• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my dáváme dopo už jen kvůli toho že ráno brzo dám mlíko,a další mlíko by dopo už nechtěl,tak dostane ovoce,pak oběd,odpo jedno mlíko a pak kaše.
3. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Andrejko, teda, tomu říkám luxus :sunglasses: . Pro mě je luxus spát 3 hodiny v kuse :grinning: . Já bych chtěla přeslíct postele. Už jsem chtěla včera, ale jak jsme jeli k našim, tak jsme přijeli až večer, tak snad to dneska zvládnu.
3. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Blani jj to byl luxux,jsme ho slyšela jak bouchá do těch svých závěsných broučků,si říkám,kolik asi je čtyři?Asi se vbudil na jídlo,a ono bylo už sedm.jsem ho pochválila jaké je zlatíčko,pak dělal scény u mlíka,tak jsme mu říkala že je zlobidlo,žádné zlatíčko :grinning:
3. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Andrej :grinning: . A stejně to je zlatíčko :dizzy_face:
3. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Blani jj ,jak ho teď pozoruji jak řádí na zemi,prozkoumává každý roh,vytahuje z poličky knížky,hold je to zlatíčko :grinning:
3. led 2010 v 09:17  • Odpověz
jo blani většinou jo :slight_smile: i když poslední dobou tak dvě a půl jak se rozjedl. tak u nás se spalo "jen" do půl třetí. no po včerejším chrnění do pěti musím napsat jen, i když je to zlatý oproti tomu co bejvalo tak před měsícem. no jdu začít s tím žehlení at to zmizne, andrej já to taky dřív štosovala do koše třeba pět praček, ale pak se mi to toho nikdy nechtělo tak ted to beru rovnou ze sušáku a za chvilku je hotovo. :slight_smile:
3. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Andrej :grinning: :wink:

My jdeme ven. Sice se mi do toho větru nechce, ale co se dá dělat. Ale zase na druhou stranu mi ty procházky chybí, jak chodí manža. Člověk si na ně rychle zvykne.
3. led 2010 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky,

my jsme měli dneska krásnou noc. Vzbuzení na papu v půl sedmé a skoro do devíti jsme chrupkali. Teď tady morduje podložku.

Po krmení v deset vyrážíme k našim, tak se tu večer ukážu

Hezký den.
3. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Bre ranko, Majdinka spala od 19-21 a pak od 22-9 :slight_smile: vecer v tech deset jsme ji dali sirup Panadol, protoze ji bolely zoubky, porad kousala dulik a brecela :frowning2: tak to asi zabralo a vyspala se do ruzova.Jo holky, sem cetla, ze kdyz rostou zuby deticky se chytaj za ouska a u nas to plati :wink:

U nas je krasnej snizek, skoda, ze takovej nebyl na Vanoce, ven s kocarkem pujde deda, on se na to vzdycky tesiii, ze se projde po vsi a nevypada blbe, jako kdyby sel sam :grinning:
3. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky,

tak my máme dneska 6 měsíců, tak už chystám mrkev a brambůrku. Dneska vyzkoušíme mrkvičku. Aji jsem koupila pár skleniček a la první lžička, tak jsem zvědavá, jestli vůbec něco zobne.

My jsme spinkaly krásně 19:30-1:30-7:00, naštěstí se to po výletu vrátilo zpátky do svých kolejí. Na Silvestra co jsme ted byli se budila 3x a to jsem ji dycky nakojila, aby hned usnula a nezačla plakat a nevzbudila další dětičky, co tam byly s náma. Doma už jsem jí 3x za noc teda nedala ani nepamatuju :slight_smile:

Chtěla bych zas přidat nějaký foto na galerku, ale ono to jaksi nefunguje, pořád se to seká a nechcou se ty fotky vložit, ted jsem zjistila, že jim tam opět chybí funkce otočení fotky, no nechápu...
Taky vám to Sun a Kači tak blbne????
3. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Andaro, náš se taky chytá za ouško, už jsem zkoumala, jestli ho nebolí.

