• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my máme Pampers a Huggies - v DM nemám nikdy moc času koukat a študovat to, a co jsem viděla, tak je to tam moc drahé :confused:
Babylove z DM jsem měla ty vložky do podprdy a byly OK :slight_smile:
Blani - tolika kaše- to máš teda jedlíka, hlavně, aby se ti nezabetonoval - Mareček zpočátku po té kaši dost urputně tlačil :grinning:
4. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Jituš - já jsem ráda, že snědl alespoň těch 50 g, když 2 dny před tím zeleninu + maso vůbec nechtěl - Mareček asi nikdy nebude tak moc jíst jako Alex :wink:
4. led 2010 v 15:12  • Odpověz
zrovna jsme přišli z venku, je tam teda hnusná zima a mlha - dopoledne bylo to krásně ale to jsme byli doma a vařili oběd :confounded:
4. led 2010 v 15:13  • Odpověz
když jsme ještě používali ty Pampers č. 1, tak je taky občas pročůral, ale teď už je to fakt v pohodě :slight_smile:
4. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Kačenko, uvidím. Snad ne. Proto jsem mu ji nechtěla dávat na noc, kdyby náhodou. Zase ale kdyby ho zabetonovala, tak to bude asi trvat aji přes noc :sweat_smile: . Ale on pořád otvíral pusinku, tak asi ještě chtěl, ne? Jinak by snad už nepapal. Teda já nevím, jak to funguje, jestli mimčo ví, kdy má dost a přestane otvírat pusinku :confused:

Já jsem dneska koupila dýni a musím ji uvařit. Ale má totálně tvrdou šlupku, tak to nevím, jak se s tím poperu :sweat_smile:
4. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Já tu dýni nejdřín rozčtvrtím, pak sloupnu a pak nakostičkuju.

Kdybych se řídila otvíráním pusinky, tak Alex nemá dost nikdy :grinning:
4. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Jo a teď odpoledne bylo fakt zima, dopo krásně svítilo sluníčko, ale my byli venku dopo i odpo.
4. led 2010 v 15:45  • Odpověz
tak jsme doma,ještě než jsme vyrazili tak mi vojtík pos... postel :angry:
My používáme pampersky jsme s nimi spokojeni.Taky jsem kupovala huggies ale docela mu to vzadu u zadečku odstávalo.
Já se taky chystám vařit,koupila jsem malému krutí maso tak to smíchám se zeleninkou co mám v mrazáku.
Holky ještě k těm jogůrtům, Selský bílý jogurt hollandia můžou,že?
4. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Andrej, jj, ten bych klidně dala, ten budu dávat taky.
4. led 2010 v 15:49  • Odpověz
holky a ten jogurt samotnej?Jako proste presnidavku? :confused:
4. led 2010 v 15:54  • Odpověz
Jitu, no, já su spíš zvědavá, jestli ji zvládnu i rozčtvrtit, já su takovej antitalent na toto :sweat_smile: . Když krájím chleba, tak to jsou dřevorubecký a totálně křivý krajíce a rozkrájet meloun je pro mě věda :grinning: .
A zhruba jak dlouho se ta dýně vaří?

A jak teda poznám, že má dost, když pořád otvírá pusinku :confused: ?
4. led 2010 v 15:54  • Odpověz
tak fajn,už jsme ho napsaly na seznam taťkovi co má koupit :slight_smile: a zksuím mu to dát,ať má zase nějakou změnu :wink:
Blani s tím krájením sjme na tom podobně,já zasadně krájím křivé a dřevorubecké krajíce :grinning:
Terez no zkusím samotný a kdyby nechutnal tak tam třeba nadrobím ty sušenky,nevím,musím vyzkoušet.
4. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Andaro, mě dr. říkala přimíchat ovoce do trošky jogurtu.
4. led 2010 v 16:01  • Odpověz
kači: my jsme taky spokojení s pampers, hlavně mu tedy dávám max.1-2 denně a to na noc, jinak jedeme v látce. Ale jinak jsem s nima spokojená, nikde neodstávají
4. led 2010 v 16:02  • Odpověz
holky máte doma někdo odšťavňovač?Jestli jo tak který,pořád jsem přemýšlela co si přát k zítřejším narozkám,tak mě napadlo toto.Jen aby to Jindru nezruinovalo.Poraďte :wink:
4. led 2010 v 16:04  • Odpověz
andrej: já ho tedy nemám,ale sousedka říkala, že super věc.Má dvojčátka a těm to prej hodně chutná
4. led 2010 v 16:10  • Odpověz
kde máme Káťu.....nějak tu dlouho nebyla :pensive:
4. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Andrejko, zítra máš naroziky? To ti přeju všechno nejlepší a ať ti Vojtík dělá samou radost a manžíle taky :wink: . Přeju dneska, protože zítra bych zapomněla :grinning:
4. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Andrejko,odstavnovac mame, ale jakej to nevim-jsme ho dostaly od moji babicky, ze ho nepouziva a lezi jeste nekde ve skrini :sweat_smile: jen vim,ze je celej oranzovej.A urco na stavicky se hodi :wink:
4. led 2010 v 16:29  • Odpověz
4. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Jo a Alex ty šťavy moc rád.

Do jogurtu bych dala spíš banán než sušenky.
4. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Tak kaše na spánek vliv nemá :grinning: . Kluci přišli z venku a Mareček se už dole v baráku vzbudil.
4. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska nám nejel net, ale už fachčíme, přišel servisák a za minutu bylo spraveno :grinning:

Sun no představ si, že já ty šipky tam nemám a když se přihlásím z jinýho komplu, tak už tam jsou. Takže jsem přidala fotošky ze silvestra přes manžův notas. Tak se můžete juknout.

Odšťavňovač asi máme, ale jakej to nevím, máme celýho robota, tak to tam asi bude :wink:
4. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Blani díky za přání :wink:
Jitu díky,právě že vojtík má taky šťávy moc rád a už mu je chci dělat doma,než kupovat ty ve sklenkách
4. led 2010 v 16:40  • Odpověz
andrej taky vše nej k zítřku. Hodně lásky, zdravíčka a pohodovou zdravou rodinku :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Charlie a kolik ta minuta stála?

Tak kaše ani nestaví, protože teď naprděl do plínky :grinning:
4. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Andrej, to se nedá vůbec srovnat. Dneska Alex vymlaskl naředěný jablko s ananasem. Jelikož tam byl ten ananas, kterej by vůbec ještě neměl, tak tam šťávy měl 20ml a zbytek vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale i tak je to dost hustý oproti neředěnýmu kupovanýmu, to kupovaný je spíš tlamolep.

Jo a vše nej. :wink:
4. led 2010 v 16:49  • Odpověz
blani já nevím, manžel to vyřizoval, snad nic :grinning:
4. led 2010 v 16:50  • Odpověz
taky přeju vše nej k narozeninám
4. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Charlie :grinning: :wink:

Jitu, prosím tě, jak dlouho se vaří ta dýně? Chci ji šupnout do parního hrnce, tak abych věděla, kolik tam mám nastavit.
4. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.