• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun jj každý máme své slabé stránky :wink: :grinning: :grinning:
tak náš prcek bude pěkně lochtivej :grinning: teď jsem ho šimrala a děsně se smál :grinning: :grinning: jé už zase kňourá :confounded: tak jdeme udělat přípravu na koupání :wink: tak papa :slight_smile: nevím jestli se sem ještě dneska dostanu :confused:
2. led 2010 v 18:11  • Odpověz
ted jsme se vratili z ledove prochajdy.. brrr..
zitra brzy se vracime :slight_smile:
jj kacenko, sklebi se u toho, vzteka, ale u prsa je jako kdyby tyden nejedla..
2. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Andreasek - včera se u toho šklebil, vrčel a dělal, že tlačí a prostě moc nejedl, ale něco přece snědl a dneska už ani neotevřel pusu jen klepal ručičkama do židličky a přitahoval se ke stolečku, ale pusu na zámek :unamused: :grinning: a u prsu je moc spokojenej, papá krásně :slight_smile: jen u toho nesmím moc mluvit nahlas nebo někdo v místnosti, protože pak se odtrhává a hledá po hlase :grinning:
2. led 2010 v 18:39  • Odpověz
no kacenko, tak to mame to same..
a co budes delat dal? zkouset to kazdy den?
no sabca proste moje prsa zboznuje, jsem rada, ale neco jineho uz by taky mohla bastit no :sweat_smile:
2. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Andrej - dnes jsem mu dala ráno mlíčko (přes noc pil několikrát), pak měl asi v 9.30 hod jablko+banán a moc tomu nedal, pak kojo asi v 10.30 hod - měl žízeň a chtěl spinkat, takže kojo a spal asi hodinu a pak cca v 12.30 hod nebo 12.45 hod dostal to vařené jídlo a nechtěl nic - takže mu zítra nedám to ovoce, jen ho znovu nakojím a pak zkusím ten obídek zeleninku a jsem na to zvědavá, co to s ním udělá :slight_smile:
fakt jsem ráda, že mu moje mlíčko chutná, ale všeho moc škodí :confounded:
2. led 2010 v 18:52  • Odpověz
jdem znovu na kaši a pak koupat, tak zatím pa :slight_smile:
2. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Andrej, tak zkus třeba dýni, ta je celkem sladká a je taková chutnější.

Tu mrkev si vařila? Nebo ze sklenky?
2. led 2010 v 18:56  • Odpověz
No a když nezabere to, tak zkus dávat kaši a když ji bude jíst, tak si kup neochucenou - rýžovou, kukuřičnou apod. a přidej do ní vždy trochu zeleniny, až ji postupně převedeš na zeleninu.
2. led 2010 v 19:01  • Odpověz
jitko diky moc za radu :wink:
kacenko, drzim vam taky palecky, aby se maly marecek rozpapal :slight_smile:
2. led 2010 v 19:02  • Odpověz
káťo u nás taky přes noc a sněžilo i celý den. Manža to několikrát musel hrabat. :wink:

holky ten náš svišť je komik. Byla jsem se sprchovat a mejt hlavu, přišla jsem s turbanem, zadíval se na mě a začal řvát, tak jsem si šla turban za chvíli sundat, rozčesat vlasy, příšla jsem a on výtlem. :grinning:
2. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Tak už chrníme,posledních pár dní ho jen dám do postýlky,otočí s ena bok,árkrát si bouchne do spirálky,tam má takové broučky a spinká.Až čučím jestli mi náhodou nevyměnili toho řvouna. :grinning:
Tak půjdu trochu povrchně uklidit jeho hračky,protože jsou po celém bytě,taťku máme na florbale.
2. led 2010 v 19:44  • Odpověz
andrej, je to šikulka

koukněte, co jsem hodila do alba :grinning:
2. led 2010 v 19:48  • Odpověz
:grinning: dobrá fotka evi to jste se hezky shodly :slight_smile: andrej taky pořád jen chodím a dávám hračky do kupy máme je po celým bytě.
2. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Jééé Evulko super foto :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to se povedlo :grinning:
Andreasku jj dýně je ňamka :wink: malej otevíral pusinu jako by mu zato platili :grinning: :grinning:
Andy tak to je super že malej konečně krásně usíná :wink: my to měli dneska s brekotem :rolling_eyes: ale už je tam nějaké ticho :sunglasses:
2. led 2010 v 19:57  • Odpověz
káťa, sun: děkuju holky za pochvalu. :wink:

u nás se ještě nespinká, snad to brzy zalomí.
2. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Už konečně vytuhnul :dizzy_face: :dizzy_face: no hurááááá :grinning:
Evi tak držím palec ať už taky brzy spinká :wink: :slight_smile:
2. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
u nás se zatím taky spí :slight_smile: asi už 5 minut :grinning:
Evi - pěkná fotečka :grinning:
Jituš - díky za rady ohledně příkrmů - kaše papá, tak uvidíme, jak to bude dál :slight_smile:
v televizi zase velký kulový, to je za trest :angry: už aby začal normální program a ne ten trapný sváteční :zipper_mouth:
2. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
ahoj

evul pěkné fotky :grinning:

