• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
káťo, no to v pohodě, to byla fakt rychlost blesku. Už to taky šlape.

Holky jdu na kutě dobrou
5. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
To se nedivím že už to šlape když tu nikdo nejni :wink: :grinning: :grinning: no ale aspoň mě to taky zažene do pelechu :wink: :grinning:
Takže dobrouuuu noooooooc :slight_smile:
5. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Mě to celej večer taky skoro nefungovalo,asi to bylo přetížený..
Sofča se před chvilkou vzbudila na kojení a prso odmítla,takže jsem musela narychlo vařit Bebu a pak jsem odstříkala 125ml protože už mi obě prsa bolely a vylila do umyvadla,takový škody..no jo ale co s tim když to nechce pít ani s flašky si to nevezme,prostě jí moje mlíčko přestalo chutnat..mi to fakt mrzí :pensive: no nic tak dobrou
5. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ránko. Tak u nás je plno sněhu a ještě pořád sněží. Teda spíš chumelí :sunglasses: , ale malé vločky a není ani -1, tak se bojím, že z toho zase brzo bude břečka :unamused:
6. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ránko holky,jééé já jsem dneska první. :dizzy_face:
Včera mě Koník taky blbnul,už jsme na to neměla nervy tak jsem to zabalila.S Jindrou sjem si otevřeli flašku vína,dostala jsem masáž,tak super večer.Bobisek spinkal celou noc,budíček sjme měli o půl sedmé.Teď zase kramaří,má hold rád ten svůj binec Hračky které mu uklidím do poličky,teď pilně vytahuje.Jinak nvím jestli se dostaneme dneska vůbec ven.Chumelí tam pořádně,no nevím jestli to přestane.Zase enchci aby mi to zasypalo kočár :grinning:
6. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Blani ty jsi mě předběhla :grinning:
6. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj.
tak furt lepší než mrznoucí mrholení jako tady.
6. led 2010 v 08:20  • Odpověz
ahoj neměla jsem už čas sem jít....

míšo mno přes den pije po 3h 150ml a k obědu polévku a sem tam mezi jídly přesnídavku....spí mi přes den tak vždy půl hodky a to myslím po 2hodkách co je vzhůru usne tak na půl hodku málokdy na hodku, jen v kočáře spí nejdýl. Večer ji zkouším dát třeba 180ml ale ani to nevypije, tak by asi 210 nevypila vůbec, leda ji nechat o hladu, aby to vypila. To je teda dilema!! :unamused:
6. led 2010 v 08:26  • Odpověz
Andrejko, héheč :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, kdy jste zavedly i svačinky?
6. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Smouli, no já nevím, no. Na krabici je, že by mezi 6-8 měsícem měl prcek vypít zhruba litr mlíka, tak jestli Ti to vychází.
6. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Blani, asi 2 týdny po zavedení plného oběda (když už jsem nedokojovala).
6. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj kočky,

tady strááááááášně moc sněží a s takovou se asi nikam nedostanu, prý hlásí kalamitu. Tak snad mi budou stačit procházky s kočárkem :confounded: Chtěla jsem jet s malou cvičit, tak asi nic no :sweat_smile:

Jdu vás dočíst co novýho a u toho se nasnídám :grinning:
6. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Jitu, aha, takže svačinku až bude na plné dávce, jo? Díky. A můžu dát ovoce na oběd?

