• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak už jsem zase z5 :grinning:
mam nakoupeno a malej už je nadlábnutej :wink: a koupila jsem mu taky dýni :wink: náhodou ji tam měli :grinning:
Sun teda to je pěknej dlouhán :wink: :slight_smile:
Andar no oni ty velikosti jsou někdy divně značený mi to přijde :confused: :wink:
Evul to jsem taky zvedavá kolik bude davídek mít :wink: :slight_smile:
Andreasku jj je tak kosa jak na Sibiři :rolling_eyes: :wink:
5. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Blani a jej taky snad bude manža brzy v pořádku :wink:
5. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Evi, krásné fotky. Davídek má manželův kukuč :wink:

Hani, prosím tě, když ti Sofinka nechce z prsa přes den, ale v noci jo, a tak často, máš pro ni v noci dost mlíka? A přes den odstříkáváš nebo nic neděláš?
5. led 2010 v 11:44  • Odpověz
blani: děkuju moc, jsi hodná. No je celej manža, kukuč je nemlich to samý :grinning:
5. led 2010 v 11:52  • Odpověz
káťa: tipla bych přes osm kilo a přes 70 cm, uvidíme,jak mi vyjde tip :grinning:
5. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Blani jelikož se snažim tu produkci mlíka už omezovat tak neodstříkávám,ale večer je mám teda jak balony,pak kolem 22h většinou kojim a kolem 2h taky,to mi vycucne i to druhé no a kolem 5h ráno když zas kojim tak jí ještě dokrmim UM protože ty prsa už mám zas prázdný..taky už sem asi 2x přes den musela odstříkat jen to nejnutnější,jelikož se to nedalo vydržet,ale ona si to prso prostě přes den odmítá vzít-nechápu proč :pensive:
5. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Hani děkuji moc za přáníčko :wink:
my teď jdeme baštit během chvilky tady máme mamku,tak pak půjdeme ven a asi si zajdeme někam na oběd :slight_smile: tak k večeru se tady zase ukážu,pěkný den všem
5. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Evi, to je úplně vidět na té fotce, jak ležíte všichni na břiše :wink:

Hani, aha, to já v noci kojím většinou po 2 hodinách a právě nechci mít ty prsa ráno vycucaný, tak nevím jak to budu dělat. Zatím je to teda v pohodě, protože i po obědě si vezme prso a jinak kojím. Ale bojím se toho, jak bude na plné dávce a na více příkrmech, tak jak to bude s mlíkem v noci :unamused:
5. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Andrejko, nech si chutnat :wink:
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Andrejko-ja ti zapomnela poprat a myslim na to od rana :angry: !Takze vsechno neeej k narozeninam, hl lasku stesticko (to uz mas Vojtiska) a zdravicko :slight_smile:

Tak jsme zkusila ten sprej a super holkyyy, Majdu jsem si posadila, pac to ma vytect ven, tak sem ji to strikla a ona se tomu normalne tlemila :grinning: no a za chvilku byly holoubci venku-jednoho jsem vyndala tycinkou :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ja pecu kure, dala jsem na to koreni Provence, takze to bude ala Francie, jsem zvedava a k tomu ryze :slight_smile: Varim jen pro mne a pro mamku (a Honzovi k veceri).
5. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Evi no mě většinou ten tip vyjde :wink: :slight_smile:
Hani no možná se malá potřebuje v noci uklidnit nebo ubezpečit že jsi tam s ní a přes den má jiné aktivity a tak to zase možná zvládá jináč :wink: :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahoj tak jsme zpátky z oběda, tatínek nás vzal :grinning:

Díky za tipy.

Hani budu to teda zkoušet, má teda zkusit koupit ještě něco jiného,mám teď Nutrilon a ten fakt nechce :grinning:

Andaro jaký sprej?
5. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Kat malej měl taky raději Bebe než Nutroš :wink: :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
blani:to je pravda, no celej táta. Po mně má akorát modré oči a bude asi i velkej po mně, jinak nic :sweat_smile:

Káťo, mně většinou taky, tak jsem na to zvědavá. Naposled jsme byli na konci listopadu, to měl přes 7 kg a v prosinci jsme nebyli protože měla dovču.

andar: to je komik, já bych u toho spíš řvala :grinning:
5. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Před chvílí mi volali, že umřela moje sesrřenka, co měla mít ty vytoužený dvojčátka po umělém oplodnění. Byla v 7 měsíci :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: Holky tak zatím, jsem z toho total ko :confounded: :cry:
5. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Evi :slight_smile:

Kat, v restauraci? Já si teda nedovedu představit, že s Marečkem někam jdeme, hodinu čekáme na jídlo a pak se máme v klidu najest. To by neklaplo :grinning:
5. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Heluli drž se
5. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
pane boze heluli co se stalo? to je strasny! drz se :cry:
5. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Heli, to je strašné. Upřímnou soustrast :frowning2: :cry:
5. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Heli :astonished: :astonished: :astonished: to je mi moc líto :cry: :pensive:
Blani jj zvládá to fak dobře, kouká a povídá nebo si ji vezmu na klín.

Teď jsem opět zkusila nutroš a to byl hysterák teda :grinning: Asi zkusím tu bebu, ale nutroš mám těch 800g tak nevím co s tím budu dělat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Andar ten mám ale ještě jsem ho nezkusila.Tak to vyzkouším :grinning:
5. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Kat, tak to jo. U nás by to fakt asi neklaplo :sweat_smile: . Snad až bude sedět, tak to bude lepší a nebo až v létě na zahrádce :sunglasses:
5. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdu pracovat, ale mám Vás zapnuté tak budu jukat :grinning:

Jak mají Vaše dětičky nožičky když třeba sedí v autosedačce, Kačenka je má vytočené je to normální?
5. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Kačí malej je má v autosedajdě do O :wink:
Holky co vyříte doma příkrmy na pár dní dopředu jak je skladujete???mrazák/lednička a jak v tej lednici?naleju to do sklínek otočim víkem dolů a mechat vychladnout??? :sweat_smile: díky za rady :wink:
5. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
helu: to není možný, tedy to je hrůza. :astonished: :cry:
5. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
heli je mi to moc líto :cry: :cry: :cry: upřímnou soustrast
5. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Kat, nožičky jsem nezkoumala :sweat_smile:

Kači, dělám to přesně tak, jaks napsala.

Dýně mu moc chutnala. Asi budu muset začít dávat celou skleničku.
5. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.