• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kaci, sabinka nejdriv taky lezla dozadu :grinning: proste raci no :wink:
5. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Kači, tak to jo. Jsem si říkala, že je nějakej rychlej :grinning: :wink:

Kači :grinning:
5. led 2010 v 17:33  • Odpověz
:grinning: jitu nevím jestli každej den, ale vždycky ve všem trošku byla no :grinning: tak budem chvilku bez mrkve. kačí teda ten mareček je šikula bere to hopem myslím si, že tímhle tempem do měsíce chodí :slight_smile: ale máš pravdu, že to bude těžší a těžší je uhlídat, taky občas přemýšlím kam toho našeho horolezce přivázat aby byl v bezpečí
5. led 2010 v 17:40  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning:
Blani :wink: néé zase tak rychlý spalování nemá :grinning:
Andreasku :wink: jj ráčci :grinning:
5. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Kaci a Andrej-to mate sikuliky :slight_smile: a kdyz stojej stojej celym chodidylkem nebo na spickach?
5. led 2010 v 17:56  • Odpověz
andarko jak kdy, nekdy na celem chodidylku, nekdy jen na spickach :slight_smile:
5. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Andreasku a Kacenko vy ty prcky máte nějaký rychlý né?Nebo Sofča je nějaká pomalá,jak by taky mohla stát nebo lézt když nemá žádnou sílu..
Sem byla odpoledne v Ikee a Sofča dostala v kočárku záchvat smíchu strašně se smála,ani nevim čemu tak se u kočárku zastavovali lidi,koukali na ní a smáli se taky,on je ten smích hrozně nakažlivej :slight_smile:
Heluli to je mi hrozně líto co se stalo,upřímnou soustrast :frowning2:
5. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Heluli - to je hrozné, teprve teď jsem to četla, je mi z toho úplně špatně :frowning2: - upřímnou soustrast :pensive:
5. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Heli je mi strašně moc líto co se stalo,upřímnou soustrast.Drž se holka
Kači a Andy máte opravdu šikovné dětičky,to ještě Vojtíka nenapadlo se k něčemu postavit.Zatím jen lezeme,stavíme mosty,i to sedání na zadek nějak zapomněl
už máme zase řvounka v postýlce,dělám mrtvého brouka,jen nevím jak dlouho mi to vydrží
5. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Andrej, malej dělá mosty? Jak je dělá?

Jinak dneska mi máti říkala, že já jsem vůbec nelezla a ségra taky ne, že jsme se rovnou postavily a chodily. Takže jestli bude Alex po mně, tak nás na rehábce asi nikdy nepropustěj a budou z něj dolovat lezení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Jitu ne jak dospělí,já tomu tak říkám je na čtyřech,pak se propne v nohách na špičky.Takže udělá takový velký oblouk :grinning:
Kámoščin malý taky vůbec nelezl,rovnou se postavil teda až v roce na nohy.Chodila s ním taky na Vojtovku,ale nezabralo to vůbec
5. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Andrejko, tak mi ani nelezeme, ani se nestaví na kolínka. A su v klidu. Ale radši si nečtu tabulky, co by už měl umět :grinning:
5. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Andrej, aha. Náš Alex totiž asi týden dělá mosty jako ty mosty na zádech :grinning: Fakt bezvadný. :grinning:
5. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Blani já jsem taky v klidu,pohyblivý je až až,Někdy si říkám,kdyby chtěl aspoň na chvilku poležet na těch zádech,jenže jak on je vzhůru tak je pořád v pohybu.Konečně spinká,chvilku si poplakal,nahodili jsme párkrát dudlík a už spí.Docela rychle se odnaučil spinkat v koši-nebo spíše za pohybu jízdy.
5. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Jitu já si myslela že myslíš asi tyto mosty,to ten náš opravdu nedělá,protože náš malý není skoro nikdy na zádech.Tak proto :grinning: Už ho každý večer pokud neusne hned musíme polštářem šprajcnout v postýlce,nebos e furt přetáčí a u toho řve.Takže spí zaseknutý polštářem,musím to pak vyndat
5. led 2010 v 19:34  • Odpověz
holky, ty vaše děti to jsou šídla. Davídek tedy zatím zvládá je to přetočení. :grinning:
5. led 2010 v 19:45  • Odpověz
tak u nás dneska to spaní nic moc kdoví co mu ta dr. píchla :sweat_smile: spal necelou hodinku a už tam zase lozí snad brzo usne, kdyby to mělo být celou noc tak mě klepne. u nás se mosty dělejí ze vzteku :grinning:
5. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Tak prďola uložen a dle ticha soudím že asi už chrní :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani jééé to muselo bejt super to řechtání :dizzy_face: :slight_smile:
Holky jak dlouho mam vařit brokolici v tom papiňáku??? tak 15 minut??? :confused: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Andrejko :wink: . Já to taky neřeším, vidím, že je čilý a hbitý, tak mi jsou nějaké tabulky fuk. Ale když náhodou do nějaké nakouknu (jako minulý týden), tak málo toho sedí a su z toho akorát špatná.