Charlie, my taky půjdeme ven, ale to bude teda boj v toliká sněhu a odpo pojedu do práce. Chtěla jsem před vánocema, ale namrzlo, tak to jsem si netroufla, tak mě tam dneska odveze manžel.
6. led 2010 v 08:52  • Odpověz
No asi můžeš, ale ono tak nezasytí a já bych to nepokoušela, dokud nebude pořádně na zelenině, protože ovoce je sladké a pak by nemusel prcek zeleninu chtít.
Já dávala ovoce až jako svačinku.
6. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráíno..teda dnešní noc byla fakt síla,Sofča nechtěla prso ani UM ale pořád poplakávala,jsem snad vůbec nespala..sem jí vždycky vyndala z postýlky nabídla prso to nechtěla,tak jsem šla rychle udělat UM a ona si třeba cucla 20ml a usla,takže jsem vše musela vylýt :angry: spíš to vypadalo že si ze mě dělá dobrej den..najedla se pouze v 18h než usla pak až v 1-5 vstávali jsme v 8h a zatim nic nechce,asi drží hladovku či co.. :frowning2:
Blani já začla dávat ovoce až když jsme vyzkoušela více druhů zeleniny cca 3 týádny po zavedení příkrmů..ale stejně jí moc nejede..
6. led 2010 v 09:10  • Odpověz
U nás teda nesněží,ale je je tam pěkná zima..
Charlí tak aspon budeš mít víc času na koníka :grinning:
6. led 2010 v 09:14  • Odpověz
My máme -2, takže vedro, to včera ve dne bylo chladněji.
6. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Holky máte ještě vánoční výzdobu?Já to chci dneska likvidovat..
Sofča se rozčiluje v ohrádce tak jí jdu asi zkusit uspat a nakrmit :confused: já bych chtěla mít pořádně žravý dítě co by mi všechno papalo a ne tyhle věčný boje jestli to do ní dostanu nebo nee,poslední dobou mi přijde že všechno vylývám nebo to dojídá Rozárka,takovýho hroznýho plýtvání.. :frowning2:
6. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Jitu, Hani, dík :slight_smile: . Více druhů zeleniny jsme už vyzkoušeli a vždycky když jíme, tak on už na nás kouká. Tak jsem přemýšlela, že bych dala i svačinku. Ale zase nejsme na plné dávce...

Hani, teda, chuděrko, tě upřímně lituju :frowning2: . Ale je divný, že by vůbec neměla hlad. A co kdybys jí dala třeba nějaký ovoce nebo zeleninku? Taky by si nevzala? Nebo čaj? Třeba jak ochutnala něco jiného než mlíčko, tak jí už nechutná. Nebo kašičku?
6. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Blani, no aby si ho pořád nekrmila. Když není na plné dávce a musíš dokojit, tak ty intervaly budou kratší, aby neměl v bříšku maglajz.
6. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Hani :frowning2: .
My ještě máme. Stromeček odstrojujeme po 3 králích, takže by to mělo být tento víkend tak uvidím, jestli se to povede :grinning: . Ale já ten stromek tak nerada odstrojuju :unamused:
6. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Jitu, dík. Tak já teda počkám :grinning: . A ještě, ty kukuřičný křupky můžu koupit a dát mu sem tam jednu do ruky nebo mám taky počkat?
6. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Dobré ranko holky,

tak u nás noc nic moc, ale zaplať pán bůh za to :slight_smile: 22:30,1,4 a 7 v tu 1 jsem to měla vydržet a nedat jí, ale byla jsem fakt vyšťavená a nevydržela to.

Dala jsem na Vaši radu a zkouším to UM a dnes ráno to vypila sice to chvíli trvalo, ale lepší se to :grinning:

Já Vám tak závidím jak Vám některým už spí celou noc mě by stačilo třeba jen do 5 hod. :grinning:

Než jsem se vysprchovala a udělala ze sebe zase krásnou :grinning: tak vytuhla v houpačce a spinká.

Musím dnes vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Hani já mlíko taky vylévám,jak ochutnal nějaké jiné chutě tak mlíko většinou odmítá,nebo vypije fakt málo.Aspoň že vypije falšku kaše na noc.
My taky máme ještě stromeček,nějak s emi nechce do odstrojování.
Blani Vojtík teď zťapal tři křupky a já asi šest :grinning:
6. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Andrejko, no právě že vím, že Vojtíkovi tak chutnaji, tak jsem je chtěla taky zkusit, je to čistá kukuřice. Ale vy přikrmujete dýl a je na plných dávkách, že?
6. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Mareček se napapá a vyrazíme ven. To bude dřina s tím kočárkem v toliká sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Já včera nechala kočárek dohustit a to se to jezdí, vůbec nechápu jak jsem s těmi měkkými mohla jezdit :grinning:
6. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Blani jj je na plných dávkách.Mě řekla doktorka že je můžeme začít dávat nebo já se spíše ptala.A fakt mu chutnaly.Včera jak sjme byli s mamkou an obědě tak sjme mu taky vzala,tak dlabal v kočárku,aspoň ho to zabavilo a byl hodný.
6. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Blani, já bych se bála, jestli to malej nespolkne ve velkým kuse. Ale to je jen můj pocit.

Tak Alex po snídani chrněl dvě hodiny, nevídané, neslýchané.
6. led 2010 v 09:32  • Odpověz
tak jsem přihodila dvě fotečky jak Vojtík baští křupky
ty kukuřičné se dobře rozpouští v puse
6. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.