• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Alex teda umí od narození jednu slabiku - nenenenenenenenene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Andrej, tak ta dýně chutná úplně jinak.
30. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
no snad taky někdy začne říkat mamamamama :frowning2: už jsem z toho smutná, že zatím žádné slabiky neříká, ale zase se už alespoň směje nahlas :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jitu, tady se to počítá zase jinak? Já už jsem hleděla do sedmýho. Taky dobrá slabika :grinning:
30. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
nenene taky umí :grinning:
30. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
No když je tam 7 měsíců, tak to musí být ukončených, podle mýho. Jinak by tam bylo 7.měsíc
30. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak já sedím taky u pc, ale u druhýho dávám dohromady ty fotky myslela jsem, že tady nikdo nebude a tady se kecá ostošest, tak mi jsme 7. poslední dobou tříská vším a o vše :grinning:
30. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
holky děkujem za pochvaly.

sun: to jo, tady bývá v tuhle dobu mrtvo :grinning:
30. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jitu, je to možné.

Jsem si říkala, jak dneska půjdu brzo spat a Mareček se o čtvrt na 10 vzbudil, tak jsme mu vysáli nos, nakojila jsem a pak jsem s ním musela doteď ležet, ale stejně se pořád vrtí. Ale už půjdu, tak dobrou noc.
30. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
já jdu taky, dobrou kočky a na zítra se hezky vyspěte.
30. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj.
Tak hezký poslední den v roce.

My rozhodli, že na Nový rok jde Alex do sporťáku, protože v korbě ho to neskutečně neba. Sice ještě se sám neposadí, ale v případě nouze ho z lehu přendám do pololehu, jinak jsou jízdy s kočárem děs, pokud nespí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 06:53  • Odpověz
Teda koukám, že jen já tu mám ranní ptáče :grinning:
Ale Aex už usíná, v papiňáku má oběd, až vytuhne, půjdu do sprchy, pak udělám jablíčko a po 10 vyrazíme na prochajdu, je tam nějaký vedro, máme +7.
31. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, tak to bych taky asi šla do sporťáku, kdyby Mareček na vycházkách řádil. Ale my chodíme ven spinkat. Navíc máme polohovací záda v hluboké korbě, tak bych to možná vyřešila tím. Ale některé maminky dávají prcky do sporťáku už ve 4 měsících, tak myslím, že výčitky mít nemusíš :wink:

My teda máme +3.
31. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky holky,taky uvažuji že půjde vojtík do sporťáku,premiéru tam sice už měl,ale že by byl v tom nadšený se říct nedá.Asi proto že ještě nesedí,tak tam musel ležet.Ale zase v hlubokém nám pokaždé spinká,taks eto dá.
My po svačince vyrážíme k našim,mám odpo sraz na chvilku s kámoškami.Asi uděláme i s kočárkama venku kolečko. :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Andrej, vám nejde sporťák do úplnýho lehu?
31. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Jitu jj jde,ale Vojtík byl z toho celý nesvůj,hold bude si muset zvyknout
31. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
ahoj holky,

tak já začla pracovně, uklidila jsem koupelnu a záchod, vyprala pračku, vyžehlila a jedu další. Manža teď taky vytírá chodbu, jsme nějaký aktivní.
My zkusíme ještě v hluboké chvíli vydržet, ještě nám tam není až tak těsno a Davídek tam taky většinou spí a když ne, tak neprotestuje :grinning:
31. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky....
taky uvažuju nad sportákem od ledna, už se mi tam nevejde moc a v tom fusaku když je zima, to je děs jak je tam slisovaná!

