• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie tak papááá a krásně si to n chatičce užijte :wink: :slight_smile:
Andaro krásný zoubečky :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahoj Evulko :slight_smile: to je dobře že Davídkovi chutná :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
holky díky :wink:

andarko krásný zoubečky a jak jsi tu dávala ten odkaz předtím, tak jsem teda čučela jak puk :confused:

katy užij si návštěvu, já mám teď taky kamošku co má rodit a tak taky dávám rady :sweat_smile: Je v 39tt :wink:
28. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
káťo, jojo,taky jsem ráda. Bude to pořádnej chlapák. A co teprv až jednou sní deset knedlů to bude něco :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Charlie, užijte si to na chatě :slight_smile:

Terez, krásné zoubky :slight_smile:

Evule, no, to bude něco pro něho vařit :grinning:
28. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
blani: to bude. Ale bude to kluk velkej po mně, tak bude potřebovat baštit :grinning:
28. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak kamarádka právě odešla :slight_smile: půjčila jsem jí pár těhutriček,ale gaťky jí bohužel nebyli-má širší stehna a jinak má skoro stejnej TP :grinning: :grinning: my měli 26.6. a ona má 24.6. :dizzy_face: :grinning:
Tak a jdu chrnět :wink: dobrouuuuu nooooooc :slight_smile:
28. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj, tak jsme zase hore, už pokadění nebo spíš vykadění. A jedem tu v hracích klíčích od FP, tak modré auto, žlutý dům, červená loď a furt dokola, to jsou děsný písničky, se divím, že to na dětech nenechá pozůstatky :grinning:
29. pro 2009 v 06:09  • Odpověz
Dobré ránko my už jsme vzhůru od 6.15,jsme slyšela jak tlačí,pak jsme myslela že ještě usne,ale prdlajs,posrajdil se znovu.Teď s taťkou komunikují v posteli já piju kafe,dělám mu mlíko,čaj... a pořád dokola :grinning:
Jitu u nás pořád běží hrací želvička...Poběž,poběž,budeme si hrát.......s Jindrou sjme si to včera zpívali i na procházce,jak magoři :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Holky, jsou to hrozný oblbovačky, ty písničky, co :grinning: . A bude hůř, až to prcci budou umět pouštět a budou to pouštět celej den dokola :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
No Alex to pouštět umí, ikdyž ne cíleně, ale prostě do toho mlátí a ono to hraje.
29. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Jitu, tak to nezávidím :grinning:
29. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
No si myslím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
dobré ráno,
tak včera jsem se sem už ani nedostala, něco na mě leze :angry: filip samozřejmě jak naschvál byl celou noc protivnej a každou chvilku vzhůru, ale už známe příčinu těch jeho nálad. tatka včera objevil zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tery majdulka má krásný zoubky, jen nechápu jak se ti to povedlo vyfotit, to ten náš si tam nedá ani kouknout. :sweat_smile:
29. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Vojtík si to taky umí pouštět sám,zatím mi to až tak nevadí. :wink:
29. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Sun, tak gratulka. Nám ten zub asi nevyleze.
29. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Jéééé Sun veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
29. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
děkuji holky, neboj jitu však se taky dočkáte :grinning: jsem včera neslyšela nic jinýho, než že ho martin našel první :grinning: přemýšlím jestli mám jet s kamarádkou odpoledne na prochajdu nebo radši zalehnout. :pensive:
29. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Sun gratuluji k zoubku :slight_smile:
Holky já už ty písničky z mluvícícho pejska taky umim všechny nazpamět a zpívám je Petrovi :slight_smile:
Tatka nám dnes odjel do práce,dneska jsme ještě měli být u tchýně,ale jelikož jsme doma tak jel radši pracovat,doma už ho to neba,mě teda taky ne,doufám že zítra bude pěkně at konečně můžeme vyrazit na procházku..
29. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: a asi bych raději zalehla a vypotila bacila :wink:
29. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
no když zrovna dneska tam je krásně a svítí sluníčko, no uvidíme, alespon by fililp spal a já měla klid :grinning: tak jsem volala na plavčo už mají hotový rozřazení tak budem chodit tak jak jsme chtěli na desátou a začínáme 9. snad budem do tý doby všichni zdravý :zipper_mouth:
29. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Tak u nás se teď pěkně zatáhlo :confused:
Hani se ti nedivím že už se těšíš ven :wink: :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky, vůbec nevím co uvařit k obědu, čekám až se Kačenka vzbudí a pojedeme nakoupit. Doufám, že tam nebude blázinec.
29. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
tak jsem nakonec to kočárkování odpískala, zavolala mámě at si mladocha odpoledne vyzvedne a půjdu ležet, at se toho co nejdřív zbavím.kačí já mám špagety se sýrem a martin si pleská králíka.
29. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Katerina to jsme na tom podobně vůbec nevim co vařit,přijde mi že jsme přežraná všeho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsem volala doktorce tak říkala že to opravdu vypadá na tu šestou nemoc a ven už můžeme ale jen na procházku,ne na žádný návštěvy nebo do obchodů..tak super,odpoledne aspon na hodku vyrazíme.. :slight_smile:
29. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Sun no vidíš jak jsi to vyřešila :wink: :slight_smile:
Kačí já mam zadělávané držťky :grinning:
29. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
Hani tak paráda že můžete vyrazit na prochajdu :wink: :slight_smile:
29. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky,

tak já byla v práci, musela jsem si vyřídit proplacení dovči, sekretářka mi včera volala. Ředitelka si pochovala Davídka a moc se jí líbil. A Davídek byl taky mooooc spokojenej :grinning: byl dokonce i v ředitelně. A byl hodňoučkej, asi se bál poznámky :grinning:
29. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Evule a na které že škole si to učila?A jaké předměty?
Zatim u nás svítí sluníčko,tak doufám že se to tak do hodky nepokazí,Sofča spinká,k obědu dostane telecí s bramborem a zeleninou,zatímco já se odbyla pouze polívkou.. :slight_smile: večer udělám pangasiuse,ono toho u nás stejně na výběr moc neni..
29. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
hani: na základce. Učila jsem AJ - RJ :wink:
29. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
díky holky, nakonec jedeme na návštěvu do Harrachova tak dáme oběd tam,to se mi líbí když se to takhle vyřeší, ale pak jedeme nakoupit tak stejně.

Zatím páááááááááá
29. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.