• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evule RJ je ruský jazyk?Sem nevěděla že se učí a na základce? :confused:
Tak já jdu oblíkat Sofču a razíme ven tak zatim..
Katerina to se ti to krásně vyřešilo,taky bych si zajela někam na obídek.. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Já měla na oběd maso v mrkvi, ještě co vařil muž v neděli. Teď tam páchám kuřecí na kari a ananasu, je to rychlovka a Alex to toleruje. poslední dobou je teda fakt náročnej, kde je to moje mimčo, co furt spalo a hrálo si samo. :confused:
29. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Venku jsme byli dopo dvě hodinky, bylo krásně sluníčko. :sunglasses: Teď se zatáhlo. Ale ještě půjdem tak ve dvě.
29. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
hani: jojo. Teď je právě povinná AJ od 3. tř. a pak v 7 tř. si děti vybírají 2.jazyk. U nás je to právě RJ nebo NJ nebo FJ.

jitu: u nás se taky zatáhlo.
Třeba malého bolí ty nevyklubané zoubky a jak vylezou,bude zase zlatíčko :wink: :grinning:
29. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
tak ym sjem byli hodinu a půl venku,přijela mamka,tak jsme byli spolu,taťka byl na bazéně.Teď kuchtím oběd.Už mám docela hlad.Pak asi ještě vyrazíme ven.Teďka jak je taťka doma tak chodíme 2x,ale pak budeme zase 1x :slight_smile:
Sun gratulujeme Filipkovi k zoubečku :slight_smile:
Jitu ten náš malý prďola taky už nevydrží být chvilku sám
29. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
No snad to bude zubama. Manža mi samozřejmě říká, že je rozmazlenej, protože ho furt chovám, když pláče a nebo si s ním hraju apod.

Nakonec šli ven kluci, muž přišel z práce ve dvě, což je nevídané, neslýchané, tak jsem mu vrazila kočár a poslala je na hodinu aspoń do ulic, ale myslím, že něco bude padati.
Jinak myslím, že muž půjde večer zase aspoň na dvě hodiny do práce. A nebo to dělá ze zištných důvodů, protože chce, abych ho pustila s kolegama na Silvestra do putyky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
to bude spíš ta putyka :grinning:
tak rozmazlené je tu aspoň trošičku každé mimčo. Náš Davídek taky malinkato je :grinning:
29. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Si taky myslím :grinning:
Jako mně je jedno, ať si jde, ale musím trochu dělat fory. Stejně nejpozději v 10 upadnu do spánku :grinning:
29. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
jitu, taky to u nás vidím podobně. Silvestra stejně moc neslavíme. :wink:
29. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj kóči :slight_smile:
Tak malej dostal včeličku synflorixu a samo řval jako tur :sweat_smile: mamka vyplázla 1700kč a šli jsme zase dom :grinning: pak prochajda a teraz prcek s fňukáním vytlačil 3 ohromný šuty :confused: a je zase spokojenej :grinning: toť naše odpolko :grinning:
29. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak mladej se dneska vzteká v postýlce, jsem zvědavá, jestli na něj budu muset jít :angry:
29. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
čus,
tak u nás v noci po tom očkování asi hodinu od 23 do 24 hod řev, ale pak to docela šlo, pil asi 2 nebo 3x (ani nevím :grinning: ) a nakonec jsme vstávali až kolem 9 ráno :slight_smile:
my budeme jíst za chvíli kaši, tak ji jdu připravit :slight_smile:
Jituš - no my malého vyndaváme z postýlky skoro každý den - je ale fakt, že ho tam pokládám už spícího, usne před tím na gauči v kuchyni a pak poslední dobou tak za 2 až 3 hodiny po usnutí začne děsně plakat :pensive: tak ho vyndáme a nosíme ho a on zas usne - se mu chudince asi něco špatného zdá nebo se mu stýská :dizzy_face:
29. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
jo a měl jen 38 teplotu, tak jsme ani nesráželi a ráno už jí neměl, takže asi docela dobrá reakce na to očkování :sweat_smile: :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak to tam utichlo, tak uvidíme.
29. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
ahooooooooooooj ženskýýýýý

andarko - kam můžu juknout na tvoji majdu???
gratuluju k zoubkům, my nic ještě!!

