• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Počasí: U nás jaksi pod mrakem :angry: Malej je dnes furt jakýsi rozmrzelej, chjo, zkusím ho asi šoupnout do kočáru, doufám, že po dědině nepojedem s řevem :sweat_smile:
7. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
No Vojtík už tak moc nespinká,vyžaduje společnost,a bývá dosti vzhůru,už to není takové jak sjme se vrátili z porodky,to spinkal v jednom kuse,naštěstí teďka zabral,a já si jdu udělat kotel melty.A budu muset něco vyprat.
7. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Míšo, to jsem si říkala, že tak bych to asi taky praktikovala. Ale můj největší problém teda je v tom, že nemám tolik věcí, co můžu vkládat do toho novoskladu. Koupila jsem si jenom pár vkládaček :frowning2:

Andrejko, Mareček už taky pokukuje. Jenomže já nepoznám, jestli pokukuje proto, že se chce dívat a nebo proto, že nemůže usnout :sweat_smile: . Tak se ho snažím vždycky uspávat.
7. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Blko, ale tam jdou dát i čč, vv apod. Dávala jsem tam i vycpávku z popolini kalhotek :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
katul: tak ať dneska dobře dopadne kontrola a pak dej vědět.
U nás taky svítí sluníčko a je zase parno :frowning2:
7. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Blani já už to poznám,Vojtík pořád zívá,přivírá očka a najednou je má zase jako tenisáky,to říkám,že chce spinkat ale taky nechce aby mu něco uniklo,tak s esnaží být vzůru a to někdy vydrží i přes hodinu.To bych nedala :grinning: V noci při přebalování mě pěkně zase zes...A k tomu si i počůral overálek,takže kompletní převlíkání,to s emu samo nelíbilo,takže siréna,probudili jsme taťku ten vystřelil z postele hned co se stalo co se stalo. :grinning: Ale má to dobré,on hned zase usne a spí.
7. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Míšo, vím, že i čč na osminy, ale to je fakt hrozně velkej balík a Mareček pak leží z kopečka :confounded:

Andrejko, aha, tak mi máme oči jako tenisáky s přivíráním dohromady :grinning: . Jo jo, manžel v noci taky kolikrát vyletí, co se děje. Ale někdy to je fakt sranda, protože já si třeba už lehám, že půjdu spat nebo ležím a on najednou vyletí :grinning: a já se hrozně leknu.
7. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Blko, to jim nevadí. :wink:
7. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
tak jsem zas nakojila. Fakt si připadám jak mega cisterna na mlíko :angry: No, snad už teď chvilku vydrží. Chudák je teď počůranej, ale ještě chvilku ho nechám, za chvilku určitě vyletí nějakej boban. Dala jsem mu teď jen jednu čč :confused:
7. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky, tady už je to úplně samá maminka :slight_smile:

Katul: ať vše dobře dopadne, já vyrážím také za hoďku.

Je krásné počasí a horko, ale četla jsem předpověď a od zítřka zase ošklivo, ale aspoň se bude dobře v noci spát.
7. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Holky vy používáte jednorázové vložky do podprdy nebo ty pratelné?Já jednorázovky a taky máte takovou velkou spotřebu?Uvažuji o těch pratelných,že koupím.
7. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
a jak je na tom evčaa??? nevíte?? :confused:
7. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky,
malej v noci trochu zlobil, po kojení ve 3 hodiny nechtěl usnout, 2 hodiny jsem mu podávala dudlíka, několikrát si ublink, pak usnul, já spala při tom podávání dudlíka :grinning: ráno kojo v 6 hodin, vyblinkal to, pak znovu kojo a zabral kolem 8 a spinkal do teď, ale už se budí, určitě má hladík, tak mu jdu dát napapat, pa :grinning:
7. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
kat: tak držím pěstičky. :wink:
7. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Evul: já tobě taky, ať je vše ok. :wink:

My máme zrovna dnes s manželem výročí, tak snad bude vše ok.
7. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
NEZLOBTE SE ZE VAM VSTUPUJU DO DISKUZE VSECHNY ZDRAVIM EVCU SI UZ NECHALY V NEMOCNICI ZITRA JDE NA CISAR V 8 RANO MAM VAS OD NI POZDRAVOVAT
7. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám chvilku. Máme trochu problémy s kojením. Nechce mi vzít levou bradavku :frowning2: . Pravá ještě jde. Včera už jsem měla to prso tak tvrdý, že jsem si musela jet rychle koupit odsávačku. Je výborná a z toho prsa jsem si vystříkala 100! Takže stříkám a dávám Amálce pít z láhve a z občas jí dám bradavku. Zase aspoň vím kolik toho vypije. Pořád mi brečela tak už jsem byla fakt bezradná.

