• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evule gratuluji Davídkovi,to si dal pěknej dárek k svátku :slight_smile:
U nás už se spí od 19h,já vyžehlila a ted přemýšlím co budu dělat protože v telce vůbec nic nedávají :angry:
30. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Hani jj taky jsem konstatovala že je dneska v bedně obr velký kulový :confounded:
30. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
čus,
naši odjeli, Mareček zatím spí, ale nějak se vrtí, tak mám chvíli volno - v telce je fakt velký kulový, jak psala Kačka :angry: :grinning:
Evi - gratulace k přetáčení - teď, když už to prcek umí, tak už s ním bude legrace při každém přebalování a oblékání, budeš ho honit po přebalováku jako já Marečka :grinning: :grinning:
holky, dneska se už fakt několikrát posadil na zadeček :dizzy_face: - nejdřív byl na všech čtyřech, vystrčil zadeček hodně do výšky a pak se složil na zadek - samozřejmě se přidržuje rukou, musí to ještě nacvičit, aby byl profík :grinning: :grinning: :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Hmmm koukam tady taky nikdo :confused: tak asi půjdu patlat pomazánky na jednohubky ať se s tím nemusím prasit zajtra :grinning:
Dobrouuuuu noc :wink: :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Kači - já jsem tuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
přihodila jsem pidi přáníčko do albíka k Marečkovi :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Kačí já su tu taky ještě :grinning:
30. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
A téééda koukam že Mareček si s tím sedáním pospíšil :wink: to je ale šikulka :dizzy_face: a krásné přáníčko :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Holky jsem zde,byla jsem si zacvičit,teď mě čeká sprška?Takže masíčko 6x do týdne?To se budu muset polepšit :astonished:
a co zítra,jste všechny doma?Nebo někdo ještě narychlo odjíždí?
30. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Andy manža zítra jede na vodu :grinning: jako každoročně a jezdí v převleku(takové maškarní na vodě) a tak se půjdem s puckem kouknout a pak večír budeme doma :wink:
30. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
No my jedeme zítra k našim,a večer taky jsme doma,budeme se koukat na ten nudný program v telce,apsoň vloni to stálo za prd.
Jsem našla novou zálibu,prohlížím si pořád věcičky v mimibazarku,už mám ěnkteré otipované,tak uvidím,kdy zase něco objednám :grinning:
30. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Kačenko, tak to je Mareček moc šikovnej :slight_smile: . A krásné přáníčko :slight_smile:

Andrejko, já budu doma, si nedovedu představit, že bysme někam jeli. Hlavně to večerní uspávání nevím, jak by proběhlo.

Já mám teda puštěnýho mrazíka, ale kdyby tam bylo něco jinčího, tak bych si to dala. Už se mě na něho ani nechce dívat.
30. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
No program v TV je teda faktis ubohej :confounded: kdyby raději dali nějakej pěknej film než ty jejich maškarády :wink:
Blani já mam puštěnou poštu,ale taky jen jako kulisu :wink:
30. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jinak Andy ten MMB taky sem tam takle projíždím :wink: :grinning: teď teda jedu v receptech :grinning:
30. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Hm, pošta mě nikdy moc nebrala.
Blani mě taky ne,ale jsem líná se zvednout a jít to přepnout :sweat_smile: :grinning:
Manža má puštěné Muže v černém.

Já hledala tabulku psychomotorického výoje, protože mi tu z těch vašich fofrníků někdy jde hlava kolem. :grinning: Tak jsem se musela ujistit, že "normální" jsme my :grinning:
30. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Kači :grinning:

Jitu :grinning:
30. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
No ym jsme nejdříve uvažovali že si půjčíme nějaké filmy,ale nějak jsme s ek tomu nedostali,takže bude nudný program.
Teď jsme Vojtíkovi rozmixovala brambor+červenou řepu+kuřecí maso.,Jsem zvědavá na ty červené bobky :grinning: ale chuťově to není špatné.
Kači já na MMB nikdy nekoukala,ale teď mě to chytlo a když můžu tak sedím ut oho.teď mi pro bobánka přišel balíček a v něm tričko Next a bodyčko za super cenu a vůbec nenošené.
30. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak jo baby asi skočím do spršky :wink:
Tak napodruhé dobrou nooooc :wink: :grinning: :grinning:
Jitu a co jsi teda zjistila?
Ona je červená řepa nasládlá, tak je to docela dobrý, stejně jako dýně.
30. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak Mareček celkem odpovídá tomu 7. měsíci až na to mluvení - to odpovídá 5. měsíci - slabiky jsem teda ještě nezaslechla, možná, že špatně poslouchám :grinning:
30. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Kači, dobrou noc :slight_smile:

Jitu, dýni ale kupuješ tu malou hokaido, že? Nebo obyč?
30. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Blani, měla jsem hokaido a teď naposledy takovou větší, nevím její druh a ta bych řekla, že byla sladší.
30. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak my taky odpovídáme tomu 7měsíci.A slabiky,říká hlavně mamamamamama :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jitu, dík.
30. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
my zatím měli dýni ve skleničce tu alnaturu
Jinak u nás se teda slabiky taky vůbec neříkají. Taky jenom výská a křičí. A i to teď nějak přestal. Já vím, proč se na ty tabulky nerada dívám :sweat_smile:
Blani, šak je nám měsíců 6 :grinning: Tak nemusíme slabikovat.
30. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.