• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
30. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak to je ono, co jsem myslela. Jitu díky. A to se dá tedy dělat klasicky v hrnci,trochu vody na dno a na pařáček zeleninu?
30. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
Evi, já myslím, že by to šlo. Já jsem tak dělávala brokolici a teď takhle vyvařuju lahvičky a tak :grinning:
30. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
ale to se pak musí ta zelenina rozmixovat a hlavně něčím zředit ne? Asi troškou vody
30. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
ne krmim jí z té flaštičky my misku ani nemáme..
30. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Hani, jakou zeleninu z flaštičky? Já jsem četla, že se to nemá, aby se právě děti naučili z té lžičky to jídlo posunovat do krku.

Evi, jo jo, s převařenou kojo vodou a kapkou oleje.
30. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
blani:tak super, to vyzkoušíme :wink:
jinak my tedy taky krmíme lžičkou.
30. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Evuš, já to ani moc neředím, ono si to v sobě udrží trochu vody.
30. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
to je vlastně pravda. Ta pára se do toho dostane a vodu to obsahovat musí.
Davča je tak protivnej, já fakt nevím, co s ním je. Má řídký hovínko a pořád nám v kuse brečí :pensive:
30. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
No, já jsem ten brambor teda ředila fest. Ale jak ztuhl v ledničce, tak to nebylo tak moc tuhé, jak hnedka po rozšlehání.

Se k nám slízají kámoši na poker. Teda já se budu starat o Marečka a oni se budou bavit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
blani: taky dobrý :confounded:

tak se musím pochlubit, Davídek se nám poprvé přetočit ze zad na bříško a radši hned třikrát za sebou, aby si to pořádně nacvičil. Zatím tedy jen doprava. :wink:
30. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
No já brambor nedávám samotnej :grinning: A když ho dáš třeba s cuketou, tak je tam tekutýho habakuk.
30. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Blani jídlo přendám ze skleničky do flaštičky od aventu abych to ohřála v tom ohřívači na flašky a pak jí krmim z té flaštičky,ale ne přes dudlík,ale nabírám to lžičkou,já tu flaštičku používám místo misky :slight_smile:
30. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Evuš, ten je šikovnej :wink:
30. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
Evi, ale není to taková hrůza, poker bych stejně nehrála, jenom by se někdo mohl starat o Marečka chvilku místo mě :unamused:

Tak to je šikulka. Na svůj svátek takovej úspěch, jo :wink: . Teď už to bude rychlejší a rychlejší a bude se ti točit furt :grinning:

Jitu, tož to asi jo. Já su teda zvědavá, jak budu nakupovat zeleninu, když u nás nic nemají a koupit toho moc dopředu nejde.
30. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Hani, aha, tož to su pako, že jsem to nepochopila :sweat_smile:
30. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Blanko, jako já. Když vidím, že zavezli zeleninou, tak nakoupím, zpracuju a jde to do mrazáku.
Jasně, že mrkev mají furt, ale třeba dýni už nee.
30. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dnes zvládla nákup, ale bylo to o nervy, jela jsem sama malou jsem nechala manžovi a ona to prý celé prospala, tak neměl žádnou práci.

Před chvílí odešla návštěna a teď šel manža s hafanem na procházku a malá spí.

Dnes je to super jí po 3 hodinách a vůbec se jí nechce spinka vydrží klidně 3 hoďky vzhůru, ale pak mi usne u koja.

Kdy se Vám prcci začali přetáčet, já pořád čekám a nic, už má jako tendenci, že ano, ale pak se zase převáží na zádíčka.
30. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Jitu, to bysme museli mít v mrazáku místo :rolling_eyes: . A taky nejsu v těch obchoďákách tak často. A ty si to mrazíš jednodruhově a pak vytáhneš třeba 3 pytlíky a smícháš nebo už to mícháš a pak mrazíš?

Kater, Mareček se začal otáčet v 5 měících a 1 týdnu, to jsem mu trošku pomohla, a pak o týden později už to zvládal sám.
30. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Tak to už by mělo být co nevidět, tak uvidíme :grinning:
30. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Tak jsme tu z prochajdy :wink:
Evul velká gratulace k přetočení :wink: :slight_smile: jinak Honzule je taky nějakej ukňouranej :confounded: tak nevím co se děje jestli zuby? :confused: si říkam kde mam to hodný a pohodový mímo :grinning:
Kačí Honzík se přetočil až pomalu v tom půlroce a tak to neřeš :wink: Kačenka to za chvilinku zvládne :slight_smile:
30. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Blani, tak i tak. Někde už mám hotovou porci a někde to mám po cca 50g a někde po cca 100g a pak vytáhnu dva nebo i 4 pytlíky. Já to mrazím v pytlíkách, protože je to skladnější a vytvaruje se to v mrazáku podle místa :grinning:
30. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
Kači já jen pro info díky :slight_smile:
30. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
holky děkujeme.

blani: tak to kluci začali stejně. Nám je taky 5 měsíců a týden skoro dva. Je to můj šikulka a máš pravdu otáčí se pořád. Třeba teď po koupání se točil jako blázen, nemohla jsem ho v klidu obléct.

kat: Davídek měl taky náběh docela dlouho, kolikrát jsem ho malinko postrčila a bylo to a najednou to udělal sám. :wink:

káťo: že by taky zuby? Já nevím, co se děje. Ublinkává,to dřív nedělal, plače je ukňouranej, dobrá nálada ta tam. :pensive:
30. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Tak u nás se chrní.
Jdu si dát mojito :grinning:
30. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
u nás ještě ne. Tipuju tak do hodinky bude taky tuhej, no uvidíme.
30. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
tak my máme zase řev v postýlce,ale je hrozně unavený.
Měli sjme tady návštěvu,kamarád se svoji přítelkyni s ekonečně přijeli podívat na malého,a byly z něho unešeni.Vojtík nejdříve u nich plakal,ale pak si zvyknul a už na zemi řádil.
Já ohřívám v mikrovlnce,mám to už nachystané v misce,pak to jen promíchám.
Evi to je super,že se Davídek přetočil :wink:
30. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
andrej: já jsem taky tak ráda, je to událost dne. Koukejte na zprávy,jestli to tam náhodou nebude :grinning:
30. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak u nás už se chrnííííí :grinning: taťka malýmu vyvětral pokojíček a šel tam luft z komína a tak tam má opravdu "čerstvý" vzdoušek :unamused:
Evulko taky tipuju že by to mohli bejt zuby :confused: no uvidíme co se z toho vyklube :wink: jinak na zprávy jsem se koukala a nikde nic :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Evul: gratulace

U nás už se také spí napucla se a ještě se dorazila kaší, tak uvidíme :grinning:
30. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.