Mosty? Jestli je most to, že prcek leží na zádech a zdvihá bříško do výšky, tak to jde Marečkovi perfektně :grinning:

Sun, u nás se ze vteku natahují ručičky dopředu, jak kdyby nás chtěl boxnout :grinning:

Mareček dneska usl do 5 minut. To by se mi tak líbilo každej den :slight_smile:

Jdu dělat do školy a sem tam budu možná nakukovat.
5. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Káto já jí vařila na párníku 20 minut a trochu se rozvařila,takže jestli jí nebudeš vařit celou,tak 15 minut maximum..
Andy já mám Sofču taky obalenou kojícím polštářem,protože jinak se přetáčí na břicho a to by se nevyspala ani ona ani já..
5. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Blani, ale není to prohnutí do luku, co dělaj některá mimča. Alex tohle dělá záměrně, nožičkama se hezky přisouvá k zadku a tak se zvedá, mám dojem, že si i hlavu ulomí :grinning: Jako na ruce se nepostaví, tak gumovej není :grinning: A hlavně tahle bejkárna nemá význum, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Hani no nechala jsem ji tam necelých 20 a dobrý :wink: nerozvařila se :slight_smile: jen teda je to pěknej blebajs a je toho s bídou 1 a půl tý malý skleničky :sweat_smile: tak mu tu jednu pak mixnu asi s bramborou :wink:
Malej ve vzteku děsně mrská nožičkama a ručička má docela v klidu :grinning:
Teda dneska to nejni net ale šnek :rolling_eyes: si tu u toho luštím normálně křížovku :grinning:
5. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jitu, aha, tak to asi zase něco děláme špatně :sweat_smile:

Kači, jo jo, je to pomalý. Ale to bylo aji včera večer.

V TV je zase velký kulový. Jsem mohla mít aspoň ordinaci jako kulisu. Ani nevím, proč není :confused:
5. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
jo blani taky jsem čekala, že už dneska bude ordinace, když nic jinýho. no taky mi to nějak blbe a padá. my jdem taky do luku vzteky :grinning: jsem přidala pár fotek toho našeho horolezce. zítra jede do dm tak tam chci omrknout ty sklenky, nikdy nemám moc času to študovat přímo tam tak snad zítra to bude lepší.
5. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Sun jééé koukam že už je Filípek jak pytel blech co? :wink:
Blani no to bych u toho PC vyrostla :angry:je nás tu asi moc a je to přetížený :confounded:
5. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Blani, nee, tak jsem to nemyslela. Alex se taky umí prohnout do luku, hlavně když se vzteká :stuck_out_tongue_closed_eyes: To umí každý dítě.
5. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
kači: :grinning: máš pravdu, křížovka by se dneska u toho vyluštila úplně v poho :grinning:
5. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
no to on je odjakživa, ale ted má větší možnosti jak objevil lezení :grinning: děsím se toho až začne chodit.
5. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
Evi už mam vyluštěný 4 :wink: :grinning:
Sun ještě že máte tolik polštářů :wink: :grinning: :grinning: no až bude chodit tak to bude horší :confused:
5. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
No hurá koník už zase běhá jako za mlada :dizzy_face: :grinning:
5. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.