• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ten dudák by se měl měnit, teď nevím, jestli za měsíc nebo za dva.
31. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
no já ty od narození už vyřadím, myslím, že ted je začne zubama likvidovat tak budem měnit častěji :grinning: :wink: tak řvoun nechtěl zase usnout ho tam martin půl hodiny uspával a když jsem se začala oblíkat, že s ním půjdu ven tak usnul, asi si ze mě dělá srandu.
31. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Musim se pochlubit co mi prinesl Jezisek,je to supr: http://www.domacitechnika.cz/levne-eta-0298-9-0000 :grinning:

Jinak holky,vse neeej do noveho roku :slight_smile:
31. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Tak u nás už přípravy taky vrcholí,kamarádi dorazí kolem 18h..užijte si všichni Silvestra a do Nového roku přeji Vám všem jen to nej hlavně zdravíčko,štěstíčko a hodné dětičky :slight_smile:
31. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
tak u nás taky přípravy vrcholí děláme si s martinem chlebíčky :grinning: filip pořád jen řve to je období toto, nevydrží si hrát chvíli sám už se těším až půjde spát :sweat_smile: taky přeju všem maminkám a jejich rodinkám hodně štěstí do toho nového roku a at na všechny čekají jen samé příjemné zážitky. pa
31. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Sun nejsi v tom sama u nás se taky řve a navíc spala jen 3x denně po půl hodinách :rolling_eyes:
Já udělala chutovky,známý donesou chlebíčky :slight_smile: Sun tak přeji pěknej večer :wink:
31. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky, taky přeju, abyste si to užily a vše nej do nového roku.

Já si teda nedovedu představit, že u nás někdo bude, protože na uspávání tady potřebujeme klid a bála bych se, že i potom by mi ho budili. Já půjdu spát ve svou obvyklou dobu a manža půjde za kámošema na spolák.
31. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Andaro, kam se ten teploměr přikládá? My máme na čelo, musel být drahej jak sviňa (dostali jsme ho), ale teda myslím, že neměří přesně :unamused:
31. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
holky my taky dodělali chlebíčky a jednohubky,dělali jsme je nějak kolem 5, teď jsme po koupání, papání a hrajeme si. U nás už to bouchá, to je mazec :grinning:
31. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
U nás už se víc než půl hodiny chrní.
Rachejtle lítaj, takže čekám, kdy bude Alex probuzen, nejpozději v půlnoci.
Manžu jsem propustila s kolegama.
Alex je taky protivnej, prostě je to období, kdy chtějí pořád chovat a nebo podávat hračky apod. Byla jsem navečer s psicí na prochajdě, abych se prošla sama, pěkně leje. Manža hlídal a byl z toho mrtvej.
31. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
jitu: takže sama doma? :wink: no ty rachejtle to je mazec, taky jsem zvědavá, kdy bude budíček.
31. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
no sama ne. Mám tu Alexe a pséku :grinning: a Mojito :slight_smile:
31. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
jitu a nevíš, kdy to období skončí :grinning: je to teda děs. :rolling_eyes: tak ted snad už spí a bude od něj chvíli klid. díky hani vám taky at se vydaří. tak martin měl silvestr včera s hokejistama tak je rád, že dneska může ležet u televize tak zatím, jestli usne tak ještě nakouknu :grinning:
31. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Sun, no to nevím, tak by mě to zajímalo :grinning:
31. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak jsem uspala Marečka. Jsem se vyslíkla, že ho nechám usnout u prsa :zipper_mouth: , ale manža ještě hledal monopoly, tak jsem si ho vzala takhle do náruče a on usl :confused: . A to předtím u mě pořád plakal, že nemůže usnout. Kdybych věděla, že to bude fungovat furt, tak to dělám, ale u něho něco funguje vždycky jenom chvilku :pensive:

My půjdeme za chvilku hrát ty monopoly. Možná se už přesleču do pyžama :grinning: . Chlebíčky máme na balkóně, ale jsou bez zeleniny (měli jenom hnusnou) a chuťovky jsme hned po udělání sež.ali :grinning:

Možná ještě nakouknu, ale spíš ne, tak ať vám ty rachejtle nebudí prcky. Taky v to budu doufat. Dobrou noc.
31. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
No já poočkám do 20 hod., pak půjdu koukat na Dr. House :grinning: A pak to asi zalomím.
31. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
jitu: tak to joooo. A mojito děláš sama doma? :wink:
my už chlebíčky užíráme a já piju bílé lambrusco. taky pochoutka. :slight_smile:
31. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Holky krásného Silvestra a do Nového roku Vám přeji hlavně zdraví a hodně radostí s díťatama :grinning:

Jinak včera jsem dala večer kaši a noc stejná ne-li horší. Tak dnes nic doufám, že bude spinka dnes přes den skoro vůbec nespala, tak uvidíme.

Měli jsme tu dnes návštěvi tak už má manža něco upito, ale v pohodě, teď šel s hafanem popřát k sousedům. Tak uvidím jak se vrátí :grinning:
31. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
:wink: kat: nápodobně :wink:
31. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
u nás kaše taky nezabírá. Spíš naopak jak píšeš :grinning:
31. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Holky taky Vám všem a vašim rodinkám přeji krásného Silvestra a do toho Nového roku jen to nej,aby Vám zlatíčka dělaly jen samou radost a potěšení.
Já už nic nechystala,jsme přežrani od našich,takže tu máme jen kešu oříšky a Frisco a vínko.Jídlo už nechci vidět,zdlabala jsem vše co se dalo.Vojtík spinká,tak jen doufám,že ho ty rachejtle moc neprobudí.
31. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Evi :slight_smile:

Já už také nic nechystám, chlebíčky byli už včera a dnes jsem udělala obložené talíře když byla návštěva.

Tak jsem si myslela, že tady u nás na kopci a částečně v lese nebude nic slyšet a prdlajs, pěkně to řampá
31. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
já budu koukat na Hádej kdo jsem :grinning:
31. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak zatííímm páááááááá možná ještě juknu :wink:
31. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
31. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Nám kaše na noc taky moc nepomáhala, spíš měl těžkej žaludek a budil se, sice ne hlady, ale spánek byl neklidnej.
tak dávám kaši ráno a nebo někdy v poledne jako sladkej oběd :grinning:

Evuš, mám koupený v těch lahvičkách
http://www.onlinenapoje.cz/mojito-cubana-0275l-p-846.html
U nás v penny maj občas akci, že 30 kaček jedno, tak to berem, co maj.
31. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
hmmm to vypadá dobře, to bych taky vyzkoušela. No nic musí mi stačit to Lambrusco :grinning:
31. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
čus holky,
my byli na oběd u našich a pak ještě u Pepovo bratrance na kus řeči, po příjezdu domů pořávával, dostal kaši, pak OK, pak koupel v pohodě a kojo a teď spinká, tak jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat. V podvečer, když už lítaly petardy, tak šíleně plakal, asi se jich bojí. :sweat_smile:
Přeji všem vše nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdraví - to je fakt nejdůležitější, štěstí, lásky a pohody a pěkně ten příchod nového roku oslavte. :slight_smile:
31. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
kači: tobě samozřejmě to samé. Tady to taky polítává, nechci vidět půlnoc :grinning:
31. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Dobré ránko. Ještě všichni spíte?

Půlnoc byla v pohodě. Mareček se vzbudil za 5 minut 12 na jídlo, tak jsem z toho měla strach, protože když jsem ho předávala do postýlky, tak začínaly ty pravý rány. Ale v pohodě. Vůbec se nevzbudil :sunglasses:
1. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.