• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Krásné vykročení do Nového roku holky.
Tak Vojtík s enám vzbudil kolem půlnoci,asi si s námi chtěla taky přiťuknout,neplakal,jen ho ty petrady probudili,dostal čajík,šupla jsem ho zpátky do postýlky,a pustila jsme mu kolotoč,to aspoň trošku přehlušilo ten rámus venku.Pak vstával až ráno po sedmé.Dneska budeme doma,u našich jsme byli včera,takže jim dáme klídek.Kolem poledne se na malého přijde podívat druhý děda,no zrovna v době,kdy bude prcek nejvíce protivný a bude chtít spinkat :angry: Odpo půjdeme na prochajdu.
1. led 2010 v 08:51  • Odpověz
ahoj maminky :slight_smile: ,
tak mi budeme celý den bez taťky, je v práci až do zítřejšího rána, snad to tak nebude po celý rok 2010 :grinning:
včera jsme byli večer u tchánovců, ale ve 23 hod jsem byla úplně ospalá, tak jsem se osprchla a šla spát - Mareček papal asi tak v 23.30 hod a pak jsme všichni usnuli, takže jsem nic v půlnoci neslyšela ani neviděla, což mě mrzí, ale zase jsem se alespoň trošku vyspala - pak byl mrňous vzhůru na pití ještě asi dvakrát ani nevím, vždycky se to odehrálo rychle a zase jsme usnuli :slight_smile:
ani nevím, co budeme dnes dělat - dopolední svačinka Marečkovi moc nejela - nastrouhané jablíčko + banán - takže jsem to dojedla já a pak dostal mlíčko a teď si hraje na koberci a vrčí u toho :grinning: :grinning:
1. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Kači Vojtík taky teďka posvačil,měl hruštičku a v tom nadrobené dětské sušenky,moc mu to chutnalo.Ty sušenky jsou dosti tvrdé,a když nemá ještě zubky,těžko by si s tím poradil,tak to měl nadrobené.
1. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Andrej - Mareček taky už vyzkoušel sušenky Sunarka - on si je i ukousne, dost se drobí a rozpustí se mu v pusince, taky mu moc chutnají, ale dnes mu to jablíčko s banánem moc nejelo, vrčel u toho - nedělá ti to Vojtík taky někdy? - on možná tlačil, pak za chvíli byl pokakanej :grinning:
1. led 2010 v 10:13  • Odpověz
ahooooj holkýýý

tak my taky kupodivu noc v poho....nella usla kolem 21h a vzbudila se až ve 3h a pak ráno!! no super a já šla spát vyřízená kolem 1h!! Jinak Silvestr nejhorší...páč jsem předešlou noc nespala a manžovi není dobře má skříplej nerv od páteře něco takže tu lítám jak čamrda!!

No tak zatáááál :wink: :slight_smile:
1. led 2010 v 10:28  • Odpověz
A štastnýýý Novýýý rok!!!!!!!!! :dizzy_face:
1. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Kači on má sušenky od Hami,ale jsou dosti tvrdé,aspoň se mi tak zdají.Stejně jsou pro něho nejlepší ty křupky :grinning: Tak pokud se mu chtělo kakt,tak paks eani nedivím,to dělá Vojtík taky.
šmouli tak to nemáš moc klidný Nový rok :unamused:
1. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Holky dotaz,jaks evaří pro prcka rýže,normálně jim uvařit v sáčku a ve vodě,v té páře asi těžko ne?Vždyť mě to tím pařáčkem vypadne ne?Hloupý dotaz,co?
:sweat_smile:
1. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj.
Alex chrněl od půl 11 se mnou v posteli, lítalo nám to kolem oken, tak jsem si ho dala k sobě nebavilo mě furt vstávat. Ve dvě kojo, pak se probudil až ráno.
Teď je po sváče, měl podušené jablíčko, vždy se divím, že to nsí, protože je to dost kyselé :grinning: Ale je to prostě jedlík.
Já sušenky nedávám, nechci ho dopovat cukrem.Jsem prostě matka tyran :grinning:

Teď půjdou kluci ven a já se ještě pohodím do postele.
1. led 2010 v 10:48  • Odpověz
krásnej novej rok :grinning:
tak u nás se včera chrnělo až do 4 :slight_smile: rachejtle nerachejtle. jsme se těšili jakej budeme mít krásnej výhled na ohnostroje a v devět padla mlha a viděli jsme prd :sweat_smile: já mu taky drobím sušenky mám bio natur jsou bez cukru, ale jsou taky tvrdý tak mu je drobím občas do přesnídávky, aby si zvykl na lepek dokud kojím. včera jsem mu jí sice dala cucat bez dozoru, tak si kousek urafl, tak jsem si říkala, že mu snědl ani se nezakuckal a pak jsem většinu sušenky našla nalepený na horním patře asi do zásoby :grinning:
1. led 2010 v 11:32  • Odpověz
sun :grinning: - to jsem se zasmála - já prý, když jsem chodila do školky, tak jsem neměla ráda hovězí maso, a prý, když bylo k obědu, tak jsem si ho taky nalepila na patro a šla jsem s ním i spát (nesmělo se vyhazovat a muselo se dojídat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak když si mě mamina přišla vyzvednout, tak jsem jí ho vyplivla do dlaně :grinning: :grinning:
1. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Štastný a veselý nový rok Vám všem :slight_smile:
Tak u nás noc naprosto příšerná,do dvanácti se vzbudila snad 10x pořád se točila na břicho,pásla koníky a strašně se u toho rozčilovala a od 24 se budila každé 2h takže jsem jak praštěná lopatou,já šla spát až ve 2h ráno a ráno jsem vstávala v 8h :rolling_eyes:
Sun Kači :grinning: :grinning: :grinning: teda holky to jste mě pobavili :grinning:
Andy rýži jsem Sofče ještě nevařila,ale asi bych jí uvařila normálně v sáčku ve vodě,jiný způsob mě nenapadá..
1. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
NAdrej, já dělám malýmu basmati a normálně ve vodě, je to rychlovka, basmati se krásně rozblemcne. :grinning:
1. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Sun, no já na lepek mám vločky a z toho kaši :grinning:

