• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
no tak mi poradte někdo, si tady nepíšu pro sebe :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
čau sun :wink: jak je?? tady to stojí za h.....
3. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
no, Šimonek váží něco přes 11 kilo a měří 75 cm. je to macek a já ho skoro nemůžu unýst:slight_smile:
3. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
týýý jo to je teda kousek...šak on to vyběhááá :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
čau šmouly u nás vše o.k. u nás se spí jak kdy někdy se probudí kolem 2 - 3 a někdy se zadaří a vydrží až do 4-5 :dizzy_face: no já nevím co ti poradit, pokud je to zvyk, zkuš dávat teda mín a uvidíš. to je rada co :sweat_smile: :pensive:
3. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
šmouli: hezký fotky.
3. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
tak já už jdu chrnět tak at miláčci vydrží co nejdéle chrupkat
3. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
sun: dobrou :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Čau holky,
sem se tu celý vánoce neukázala, tak doufám, že jste je s prckama krásně prožili :wink: a do nového roku přeji dodatečně vše nej, hlavně jen samé radosti s těma našema zlatíčkama :wink: :grinning:

Nevím, jestli jsem to sem psala, 22.12. jsme byli v poradně a mladej má 73cm a 9,5kg :grinning: na vyrážku jsme dostali lipobasi, a kupodivu to fakt zabralo, sice to jde ještě trošku vidět, ale jen pod světlem. Takže doufám, že to bude ok a budeme moc chodit do bazénu. Měli jsme jít teď ve čtvrtek, což by nám možná už dovolila ale Štěpi má od Silvestra rýmu. Trápí nás totiž zuby, takže noci stojí opět za prd. Jsem už asi smířená s tím, že prostě nebudu mít celonočně spící dítko. Měl teď asi 3dny po odečtení 37,5 takže ven jsme taky nechodili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještěže byl táta doma, tak to nebylo jen na mě :wink:

Jinak vánoce super, užívali jsme si to. Jezdili po návštěvách, u nás návštěvy, prostě furt bylo co dělat a Štěpi byl spokojenej, hlavně když tu měl děti :grinning:

Jo a od včerejšího rána (začal o půll4 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:) říkat baba, baba a o mámě a tátovi nehce ani slyšet. Když mu to říkáme tak se směje a kroutí hlavou :angry:

Krásnej den, snad se sem dostanu, tak zatím pááá
4. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Teda, vidím, že Šimonek a Štěpánek jsou pěkný macci :wink:

Heli, to je krásný, že už to říká. A myslíš, že ví, že to je babička? Spíš asi ne, že :sweat_smile: . Mareček od včera říká teprve bbbbbb. Ale do teď nic neříkal, jenom křičel, takže to je super, jak u toho krásně špulí pusinku. Jsme se s manžou smáli.

Šmouli, Nelinka ti už říká ham? Tak to je šikulka :slight_smile: . A ty furt, že je pozadu. Není :slight_smile:
4. led 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahoj všem.
Jsme vstávali až po 8, Alex nějak vyspává, ale večer si stejně drží svoji 18 hodinu. Takže mi teď zamíchal tak s jídlem, že nevím, jak to s ním vyvoslit. Když půjdem teď ven, tak mi bude v kočáře vyvádět, protože ho to nebude bavit, ikdyž už je dva dny ve sporťáku, tak by mohl i vidět ven.
4. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Alex toho navykládá, taky si myslím, že říká ham, ale spíš je to takovej zvuk, než že by fakt věděl, co je ham. :grinning:

Smoulo, no jediná rada je nedat. Ale taky záleží, jestli ji dáváš dost ve dne. Teď by měla mít mlíka tak z 210 ml vody, takže pokud dáváš míň, tak se prostě dojídá v noci, nejspíš, jen tak odhaduju.

