• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kat: já jdu zítra na monitor, tak na sebe budeme myslet jo? :wink:
6. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
evul: určitě jo, odpo si pak písneme. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak jsem nakojila a mala zase chrundi, hlavne at spi v noci! :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak, my jsme se vrátili dnes po víkendu a do nově vymalované ložnice a manža teď sestavuje postýlku a komodu, tak se nám to pěkně rýsuje. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
kat: tak to je super, už budete mít připraveno pro Kačenku.

Jojo odpoledne si písneme :wink:
6. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj.
tak ,že už je Karolínka od Renatky na světě víte :slight_smile: Renulka se totiž začala začala otvírat přirozeně :slight_smile: od rána poslíčkovala v nemocnici ji řekli,že by stejně do zítřka nevydržela :wink:
Tak ji CS udělali ještě dnes :slight_smile:

Jehí přítel mi říkál ,jeeeeeeežiš já mám černou dceru :grinning: Prej jestli jsem někdy u nich na hospodě nezahlídla černocha :grinning: 6e prý je opálená a vlasatá :slight_smile:

Takže přesně na termín :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky.
Reni-gratulace k princeznicce :slight_smile:
Charlie-vitej doma, mala je krasna, povedla se :dizzy_face:
Andreasku-Sabinka je take kocka, je ti podobna, jo a na fotce po porodu ti to moc slusi-ani nevypadas jakobys prave rodila :wink: Jo a s tou krvi jsem to taky slysela, ze devcatka maj neco jako menstruaci :confused: nic to neni, taky jim muze tect z prsou mlicko-to i klukum teda. :wink:

Jinak ja uz konecne nekrvacim!V sobotu mi koncilo sestinedeli a asi 3 dny predtim jsem asi dostala menstruaci, zacala jsem krvacet a dneska uz nic, jen asi dve kapky.Ve stredu jdu na kontrolu na gyndu.
6. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Evul, až to bude sestavené přidám foto. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
kat: tak to je super, už se moc těším. :wink:
6. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky.. tak vitaaaaaaaaam Charliiiiiii a Andreaskaaaaaaaaaaa.. holky.. jsem rada, ze to mate za sebou a ted uz bude jenom lip.. Sabinka i Verunka jsou naprosto rozkosné holcicky :slight_smile:
Gratuluju i ke Karolince.. to byl teda fofr.. ze :slight_smile:

Jinak Andreasku.. jestli muzu poradit.. tak s tou odsavackou pockej.. samo, ze se ti pak bude hodit.. ale pokud je mas ted tak nality.. tak odsavackou te to bude bolet (nebo ja to tak mela), zkus to nejdriv rucne, kdyz budes chtit, tak ti pak muzu poslat popis jak na to, aby te to nebolelo.. (ja zazivala uplne to same.. tech prsou jsem se nemohla pomalu ani dotknout.. jak me bolely.. a bradavky.. jeeeeje.. o tom radsi ani nemluvim..
utesujici zprava je, ze se to zlepsi.. ale nebude to hned..
Pred kojenim zkus tu teplou sprchu a rozmasiruj prsa tam.. trochu odstríkej mlicko.. at to Sabce pak moc netece.. a po kojeni odstríkej zbytek do ulevy.. a pak si dej studenej obklad.. ale bacha.. NEDAVEJ HO NA BRADAVKY ani na dvorec.. (to me nikdo nerekl.. a ja si je podchladila) a co muzu doporocit..tak jsou fak dobry ty sberace mleka.. za prve.. mate jednoduse nasbírane mlícko.. a za druhé.. ten tlak tech sberacu napomaha i k tomu, ze se ty prsa nebudou tak nalívat..
6. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Doufam, ze jsem to napsala srozumitelne.. protoze si naprosto dokazu predstavit,..jak se citis.. je to fakt bolest.. a davej bacha.. jestli mas zatvrdliny..tak to fakt promasiruj.. at ti tam zadna nezbyde.. protoze ja z toho mela zanety a horecky.. je to fakt hnus..
6. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
a jestli je mas horky.. tak je na to hoooooooodne dobrej tvaroh.. ten tu horkost vytahne nejlíp :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
jééé, ahojkyyyyyy, velikánská gratulace Reni :slight_smile: , tak už je Karolínka u Tebe, skvělé :wink:
Holky já zas od včerejška bolesti, ale fakt pořád, dneska celý den, ty poslíčky mi fakt dávají zabrat :frowning2:
už bych to chtěla mít za sebou :sweat_smile: , zítra razím na kontrolu zase k Apolináři, tak musím uhodit na mudra. jak to vypadá, zda už se něco pomalu chystá, no abych věděla, jak na tom jsem :confused:
Břuch tvrdne a bolí :pensive:
6. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
andarko dekuju :slight_smile: a s tou krvi se mi fakt ulevilo..
bell diky moc za rady ohledne tech prsou, je to neprijemny, ale musim rict, ze o dost lepsi nez vcera a v porodnici..
jak psala jmisa.. ze od 7. dne v pohode, tak snad to tak bude i u me.. :slight_smile:
dobrou noc holky, mala usla po papani, tak jdu taky :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky pisu vam od mamky v devet jdu na kontrolu a tak se uvidi co bude zapomela jsem si mobil tak budu psat z mamcineho kdyby neco paaaaa evcaa
7. črc 2009 v 06:03  • Odpověz
renatko blahopreji ke karolince mas ji perfektne vychovanou prisla vam na termin :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 06:04  • Odpověz
holky dnes jsem se tak kraasne vyspala.. :slight_smile:
sabinka spala od 23 h do 6 h! :grinning:
jedu na bulovku na kontrolu siti a pak se sabcou asi k pediatricce :slight_smile: drzte palecky, at je vsechno v poradku ju :slight_smile:
7. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj všem.