Sváča - je jedno, jestli ovoce dopo nebo odpo, později bude mít ještě třeba jogurt, tak bude dopo jogurt a odpo ovoce a nebo naopak, vždyť je to fuk.
3. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Jitu-tak to budou zoubky co nevidet :wink:

Charlie-gratuluju Verunce k pulnarozeninkam :slight_smile:

Ad svaca-taky myslim, ze je to jedno-davam odpoledne. A ted uvazuju o tom jogurtu, nekde jsem cetla ze normal bilou Activii,ale ta je kysela trosku ne?Ja sama jogurty moc nejim, vlastne skoro vubec. :unamused:
3. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Tak jsme doma a su pěkně vyfoukaná.

Charlie, gratulace k půl roku :slight_smile:

Mareček se chytá za ouško už tak 14 dní určitě, ale já jsem si myslela, že proto, že na té hlavě něco našel :grinning: . Myslím, že mu zoubky ještě nerostou.

Andaro, já jsem si activii koupila kdysi po dlouhé době a vůbec mi nechutnala. Byla taková jakoby škrobová :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já bych koupila bílej ve skleničce nebo holandii.
3. led 2010 v 11:24  • Odpověz
tak já jím activii každý ráno už asi dva roky :grinning: a jinej bílej mi moc nechutná. já vím, že je o jedno jestli dopo nebo odpo, ale jestli mu třeba nebudou vadit dvě dávky ovoce denně, jak říkáte, až bude ten jogurt tak to bude zase lepší. charlii mě to zatím nezlobilo ta galerka a taky gratuluju k půlroku at verunce šmakuje. :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky..tak Sofča má dneska k obědu cuketu+brambor+mrkev a zítra bude mít to samý akorát k tomu ještě dovařím kuřecí maso :slight_smile:
Dnešní noc celkem ušla buzení ve 23-2-4-8..jo a včera večer hlídal Petr a já šla s kámoškou do kina,vypadla jsem v 16.30h a vrátila se ve 21h a vše v pohodě,malá byla vykoupaná,najedená a spala tak ted z toho bude Petr žít půl roku a všude se bude chlubit jak je šikovnej :grinning:
Andaro Sofča se taky tahá za ouška,le zoubky nikde :confused:
Charlí gratuluji Verunce k půlročním narozeninám :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Evule a Andy to snad neni ani možný jak vám ty vaše dětičky krásně spinkají :slight_smile:
Jmiso chtěla jsem se zeptat co ta beba na dobrou noc je dobrá,vidíš nějakej rozdíl?
3. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Hani, tak to bylo určitě fajn, když sis tak vyrazila a doma tě čekala spící Sofinka :slight_smile: . No jo, chlapi, musí se chlubit :grinning:

Když vaříte tady ty kombinace, to uvaříte celou cuketu? Já jsem mu uvařila 3 brambory a měl to na 3 dny. A když bych uvařila 3-kombinaci, tak to by jedl fakt dlouho :grinning:
3. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,

Charlí gratulace :grinning:

Tak u nás noc hrůza, jsem úplně country :cry: Spali jsme od 19:30, 22,00,3,5,7,9 pripomíná mi to Blanku ty to měli snad v těch 5 měsících taky že. Takže spurt? a pořád má hlad, zkoušela jsem v noci jí dát jen cucnout a hned jí to vzít, no a to fakt neprošlo, to byl řev, ještě že nemáme sousedy. Už to trvá takhle týden, to jestli je to spurt, tak už by měl snad končít. Pomooooooooocccccc.
3. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Kači, jo jo, u nás to mohlo začít nějak kolem toho 5. měsíce, ale vesele pokračuje dál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Přála bych ti, aby to byl spurt a pak jste se vrátili ke svému obvyklému spaní :wink:
3. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
taky jsi Marečka pořád krmila, večer dostala kaši + kojo a stejně v noci jsem pořád kojila jinak nepřestala řvát.

