• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, Sabinka se ti už postavila :confused: ?
5. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Blani díky :slight_smile:
teď jsem zrovna likvidovala jedno špenátové kakiki :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo to jak vaječnina,ale zelený :grinning:
tak dáme kojo a razíme ven :wink:
5. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
no jóóóó, Sabínka stojííííí :astonished: :grinning:
5. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
holky ne jako ze by se postavila to ne :grinning:
ale kdyz ji takhle postavim k zabrane, tak chvilku stoji :slight_smile: ma v tech nozickach silu, doktorka rika, ze je svalnata :grinning:
5. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
andrej:stejně je šikovná :wink:
5. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Andrej, ale i tak je to šikulka :wink:

Kači, to bylo rychlé špenátové kakiki :grinning: . U nás to obědové bývá v noci nebo ráno. Nebo aji v noci a ráno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
jj, docela jo :grinning:
tedka spinka na zahrade, je tam pekna siberie, ja delam do skoly, co ty blani?
5. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Andrejko to je Sabinka šikulka. :slight_smile:

Já jsem stihla zaúčtovat banku, protože spala a teď ještě potřebuji faktury, ale nevím zatím si hraje na zemi, tak to zkusím.

Já už se těším až bude sedět, ale to by jsme se museli začít taky nejdřív přetáčet, ale samotný se jí zatím nechce, když ji trochu pomůžu tak jo. :slight_smile:

Holky jak se začíná s příkrmama, jako kolikrát denně a tak vím, že už jste to probírali, ale máte nějaký odkaz.

děkuju
5. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
kat: www.kojeni.net tam jsou příkrmy hezky popsané
5. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
Andrej, no dělám, ale jenom po večerech a teď když manža brával Marečka ven. Jinak totiž ne, protože jak přijdeme z venku, tak se hnedka probudí. Kdybych měla možnost ho nechat na zahrádce, tak by mi spinkal a mohla bych dělat. Ale jak je vzhůru, tak si sám moc nepohraje. A když jo, tak max. 15 minut. Upřímně, su z toho nešťastná :frowning2: . Večer vydržím max. do 10, pak su v noci furt vzhůru, je to mazec. Vůbec si nevěřím, že tu školu dodělám. Manža vždycky řekne, že jo, že to nějak zvládneme, ale stejně je většinu času Mareček jenom na mě.
5. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Kači, já ti napíšu, jak jsem to dělala já. Prvně jsem koupila mrkvičku ve skleničce. Poprvé jsem mu dala cca 3 lžičky, další den půlku zbytku a třetí den zbytek skleničky. Další 3 dny měl brambor, ale už po 1/2 skleničce, pak 2 dny brokolici a 3. den kaši a dneska měl 1/2 skleničky dýně. Zítra dostane zase 1/2, ale pak mu dám už asi celou. Dává se to na oběd. Někdy dám kolem té 12., někdy kolem 2., jak mi to vyjde. Jak ale najedu i na ovocné odpolední svačinky, tak bude mívat zeleninku kolem 12.
5. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
teda ten náš filíš to je případ, v jednu jsem ho dala spát měla přijet fotografka a nafotit detaily nožiček a ručiček no jen jsem mu s nohou trošku hejbla hned byl vzhůru :rolling_eyes: pak jsem ho tady hodinu uspávala a nic, no tak se udělalo pár fotek, něco málo bude, ale jak je jak šídlo tak to jde těžko :rolling_eyes: to je fakt zákon schválnosti. a to spal jen čtvrt hodinky, ted chceme jít ven, ale tatka nám odjel s autem a my v něm máme ze včerejška kočár :grinning:
5. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
jo blani, nebude to tedka tenhle pulrok jednoduche, sabinka a marecek budou delat ve vyvoji velke pokroky a ta skola do toho mi jaksi nepasuje, ale musime zatnout zuby a delat co nam sily staci! :wink:
5. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Sun, tak to je blbý, že to nevyšlo s tím focením :unamused:

Andrej, jenomže mě těch sil moc nezbývá :pensive:
5. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
tak, teď jsme si dali s tchýní kafe v kuchyni a Marečka jsme dali do postýlky, že bude spinkat a byl potichu, tak se na něj šla babi podívat a on STÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
takže budeme muset dát postýlku nejníže co to jde - to je teda filuta, hned jsem ho vyfotila, možná vám ho sem večer dám na fotečce - byl úplně zticha, tak jsme mysleli, že spí a on stál :grinning: :grinning: :grinning: - Sabča taky stojí - něco jsem tady v rychlosti četla :confused: to je teda rychlík :wink:
5. led 2010 v 15:02  • Odpověz
jeee kacenko, tak to je sikula velikej, gratulujem se sabcou, to sabcu tam musim nastavit viz to foto :grinning:
jinak to patro v postylce uz jsme taky dali dolu, pro sichr..
:wink:
5. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Andrej díky za gratulaci, ale bude to už fuška ho hlídat :wink:
Už jsem volala manželovi, že mu musíme snížit tu postýlku, tak večer to prý uděláme, až se vrátí z práce. :slight_smile:
5. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Evul a Blani moc děkuju :slight_smile:
5. led 2010 v 15:18  • Odpověz
Andrej - on už se nám stavěl na nohy delší dobu, ale jen když jsme ho drželi za ručičky, sám se postavil až dneska :wink:
5. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Kači, tak to je šikula :slight_smile:
5. led 2010 v 15:34  • Odpověz
jj kacenko, to presne dela sabca, ze se stavi na nozicky, kdyz ji drzime za rucicky.. to je tedy marecek moc velky sikulka :wink:
5. led 2010 v 15:40  • Odpověz
tak jsem dala ten jeho vítězoslavný úsměv do albíčka :slight_smile:
5. led 2010 v 15:44  • Odpověz
tyy jo kacenko, moc pekny, fakt teda sikulka marecek, je kouzelnej :dizzy_face:
5. led 2010 v 15:47  • Odpověz
moc díky, alespoň něco mu jde,když zatím neříká ty slabiky, snad to taky někdy přijde, zatím jen vřískáa směje se :slight_smile:
5. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Kači, teda, to je šikulka :slight_smile: . A jak stojí, tak už vypadá tak "dospěle" :dizzy_face: . A slabiky přijdou. Jak jsme o tom tady kdysi mluvili, tak jsem taky psala, že Mareček nic a pár dní nato začal říkat bbbbb :grinning: :sunglasses:
5. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Jsem tu měla naše, tak jsem to teď jen prolítla.

Heluli, upřímnou soustrast :frowning2:

Sun, tak když zežloutl, tak stačí jen vynechat mrkev ne? Ty si dávala mrkev každý den?

Kat, mně osobně nejvíc chutná UM Hami :grinning:
5. led 2010 v 16:39  • Odpověz
kači, to je tedy šikulka, gratuluju k úspěchu.

kat: nemáš zač.
5. led 2010 v 16:45  • Odpověz
Tak mám hotové faktury malá ode mne po dlouhé době vypila 120 ml :grinning:

Teď spí v houpačky, tak jdu ty faktury založit do firmy.

Zatím pa
5. led 2010 v 16:58  • Odpověz
Tak jsme byli přes 2 hoďky a venku a holky tak je děsnáááááá zima :rolling_eyes: :rolling_eyes: už se těším na oblevu :grinning:
Blani to kakiki bylo po včerejším špenátu :wink: :slight_smile:
5. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Tak ten náš prcek nezapře že je to ráček :sweat_smile: leží na bříšku a odstrkuje se dozadu rukama :grinning:
5. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.