• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Aha, Jitu, dík :slight_smile: . On právě ještě otvíral pusinku a už nebylo :grinning: , pak pokňourával, tak jsem mu dala prso. Samo že blinkal, ale to je normální, tak jsem nevěděla, jak poznat, že by byl přežranej.
29. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
No Alex právě blindil taky, když jsem mu to dala hned, tak jsem čekala tu hoďku, ale my rychle najeli na úplné nahrazení jednoho koja, asi po třech dnech. Bylo to lepší než dát trochu a dokojit.
29. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
A jak u té skleničky poznáš, že už mu to stačí? Že už nepotřebuje dokojit? Asi by řval hlady, že? Já vím, blbý otázky :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
jsem přidala fotečky do albíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
my pořád nedáváme plnou dávku příkrmu, nebo spíš sní tak 100 ml k obědu a už má dost a pak za hodinku dostane mlíčko od maminky a jde do hajan na vycházku do kočárku, večer papá kaši z 90 ml vody :wink: a po hodině, kdy ho mezitím vykoupeme, opět mlíčko od maminky a spinkat do postýlky :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Blani, to já taky nevím, jak bych poznala, že chce ještě, já mu prostě dám tolik, kolik uznám za vhodné - a teď už 2 dny ani nedojedl to, co měl na oběd připraveno - tj. ani těch 100 ml :sweat_smile: :confused: , pak si hraje a po té hoďce nebo když je unavený, tak mu dám napít mlíčko a on usne :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak Sofča byla celé odpoledne stráááášně protivná,v kočárku spala jen 20 minut pak řvala jak tur že jsme museli jít domů..vůbec nevim proč byla tak protivná,spát nechtěla,jíst nechtěla,hrát nechtěla,jestli jsou to ještě nějaké známky té nemoci,nebo co..fakt nevim,snad se z toho vyspí beruška moje..
Já mám úplnej strach až pojedeme k doktorce že dostanu vynadáno,protože Sofča hrozně málo jí,se bojim že snad i něco shodila,ona třeba ke svačině vypije 60 ml mlíčka,to jí stačí nic jiného nechce k večeři sní 50 ml kaše a mlíko už nechce..no hrozný..k obědu 60 ml zeleniny tot vše.. :frowning2:
29. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
kači:hezké fotečky, malej je borec :wink:

káťo: u nás to jde hlavně spodem, to jsou rány jak z děla :grinning:
včera mi dokonce při poslední lžičce obídku usínal, tak jsem ho vyndala ze židličky, dala mu prso a během minuty byl v limbu :grinning:
Blani, já mu dala 150g a řval, tak dostává 180-190g a je to tak akorát, řve sice taky, ale dostane vodu na zapití a je klid a vydrží bez jídla ty tři hodiny, to je dobrej ukazatel, jestli už měl dost.
Káto i Jíto pěkné fotečky :wink:
29. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Hani - to je asi normální, že když je mimčo nemocné, tak málo jí :wink: snad z toho nebudou nějaké problémy a zase se to upraví až bude ta blbá nemoc pryč :slight_smile:
Evi - díky za pochvalu :pensive:
29. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
jo, to má Jitka pravdu, malej má po jídle žízeň, tak jsem se inspirovala tady u Jitky a dávám mu pít pouze převařenou vodu, tu pije, fenyklový čaj od Hippu mu nejede :frowning2: ale ta voda ano :grinning: :grinning:
Jituš - jsem zapomněla napsat, že máte pěkné fotečky :wink:
29. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
v televizi dávají dnes prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem zrovna sama doma, Pepa jel za kámošem na drb a pak že ženský jsou drbny :grinning:
29. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Kačí super fotky :wink: Mareček je kabrňák :dizzy_face:
Evul jj to mi povídej prděl strašně už v porodce :wink: :grinning: :grinning:
Já teď dávam malýmu tak půlku tej sklenky a tak za půlhoďky ho dokojim a pak vydrží aji 3-4 hoďky do dalšího koja :wink:
Hani tak to třeba bude fakt tou nemocí :wink: že nemá hladík :slight_smile: uvidíš co ti poví Dr. :wink:
U nás chčije :confounded: tak jdu na TV a pak spinkáááát :wink: :grinning:
Tak papapapapa a dobrou noc všem :wink: :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky, chtěla jsem se zeptat - když vaříte doma maso pro prcky, to ho vaříte vcelku nebo rozkrájené na kousíčky a v papíňáku nebo normálním hrnci a rovnou se zeleninou nebo tam pak tu zeleninu přidáte? se nějak k tomu domácímu vaření s masem nemůžu dokopat - a vážíte to maso pro prcky nebo to dáte tak od oka? abych mu tam toho masa nedávala třeba moc nebo málo :sweat_smile: :pensive:
29. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Kačenko, krásné fotky. Mareček je teda machr, že už se snaží si sedat :wink: . Chlapi jsou drbny jak svině, jenom to svádijiou na nás :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já zítra chcu dělat brambor, tak to jsem si říkala, že mu k tomu uvařím čaj. Kačenko a Jitu, díky :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
káťa: no uměl si šikulka od malinka ulevit :grinning:
29. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Kači, dobrou noc.

