• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani: no právě, taky to musím vykoumat. :wink:
4. led 2010 v 10:06  • Odpověz
U nás je -1..my máme tatku doma,ale to jen proto,že nemá žádnou práci,v lednu je to vždy slabší..
Jmiso takže ted už kojíš tak 1-2x za 24h?
4. led 2010 v 10:08  • Odpověz
tak mi máme taky tatku doma i když zařizuje, a bude dělat papíry za lonskej rok takže doma je i není :grinning: jo a blani filip teda vzteklej je dost už od narození :grinning: ohrádku by jsme taky potřebovali protože nová záliba je zdolávání zábran z polštářů :slight_smile: a celkem se daří.
4. led 2010 v 10:16  • Odpověz
já mám doma taky vzteklouna,a nějakou pořádnou ohradu bychom taky potřebovali,u nás je zase veliká záliba otvírání šuplíků,mačkání čudlíků na hifi,a tím pádem i nedobrovolné zapnutí :grinning:
4. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Tak Sofča tim že ještě neleze tak jí vždycky najdu tam kam jí položim..
Manžel si jel vyřídit novou občanku,chce si tam nechat napsat Sofinku,taky máte prcky zapsané v občankách? :confused:
4. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Hani,Jindra si nechával Vojtíka napsat do občanky,čekal než se narodí,a pak si změnil i bydliště.Já ho nemám.No buď na jednu stranu ráda že ji najdeš kde ji položíš,já mám Vojtu opět napasovaného pod židlí.To puzzle má na nic,stejně je furt na parketách
4. led 2010 v 11:00  • Odpověz
hani, my mame oba sabinku v obcankach zapsanou :wink:
4. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Blani, tak novosklad s vícevrstvou na naší velikosti mega balík není a pročůraný to má Alex i za dva hodinky. Já v noci nepřebaluju. takže poslední dobou dávám taky hnusku, což mě dere, ale zase nebudu kvůlivá svému pocitu Alexka budit.

Hani, no spíš už tak 1x jak to vypadá :grinning:
4. led 2010 v 11:15  • Odpověz
andrej asi tak, puzzliky uz jsou na dve veci.. :sweat_smile:
4. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Alex taky neleze, plazí se po zadu, točí se dokola a válí sudy, teď jsem dělala džus, abychom si dali vitamínky a on se mi nějak dostal doprostřed obýváku. Já snad pořídím tu ohrádku, tohle je docela o hubu. :confounded:
4. led 2010 v 11:16  • Odpověz
no tak mi ohrádku pořizovat budem určitě, ještě nevím jestli novou nebo se poptáme po známých. dneska budu objednávat tu autosedačku to zas bude peněz :confused: jitu co je to hnuska? :grinning: já taky v noci nepřebaluju.
4. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Tak Sofča leží bud na zádech,nebo na břiše,max.se přetočí na strany a odpichuje se nohama ale to moc daleko nedoleze..na to že může couvat ještě nepřišla..
Já dávám Sofče plínu v 18h po koupání a pak tak kolem 4h-6h ráno,když se na to vykašlu,tak jí plína proteče,protože jak celou noc pije a navíc než usne tak vypije třeba 60 ml čaje +60 ml mlíka..plínka prostě nestíhá..
4. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Sun, jednorázovka :grinning:
4. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
jitu, taky dáváme hnusku. Jak píšeš, měla jsem špatnej pocit, že je v mokru a nechtělo se mi ho budit. Takhle mám spokojený spánek, i když jak se to vezme. Dobrej pocit z hnusky taky nemám, ale lepší než bejt durch :grinning:

