• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu :grinning: . Ale vařená teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A i když jsem koupila tu nejmenší, tak je toho dost.

Mareček se napapá a půjdeme ven.
5. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, teda vceli medvidci joo?To my mame Pucmelouda :grinning: ten je nejlepsiii :sunglasses:

Jinak mi jsme nechali pichnout Synflorix, ted pujdeme na druhou davku, sice to jsou penize,ale pro dite vse ne?A jednou mesicne to je dobry. :slight_smile: Sice si muzu stokrat rikat, ze moje dite to nemuze chytnout,ale co kdyby ne?

Ach joo, taky se musim objednat na kontrolu na gyndu a vuuubec se mi nechce :frowning2:
5. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
tak my v noci vstávačky s kojem v 1,v 5 a v půl 8 a dycky děsnej řev jakoby ho na nože brali :confused:
Andreasku jj taky mě s tím očkováním naštvali,ale zase od nového roku aspoň zlevní ten Synflorix o nějakých 300-400 kč :wink:
Sun my taky dostali hexu i při rýmě :wink:
Heli chudáku :confused: Štěpánka ty zubiska mizerný sakra trápí :unamused:
Adrosku krásný fotečky :wink: holčičky jso berunky :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Andreasku-Sabca je teda sikulka jak si seda, to Majdulka vali sudy,ale neleze ani nebyla jeste na ctyrech, ona totiz jak nosila 3 mesice tu blbou decku na kycle, tak ty nozicky ma takovy no jak to napsat "rozjety" proste jsem zkousela ji zvednout na kolinka a oni se ji okamzite rozjedou do zabicky :unamused: tak rada by ale lezla, ale ona na to casem prijde. Holt je to dan za decku, jsem cetla ze zbrzduje vyvoj. :unamused:
5. led 2010 v 09:28  • Odpověz
-ahojík holky,děkuji za pochvalu holek
-no přesně evule sehnat bryndák se jménem Sárinka bylo těžké,nevím proč ale nakonec sme sehnali
5. led 2010 v 09:38  • Odpověz
tak to je dobře, že jste sehnali. To jsem netušila, že to může být takový problém
5. led 2010 v 09:42  • Odpověz
-no já taky ne,ale jak vidím tak je
-tak copak vaříte dneska drobkům
5. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Adrosku-vcera jsem ji dala pul sklenky mrkev+brambor od babylove a pul sklenky dyne od Alnatury (nechtelo s emi varit) a jak papala, i tu dyni, ktera teda nic moc :slight_smile: takze dnes bude mit tu druhou pulku a asi pridam zloutek.
5. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsem sem psala pětkrát a ani jednou se to neodeslalo, nějak to blblo.

Jinak jsem včera volala Dr. s tím kojením a mám začít přikrmovat UM no a co se nestalo malá to UM nechce ani po kojení ani před kojením když je hladová,prostě jí to nechutná. :grinning: Takže jsem před otázkou jestli začít s mrkví atd. Když jsem jí včera místo UM dala ochutnat mrkvičku tak pořád otevírala pusinku. :grinning: Tak nevím jestli s tím nemám začít nechce se mi znova volat Dr. abych nebyla matka která pořád otravuje :grinning:

Teď jí zkouším dávat po 3-4 hodinách ale ty poslední hodiny se jí musím hodně věnovat.

Dneska noc docela dobrý 21:30, 1,5,8 ale dala jsem jí až v 9 hod.