To už je hodin, jak na kostele. Dělám ruštinu, tak nějak ten čas letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Už tu asi nikdo nebude,ale chci s ezeptat koupila jsem Vojtíkovi červenou řepu,to mám zbavit slupky a pak uvařit?Jsem to ještě nikdy nevařila :sweat_smile: jo a všude v receptech píšou že přidávali instantní rýžovou mouku,vy něco přidáváte?Odpověď mi bude asi zdělena až ráno,tak dobrou noc.
29. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
já se ptala na to vaření masa a taky mi nikdo neodpověděl - to s tou řepou bych taky ráda věděla, kdybych jí náhodou koupila a chtěla jí vařit :slight_smile:
29. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Já jsem ještě nevařila a zítra budu vařit akorát brambor, takže vám nepomůžu :sweat_smile: . Řepu vařila Jitka a maso myslím i Sun.

Už jsem to doplodila, tak půjdu spát. Dobrou noc.
29. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Kači moc hezké fotečky,Vojtík už si taky chce sedat na dupku a teď ho šíleně baví na psoteli když je načtyřech tak se vzepře na rukou a odráží s enožkama na místě a tak lítá trochu do vzduchu.Jsme ho dneska natáčeli :grinning: ale jde mu to jenom na posteli.
Kači já maso zatím dávala ze skleničky,takže neporadím,ale nechám si taky určo poradit,protože mu budu chtít pomalu vařit i masíčko.Zatím mi to maso ze sklenky chutná,tak to nechávám tak.Dneska měl mrkev+hrášek+brambor.Už mu to nemixuji úplně na kaši,ale začínáme si zvykat na malinkaté kousíčky.Ještě jsem mu teď dělala přesnídávku jablíčko s banánem,tak to bude mít na zítřek,a končím.Dáváme si s Jindrou Frisco.Vy chodíte holky všechny tak brzo spinkat?Já až kolem jedenácti :sweat_smile: :slight_smile:
Tak všem přeji dobrou noc
29. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jé tady ještě někdo je?Kači já ji koupila dneska, zítra ji chci dělat,tak právě mě to zajímá.
29. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
A ještě jeden dotaz dáváte prckům už polštářek do postýlky?Myslím tím ten úplně placatý,a od kdy se vlastně může dávat?
29. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Andrej - to musí být prča, jak malej nadskakuje na té posteli - si to nějak nedovedu ani představit :sweat_smile: :grinning:
polštářek mu nedáváme, já spím taky jen na malinkatém polštářku a to jen chvilku večer a pak v noci spím úplně bez polštáře protože se na polštáři nějak dusím :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Mě to sem za váma vůbec nechtělo pustit :pensive: I ted se mi to nějak seká..
Káto ona jedla vždycky málo,ale ted po té nemoci jí ještě mín a taky mín pije,ajk mlíko ode mne tak i čaj :frowning2:
Holky já vám s tim vařením neporadim,protože zatim jen skleničkujeme,ale jak se ptala Káta na to maso tak to by mi taky zajímalo..
Andy polštářek nedávám a do roka ho dávat určitě nebudu..
29. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky.
Andrej,ja ho davam uz nekolik mesicu, je placatej,tak nevidim problem :wink: Jinak krasny fotky z Vanoc-moc vam to slusi :wink:
29. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Kacko-ja maso nakrajim na kousky a prihodim k brambore a zelenince a pak rozmixuju, dneska mela Kure+brambor+kukurici+brokolici :wink:
29. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Andaro a vaříš to maso teda zvlášť nebo dohromady s bramborem? Naši tvrdí, že se maso musí vařit hodinu a brambory mám uvařené třeba i za 15 nebo 20 minut tak proto se ptám :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dohromady s bramborem, je to za hcvilku hotove,musis udelat male kousicky, teda aspon u kureciho :wink:
29. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.