• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, asi jako brambor.
4. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Jitu, dík :slight_smile:

Sakra nechce mi to odeslat.
4. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Slááááááááááva :rolling_eyes:
4. led 2010 v 17:19  • Odpověz
tak spíme, to je dycky takovej horor, to není možný.
Jitu u vás spaní přes den je v pohodě? Usíná ti Alex dobře? Já ti nevím, na nás ta metoda Estivila přes den teda vůbec nefunguje. Noční usínání je ok, ale to denní.... Čím to může být? Je to tím, že každej den není jak přes kopírák????
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Jo a ještě se chci zeptat, jaký druhý příkrm jste dávali? Myslím co dát po mrkvi? Jen samotnej brambor nebo něco jinýho? Já dělala bramboru, ale i když jsem ji ředila kojovodou, tak je to pořád šílená hmota. Tam padne asi hafo vody, co? Nebo je lepší mlíko na naředění?
4. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Čusííík kočky moje :slight_smile:
Nějako nestíhááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Evulko už jsem tuuuuu :wink:
tak letem světem :wink: na uši si teď malej taky začal sahat :confused: jsem si stejně jako Blanika myslela že je prostě objevil :grinning: a taky je dost protivnej a v noci nemůže kolikrát usnout a třeba hoďku poplakává :rolling_eyes: no občas je do psycho :unamused: dneska jsme byli všichni vzhůru od 1 do půl 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže si myslím že zuby(potvory) už jsou asi na pochudu tak se s tím snad nebudou dlouho párat :wink: :grinning:
Šmoulo pěkný fotečky :wink: :slight_smile:
Charlie jsem teď na galerku nic nedávala,ale tu funkci na otáčení fotky jsem už taky postrádala :wink: :slight_smile:
no a teď už nevím na co všechno jsem chtěla reagovat :sweat_smile:
4. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Charlie, dávala jsem brambor a vody tam přišlo teda fakt dost.

Kači, a ty dáváš jaké plínky na noc?
4. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Charlie, nedávala jsi tu mrkvu dneska poprvé?
4. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Blani no já ho v noci dycky před kojem přebalim a tak dávam normoš čč na novosklad+ vkládačku,ale asi taky budu dávat "hambáče"(máme 2) a vykašlu se na to přebalování :sweat_smile: :wink:
4. led 2010 v 17:58  • Odpověz
katy že je to divný?? Já ty šipky tam dycky měla a najednou jsou fuč a na jiným komplu už tam zas byly

blani já dávám pampersky sleep and play, ale taky nic moc, někdy vydrží celou noc, někdy ne. Tak to tu taky pročítám, co kdo dává a budu zkoušet
4. led 2010 v 17:59  • Odpověz
blani včera byla poprvé :dizzy_face:
4. led 2010 v 17:59  • Odpověz
tak ted hlásí dost mrazy, no fůůůůj, nechcůůůůů
4. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Charlie no já na to koukala taky jako zjara kam se mi ty šipečky schovali :confused: :grinning: a jak chutnala mrkvička???
4. led 2010 v 18:07  • Odpověz
kači ahóój :grinning: zoubky lezou co? tak ať brzy vylezou. :grinning:

