• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kačenko, Mareček právě pije dost a často a jak furt tak sosá, tak mám mlíka dost :slight_smile:

Evi, právě proto se mi nechce kupovat velké balení, kdyby to nemělo žádný účinek.
2. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
reni teda to by se mi vůbec nechtělo jít makat, si to nedovedu vůbec přestavit člověk si rychle zvykne být doma. blani no nejmenší bude asi ta 205g, ale ty kaše nejsou tak drahý. :wink:
2. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Sun, dík :wink:
2. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jsme byli nakupovat, Alexkovi jsme v Nextu ulovili kapsáče na jaro, ale je to až od 9 měsíců, ale za ty prachy nekup to, pak ještě dvě pyžamka v Mothercare a jinak nikde nic nemaj.

Blani, nejmenší kaše je asi těch 250g, ale to je na cca 6-7x, takže to spotřebuješ.

Někdo tu psal kaše 100ml, tak to by měl Alex jako zákusek. Když dělám hotový kaše, tak má 150ml vody a 50g prášku a jen se po tom zapráší, zrovna dneska ji měl na oběd.

Ovocná svačinka - podle mýho je jedno, jestlo dopo nebo odpo. My dáváme dopo. Zase moje úchylka - sacharidy hlavně dopoledne :grinning:

A víc jsem asi neudržela.
2. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
blani: no právě. :wink:

jitu: ještě že tě máme. Ty jsi naše chodící poradna :wink:
my budeme kašičku taky dávat k obědu, večer se to fakt míjí účinkem :wink:
2. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jo, to tak velký balení je jenom na chvilku :confused: ? Tož to jsem myslela, že na dýl :sweat_smile:

Evi, a kdy budeš dávat zeleninku? Asi střídat s kaší, že?

My pojedeme k našim. Tak zatím pa :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak my papame jako u Reni-akorat na noc davam kasicku. Namicham ji do flasky 250ml vody a 6vrchovatych lzic kase a vyzahne to a nekdy jeste breci ze chce jeste,ale to ji musim zabavit a zapomene :grinning: usne v 7 a ted se budi kolem 22h, tak dostane jeste 150ml Sunaru a spi do 6-7rana,to ji nakojim (nebo udelam opet Sunar) a spi dalsi 3h :wink:
Blani-ovocnou presnidavku davam odpoledne kolem 15-16h, ted kupuju ty v kelimku 100%ovoce,mame hrusku,jablko-banan a jablko-svestka.Nebo nastrouham na sklenenem struhadle ovoce. :wink:

Majda se ted nejak rozkecala, je to sranda, nekdy vytvori i slovo-teda aspon to tak zni :grinning: A jak se rechtaa, to uz teda hoodne dlouho, hl. na myho tatku, pac ten s ni dela samy blbiny :grinning: a ona se chechta jen kdyz ho vidi.
2. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Jo Blani-jj ty kase se normal dava asi 8polevkovych lzic, aby byla husta-takze to baleni je jak prd :grinning:
2. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
blani: já už jsem tak trochu začala. Občas jí dám, ale ne zatím pravidelně. :wink:

