• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj holky

my jsme dneska byli u manžovo rodičů popřát k novému roku, teď jsme se vrátili, honem vykoupali,nakrmili. Večer až bude klid,tak dočtu. :wink:
1. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Jen v rychlosti zdravím a přeju všem všechno nej,nej,nej do nového roku :wink: hlavně móře zdravíčka,štěstíška a lááááásky a taky domácí pohody a hodná(spavá) dítka a milé(dobře naložené) partnery :wink: :grinning: :grinning:
Až bude čásek tak dočtu :wink: zatím papááááááá
1. led 2010 v 18:13  • Odpověz
jitu a v čem vadí pšeničná mouka? tak my jsme dneska na novoročním vejšlapu teda opět martin našel druhej zoubek :grinning: asi mu musel vykouknout po cestě protože ráno tam teda nic nebylo to jsem na to koukala. :slight_smile:
1. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Pšeničná mouka má podle mýho (snad jsem udržela v hlavě dobře) nejvíc lepku. Prostě mám zafixováno, že bílá pšeničná mouka nic moc.

Nám asi zub nevyroste, přitom je Alex tak tahá ručičkama, ty horní zuby jsou tam vyloženě pod dásničkou viditelné.
1. led 2010 v 19:02  • Odpověz
ahojda tak já taky furt hledám zuba a zatím nic ale vypadá to, že se brzy vyklubou...
ted uspávám a ....aha koukám už spí :grinning: houpu ji v lehátku tak ji jdu šupnout do postýlky!!
1. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Já jdu do postele, jsem mrtvá.
1. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahoooj.
Jituu nechood, zrovna jsem se chtela optat na ten lepek, uz bych to chtela Majde zkusit a nevim cim zacit?Co myslis?Asi kasi ne? :confused: Nebo mam koupene susenky Sunarky a chtela jsem zkusit rozmocit do presnidavky.

Jo a nasla jsem klubajici se 4zub nahore :grinning:
1. led 2010 v 19:37  • Odpověz
já jdu dneska taky brzo lehnout, mladase jsem dala do postýlky tak doufám,že už usnul :grinning: martin už chrní na gauči no jsme ztahaný jak kdyby jsme včera propařili noc tak dobrou :slight_smile:
1. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Teda holky vy máte všechny dětičky tak zubatý..u nás to vypadá že se ještě dlouho nic klubat nebude..
Dneska ode mne Sofča nechtěla vůbec kozu,pila bud z flašky bebu nebo papala z mističky,ale prso vždycky odmítla,tak nevim co se děje :confused: no v noci jí určitě budu zas dobrá..
já jdu koukat na pohádku peklo s princeznou,zítra jdu možná s kámoškou do kina na Avatar a Péta bude hlídat :slight_smile:
1. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahooooojjjjjjjjj krásný Nový rok, jen jsem na skok

Máme dnes první zoubek :grinning: Mám ohromnou radost.

Tak pá možná ještě juknu jinak zítra
1. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ránko.

Kater a Andaro, gratulace k zoubkům :slight_smile:

Dneska je to mlíko z automatu nějaký ještě lepší, jakoby uleželý a hustější. Teda nevím, jestli je možný, aby se mlíko uleželo jak guláš :grinning:
2. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj všem.

Tak ráno beze zubu, ale noc strašná, Alex má snad spurt nebo co, kojila jsem 3x a vstávali jsme tedy až v 8, ale stejně, už jsem odvykla.

Venku je bílo.

Andaro, já začnu kašema a neochucenejma.
2. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránko holky,u nás taky parádně nasněžilo.Vojtík vstával po třetí a pak po osmé,já moc ani nezaregistruji v noci kolik je hodin,nebo to spíše hned zapomenu :sweat_smile: Tatínka vyšleme na nákup,a odpo půjdeme ven,musím do DM
Tak jsem prckovi zkusila dát větší latexový dudlík,měli jsme ho doma, a přijal ho v pohodě,mu je jedno co v té pusině má,hlavně že něco jo.
2. led 2010 v 08:55  • Odpověz
a jinak my zoubky taky pořád nic,včera jsem zkoušela zacinkat lžičkou a nic se neozvalo.
2. led 2010 v 08:56  • Odpověz
čus holky,
tak dnes poprvé zkouším doma uvařit příkrm z masa, dala jsem vařit 50 g králičího masa a pak asi k tomu přihodím rýži nebo zeleninu, to budeme mít asi na 10 dní :grinning: :grinning: :grinning: s tím jak špatně teď Mareček papá - jen kaše večer, té sní 100 ml a ještě by papal, zato přesnídávka dopoledne ovoce to nic moc už včera i dnes a oběd taky nic moc včera :confounded:
večer měl krvavou čáru na dásínku - takže se buď o něco škrábnul nebo mu leze už i horní zub - se z toho picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a usnul nejprve u koja kolem půl osmé večer, dala jsem ho do postýlky, za chvíli si tam hrál a pak jsem zjistila, že mu teče ta krev, a nakonec usnul až ve čtvrt na deset, jsem byla utahaná jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. led 2010 v 11:12  • Odpověz
:grinning: Andrej - však se dočkáš se zoubkama, možná, že Vojtík bude úplně v pohodě a najednou se mu objeví zoubek - to u nás řídká stolice, řev, ruce v puse a pak časem je tam zub :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 11:13  • Odpověz
jsem kvůli tomu vaření masa vyndala i kuchyňskou váhu, protože na maso fakt odhad nemám :pensive: - když peču, tak to odměřuju v hrnečku s napsanými váhami mouka, cukr a tak, vždyť to znáte :wink:
2. led 2010 v 11:18  • Odpověz
tatínek přišel ráno z práce a jen se převlékl a šel na naháňku, to si ho dnes zase užijeme, až přijde, tak bude unavenej a půjde spát :angry:
2. led 2010 v 11:19  • Odpověz
SOS - kde všechny jste? :grinning: :grinning: si to povídám sama pro sebe :grinning:
2. led 2010 v 11:20  • Odpověz
ahoj kači já jsem tady.
Švagrová včera šahala Davídkovi na dásničky a říkala, že to má dost oteklé,tak se asi taky něco klube a taky má hodně řídkýho hovňouse, tak to čekáme každým dnem. :slight_smile:
2. led 2010 v 11:22  • Odpověz
čauky zdravím po delší době
malá už má prořezaný 2 zoubky dole,ale někdy je mrzutá tak jí to asi bolí,ale otom že se vyklubaly sme ani nevěděli, :dizzy_face:

jinak teda opožděně přeju do novýho roku hodně zdravíčk,štěstíčka alásky,ale hlavně radost z prcků :wink:
2. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Manža byl na procházce, tak jsem trochu uklidila a dělala do školy. Jsem si říkala, že tady stejně nikdo nebude, tak jsem mrkla až teď a Kačenka tady tak vykecává :grinning: :wink:
Já bych se teda hovňousema řídit nemohla, protože mi je máme řídké snad furt.

Vy dáváte ovoce dopoledne? Já jsem si říkala, že až přidám ovoce, tak spíš odpoledne. To je ale myslím jedno ne?
2. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Čau Reni, tys tu dlouho nebyla :wink: . Tak to je Karolínka šikovná, že ty zoubky tak krásně zvládá :slight_smile:
2. led 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj blani-já malé dávám ovoce jako odpolední sváču kolem 4-5hodiny,myslím taky že je to jedno
2. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Dík, Reni. Ještě teda bude trvat než to ovoce dám, ale ptám se jen tak pro info. Prve možná zkusím kašičku na noc, jestli bude líp spat.
2. led 2010 v 11:57  • Odpověz
nazdárek,
tak mi taky dáváme ovoce odpoledne na svačnu, ale asi zavedem i dopolední svačnu. tak mi začalo po svátkách praní a asi se z toho jen tak nevymotám :grinning: a samozřejmě potom žehlení :rolling_eyes: no blani mě ta kašička moc nepomohla jen byl celej zmatlanej od kaše po koupání :slight_smile: to um je lepší já mu ted na noc dávám 100 um a pak ho dokojím a chrní většinou do 4 a dneska dokonce do 5 :dizzy_face:
2. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
tak my ráno máme v 7 sunar v 10 zase sunar v 1 buď kaši nebo zeleninu s přílohou a dnes už jí dám i kuřecí maso,ve 4 ovoce a v 7 sunar a chrní až do půl sedmé do rána :dizzy_face:
sun-jj teď to nastane uklízení praní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a já už du v úterý do práce tak si to musím jet zitra všechno nachystat a připravit ten půl rok utekl jak prase,sem si řikala pohoda to dám,ale vubec se mi nechce
a od příští neděle začínáme chodit na plavčo :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Reni, teda už do práce. To ti nezávidím :unamused: . A kdo ti bude hlídat Karolínku?

Sun, já tu kašičku zkusím asi hlavně kvůli mamče :sweat_smile: . Jako kdyby to pomohlo na spaní, tak budu ráda, ale ona do mě pořád hučí, ať mu dám večer kašičku, že určitě bude líp spat. Tak bych chtěla koupit jenom nějakej vzorek (menší balení), ale vůbec nevím, jestli se to prodává.

Praní je moje nejmilejší domácí práce. Něco dělám a přitom nic nedělám :grinning:
2. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Blani :grinning: prát v pračce mě taky baví - akorát pak pověsit prádlo, sundat prádlo a nakonec ho složit nebo vyžehlit, tak to je toho až až :unamused: :grinning:
kaše - lépe po ní usíná, ale že by spal déle se mi vůbec nezdá - já taky podlehla nátlaku okolí, ale u nás to bylo trochu jinak, už mu mléko večer nestačilo když jsem ho plně kojila, večer tahal jako vzteklej a nemohl se utahat, vypil obě prsa a koukal na mě nahoru jako: " mámo, já chci ještě" :grinning: - já mu dávám kaši a budí se mi jak kdy, někdě ještě před půlnocí, poslední noc nemohl usnout a pak byl vzhůru v půlnoci, ve 4 hod a pak asi kolem 8 hod - takže docela dobré, jen kdyby usnul jako jindy, tak bych umyla nádobí a odpočala si, takhle ho hlídám a nic neudělám :confounded: :pensive:
2. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
reni: tak super, že máte zoubky. Uvidíme, kdy se objeví u nás. :grinning:

blani: mamka mi taky radila kaši na noc, že když jsem já byla mimčo, že mi jí dávala do flašky, vyžahla jsem to všechno a spala jsem do rána. Ale ty kaše, co jsou teď mi nepřijdou nějak účinné, nevím,jestli je v těch kaších rozdíl (co byly dřív a teď) já jí na noc dala párkrát a fakt žádnej účinek, tak jsem jí přestala dávat. Dávám mlíko a je to daleko lepší.
2. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.