přišli jsme akorát z prochajdy, je tam vážně nádherně. :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
jsem si to myslela, ale radši se zeptám kolikrát ty diskuze o látkovkách jsou pro mě španělská vesnice :grinning: tak já dávám plínu v 7 a ráno taky tak kolem tý 7 přepaluju je to docela tíha, ale neproteče.
4. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
tak já teď cpu do sebe polívku,malý už je po jídle a dosti mrzutý,dopo nespal a pak hned vyrazíme
tak já Vojtíka v noci pokud se na jídlo vzbudí přebaluji,stejnak než s eudělá flaška,tak ho přebalím
4. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
čus,
tak já poslední cca měsíc Marečka taky v noci nepřebaluju, nechám ho v jedné pleně od večera cca 19.30 hod až do rána do těch cca 7 - 9 hod, podle toho kdy vstáváme, ale dnes jsme ho v noci přebalovali okolo 4 hod a pak nemohl zabrat asi do 5 hod, ale přebalování bylo jen proto, že jak včera asi 6 krát kakal, tak byl opruzenej pod kouličkama, chudinka moje, ale dnes už to bylo zase OK :slight_smile:
musím se pochlubit - dneska papal můj výtvor - mrkev + rýže + trocha zmrazeného hrášku a květáčku - pravda, je to sladké, tak uvidíme příště, ale jsem ráda i za to :dizzy_face: :dizzy_face: a snědl cca 50 g, což je dost, bylo to husté jako pop :grinning: pak vypil asi 5 lžiček převařené vody a teď si hraje s taťkou - i když taťkovi dorazil nový mobil, tak si hraje spíš s tím mobilem než s Marečkem :grinning:
4. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
jo a v noci Marečkovi plenka neprotekla už dlouho - dnes pil dvakrát v 0.30 hod a pak v 3.30 hod, jen to bylo zkažené tím, že po druhém koju nemohl usnout a měl den, takže dělal pejska a i povídal, nakonec usnul kolem páté já ale až kolem šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
nám ještě neprotekla, tak uvidíme. Co není, může být :grinning:
4. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak taťka si opravdu hraje s tím mobilem, ohřívala jsem polévku a než jsem se vrátila do kuchyně, tak polévka vesela vařila a skoro skákala z hrnce a taťka byl úplně v klidu :rolling_eyes: :grinning: no, ti chlapi :grinning:
4. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
sun - ta plena po ránu je fakt dost těžká :pensive:
4. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Já dávám vě+tšinou eko Alany z DM.
Z těch normoš mám absolutní psycho z pampers, tam to pročůral vždy, nechápu. Docela fajn se jevila Huggies premium a ty obyč Babylove z DM.

Kačenko, 50g tak to jsem se zasmála :grinning: :grinning: Alex teď zblajznul směsku z mrazáku - květák, mrkev, brambor, petržel, kuře a ješě jsem to musela nastavit pohankou, aby toho bylo těch 190g a koukal, že jako fakt už nejni???? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
nám tedy pampers nepročůral ani jednou :grinning:
4. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
holky koukam, ze uz vase ratolesti basti vsechno mozne..
sabince smakuje sunarka a banan, tot vse.. ta zelenina ji nejede.. zkouseli jsme zatim mrkev a brambory..
jeste jsem ji nastrouhala kousicek jablicka a taky se sklebila :sweat_smile:
4. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
No jablko je nakyslé, spíš bych zkusila hrušku.
4. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
JItu-Pampers sou hnusnyyy!Nesnasim je, ja mela ty newborn a protekly vzdycky, pak sem dostala nejaky dokonce navoneny-nechpau proc to delaj, zvlast pro holcicky-to je jako ji utrit pipinu parfemem! :angry: Fuj!Sice jsem je spotrebovala pac nemela na to reakci,ale nikdy vic. Pouzivame Huggies Premium s komercnim hajzlem (tak rika medvidkovi Pu kamoska,pac prej ze vsude je jen ten medved a prasatko skoro vubec, oslik, tygr atd.) :grinning:
Alany jsme meli taktez a hodne kupujem Babylove z DM, ty jsou super. :wink:

Majdinka mela dnes sklenickovy obed, sem mela mrkev+bramboru od Babylove a dyni od Alnatury, tak sem ji to dala pul na pul a zblajzla to :slight_smile: Akorat je to drak, porad se toci na bricho a zpet, vali sudy a tak si porad ublinkava, dneska uz sem 2x prevlikala.
Ted si tu hraje s pejskem co ma i Hanka :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Andrej-my meli krasny domaci sladoucky jablicka, vyborny, udelala jsem ji stavicku i pyre a bohuzel se po tom osypala :frowning2: ale mlaskala, pritom kdyz ji dam presnidavku treba jablko+neco tak v poho, asi ty domaci jsou moc ostry no. :unamused:
4. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahojte, tak jsme doma. Marečkovi jsem udělala kaši a zblajzl celou dávku, tj. kaše ze 130ml vody :confused: a ještě si trošku cucl z prsa. No su paf z toho, kolik toho snědl :sweat_smile:

Ty babylove z DM jsou fajn. Alany jsem ještě nekoupila, protože jsou až od 7 kilo :grinning: . Teda menší jsem neviděla, možná jsem se blbě dívala.
4. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Blani-jsou i mensi, ja je mela :wink:
4. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
Andaro, aha :sweat_smile:
4. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.