Jinak kolik ml dávate dětičkám?
7. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
NEZLOBTE SE ZE VAM VSTUPUJI DO DISKUZE VSECHNY VAS ZDRAVIM EVCA UZ ZUSTALA V NEMOCNICI ZITRA RANO V 8 HOD JDE NA CISAR VSECHNY VAS POZDRAVUJE
7. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj holky, mám jen takový dotaz na látkařky...
Tak už jsem se konečně taky odhodlala látku vytáhnout...chci se ale zeptat...když dáváte čč, stahujete to snapi sponkou nebo nasadíte jen kalhotky a drží to tak samo?
Dneska se chci pustit do zkoušení...tak jsem zvědavá jak to dopadne :grinning:

Nevadilo by vám, kdybych se k vám taky připojila? :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
OMLOUVAM SE ZE JSEM TO NAPSALA 2 KRAT ME SE TO NEUKAZALO PROTOZE JSEM BYLA NA PREDCHOZI STRANCE AJA MYSLELA ZE JSEM TO SPATNE ODESLALA
7. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
ipus já taky odstříkávám protože malej je nějakej línej sát, ležel by u toho prsu hodinu a pak ještě křičí, že má hlad. tak odsáváme a je klid teď malýmu dávám 80 ml přibližně za ty tři čtyři hodky. já jsem ho zase teď dopoledne dvě hodiny uspávala no hrůza snad se zadařilo. evče budu držet ráno palečky :slight_smile: a jak pak to , že jde na císař? že by kvůli tý daníkový váze? :confused:
7. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak dnes se malej projevuje jako pěknej křikloun. On ještě od těch tří od rána pořádně nezabral, jen ráno na dvě hoďky a teď sem tam, ale žádná sláva :angry: Tak nevím co s ním dnes je :sweat_smile: Ani na prochajdu jsem se s ním ještě nedostala. Když už jsem chtěla, tak spinkal a teď znovu zabral, tak doufám, že to chvíli vydrží :confused:

čau Zuzi :grinning: já dávám čč bez snapky, drží mi to i bez ní. Svrchňáky když pevně zapneš, tak si myslím, že to není potřeba snapku dávat.
7. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Jinak já vůbec nevím, kolik ml malej vypije :confused: Neodsávám, nepřikrumuju, tak nemám vůbec přehled :frowning2:
7. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
ANO I PROTO ZE JI JEJI DOKTOR ZMERIL SPATNE PANEV JE UZKA NA VAHU DANECKA
7. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
hm, co vím, tak toho se evca bála, že má malou pánev na porod mimíska :frowning2:
7. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky.. :slight_smile:
Moc gratuluji Renče ke Karolínce,to je dobře že už to má za sebou a Evce držím palečky at už má Danečka co nejdříve u sebe :wink:
Holky tak Sofinka byla od 9 do ted vzhůru ted usla a já jí chudinku budu muset tak za půl hodky vzdudit protože jedeme k dětské doktorce na kontrolu..
J
7. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Jetremi...Ty jo tak at jí to dobře dopadne-moc jí od nás pozdravuj,že na ní myslíme.. :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
:grinning: hani náš malej to samý od devítí jsem ho tady uspávala a před chvílí zabral dopoledne se mu vůbec nechce spát. my jdeme k dr. až v srpnu, tak ani nebudu mít přehled kolik malej váží.
7. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Nás tam ta naše doktorka honí každej týden,ted už tam jedeme po třetí a doufám že naposledy,pak až p=o šestinedělí,přitom malá přibírá a nic jí neni,tak nevim proč si nás tam pořád zve..tak já jí jdu chudinku vzbudit.. :frowning2:
Sun a už s malým vyrážíte někam,třeba do obchodu,na návštěvy atd?my jsme pořád zavřený doma,kromě procházek kolem baráku tak už se těším až někam pořádně vyrazíme..
7. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
no jednou jsme byly v obchodě, ale byla jsem z toho tak nervozní, že už tam zas dlouho radši nepůjdem :sweat_smile: jinak na návštěvu jen k našim a procházky. my jdeme právě v srpnu po šestinedělí a jdeme rovnou zase na ty kyčle.
7. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.