A jaký máš ty sušenky?
1. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jituš - a jak děláš kaši z vloček - uvaříš s vodou nebo namočíš do vody nebo do mléka (MM)?
já taky ještě rýži pro Marečka nedělala, ale chystám se na to - zatím ji měl jen v jídlech ze skleniček - a s čím dáváš rýži Jituš? - díky za odpověď :dizzy_face:
1. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Kačenko, rýži se zeleninou nebo i masem, nějak neřeším druh, Alex to sní se vším i s červenou řepou :grinning:

Vločky namočit do vody a pak uvařit jako klasika kaši, přihodím 1-2 odměrky UM toho prášku a jde do toho dát i ovoce. Údajně jsou nejlepší na začátek ovesný vločky, páčto maj nejmíň lepku.
1. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Tak Vojtík mi odmítl jíst tu výbornou řepu,vyplivoval to,řval u toho a já se s tím tak piplám.Ani mlíko nechtěl,tak má prd.
Sun ty sušenky bio mám taky vanilkové ale ještě jsem mu je nedávala
Tak mu uvařím dneska rýži,ani nevím jakou máme :sweat_smile:
1. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
No ona ta řepa má výraznou chuť.
1. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
no včera mu chutnala,to snědl všechno v pohodě,dneska stávkuje,tak teď hučí do pet flašky
1. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
tak u nás se nejméně od včera stávkuje s jídlem - při obědě taky vrčel, moc toho nesnědl - možná je přejedenej :confused:
díky Jituš za rady co k rýži - važ si jedlíka Alexe, Marča všechno teda nesní :confounded:
1. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
kači beztak se Vojtíšek anočkoval od Marečka :grinning: svačinku snědl krásně ale ten oběd,no děs,kdyby aspoň to mlíko chtěl,to jsem pak musela vylít.Tak dostane až přijdeme z venku,aspoň dobře vyhladoví.
1. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Tak jsme byli u tchánovců na obědě. Já su nějaká KO, ani nevím, proč. Manža přišel domů až ve 4 hodiny :sweat_smile:

Sun, mě dr. říkala, že lepek můžu dávat až od 8. měsíce. Že kdybych chtěla dávat piškoty do přesnídávky, tak mám koupit bezlepkové.
1. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Blani, podle novýh doporučení se má kojeným dětem podat lepek ještě v době kojení, tedy po tom 6 měsíci. Tělo se s tím líp vypořádá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 15:10  • Odpověz
jitu mám tyhle http://www.herobaby.cz/susenky-bio-vanilka.html donesl nám je mikuláš :grinning: no s dr. jsem o tom nemluvila, ale četla jsem, že je lepší dávat lepek, když se kojí a tím si v 8. měsíci nemůžu být jistá. a navíc je na nich napsáno od 6. ono co dr. to jinej názor.
1. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Hm, zajímavé...

Jitu, když jsi přešla na plnou dávku příkrmu, tak jsi odstříkala? Já mám ty prsa celkem dost plný. Nebo možná bude lepší tu plnou dávku zavádět pomaleji, aby to mlíko kleslo samo pomaleji, že? A ještě, když potom už přes den vynechám kojení, budu mít pořád dost mlíka v noci, abych mohla kojit co ty 2-3 hodiny?
1. led 2010 v 15:27  • Odpověz
Za chvilku k nám mají přijít známí. Volali před půl hodinou, že přijdou. Tak jsme s manželem oba nadšení :unamused:
1. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Blani, ne, neodstříkávala. Ono se to během dvou tří dnů srovná dle požadavků.

Jinak
http://www.maminkam.cz/kdy-a-jak-zavadet-lepek-do-stravy-kojencu/

Sun, tak to vím co jsou, na ně jsem koukala a jednak tam byla pšeničná mouka :grinning: a druhak mi tam prostě přišlo těch ingrediencí nějak moc.
Já jsem v tomhle děsná :grinning:
Pro mě jsou ucházející tak tyhle
http://www.zdravanota.com/Jahelne-krupky-818/ :grinning:
1. led 2010 v 16:05  • Odpověz
1. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Tak jsem to nevydržela a malej dostal panadol baby. Hrozně si lovil ručičikama v pusince a plakal, tak jsem mu ho dala, no a za 20 minut z něj bylo úplně jiné miminko a teď se na mě culí a povídá mi tu a "čte" knížku, tak asi její obsah :grinning:
1. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsme doma :dizzy_face:

Krásný nový rok všem.

Ani nedočítám a jdu poklidit ten borčus tady :confused:
1. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.