• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jinak co s etýče spaní,Vojtík usne doma jen málokdy,usne vždy v kočárku
4. led 2010 v 19:28  • Odpověz
tak u nás spaní doma většinou (tuk tuk) dobrý dopoledne to usne během 10 minut a spí tak půl až hodinku. ted už se zase chrní to um je snad kouzelný :grinning:
4. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Alex usíná v postýlce jen večer bez problémů.
4. led 2010 v 19:49  • Odpověz
to mi máme taky tak. Přes den v postýlce taky horor,někdy se poštěstí a usne tam, ale daleko lepší je to v kočárku, večer a v noci naopak postýlka super. :slight_smile:
4. led 2010 v 19:57  • Odpověz
-ahojík mamky,tak jak se vede po svátcích,zvládnuly ste to všechny ok a vklidu pokud možno
4. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
adrosek: jojo zvládli jsme to v pohodě a vy? Co holčičky a stromeček? :wink:
4. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
-my taky,bylo super,holky byly vykulení jako hrom,kukaly na světýlky a na všechno
4. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
jééé krásný fotky, koukám,že dostaly taky bryndáčky se jmény. Davídek dostal taky akorát s modrým okolo :grinning:
4. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
adrosek krásný fotečky a moc pěknej stromeček :slight_smile: no půjdu pomalu spát zítra jedeme ráno na kyčle a pak na půlroční prohlídku, no hexa nejspíš kvůli tý rýmě nebude, no neva, jsem zvědavá kolik naměříme a navážíme tak zítra pa at broučci chrní co nejdéle.
4. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
-jojo evule dostaly bryndáčky,taky je sehnat teda spíš sehnat se jménem Sárinka byl problém
-sun tak at dobře pořídíte zítra
4. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Teda Adrosku-holcicky jsou nadherny!Fakt krasny princeznicky :slight_smile: moc vam to vsem slusi.
4. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
fakt jo? To všude měli Sára ne?
4. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
adrosku, moc krasne jsou vase holcicky :dizzy_face:
4. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj všem.
Adrosku, hezký fotky.
Sun, to jdeš teprve na půlroční? :confused:
5. led 2010 v 06:26  • Odpověz
dobré ráno,
jo jitu jdem až ted, nevím proč taky jsem myslela, že to zmákne ještě před vánoce, ale hodila dohromady s třetí hexou a kyčlema tak asi proto, hexu stejně asi nedostaneme kvůli tý rýmě.
5. led 2010 v 07:59  • Odpověz
No hlavně, abyste se vešli do rozmezí mezi hexama, není moc dlouhé. Pak by museli očkovat nanovo.
5. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno,
tak máme zase teplotu, v neděli a včera už to bylo ok a dnes znovu. K tomu rýma, zuby, no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsem hore od půl4, sem zvědavá jak budu tak ještě dlouho fungovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já nevím, proč někomu vylezou a ani o tom neví a my to tu musíme tak prořvat a teď už i prorýmovat :angry:
5. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko.

Adrosku, holky jsou kočky. každá je ale jiná, že?

Já se půjdu za chvilku vrhnout na tu dýni. Su zvědavá, jak se s tím krájením poperu :grinning:
5. led 2010 v 08:09  • Odpověz
no a to je kolik? poslední jsme měli 3.12. no znova by se mi teda do toho nechtělo :confounded: uvidíme co řekne mudra, třeba mu to píchne ted už má tu rýmu lepší.
5. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Heli, teda, upřímně tě lituju. A Štěpánka taky :pensive:
5. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsme s Jindrou vybrali ten odšťavňovač co máš ty Jitu :wink:

Adrosku princezničky jsem ti chtěla pochválit už včera večer kukala jsem na ně,ale už jsem se pak nedostala k tomu abych napsala.Moc Vám to všem sluší.Já dneska očekávám mamku,jen nevím v kolik přijede.My jsme vzhůru od sedmi,v noci se vbudil ve dvě,hihňal s e na mě z postýlky,to byl první nejkrásnější dárek :slight_smile: My jdeme na poslední hexu až v polovině února.Hold nás nechcou vidět v sedmi měsících.
5. led 2010 v 08:15  • Odpověz
Sun, myslím 8 týdnů.

Heluli, to je mi líto. Nám ještě žádný zub nevylezl, pusu má nafouklou celou, tedy dásně, to asi vyleze najednou 6 zubů nebo co. Ale krom protivnosti mu naštěstí nic není.
5. led 2010 v 08:17  • Odpověz
holky díky :slight_smile:

No Štěpi má pusinu nateklou tak od začátku 4 měsíce a od té doby nás to furt trápí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslela jsem, že vylezou první dvojky, páč tam má nahoře dva velký bilý tvrdý vaky, ale vylezly spodní jedničky. Sem myslela, že bude chvilku klid a ono houbelec. Už jsem si zvykla nato, že krásně prospaný noci jsou u nás asi pasé :confounded:

Nejhorší je, že mi teď nechce usnout jinak než na rukách a bez nurofenu nemáme šanci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak krásně mi usínal sám v postýlce, tak se bojím, abysme nezačínali nanovo. No snad ne :sweat_smile:
5. led 2010 v 08:23  • Odpověz
dobre ranko holky, co rikate na toho pneumokoka, ze je pro deti narozene od 1/8 zdarma?
nas to minulo o chlup co, ale cert to vem, nelituju penez investovanych do zdravi sabinky..
my jdem na pulrocni prohlidku 19/1 a zaroven prave na 1. pneumokoka.. v albicku mame par novych fotek.. sabca dnes spala krasne, dala jsem ji pred spanim dost kasicky :slight_smile:
5. led 2010 v 08:23  • Odpověz
heluli, at vas to trapeni se zoubkama brzy prejde!
5. led 2010 v 08:27  • Odpověz
andrej: krásná nová fotka v pase a máme stejnýho včelího medvídka akorát blonďáčka :grinning:
5. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Andrej, krásné fotky :slight_smile: . Sabinka je šikovná, že se už snaží posadit :wink: .

Dýně uvařená, tak ju jdu pomixovat. Voněla hezky sladce, jako ten žlutej meloun. Chtěla jsem ochutnat, jenom nevím, jestli se může dýně syrová :sweat_smile:
5. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Andrej, neříkám nic, očkovat pneumokoka nechci, možná jednou až půjde do školky.

Blani, taky mi to přišlo jako žlutej meloun :grinning:
Alex bude mít dneska taky dýni ale s pohankou.
5. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.