děkuju a taky ám přeji brzké normální spaní :grinning:
3. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
ahoj holky,
jsem úplně hotová - v noci nám Mareček lezl po hlavách asi 2 hodiny, děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papal asi 3 krát za noc, ale moc vyspalá nejsem - vypadá to, že se vrátíme úplně jen k mlíčku nebo max. ještě kaši - dnes jsem mu opět zkusila dát zeleninu s masem k obědu, snědl asi 3-4 pidi lžičky a začal zase tlačit a vrčet a už nic nedal, jen, když jsem mu dala na lžičku převařenou vodu, to mu chutnalo - takže jsem fakt hotová, a pak šel k prsu, papal a usnul u toho a teď spinká, alespoň že mám chvíli klid :confounded:
3. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
no kači to jste teda měly noc, ta kaše nezabírá zkus to um, nebo jí dej půl na půl já mu dám 100 um a dokojím a nejdřív co se vzbudí je tak ve 2, ale vydrží i do 5. hani myslím, že jita měla to mlíko hajaja ne? jsem se na to chtěla taky zeptat jestli to fakt funguje :sweat_smile: dneska je venku pěkně svítí sluníčko i když je tam pěkná kosa -4 ale půjdem na prochajdu tatka půjde dokonce s náma to je svátek :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Kater - takhle to bylo i u nás kolem 5. měsíce ale bohužel to pokračuje doposud a to už nám bude z týden 7 měsíců - papá před půlnocí a pak tak dvakrát nebo třikrát do rána :confounded:
zato když bylo Marečkovi tak 2 nebo 3 měsíce, tak spinkal celou noc :grinning:
3. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
a to už dokrmujete. To se mám na co těšit k Dr. jdeme až v 6. měsících, nevím,jestli jí mám zavolat a zeptat se, vy jste se ptali když to začalo a co Vám řekli, jestli můžu vyzvědět :grinning:
3. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Kači, jo, kojila. Ale když se budil po těch 2 hodinách, tak to měl i trochu hlad. Ale když po hodině, tak si jen cucl a spal dál. Takže jsem pak zkoušela ho jen nosit. Někdy se povedlo, někdy ne. Ale po těch 2 hodinách ho nakrmím. Já kaši teda nedávám, holky včera psaly, že víc nezasytí a dnes jsem o tom taky četla. Prý spíš "zaplácá" žaludek a pak může mít mimčo horší spaní, protože má těžké a bolavé bříško. Já v lepší spaní už ani nedoufám :grinning: . A když je to fakt hrůza, že už vstává po x-té za sebou po hodině, tak si ho nechám u sebe v posteli a většinou je to lepší.

Kačenko, u nás se ve 3 měsících taky spalo celou noc :grinning: :wink: . Do teďka ti Mareček papal zeleninu v pohodě, ne? Cože taková změna najednou?
3. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
díky sun a kači
3. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Kat, já jsem s dr. o tom nemluvila.
Kater - nám právě řekla, že máme začít dávat příkrm - zeleninu na oběd, na sváču ovoce a na večer kaši - ale stejně se to nezlepšilo :confounded: , jen jsem se necítila tak utahaná z toho kojení :pensive: , kojila jsem co 2 hodiny a byla jsem z toho vyflusnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no, doufám, že to budou jen zoubky, ale už jsem z toho docela na nervy, že přestal papal tu zeleninu, snad se to časem srovná - holt nebudeme papat podle manuálů na děti - teď zeleninka a teď tohle a pak tamto, ale podle Marečka - teď tady řve jako tur, jdu za ním :frowning2:
3. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Blani já si myslím,že volat Dr je asi zbytečné. :grinning:

jj časy ve 3 měsících jsou pryč :grinning:
3. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.