• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Čus kočky :slight_smile:
tak jsem byla dopolko ve městě a nakoupit a je to tam děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: lidi zase šílí
Evulko Davídkovi taky moc a moc gratulujeme k jeho prvnímu svátku :wink: hlavně ať se zdravoučkej a ať ho rodiče nezlobí :grinning:
Jinka včera večer prcek zase vyváděl :rolling_eyes: v půl 11 jsem doodsála MM a v tom se náš prďola vzbudil a nemohl zase zabrat a tak ryk šílenej :rolling_eyes: tak jsem ho šoupla na chvilinku ke koze aby se zklidnil a pak šel zpět do postýlky a no tak poplakával,ale tak normoš né že by ho něco trápilo a pak konečně zase usnul a spal do půl 6 :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
jitu a jak dlouho trvá udělat to maso v páře, v normálním hrnci? já taky dávám maso 6 týdně a jednou žloutek, jíme teda maso zatím jen týden :grinning: žloutek s květákem mu ale moc nejel
30. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
káťa: děkujeme za přáníčko.
To mi povídej, byli jsme taky nakoupit v Tescu a děs běs. Fronta na salámy asi půlhodinová,tak jsme to vzdali a nakoupili u nás v krámu :grinning: Chtěla jsem Davčovi koupit polodupačky v Tescu a měli nějak vybrabčíno :grinning:
30. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky vy máte parní hrnce? Nebo to děláte v tom papiňáku? Uvažuju, že taky něco pořídím...tak rady sem :wink:
30. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Já dávám maso zatím 1-2x, protože jsme začali brzo a už tak má těch bílkovin dost, normálně bych dávala maso tak od 7. měsíce, tak proto, finální je maso jak píše Andara.
30. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Evule, zkusila jsem dát pařáček do papina a funguje to.

Sun, já nevím, tak 20 minut? Protože to stejně rozmělňuju, tak to neřeším, kdyby se mi to rozvařilo :grinning:
30. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
vařený žloutek?tak ten sem jí ještě nedala a ten dáváte s čím?já dávám maso tak 3x do týdne zbytek pak jen zeleninu..
30. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
20 minut to ale asi v tom papináku co? já nejsem s papinákem moc kamarád, jinak taky dávám na pařáček zeleninu. teda ten se tady zase vzteká :rolling_eyes: asi s ním pojedu ven, alespon bude chvíli klid. baví ho dělat jen to co nesmí slejzá z deky strhává samolepky ze zdi, cucá ovládání přelejzá polštářek no to je dáreček. :rolling_eyes:
30. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Petr jel nakoupit do globusu a fronta na salámy je prej kilometrová..lidi zas blázní jak kdyby měl být konec světa..
30. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
my půjdem nakoupit teprve zítra, ale říkala jsem martinovi, že tam sjede brzo ráno jen pro veku a salámy tak snad to nebude tak hrozný. hodila jsem do alba malou ochutnávku foteček od fotografky.
30. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Holky, v čem ohříváte prckům to jídlo? V mikrovlnce? Já jo, je to teda jen pár vteřin, ale teď se mě manža ptal, jestli mu to nemůže nijak uškodit. Ty vlny a tak...

Hani, jo jo, lidi jsou blázni, jak kdyby neměli týden jíst, co? A druhýho tam bude zase hafo lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Sun u nás prší a je 8 st.takže po sněhu za chvilku nebude ani památka,já dala spát Sofču do postýlky a už spinká přes hodinu.. :slight_smile:
Ten Filípek je nějakej čiperka :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Sun, my asi taky půjdeme zítra. Ještě se musíme domluvit. Já budu chtít jít spát ve svou obvyklou dobu :sweat_smile: a manža nejspíš půjde s kámošema slavit, tak ani nevím, jestli bude mít cenu něco chystat.
30. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
já mám ohřívač na flaštičky tak jí to ohřívám v tom..i čaj ohřívám v tom,sice to dýl trvá než v mikrovlnce,ale já osobně bych to do mikrovlnky nedala..
30. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Blani, když mám čas, tak ve vodní lázni, když nemám tak mikrovlnka. Mikrovln se nebojím, akorát se to musí promíchat, protože se to tam ohřívá nerovnoměrně.

Hanko, žloutek můžeš třeba s květákem, brokolicí, cuketou, je to lepší s něčím "mokřejším", ten žloutek je dost suchej sám o sobě.
30. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
sun myslim že zbytek davů půjde nakoupit zítra dopoledne,ale ono to máš celkem jedno jestli dnes nebo zítra..blázinec tam bude stejně :unamused:
30. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
A jak uvařim samotnej žloutek?já sem asi úplně blbá,ale fakt netušim..si budu muset koupit nějakou dětskou knížku o vaření,protože jsem na tohle fakt mimon :frowning2:
30. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Sun, fotečky jsou úžasný :dizzy_face: . A jak spolupracuje takový mimčo při focení? My bysme chtěli jít po novém roce, ale nějak si to nedovedu představit, jak budeme Marečka furt vyslíkat, oblíkat, štelovat a tak.

Jitu, dík, to já promíchávám :slight_smile:

Hani, no, v té ohřívačce bych to mohla ohřát, kdybych dávala celou skleničku, ale když si z ní oddělám do mističky, tak to nemám v tom jak ohřát.
30. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Hanko, uvař vejce natvrdo a pak z něj použij jen žloutek a bílek sněz sama :grinning:
30. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
díky za pochvalu blani, tak na to jakej je to neposeda to docela šlo, my ho měli oblečený jen v jednom při převlíkání by byl řev a pak nahej to byl spokojenej :slight_smile: já ohřívám v lázni, jen asi dvakrát v mikrovlnce, když už se mladej nemohl dočkat :grinning:
30. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
Sun, to je malje furt tak vykulenej? Nebo jen tak kulil oči na foťák?
30. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
pořád :grinning: je to taková kukačka většinou má i pusu dokořán
30. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Sun, tak to je teda divizna :grinning:
30. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
jo jo to je, jsem mui dopoledne dala to na odkašlávání a pořád ublinkává :rolling_eyes: to bude asi z toho co?jsem chtěla taky něco na odkašlávání, ale protože kojím tak jsem utřela nos, myslíte, že můžu to co předepsala dr. filipovi? je to nějaký ambrobene
30. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Tak brambor měl úspěch :grinning: . Na první lžičku se teda netvářil, čekal asi slaďoučkou mrkvičku, ale potom papkal :sunglasses:

Sun, nevím, už jsem taky přemýšlela, jestli bych mohla brát to, co Mareček. Ale fakt nevím.
30. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
blani já si to s skleničky přendám do flaštičky od aventu a v tom to ohřívám a vejde se mi to tam krásně..
Sun krásný fotečky-konečně si se dočkala vid? :wink: Já si myslim že to co může Filip můžeš i ty.. :wink:
30. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jmiso díky,sem nevěděla že je to tak jednoduché :grinning:
30. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Hani, a potom to ještě předěláš do misky? To by se mi nechtělo špinit tolik nádobí :grinning:
30. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
jitu, já právě papiňák nemám. Ten napařováček je to co myslím? My v tom napařovali ovocný knedlíky.
30. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
sun: krásný fotky, malej má taky pořád prstíky v pusince co? To je jako u nás :grinning:
30. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.