tak já dneska nakoupila nelče papání a taky ty různý sušenky a radek se bojí ji to dát do pusy aby to tam nestrčila celý :grinning: ale nestrčila si to pěkně rozmělnila v pusince.
A pak jsem koupila novou kaši už hotovou v krabici jen ze zvědavosti(je to drahý) a dala jsem to nelče ted před půl hodkou jako a myslela jsem že vytuhne, páč od 17h nespala a byla utahaná, vypila 180ml a že byla hustá a hnusná nějaká medová.....a ona si jako čumí a blbne-co to jako máááá bééééjt :angry: :sweat_smile:

tak ji jdu asi uspat...tak zatáááál
2. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Evi tak to je superní fotka,jste s eparádně shodli :grinning:
tak sjme to tady trochu poklidila,přemístila hračky z bodu A do bodu B,naplnila pračku,abych to mohla ráno vyprat,už nemá prcek žádné pyžamka.Chroupám jabko,a jako kulisu mám osobního strážce
Kači máš pravdu,na to že byly svátky se teda vůbec nepřetrhly.
Kačí no on stojí za prd i ten normální program :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže je to úplně šumák jestli je pátek nebo svátek :rolling_eyes:
No nic se musím loučit páč manža už tu nervózně přešlapuje a já musím mazat :pensive: a jdu hold štrikovat rukavičky a koukat na osobního strážce(to jediný jsem vybrala z tý bídy) :wink:
Tak pááááááá a dobrou noc :wink:
holky děkujeeeem za chválu, ani jsem nečekala, že bude mít takový uspěch :grinning:

tak mlaďas je v postýlce, vrtí se tam jak vrtichvost, uvidíme, jak zabere :grinning:
2. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Joo Evca me prekvapila,moc se ji to povedlo :wink:

Smoulo-tu hotovou kasi taky kupuju, kdyz jedem na navstevu, takto jen ohreju a je to,teda ale medovou jsem jeste nezkusila,jen ryzovou a bananovou.A susenku se bojim dat,pac sem videla bratrance jak se s ni jako malej 2x dusil :unamused: Takze dneska jsem rozdrobila do presnidavky, prvni vec s lepkem.

Jinak mame fakt zrouta,nema problem snist zeleninu,ovoce,neochucenou kasi - ja ty kase stridam,jednou dostane ryzovou (z DM je moc dobra),jindy bananovou treba a zkusili jsme i hruskovou a nemlecnou jahlovou. :wink: Jo a mami Sunarku jogurtovou,ale tu jednou vypila a podruhy nechtela,tak to musim jeste zkusit.
2. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás dnes u večerního koja řev a to mlíko z prsa prskala, sice mám MS, ale už 4. den a včera to nedělala, takže pak řvala že má hlad tak jsem udělala kaši a to se mohla utlouct, pořád otevírala pusinku, že chce ještě. Tak nevím jestli je to mlíko hořké, ale až za tak dlouho? :unamused:

Tak uvidíme jaká bude noc.

Malá vůbec nechce na bok,i když jí tak dám, tak se tak divně kroutí, že tam prostě neleží. Přitom jako maličká to měla ráda. Tak snad se už brzy začneme točit.

Nestíhám Vám dočítat, snad se sem dostanu zítra.
2. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj všem.
Už jsme po snídani, malje tu něco prozpěvuje, jdu ven s psicí, aby se mohla vyválet ve snížku :grinning: to ona ráda, jenže to musím vzbudit muže, protože Alex chce taky nějaký ohlas na svůj zpěv :grinning:
3. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

U nás teda strašně fučí. Manža usl až někdy k ránu, takže do toho větru budu muset na vycházku já.

Jitu, to máte tolik sněhu?
3. led 2010 v 08:21  • Odpověz
Blani no nějakej cm to je. To naši psici stačí :grinning:
3. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Tak to jo. U nás vykukuje hodně tráva :unamused:
3. led 2010 v 08:36  • Odpověz
dobré ráno,
tak mi máme taky venku takovou koprovku :grinning: ale fučí tam teda dost. tatka nám zase zdrhnul no hokej a na nás tu zbylo jen žehlení :rolling_eyes: jsem ted přemýšlela o těch přesnídávkách, nevadí když dávám tu svačinku ovocnou odpoledne a dopoledne ne? jestli to nemám přehodit,k ale dopoledne se mi to blbě stíhá to ho třeba v 8 nakojim a jí v jedenáct a to má už rovnou oběd.
3. led 2010 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko,tak ym sjme spali dneska úplně ukázkově,zhruba od sedmi do sedmi.A na to že celou noc nejedl,ráno tomu mlíku moc nedala to jsem udělala celou flašku.On je prý po mě,mamka měla se mnou také trápení co se týče mlíka.U nás je taky sníh,ještě přes noc napadlo,tak to bude mít náš Denis velkou radost,až s ním půjdeme ven.Sun ty žehlení,já zase peru :grinning: jinak žehlení atdy je taky,ale zamaskovala jsme ho do proutěného koše,takže nejde nic vidět :grinning:
3. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Sun, včera jsme se o tom bavily. Prý je to jedno. Já budu dávat ovoce odpoledne, dopo by nám to sice vycházelo, ale ani sama nevím, proč chcu začít odpo :grinning: . Stejně si myslím, že časem bude ovoce dopo i odpo. Nenapadá mě nic jiného jako malá svačinka. A Filípek ti vydrží po kojení 3 hodiny :confused: ?
Není lepší být chlap? Ten tvůj šel na hokej, můj si vychrapuje... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.