Andreasku a co dělají Tvoje prsa? Po 7 hodinách by mi asi explodovala. Malej se většinou vzbudí po 4 hodinách, což je tak akorát, při pěti hodinách už mi teče mlíko i z očí :grinning:
7. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Krásné ráno,
tak náš malej se budí od 2,5h-3,5h a mám vždycky prsa jak balony, teda nevím, jak by vypadaly po pěti hodinách. No, ale každopádně ti to andrejko závidím, tak se krásně vyspinkat :pensive: :confused:
My byli dnes od tří do půl šesté hore. Malej furt pofňukával a furt chtěl z prsu. Nejdřív jsem myslela, že je mu horko, proto chce pít, ale nakonec to byly asi ty zaražený prdíky. O pěti začal totiž dělat takový rány, až se i manžel vzbudil a koukal co se děje :grinning: Stejně už měl stávat do práce, takovej krásnej budíček :wink: My máme teda hroznýho žrouta, jsem zvědavá,kdy se ten interval kojení u něj prodlouží :frowning2:
7. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
dobré ránko :dizzy_face: tak to je sabinka poklad, když takhle vydrží já jsem toho našeho včera přechválila, v noci se budil po 3 h a ještě se mu nechtělo znova usnout. :unamused:
7. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Mišo, viděla jsem, že se mě včera ptala, jestli ho nechám v papírovce celou tu dobu v noci....ne nenechám, kontroluju to po každým kojení a většinou jdem přebalovat :grinning: Dnes byla docela spotřeba papírovek :angry:
7. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Heluli, no já si říkala. Jinak dneska ty 4 hodiny v kuse v pohodě vydržel novosklad vycpanej vícevrstvou, ani nebyl čč provlhlý.
7. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
čus reni vás pozdravuje a bolí ji děsně břuch že nemůže ani dýchat.....no ale jinak malá je prej krásná a malinká :dizzy_face:
7. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: . Taky je u vás tak škaredě? Před chvilkou se tady rozpustila mlha :confused: . Mareček se dneska v noci budil po 2 hodinách. Teď ho mám vedle sebe, kouká a zase škytá :unamused:
7. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Miso, já mu nad ránem už taky hodila látku. Protože už jsem byla fakt nasr..á.....dostali jsme papírovky od známých a nevím jak to, ale občas se stane, že mu lulánky utečou někama kolem nožek a pak má chudák mokrej bok a řve jak tur :angry: A to fakt kontroluju, jestli jsou pevně kolem nožek atd....což se mi u látky ještě nestalo, vlastně jen poprvý a to byla má chyba :confused: Takže asi na papír už kašlu :wink:
Malej je zas vzhůru, a já myslela, že po probděné noci bude chrupkat... :confounded:
7. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Blko, tady je vymetená obloha.
7. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Míšo, to se máte. Nám už sluníčko taky vykukuje, takže nejspíš půjdeme ven :slight_smile: . Teď mi konečně na mě usnul, tak jsem ho přesunula do postýlky, tak se mi zase nechce budit kvůli přebalení a přeslečení. Normálně bych ho teda nepřeslíkala, ale je poblinkanej :pensive:

Heluli, mně včera taky protekla papírovka. Vůbec netuším kudyma a jak, ale na kolínku měl flek od hovínka :confused: . Taky jsem chtěla dat ráno látku, akorátže jsem si myslela, že vstane později a já už budu trošku ready a on vstával stejně jako já, takže jsem byla ještě taková rozespalá, tak znovu papír.
Ale teda musím říct, že ty plínky hoooodně rychle miznou, takže bych se už k té látce fakt měla odhodlat :pensive: . A hlavně, jak jsem ho jedou měla v té čč, tak měl tak krááááááásně měkkej zadeček a tak krásně se mi držel :sunglasses:
7. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak jsme vás zběžně prolítla,velká gratulace patří Renči a Karolínce :grinning:
prý černošku :grinning: Vojtík byl taky docela snědý jak se narodil a to mu zůstalo.Lidi se mě ptali jestli ho opaluji,ale to má po naši rodině :grinning:
Jinak s tou nocí dneska žádná sláva,papání dostal v deset než zabral bylo po jedenácté,vzbudil s eo půl druhé,usnul po třetí a už byl vzhůru o půl šesté,takže jsem docela nevyspalá.Ale kolem dvanácté přijede pro nás ,můj taťka a jedeme k našim,tak třeba vytuhne v kočárku na zahradě.Já jdu dneska na půl pátou k holičce,hurá,hurá,hurá,konečně si budu připadat zase jako člověk. :sunglasses:
Jinak tady je nádherně.
7. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Marečkovi se v kočárku hodně líbí, takže tam zatím vždycky spinkal. A usíná už při cestě dolů po schodech ke kočárku :grinning:
7. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Blko, já si vždy večer připravím hromadu plenek na noc a ráno, prostě novosklad a do něj něco na vycpání. Přes den většinou dávám jen novoskad se žinkou ikea, protože přebaluju častěji.
No a jak to mám připravený, tak mi to v noci přijde vhod a je to vlastně jako s jednorázovkou.
7. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.