Alex dneska sice byl asi 3x hore, ale jíst nechtěl, jen asi ve tři chtěl cucnout, nejspíš měl žízeň, takže jsem včera kojila jen ve třií v noci asi 5 minut. Tak myslím, že se sám odstavuje. Ale v podstatě mu nemám kdy dávat MM krom noci. Ráno a večer má UM, to by ho moje MM nezasytilo a oběd a sváči má už jídla.
4. led 2010 v 08:43  • Odpověz
ahoj holky,

tak my jsme vstávali až teď, no krásná noc. Venku je mlha, ale je vidět, že svítí sluníčko. Až se napapáme v deset tak vyrazíme ven. Určitě se to mezitím vybere a bude krásně. I když mrzne :wink:
4. led 2010 v 09:09  • Odpověz
jitu, blani: jakou látkovku používáte na noc? Malej spí celou noc a potřebuju tedy něco echt savého, protože je dost učůranej :grinning:
4. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Dobré ráno..já už poslední týden taky kojim jen v noci,dneska ve 23-2-4 myslim že se taky začíná postupně sama odstavovat,protože přes den z prsa nechce pít vůbec,ani moje mlíko z flašky pít nechce,jen UM,akorát prsa to nechtějí moc pochopit a furt se mi pěkně nalývají.. :confounded:
4. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Tak moje prsa už tak akční nejsou, ale Alex to redukoval postupně, poslední dobou to byla 2-3 koja na den.
4. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ránko,tak u nás se tentokrát v noci vstávalo a to ve čtyři a pak v osum,takže můžu říct opět super noc.
Taťkovi už začala práce,tak si musíme zase zvykat na to že tu není.Teď mu vařím na páře jablíčko,dostane to s hruškou.Ven půjdeme odpo,snad to ještě trošku vyšpolhá nahoru,zatím tam je -10
4. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Já na noc používám jednorázovky :pensive: . Ale dobrá je ba,busová BBH, i když je teda dost drahá.
4. led 2010 v 09:36  • Odpověz
nazdárek,
tak u nás noc dobrá v půl třetí tam sice něco zkoušel,ale podařilo se mi ho ukecat tak jsme chrněli do 6 a pak asi od 7 do půl 9 :dizzy_face: tak já zatím kojím pořád přes den i po jídle. ježiš ten náš bobeš už zase tlačí to jsou zvuky :grinning: už to není jako dřív vždycky taková řacha :grinning:
My máme -1, tak jdem do ulic.
Já mám manžu ještě tento týden doma. Za chvilku pojedeme nakoupit, musím ještě něco vymyslet do práce jako dárečky. Vůbec nic mě nenapadá :rolling_eyes:
4. led 2010 v 09:39  • Odpověz
My máme -3 a začalo sněžit.
4. led 2010 v 09:39  • Odpověz
holky děkuju za rady.

blani: já mám právě taky jednorázovku, protože jinak všechno proteklo. Tak takhle vím, že je aspoň v suchu, koukám po nějaké jiné variantě. Uvidíme
4. led 2010 v 09:40  • Odpověz
jéé tak to máte teplo,doufám že u nás bude za chvilku taky,v osum jsme měli -13.
Blani to máš fajn,že je manža doma..Mě dneska ráno chybělo,že nikdo nezašel pro snídani :grinning:
4. led 2010 v 09:41  • Odpověz
aqndrej mně tu manža taky schází :frowning2:
4. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Evi, já jako nějaké savé plíny mám, ale v noci přebaluju, takže s praním bych jich potřebovala min. 6 a tolik jich teda nemám. Pořád přemýšlím a špekuluju, co by se tak hodilo, ale pořád nevím.

Holky, taky se vám prcci tak strašně vztekají? Mareček je neuvěřitelná vzteklina.
4. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Evi, já bych dala třeba i vícevrstvou do novoskladu, ale to mi přijde strašnej mega balík, hlavně na bříšku, protože ten začátek musím ještě zahnout.
4. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Manža už je ospršenej, tak vyrazíme. Zatím pa :slight_smile:
4. led 2010 v 09:56  • Odpověz
ahoj holcinky, tak tom uz je dnes v praci, jak tu pisete - je to zas nezvyk po jejich dovce..
sabca se pekne rozlezla o prazdninach, takze uz ji musim hlidat jak ostriz, dnes asi smontujem ohradku po tomovi.. zda se mi i uz takova dospelejsi, no vsak uz nam bylo pul roku :slight_smile:
ja musim prat, uklizet a hlavne uz delat intenzivne do skoly, takze asi nebudu mit v novem roce uz tolik casu na konika, nu coz, to se neda nic delat.. co ty blani a skola? uz makas? :grinning:
4. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.