• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kačenko, právě jsem úplně vyfluslá ja píšeš, tak ještě pár dní vydržím a uvidím :grinning: díky :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Blani já uvěřila celou cuketu+2 brambory+2 mrkve a bude to mít tak na 3-4 dny,ale já to nechám zamrazit..
Katerina u nás tohle šílené spaní začlo asi ve 4.měsíci a trvá doted,nechci tě strašit,jen píšu jak to máme se spaním my..přeji ti aby to trvalo jen týden a Kačenka spala celou noc :slight_smile: kaše nám nepomohla,ted zkouším na noc UM..
Kacenko to je teda nejedlík ten Mareček..já třeba zjistila že ode mne toho Sofča taky moc nesní ale když jí krmí Petr tak toho spapá mnohem víc,prostě to na mne zkouší a jelikož jsem si přečetla že se do toho nemají děti nutit tak jí nenutim,ale Petr se s tim nepářela a ona to vždycky sní..
3. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Kačenko, hnedka jsi měla dávat 3 příkrmy? Mně říkala, že mám hezky pomalu, až si zvykne na zeleninu na oběd, tak začít dávat ovoce. Opět platí: co dr., to jinej názor.
3. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Hani, dík :slight_smile: . Já právě nemám v mražáku místo :unamused:
3. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Hanko, rozdíl mezi "denním" a "nočním" UM nevidím.

Kat, jak jsem psala, moje dr. řekla, že v tomhle věku dítě vyžadující kojení 8-10x už je třeba dokrmit, že má prostě hlad.

Blani, určo máš v mrazáku místo na mikrotenový sáčky, když je tam šoupneš mezi maso, tak se vytvarujou a vlastně jen vyplní prostor. No a do zásoby zase budeš dělat až to sní.
3. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
no, dr. nám řekla, že máme dávat tu zeleninu, ovoce a kaši, ale my začali postupně, týden jen kaši večer, pak jsme přidali i oběd zeleninu a papal a ovoce jsem přidala asi až teď kolem vánoc a začalo to jít všechno do kytek -my začali zároveň ovoce a byli jsme ten den na očkování, tak kdo ví, jestli mu to nerozházelo to očkování nebo je to tím ovocem nebo kdo ví čím :frowning2:
3. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Aha, Kači, tak buď zjistil, že existuje i něco sladkého a tím pádem lepšího než zelenina :grinning: a nebo něco s tím očkováním...
3. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
holky díky za gratulace :dizzy_face:

Jo a mrkev dneska proběhla, byla to vcelku prča :grinning: Uvidíme, jak na tom budem zítra a pozítří a tak vůbec, jestli to bude papkat.

Byli jsme venku, chvilku spala, pak se vzbudila s huronským řevem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Sun to je zvláštní, proč mě ta galerka nefachčí??? A máš tam i možnost fotku otočit? Já ne :angry: Nechápu :rolling_eyes:
3. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Tak jsme přišli z procházky,Sofča se vyspala do růžova,protože se tady pořád všemu směje,jsem si jí natočila i na kameru,tak mám první záznam kde se i směje,jinak vždycky když vyndám foták nebo kameru tak jen kouká a nezasměje se..
3. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Tak náš Otesánek právě zbodnul 150g ovesný kaše s jablkama jen tak na sváču :grinning:. Už mi přijde, že jsem to docela vychytala, co do množství a konzistence. Akorát jsem doufala, že mi trochu nechá, tak na talířku nic, jsem si akorát "ulila" dvě lžíce v kastrolku :grinning:

Jo ještě jogurty - pro mě je jogrut Hollandia a nebo ve skleničce, ale ten je mám dojem smetanový, tak to zatím dávat nebudu.
3. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Kater-u nas to bylo taky ve 4,5mesicich -budila se po 2h s revem a uklidnila se az u prsa, takze jsem jen kojila a byla hotova z nevyspani (mela hlad), pak mi doktor rekl at zkusim na noc tu kasi a kdyz ji bude dobre snaset, tak mam davat porad.A u nas to zabralo, najednou spala krasne :wink:
3. led 2010 v 16:59  • Odpověz
čááágos jukněte do alba...v knížce chytrý bylo psáno, že se má nechat dítě od 7měs samotné jíst-hahaha to jako masakr, ale je fakt že když se v tom plácala tak měla furt pusu dokořán a snědla to! Ona by to snědla i tak, ale bylo to takto rychlejší :slight_smile:

tak si představte, že včera mi nella usla až v půl 10 a od 16h to vydržela ne a ne usnout a to byla po kaši a usínala a najednou blik a oči jak tenisáky a jezdila jak drak...jsme kroutili hlavou :unamused:

no jináč vás msím dočíst
3. led 2010 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpet z jeseniku, vyjeli jsme radeji rano, ted se vsichni vraceji..
zas to tak rychle uteklo.. :unamused: ale na druhou stranu jak se rika, east or west, home is (the) best :wink: :grinning:
3. led 2010 v 17:20  • Odpověz
šmouly to je teda masakr :grinning: ten náš se taky po tý misce pořád sápe, ale ještě jsem mu jí do ruky nepučila. ahojky andrej, jo ty svátky vždycky tak rychle utečou ještě, že nemusíme do práce :grinning: :wink: zítra budou mít všichni pěknej kopr.
3. led 2010 v 17:37  • Odpověz
ahoj sun, taky jsem rada, ze nikam nemusim :grinning:
ale budu mit ted zkouskovy :confounded:
3. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Jitko: já vím,že jsi to psala,ale nevím jestli to nemám do toho 26.1. vydržet až půjdem k Dr. je to teda dlouhá doba, všichni mi říkají ať vydrží,ale to se to radí,že :unamused: :grinning: Já prostě nevím :grinning:
3. led 2010 v 18:00  • Odpověz
šmouli tak to je dost dobrýýýýý

andrej a s kým jste byli? S nějakou bandou nebo sami?

