• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Alex chrápe už hodinu, u nás nevídané. :confused:
30. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Jitu, teda. Tak si užívej klidu :wink: . My půjdeme ven. Ale začalo tam pršet, tak se mi moc nechce :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak to jsem na něj zvědavá, tohle nejelo ani Alexovi :grinning: Jako snědl to, to jo, ale tvářil se. Druhej den už jsem mu tam vrátila mrkev :grinning:
30. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
No my taky půjdem ven, v 10 má sváču a pak půjdem, to mi bude zase ječet v kočáře, protože spát chtít nebude a ven neuvidí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
No, však já uvidím. Kdyby mu to nejelo, tak mu do toho zítra zamíchám mrkvu. Ale uvařila jsem toho moc. Plnou tu skleničku (tak jsem si na tebe vzpomněla a otočila to dolů, jak marmeládu. Manža po mě hulajdal, že se to horké nesmí zavírat :grinning: ) a ještě mám v mističce.
30. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
No tak to smícháš a budeš mít na dva dny.
30. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobré ráno...teda Andaro toho tvýho žroutíka fakt závidim,to by se mi líbilo,kdyby takhle pěkně sama od sebe papala...
U nás noc hrozná,vzbudila se ve 22-24-1.30-4-7-8.30 jsme byli skoro pořád vzhůru.. :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Hanko, co vyrážka?
30. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Blani jak se líbí Marečkovi pejsek?
U nás je docela dost sněhu,ale taje to rychlostí blesku a na silnici pěkná ledovka,ještě že se nikam nechystám..
30. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Už jí nemá,akorát já blbec jsem si vzpoměla,že jsem jí dala 25.12 poprvý banán,snědla asi 3 lžičky a druhej den byla osypaná,tak jestli to náhodou neměla z toho banánu nebo z tý horečky,já fakt nevim :unamused: ..musim koupit banán a vyzkoušet to znova..
30. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj holky,

Davídek je nějakej mrzutej,teď mi vypil jen 40 ml a řve a strká ruce do pusy a pak se vyblindil, :frowning2:
30. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Chudák Davídek copak ho asi trápí,že by zoubky,nebo bolavé bříško?Jinak přejeme Davídkovi vše nej k svátku :slight_smile:
30. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Evuš, jestli máš, tak mu zkus dát heřmánkovej čaj. Pomůže na bříško i na zuby. Teda na zuby jen truchu, ale i tak.
30. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
hani, já nevím, co ho trápí. Furt si myslím, že zuby, ale zatím nic. Tak možná to bříško. To by mi ještě scházelo, aby začal odmítat mlíko. Jinak děkujeme za přáníčko.

jitu: heřmánkovej čaj mám, jedeme teď nakoupit,tak až přijedeme,tak ho zkusím. Dala jsem mu trochu kašičky, tu zblajznul,tak fakt nevím. U flašky kouše do toho dudlíku a nepije. :angry:
30. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj holkyk, zdravi vas horalka andrea z jeseniku :slight_smile:
mame tu krasne, snih napadl, uzivame si to, jen to strasne leti, sabca se budi jen jednou v noci, spi krasne, to je asi tim vzduchem, uzijte si zitrejsi silvestr a preji vam vsem stastny vstup do noveho roku 2010! papaaa :wink:
30. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
nazdárek mamči,
tak u nás dneska noc v pohodě, filip se nade mnou slitoval a chrněl do 4 :slight_smile: pak si lehl na břicho a chvíli chrněl jsem mu podložila postel to se mu nějak nezdálo tak na to vždycky poplácal rukama a zase se otočil :grinning: tak jsme jeli k dr. samozřejmě tak ani můj ani filipův nebyl(a) :grinning: ale s filipem jsme zašli vedle k dr. aby nám napsala něco na odkašlávání začíná pokašlávat. u mě je to lepší ted už jen smrkám ostošest :grinning: . myslíte, že můžu na odkašlávání to co filip?
jinak krásný fotečky kačí teda ten mareček je šikula :slight_smile: davídkovi všechno nejlepší k svátku. andrej vám taky krásný vstup do nového roku :grinning: a užíte si jeseníky. u nás taky v noci napadl sníh.
já mám maso v mrazáku už připravený na kousky (20g) a pak to vařím se zeleninou. zeleninu jsem dělala na napařovátku, ale s tím masem nevím? může to být taky jen v páře?
30. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak jsme doma, nateklo mi do bot :rolling_eyes: . A to jsem si říkala, že to jsou pohory, do kterých nenateče a za chvilku jsem cítila čvachtat ponožku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitu, už tak mám toho brambora na 3 dny :sweat_smile:

Hani, líbí se mu, jak kdy. Někdy se toho hraní bojí a jindy se mu líbí. A co Sofince?

No jo, dnes je Davídka. Tak Evi, všechno nejlepší tvému kulihráškovi :slight_smile:

Andrejko, užívejte si to v Jeseníkách. A i vám krásný vstup do nového roku :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
jo blani ještě k tomu bramboru my ho taky měli samotnej jen jsem mu do toho ještě přidala mm a měl kaši a šmakovalo mu.
30. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
No, mlíko by tam šlo taky přidat. Ono to je kaše i tak, jak jsem tam nalila tu vodu :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak u nás samotný brambor neměl úspěch, ale s mrkví mu chutnal - ale muselo být více mrkve než brambor :grinning:
noc byla naprosto šílená - brečel už ve 22 hod - kojo, pak ve 23.30 hod kojo, přendala jsem ho do postýlky, řev, po přendání do naší postele po chvíli řvaní usnul, pak asi ještě dvakrát kojo nevim kdy a ráno ho dal Pepa do postýlky, když šel do práce, ale začal řvát, tak ho vrátil ke mě a mrňous se otočil na bříško a okamžitě spinkal - takže jsme si ho asi pěkně naučili spinkat s námi v posteli - teda asi já jsem ho to naučila, když totiž čekám až spí tvrdě a pak ho teprv přendám do jeho postýlky,tak pak pro změnu nemůžu usnout já - tak babo raď :sweat_smile: :grinning:
30. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
díky za pochvaly pro Marečka :dizzy_face: :dizzy_face:
Sun - taky bych se bála vařit maso v páře :sweat_smile: já mu tady vařím i zeleninu ve vodě, ale mixuju to i s tou vodou a to všechno sní, tak to snad tak nevadí :pensive:
30. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
blani: děkujeme, kulihráškovi vyřídím :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Davídkovi taky přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátečku :wink:
My jsme po obídku,měl to co včera-brambor+hrášek+mrkev.
Ve čtyři budeme mít návštěvu tak musím trochu poklidit,je to tady jak po výbuchu.
30. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
I maso jde připravit v páře a je to daleko chutnější než vyvařený ve vodě.
30. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
A jak často dáváte to maso,každej den?
30. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hanko, já tak 1-2x do týdne.
30. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Alex dneska bude mít dýni s rýží.
30. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Hani-maso se ma davat 6x tydne a jednou misto toho vareny zloutek :wink:
30. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
andrej, děkujeme
30. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak jsem do něj dostala 30-tku čajíku,tak uvidíme, je chuděrka nějakej bez chuti a navíc pořád kouše ten dudlík,místo aby pil :unamused:
30. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.