andar: malá je řečník co? Musí s ní být srandy kopec :wink:
2. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Evi-to je,nekdy to musim natocit,ale jak vemu fotak je po srande :grinning: Jo a koukalas na FB na ty fotky?Jsem udelala album jen pro tebe :wink:
2. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
andar: zase mi nejde FB, já nevím co mu je :grinning: jakmile k tomu sednu,tak přestane jít.
Kouknu na to, jistě to budou fotky s tím bodíčkem,jak máme stejné co? Už se moc těším.
Tak u nás je to taky tak. Když chceme něco natočit, tak jak vidí kameru, tak přestane a je fascinovanej kamerou :grinning:
2. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Tak sjme byli venku,malý moc nepospal,to zase bude protivný.V Dm jsem mu koupila obilnou nemléčnou kaši trojzrnou je s lepkem,tak mu to budu občas dávat k obědu s ovocem.
Na nákupy se c hci taky podívat,pokud jsou ty slevy,já už třeba Vojtíkovi nakupuji dopředu,od devíti měsíců nebo už na rok.Co s emi líbí a je tolevné a vím že to vynosí,tak to beru. :grinning: takže my už jsme zásobeni na jak dlouho.
Jinak měl Vojtík dneska poprvé rýži a k tomu cuketu a žloutek,snědl všechno akorát se u toho řehtal a prskal. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já ovocnou svačinku dávám okolo desáté dopoledne.Odpo má mlíko.A kaši přes flašku večer.
2. led 2010 v 15:42  • Odpověz
čus - tak oběd, co jsem Marečkovi uvařila, vůbec nechtěl, tak nakonec jsem mu uvařila 60 ml vody, že mu ji dám na pití a protože nechtěl tu zeleninu s masem (z čehož začínám být fakt zoufalá :sweat_smile: :confused: ), tak jsem mu z té vody udělala kaši - Hami s meruňkami a tu papal a chtěl by ještě - takže si chlapeček začíná pěkně vymýšlet a vybírat, co jíst bude a co ne :angry:
no oběd papal dobře do té doby, než jsem mu dala dopoledne ovoce, takže s ovocem dopoledne od zítra končíme, aby jedl zeleninu a dostane ovoce až odpoledne :wink:
2. led 2010 v 15:42  • Odpověz
a taky, když vidí foťák (nemáme kameru), tak se přestane smát a zírá na foťák :slight_smile:
2. led 2010 v 15:44  • Odpověz
jj s tím foťákem je to u nás taky. :grinning:
2. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahojky..Kacenko Mareček je stejnej jak Sofča ta si taky pěkně vymýšlí,jsem jí dnes poprvé uvařila brokolici+žloudek a nechtěla to jíst vůbec,ale ze skleničky jí zeleninka chutná a kojit ode mne přes den nechce vůbec,ted jsem odsříkala 125ml a dala jí to s flašky tak si 2x cucla a nechtěla,tak jsem jí za chvilku udělala bebu a tu vyžunkla 90ml bez mrknutí-potvora jedna,ale v noci jsem jí dobrá,to kozenkou nepohrdne..a ovoce nepapá vůbec,ani ze skleničky ani domácí a to jsem kvůli tomu koupila skleněné struhadlo a mixér..
2. led 2010 v 16:16  • Odpověz
hanko, zkoušela si ovoce podusit? Třeba jablko asi ne, o bývá kyselejší, ale hruška je tlamolep.
2. led 2010 v 16:21  • Odpověz
No a že jí ze sklenice zelenina chutná - maj to různě dochucovaný.
2. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Majda dnes mela ryzi+kure+kvetak+mrkev a papala hezky. :wink: A bezne ted vysosne 210ml mlika a 250ml ty kase, je to jedlik, jak tu ctu o 60-80ml, tak to by rvala jak tur, ze ma malo! :grinning:
2. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Andaro, jsem ráda, že aspoň nějaké dítě je "normální" :grinning: :grinning: Jinak jsou tu samé modelky :grinning:
Pro 60-80 ml bych ani misku nešpinila :grinning:
2. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Andaro 250ml má Sofča na celej den :grinning: +teda ještě kaši a zeleninový příkrm,aby si někdo nemyslel že jí trápím hlady :slight_smile:
Jo a koupila jsme dneska ty kukuřičný křupky,jak psala Andrejka a už snědla dvě,moc jí chutnají :slight_smile:
2. led 2010 v 16:39  • Odpověz
Vojtíšek pije mlíčka málo,ale kaše si dá asi tak 240-250,no jo je ochucená tak mu to chutná
2. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Hani jj křupky nám taky moc chutnají :wink:
2. led 2010 v 16:49  • Odpověz
ahoj holcinky, jak se mate? my jsme jeste v jesenikach, domu jedem zitra :slight_smile:
je tu snih, sabce byl vcera pulrok, si predstavte, nechce mrkvicku ani brambory :angry: :sweat_smile:
2. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Hani, to jsme na tom podobně, já ho teda jen kojím, jiné mléko ještě neochutnal, možná by to bylo nakonec úplně jako u vás, ještě že jí tu kaši - vyhledala jsem tu jednu diskuzi a tam psali, že když to dítě nechce, třeba zeleninu nebo tak, tak mu to nedávat a jen mléko a třeba po týdnu zkusit znovu od začátku mrkvičku a tak a třeba to zabere nebo to může trvat i měsíc než dítě s chutí sní zeleninku, no, máme se to na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Andrejko - tak koukám vítej do klubu nejedlíků :grinning:
2. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Ahoj mamulky :slight_smile:
Tak u nás je taky sněhu hafo a odpo to na prochajdě pekelně klouzalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera a dneska měl prcek dýni a jej ta mu šmakovala :grinning:
Jinak všem ozoubkovaním mimčům gratulujeme :wink: :grinning:
2. led 2010 v 17:26  • Odpověz
andrejko: Sabince vše nej k půlročninám

káťa: u nás sněžilo celý den, sněhu haba kuk :grinning:
2. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Evi u nás napadlo přes noc :slight_smile:
2. led 2010 v 18:00  • Odpověz
holky jaký kukuřičný křupky? myslím si teda, že vím jaký, ale nejsem si jistá, tak abych mu necpala něco jinýho :sweat_smile: tak u nás zatím prošlo všechno je to všežravec :grinning: ale on má svý slabý stranky jinde :grinning:
2. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.