a co jinak?? letmo jsem dočetla, taky jíme všechno, ale sklenička ji stačí asi na 3-4h, mezi tím teda třeba jen banán dám nebo piškotek rozmočím...má strašně ráda štávu z mandarinek ale cumlá i okurku :grinning:

andy - jaký kukuřičný křupky???

jinak jsme zdravé!! akorát v pátek jsem byla pařit na narozkách a na vesnici na díze, to byla kinder díza :grinning: byla jsem tam jak tetka :stuck_out_tongue_closed_eyes: jooo dobrý, měla jsem z toho angínu, byla tam děsná kosa, narvala jsem do sebe 5 zelených a nic mi nebylo akorát děsně bolelo v krku!! zas nikam dlouho nejdu!! Radek hlídal!
29. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
ahoj šmouli nějak jsem neodpověděla na tvoji otázku,jak krmím malého v noci. Normálně ho vyndám, nakrmím, dám do postýlky, chvilku se vrtí a spí se dál.

káťo,tak hlavně, že to máte za sebou. Nás to čeká příští čtvrtek. Už podruhé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
ahojda evul a no vidíš uplně jsem zapomněla :wink: no právě já malou taky dycky vyndávala, pak jsme ji nastavili postýlku a krmím ji rovnou tam. Mě se totiž někdy pak budila, když jsem ji přenášela.

a dáváte prcky brknout??když při jídle usnou??? já ne.
29. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Já malého nedávám krnknout. On ani jako pidi midi mimi moc nekrkal.

Trochu fotek, našlapanej Alex v korbě atd. Poslední je jak trénujem trakaře. :grinning:
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_7._mesic/
29. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
šmouli: chviličku ho na sobě nechám,tak minutku a pak šupajdí do postýlky. Stejně nekrká, máme to stejně jako Alex, už jako malinkej moc nekrkal
29. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
no pěkný :grinning:
jaký má krásný oči a ty řasy syčááák :wink:
a koukám taky se už moc nevejde do kočáru co?? mě nela jakštakš, asi bude za chvíli sedět
29. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
jitu: no krásně namáčklej, no my máme ještě trošičku místa, ale taky žádná sláva.
Ty prsty v puse to máme teď taky pořád a kouše si do nich dásničkama a řve u toho :grinning: takový každodenní scénář
29. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Smouli, on už má 72 cm, tak je to habán.
Já počítala, že do vánoc a pak sporťák, tak už má korba odslouženo, stejně ho to tam moc neba.
29. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Jitu pěkný fotky :wink: :slight_smile:
Tak náš prďola když byl malej tak nekrkal po koju skoro vůbec,ale zato teď si to vynahrazuje :grinning: :grinning: a teda to jsou někdy řachy :grinning:
Šmoulo kuk sem: http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=212_389&products_id=4475 :wink:
29. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
káťa: bodejť, aspoň mu to nejde spodem :grinning:

jitu: 72? tak to je fakt habán. My už máme taky asi 70 cm
29. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Evul no spodem taky :sweat_smile: :grinning: prdí jak starej fotr :grinning: jj celý tatínek :wink: :grinning:
29. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
čauky, my byli od oběda u tchánovců.

Jitu, hezké fotky.

Sun, gratulace k zoubku :slight_smile:

To jste všichni habáni, my máme 62cm :sweat_smile:

Mám dotaz. Když mu dám mrkvičku, mám ho pak dokojit, že? A pozná sám, že už má dost, že by mlíko nechtěl nebo se může přežrat? A kdyby to nepoznal, tak jak to poznám já, že mu ta mrkvička stačí :sweat_smile: ?
29. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Blani, kolik mu té mrkve dáváš?
Přežrat se může určo, ale to hrozí tak u Alexe a ne u Tvého prcka. :grinning: Plná dávka příkrmu je 150-200ml, já počítám v gramech.
29. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Tak máme zase křiklouna v postýlce,ach jo.
Šmouli máme přesně ty co dala Kačka odkaz :wink: My máme taky kolem 72cm,už jsme ho teda dlouho neměřili a vypadá asi tak jako Alex,taky narvaný,žádné místečko.
29. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Dala jsem mu tu malou skleničku (nevím, kolik to je 125ml?) na třikrát, ale poprvé měl jen pár lžiček a včera a dnes jsem se snažila to rozdělit na půl, ale dne měl nejvíc.
29. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Blani, tak to musíš dokojit, ale můžeš třeba počkat hodinku. Jinak ono v tý skleničce je tak 110g, jsem to jednou vážila.
29. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.