění začíná náhle vysokou horečkou, která trvá 3 až 5 dnů a není doprovázena výraznějšími projevy z postižení horních cest dýchacích. Bývá jen lehký zánět hltanu a mírné zduření krčních a šíjových mízních uzlin. V době prudkého poklesu horečky se především na trupu objeví drobně skvrnitá růžová vyrážka. Šíří se na krk a horní části končetin, ale v obličeji nebývá. Někdy trvá jen několik hodin a zpravidla do dvou dnů mizí bez následků.
28. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Ted jsem si o tom přečetla v jedné chytré knížce a myslim že na 90% to byla ta šestá nemoc..akorát tu vyrážku má fakt všude i v obličeji a na hlavičce..
28. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Tak uvidíš, jak rychle to zmizne.
28. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak pucek uložen a z pokojíčku není slyšet žádní kníkot tak snad brzy usne :wink: :slight_smile: manža se chystá na pivko :sunglasses: a mě přijde návštěvka-těhukamarádka a tak budu dávat moudré rady :grinning: :grinning:
Hani no zkus to s tím mlíčkem :wink: třeba to pomůže :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj kočky, tak zítra frčíme na tu chajdu, tak se jdu s vámi rozloučit. Mějte se tu krásně, držte palce, at nám počasí vyjde aspon na procházky a užijte si všechny oslavu novýho roku :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj holky,

ten sunárek doma máme a Davčovi chutná. Ale on je celkově dost záživnej, snědl mi zatím všechno :grinning:

charlie: užijte si to na chajdě, tiše závidím :grinning:
28. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Holky kuk: http://img205.imageshack.us/i/majdikzuby.jpg/ a dneska jsem objevila tento nahore: http://img205.imageshack.us/i/majdikzuby2.jpg/

Hani-my tu sestou nemoc taky ted mely :wink: Ta vyrazka zmizi do dvou dnu.
28. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
adar: no krásný zoubky. Jako perličky. :wink:
28. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Andar, to jsou tesáky a i ta jedna jednička nahoře vypadá, že bude co nevidět venku.

Charlie, užij si to.
28. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.