Androšku mi máme se jménem Kateřinka od babičky :grinning: ale já sama jsem to nikde neviděla
5. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Kater-ja bych klidne zacala, sama jsem taky necekala na vyjadreni doktora, dala jsem ji to asi kdyz byla stejne stara jako Kacenka :wink: doktor se me pak akorat ptal, jestli to snasi dobre a kdyz jsem rekla, ze jo a zadna rekace, tak rekl ze OK. :wink:
5. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Kačí mě Dr. povídal že můžu klíďo začít přikrmovat od 5 měsíce :wink: takže pokud jí to bude šmakovat tak jí to dej :slight_smile: jinak my to měli taky tak že tu poslední hoďku před kojem jsem s ním musela blbnout aby vydržel :wink: teď už je to o něco lepší,ale to nám to zas začli nabourávat ty zubyska :rolling_eyes:
Honzule bude mít dnes špenát s brabborem a zítra mu uvařím brokovnici :wink: :grinning: tchyňa ho teď vzala ven na prochajdu a tak si zajedu nakoupit :wink: u nás je - 8 :rolling_eyes: bbrrrrrrrrrrrrrrrr to je kosa,ale svítí oskar :wink:
5. led 2010 v 10:00  • Odpověz
tak premiéra bílého jogurtu s banánem měla velký úspěch,snědl skoro celý jogurt a jeden banán. :slight_smile:
5. led 2010 v 10:04  • Odpověz
-tak já dneska holkám dávám zeleninku s kuřecím masem a brambor ktomu tak uvidím,ale šmakovalo jim to,já mám dojem že jim chutná všechno :slight_smile:
-no unás je taky pěkná zima,ani ven asi nepůjdeme a navíc je škaredě tak budeme doma
5. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Andrejko-tak to je super, taky ho musim koupit a zkusit:slight_smile: a ten banan si do toho rozmackala?
5. led 2010 v 10:07  • Odpověz
-andrea tak pěkně papkáte teda
5. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Terez jj rozmačkala jsem to do toho.Možná by to snědl i bez toho abnánu,ale i mě to připadalo lepší
U nás dneska na obídek bude květák+mrkev+brambor a krůtí maso.Koupili jsme ten selský jogurt Holandii
5. led 2010 v 10:09  • Odpověz
-tak to mělo lepší chut ne andrea si myslím aji,než jen samotný bílej jogurt
5. led 2010 v 10:17  • Odpověz
tak jsme zpátky, na kyčle už nemusíme všechno dobrý, hexu máme taky píchlou snad proběhne jak ta minulá :slight_smile: jinak 71cm a 7600 g. máme zákaz dávat nějakej čas mrkev chudáček trošku zežloutnul :sweat_smile: tak dneska bude kaše se skořičí a možná mu tam přidám jablíčko. my očkovat pneumokok nebudem, ale je to teda pech takle to prošvihnout o měsíc dva :angry:
5. led 2010 v 10:24  • Odpověz
sun - to je Filípek teda pěkně dlouhej :wink: taky mě to s tím očkování, ale co naděláme
5. led 2010 v 10:30  • Odpověz
-sun tak to ste teda pěkně velcí,tak hlavně že kyčle dopadly ok
5. led 2010 v 10:39  • Odpověz
andaro, mate pucmelouda jo? :grinning: toho ja rada :grinning:
evulko, tak vy mate cmeldu :slight_smile:
my ted byly hodku venku, sabca jeste spi v kociku na zahrade, je tam minus 7! :confused:
bellince na chlupech primrzly curanky a ja mela pusu celou nehybnou :grinning:
5. led 2010 v 10:41  • Odpověz
jo my jsme je měly bez problému od začátku šlo jen o jádro. jo je to žížala, jsme ho paní dr. hned nabonzovali, že se staví hned na nohy :grinning: jsem šla do lékarny a za blbý tablety na zuby jsem tam nechala kilo a ještě tři pětky za recept :rolling_eyes: to jsou kšefty.
5. led 2010 v 10:42  • Odpověz
andrej: já si právě nemohla vzpomenout, tak čmelda :grinning:

nám spí mlaďas na zahrádce. je tedy kosa řádná.

andrej: chudák belinka, to je tedy fakt echt mráz, když jí to takhle přimrzlo :grinning:
5. led 2010 v 11:01  • Odpověz
sun: tak to je taky dlouhánek, já ho baj voko měřila a taky má přes 70. Pozítří jdeme na hexu + prevenar a kontrolu,tak jsem zvědavá. Akorát tedy budeme určitě těžší. :grinning:
5. led 2010 v 11:02  • Odpověz
JJ Pucmelouda, musim vyfotit :grinning:

Jinak Majdu jsme asi pred tydnem vazili a mela 8,15kg a merili asi pred 14dny a mela 72cm, ted nevim :wink: ona je hodne dlouha, uz to vidim i na obleceni, pac vel.80 je ji skoro kratka, hl. ze to ma byt 9-12mesicu :unamused:
5. led 2010 v 11:28  • Odpověz
jo holky mate nekdo ten sprej do nosu od Niveii?Je to cistici sprej, bych potrebovala Majde vycistit nos, rymu nema (odsavala jsem a nic neodsala), jen ma holuby a ty ji tam vadej a nejdou potvory ven :unamused: jen kdyz si pri koupani nabere do nosu tak ho vysmrkne, tak mne napadlo ji tam striknout ten sprej,ale nevim no, asi ji to nebude prijemny :frowning2:
5. led 2010 v 11:30  • Odpověz
andar: ten sprej nemám, ale vím, že existuje, koukala jsem na něj. Třeba by to pomohlo, ale dvakrát příjemný to asi fakt nebude. :grinning:

tak to je pěkná holčička, tak akorát. :wink:
5. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Andy přeji vše nejlepší k narozeninám hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a oba ti tvý kluci at jsou na tebe hodní :slight_smile:
5. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Tak jsme přišli z venku. U nás je teda jenom -1. Manža šel k doktorce, ta ho poslala hnedka do nemocnice, protože jak vstal, tak se motal jak opilej :sweat_smile: . Prý nejspíš skříplej nerv v páteři.
5. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Katerina mě Sofinka taky UM ze začátku nechtěla,trvalo to celkem dlouho než si na to zvykla,zkoušeli jsme Nutrilon,ale nakonec dávám Bebu ta ji chutná víc..u nás byl i problém že neuměla pít s flašky..určitě jí to zkošej pořád nabízet a vydrž ono to opravdu někdy trvá celkem dlouho než si na tu novou chut miminka zvyknou..
5. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.