Hani - koukám že máš problémy s papáním, to já měla u první holky a máme to dodnes....ale třeba se to zlepší. Já tě úplně chápu, protože jsem si tím taky prošla a jedla přesně tak jak ta tvoje. No snad ji časem zachutná :dizzy_face:
a se spaním dnes taky hrůůůůza- 22.30h usla 2h-3h-5h-6h no děěěěéééés a pak spala do půl 8h a strčila jsem ji pak radkovi, že se chci dospat, tak aspon tak. Doufám že se to brzy upraví, ale taky nevím proč blbne se spaním, najedená je kaše a stejně se vzbudí.
Ríkám si že zuby, ale přes den je hodná, tak zuby asi ne. Prostě je nespavec!
A jídlo ji v noci taky dám, přesto že se nají 150ml kaše třeba ve 20h tak o půlnoci 120mlnutroše pak bylo ve 3h nutroš a v 6h nutroš no jako masakrrrrrrrrrrrrrr
31. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky..přeji pěknýho silvestra..k nám nakonec večer přijdou známý,tak aspon nám to do půlnoci rychleji uteče i když nevim jestli vydržim já,protože dnešní noc bylo buzení po 2h někdy i mín,Sofča se prostě rozhodla že mi vyspat nenechá..manža jel zas nakupovat a já se jdu pustit do úklidu a vaření,odpoledne chci vyrazit na procházku,tak abych to měla vše hoptové..tak zatim pa..
31. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
a vůbec mi to nepřipadá že bude silvestr...nějak to zas neslavíme...a nelou to bude asi noc jak budou rachejtle :unamused:
31. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
šmouli: no ty rachejtle to bude masakr, asi ho schovám do spižírny :grinning:
31. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
nás teda napadlo ji dát spát do koupelny :grinning: tam to není tak hrozný :grinning:

ale třeba nikolka když byla malá a budila se snad každou hodinu, byli ji 2měsíce a byl Silvestr tak se zrovna nevzbudila, zajímavý :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
krásnej poslední den v roce :grinning:
tak u nás se v noci mladej rozhodl v půl třetí, že už je vyspanej a do pěti nespal :rolling_eyes: myslím si, že sousedi budou volat sociálku :sweat_smile: po mém slovníku. dneska už je mi líp tak jsem musela zlikvidovat ten borčus za tři dny dokonce jsem objevila dva stracené dudlíky a jeden ještě schází. nám jdou taky zvedat záda v hlubokým tak doufám, že vydržíme do jara. my budeme dneska doma samy, jen asi před půlnocí se staví naši. martin sice nakoupil jako by u nás bylo nějaký mejdlo :grinning: a týden zavřeno.
31. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
šmouli: no vidíš,taky máte úkryt.

sun: to by na nás taky občas asi museli zavolat. Někdy tady řve jak pavián, docela sousedy lituju :grinning:
31. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak máme nakoupeno. Před obchoďákem byl automat na mlíko, tak jsem si hnedka musela koupit. Su zvědavá, jaký bude.
31. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Sun, kolik těch dudlíků máte :confused: ? My máme jenom 1.
31. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Blani, to bych chtěla ochutnat to mlíko z automatu, to musí bejt lepší. ono stačí si koupit to BIO v lahvi, to je o něčem jiném, než bílá voda z krabice. Na pití si kupujem mlíko v petkách, to aspoň chutná trochu jako mlíko, hlavně to plnotučný :grinning:

Manža vaří oběd, dneska už z práce přišel, chodil celý týden už ve dvě, pak jel s prckem ven, to by se mi líbilo, aspoń jsem si odpočnula.

Já teď byla kočárkovat dvě hodinky, odpo to asi moc na kočár nebude, už budou lítat rachejtle, no uvidíme.
31. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
my máme tři dudáky, jeden nahoře v ložnici,abych nemusela pořád přenášet dolů nahoru a dole dva, kdyby se jeden vytratil.
31. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
blani dva od narození cestovní (s ouškem) a na spaní bez. a ted dostal k vánocům od 6. měsíců a jeden je od našich. s tím automatem to udělali dobře, myslím, si že si každej radši koupí pořádný mlíko než ty balený. dej vědět blani jak vám chutnalo.
31. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jitu, už jsem ho ochutnala. Je dobrý. I manža ho pochválil :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.