jdu si taky pro radu. Od kdy se můžou ovocný čajíčky? Myslím od půl roka ne? A máte nějakou oblíbenou značku? :wink:
4. led 2010 v 18:08  • Odpověz
teda to bylo zase počteníčko :grinning: tak my zase máme pampersky jako nejoblíbenější. dneska měla sebou kámoška nějaký pohankový křupky tak filip ochutnal a prej dobrý tak jsem mu je koupila i dom, jsou to takový tyčky dobře si to drží v ruce a chroupe. je to na způsob těch kukuřičných. pak jsem mu ještě koupila dvě kaše, aby měl jako přesnídávku. andrej všechno nejlepší k zítrřejším narozkám, my odštavnovač dostali loni k vánocům z lidlu a je dobrej, jen ho ted máme schovanej v komoře, nějak nemáme v kuchyni místo, ale chystám se ho vytáhout. :slight_smile:
4. led 2010 v 18:20  • Odpověz
katy já si myslím, že ji to šmakovalo. Uvidíme zítra co řekne na třetí pokus a pak na další zeleninku, zkusíme tu bramboru a snad se mě ji podaří dobře naředit :grinning:
4. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Holky díky moc za přáníčka,potěšilo mě to.Jindrovi jsem už řekl,že chci ten odšťavňovač tak uvidíme.Jinak bílký jogurt už je v ledničce,tak mu to dám zítra na svačinku.
Právě vařím malému zítřejší oběd brambor+květák+mrkev+krůtí maso.
4. led 2010 v 18:26  • Odpověz
evul s čajíkama neporadím, ty jsem zatím neřešila, ale myslím, že jsou čaje už od narození, jaký další jsou a od kdy se můžou teda nevím
4. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Evulko díky :wink: :slight_smile: no máme teď doma nevrláka(podle nálady) a bernardýna(dle slintání) :grinning:
Andy taky se připojuju ke gratulaci a přeji všechno nej,nej nej ke tvým narozeninám :wink: hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a hlavně lááááááásky :wink: a ať te chlapi nezloběj :slight_smile:
4. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Tak u nás už se spinká,vypila 120 ml beby a vytuhla asi do 2 minut..jsme byli na návštěvě u sousedů,kde mají 7.měsíční Olivera a bylo super jak si spolu hráli a povídali,jsem úplně čuměla..
Jiak my plenky používáme pampers a jsem snima spokojená,to že jí protečou po minimálně 5 čurání mi přijde pochopitelné,to by nevydržela žádná plena..
Andy já odštavnovač koupila před rokem Petrovi k Vánocům od tefalu a jsem sníám moc spokojená..najdu někde odkaz jak vypadá a ani nebyl tak drahej..a ted už se dá určitě koupit ještě za lepší peníze..
Charli já jí samotnou bramboru nedala dala jsem jí rovnou mrkev + brambor když jsem viděla že na mrkev reagovala dobře..
4. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Charlie jj já taky dala mrkev s bramborou :wink: :slight_smile:
Evi na každým tom čajíku je to napísaný od kdy se může :wink: :slight_smile:
Tak se loučím :frowning2: no jsem tu teda moc nepobyla,ale pucek se hlásí o koupel :wink: tak papááá zítra :slight_smile:
4. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Andy tady je ten odkaz tenhle máme,já ho kupovala za 2100kč před dvěma roky..tady na té adrese mají super ceny,my od nich koupili žehličku,mixér,friták atd,takže můžu fakt doporučit,jestli na něj nepospícháš tak at ti ho Jindra objedná..http://www.nakupka.cz/vyrobek/odstavnovac-tefal-ze700131-elea-duo-s-citrusovacem/
4. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Evule já zatim dávám čaj s bylinkama,ovocný jsem ještě nezkoušela,ale na krabičkách máš vždy napsaný,odkdy je prckové můžou..
Káto tak at Honzíka ty zoubky moc netrápí a konečně vylezou at je to zas vysmátej klučina :slight_smile:
4. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Andrej, tady máš test odšťavnovačů, tak se jukni, já se taky před koupí dívala.
http://www.itest.cz/bila%20technika/test-odstavnovace.htm

Evuš - čaj - koukám, co je napsáno na obale krabičky a podle toho kupuju. Teď se zubama většinou pije heřmánkový a střídám s fenyklovým a vodou a š´távama.

Charlie, kidně to dej s mrkví, ono samotná brambora, nic moc. Jako další můžeš cuketu, dýni, brokolici, květák, petržel, červenou řepu.
4. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Evi, na každém čaji je napsané, od kdy se může dávat.

Sun, já jsem se na ty křupky dívala dneska v DM. No, nevzala jsem je :grinning: :sweat_smile:
4. led 2010 v 18:49  • Odpověz
já vím, že je to tam napsaný, já jen, že od půl roku se myslím můžou i ovocný,tak jestli už dáváte ovocné a jaké máte oblíbené.Takhle jsem to myslela. Až se někam zase dostanu na nákupy,tak se juknu.
4. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Já ovocný nemám žádný. Osobně je taky nemám ráda, přijdou mi strašně ovoněný.

Jo a charlie - Alex ve dne moc nespí, teď to tak blbě vychází, že většinou spí dopo i odpo, když jdem kočárkovat.
4. led 2010 v 18:56  • Odpověz
oki holky díky :slight_smile:

já za chvilku mizím cvičit, tak se tu opatrujte a zítra zas nahlídnu :slight_smile:
4. led 2010 v 18:58  • Odpověz
jo jitu, my dneska spaly jen 3x po 30ti min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Holky díky za tipy,jak ten řvounek náš usne tak to omrknem.Vyměnili mi to hodné dítko,které po položení do postýlky spalo,teď tam řve jako tur. :unamused:
4. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.