kater - já být tebou, pokud nad tím tak přemýšlíš, tak bych se klíďo doktorky zeptala. Proč čekat ne?

Sun kde máš funkci otáčení fotky na galerce? Oni to tam snad zrušili či co :angry:
3. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Kater, já bych to tak nehrotila, zkus a uvidíš, doktorka Ti stejně jen dá svůj názor a vydržet s kojením jen z důvodu, že si to ona přeje je blbost. dělej jak cítíš. :wink:
3. led 2010 v 18:30  • Odpověz
charlii mám normálně pod fotkama dvě šipky. kačí, když jsme byli stejně starý jako vy tak už jsem taky začala s mrkvičkou ani jsem se s dr. o tom neradila. každá matka zná svý dítě nejlíp :wink:
3. led 2010 v 18:41  • Odpověz
sun já je tam nemám, no je toto normoš??? a nebo jsem slepejš :grinning:
3. led 2010 v 18:44  • Odpověz
no to by si asi nepřehlídla :sweat_smile: když otevřu tu fotku tak jsou na tý liště dole zeleně. to je teda zajímavý. tak u nás se už snad bude chrnět, poslední dobou odpadá u kojení tak je o starost s uspáváním mín, on se prvně nacucá toho um a pak u prsa se pěkně udindá a chrní :slight_smile:
3. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Tak jsem na vás ještě mrkla.Půjdu žehlit,malý spinká.Celý den jsme byli u našich,na procházce,malý měl dneska nedobrovolně seznámení se sněhem.S Jindrou jsme blbli,házeli po sobě sníh,a jak jsem házela on trošku uhnul a spadlo to přímo do korby,no to byl řev.Naštěstí mu to nespadlo přímo na pusinku,jen ho ten poprašek trochu posypal.Byl z toho úplně v šoku,no kdo by nebyl,že?Když spíte a najednou na vás něco přistane,ale odpoustil mi :sweat_smile:
3. led 2010 v 19:50  • Odpověz
andy... :grinning: to je dobrý :grinning:

tak nic moc nového koukám

jinak my už spíme, jsem zvědavá jak dlouho, pokaždé je to jinak. A to jedla naposled v 16h :fearful: ...

aha ted přišla nika že si tam povídá, tak to je dobrý, to pujde v 22h :angry:

ty jo andy jak to děláš že ti spí a už se ti do rána neprobudí?????? :astonished:
3. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
šmouli on se někdy jednou v noci vbudí,je to různé někdy jo někdy až ráno.Před spaním vyžahne flašku kaše,někdy mu to stačí.Já nemám moc velkého žroutka. :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Alex dneska chrní od 18,20, ale do rána se určitě 2x probudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky holky, já je moc stydím :sweat_smile: :sweat_smile: Přeju vám do nového roku hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti.
Jak se jinak máte? nám Šimonek roste jako z vody. ve čtvrtek bude mít 8 měsíců... chodíme na vojtovku, tak doufám, že se začne trochu hýbat. budu kupovat větší močár, protože je to malej obr a bolder není největší. tak dlouho jsme tu nebyla, že ani nevím, co psát. slibuju, že se polepším:slight_smile:
3. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
jituska: tobě taky vše nej do nového roku,hlavně zdraví a také štěstí a hodně lásky.
Ty jo to utíká, už 8 měsíců, to snad ani není možný. Kolik váží měří?

charlie: malinkej vše nej k půlročninám
3. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
zdárek jituš....tos tu teda fakt dlouho nebyla!!!!

andy stejně teda spí pěkně!! ted vyžahla 150 kaše ale spát půjde až tak kolem 22h a vy byste ještě dali prckovi najíst?? když ted vypila kaši?? já právě nevím, aby nebyla přežraná!!

no včera usla ve 21.30h a o půlnoci už řvala že ham ham a pak ve 3h a v 6h no to mě teda jako už nebavíííí :angry: když byla majinká tak hezky spala a od 4měs nic moc- mrcháááá
3. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
nazdárek jitu taky vám přejem všechno nej nej nej do nového roku. teda to letí vy už budete slavit 8. měsíc :astonished: tak jsem si konečně poslala rodnej list do dm :sweat_smile: my ho tady nemáme tak se tam moc nedostanu, ale ted jak budem jezdit na plavčo tak tam je.
3. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
někdy zkouším i čajík jen ale ten na ni moc neplatí...ale si jako myslím ženský, že už asi vstává ze zvyku na jídlo, takže budu muset asi pomalu dávát menší dávky , protože po těch 3h co se budí vyžahne 120ml, tak půjdu na 60tku...
3. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.