• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak dočteno :slight_smile:

heluli to je strašné, co se stalo :frowning2: Upřímnou soustrast, drž se :frowning2:

U nás pořád sype a sype, to je teda pech, zrovna když jsem měla dneska tolika plánů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani MHD v takovým počasí nebude fungovat dobře, tak to nemá smysl moc riskovat, že někde zatvrdnu. No škoda, jsem se těšila.

Včera jsme byli na rehabce a budeme ji končit, teď 2 týdny nemáme nic novýho, pořád cvičit to staré, ale to je stejně vcelku o ničem, dám ji do cvičící polohy a už si sama cvičí, já nic dělat nemusím :grinning:
Ted máme prý cíle takový, že mám pozorovat jestli se otáčí stejně často na pravou stranu jako na levou a pak aby se v poloze na bříšku víc zvedala do výšky a odlepovala hrudníček. POkud to nastane, tak už žádný cviky nebudou.

Jinak vy ty děcka máte fakt nějako akční, my jsme se ted pořádně naučily to přetáčení na břuch a umí se pootáčet do stran, žádný couvání ani lezení, ani nejsme na čtyřech ani nesedíme a už vůbec nestojíme :grinning: :grinning: :grinning: Ale to neřeším, my jsme spokojení tak jak to je :slight_smile:

Včera jsme dopapkali zbytek mrkvičky a malá se dokonce naštvala, že víc nedostane, tak snad to bude jedlík :slight_smile:

Noc jsme měli super, kojo v 3, 6:30 a pak jsme chrněli do půl 9, to se dlouho nepoštěstilo :slight_smile:
6. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Tak už spí,vypila 90ml UM,což moc neni na to že 5h nejedla :confounded:
Blani dávám vše ovoce,zeleninu,kaši,ale všeho sní trochu,žádný velký porce,ovoce sní tak 3 lžičky,zeleniny a kaše tak 60ml takže nic moc..přikrmuji od 3.12 a o plných dávkách si můžu nechat zdát,ale pro ní to plné dávky jsou,protože mlíko už pak nechce..
Katerina u nás je svátek když spí 4h v kuse,ale to se povede tak 1x za týden jinak buzení po 2-3h jako to má Blanka..
Mě se do té výzdoby taky nechce,ale zas už je po Vánocích tak at to tu nestraší do jara...
6. led 2010 v 09:52  • Odpověz
ahoj holky, u nás tedy nesněží, jsem zvědavá,jestli taky začne :wink:
6. led 2010 v 09:59  • Odpověz
ahoj..
tady taky nesnezi..
sabca spinka, jdu do sprchy, jsem luxovala a jsem nejaka splavena..
6. led 2010 v 10:01  • Odpověz
u nás je sněhu plná pr :grinning:

Sněží už min. od 3h ráno, kdy jsme vstávali a ještě nepřestalo, ani to trošku nezesláblo :confused:
6. led 2010 v 10:05  • Odpověz
no charlie, tak to je hezky ne, ja snih miluju.. ale pokud chces jet nekam by car, tak to chapu :grinning:
6. led 2010 v 10:19  • Odpověz
já mám sníh taky ráda, ale nesmí to bejt ta břečka, to je hnus :grinning:
6. led 2010 v 10:25  • Odpověz
andrej právě, kdyby tak sněžilo až zítra, kdy nikam nejdu, tak je to v richtiku, ale dneska mě to teda štve :fearful: Aspoň odpo můžu na pole, sníh pěkně vyrovná nerovnosti na cestě, tak se hezky pojede :grinning:
6. led 2010 v 10:28  • Odpověz
tak já ted právě odstrojuju stromek, už mě tu štve-zabírá místo a nemužeme se hnout...tak poletí :slight_smile:

jinak míšo s tím jídlem je to tak, měla by vypít 210ml já ji ještě tolik nezkoušela dát, páč mi stěží vypije 180, ale něco na tom pravdy bude, protože, když byla menší pila tolik co měla pít a spala a ted co to nevypije mi v noci blbne.Asi fakt začnu jinak...nebudu ji dávat po 3h tu 150tku...ale myslím že po 5h 210ml-ještě si to jdu přepočítat.....

pak dočtu - musím douklidit, pak vařit!! :wink:
6. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Tak my už strom nemáme už tak 2 dny, o víkendu myslím v sobotu letěl, je už spálenej v krbu :sweat_smile:

Jsem zametla sníh před barákem a odmetla si auto, vytáhla z něj kočár a asi fakt do štatlu nepojedu, všude břečka, klouže to, radši nebudu riskovat a pro jednou to cvíčo oželím, no škoda no :confused:
6. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Tak jsme doma, chtělo by to pluh před kočárek :grinning: . Úplně mě bolí mezi lopatkama z toho tlačení kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 11:48  • Odpověz
tak sjme po oěbdě,Vojtík se rozhodl,že dneska chce jíst sám,no to sjme dopadly-oba.Dámese nějak dokupy a vyrazíme ven.
šmouli Vojtík tak 240ml vypije jen když s evbudí v noci,jinak pije 180někdy ani to ne.A vnoci většinou spinká,tak si vyber :grinning:
6. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
andrejko, jak jste spokojení se sporťákem? :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Holky, co dáváte plné dávky, dáte po jídle čaj nebo ne? Manža říká, ať s celou dávkou ještě počkám, že stejně to mlíčko potřebuje.
6. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Blani, já dávám pít po jídle i během dne.
6. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jitu, dík. Já právě vůbec.
6. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Blani-ja davam az tak hodku po,pac jinak mi to vyblinka.
6. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Andaro, taky dík. U nás se blinká furt, takže nevím, jestli to je kvůli tomu, že to má moc brzo po sobě nebo prostě to je jako vždy :sweat_smile:

Jdu se chystat, pojedeme do té práce. Tak zatím pa :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
jo a susenky a krupky se bojim dat, sice ma zuby,ale .....uz jsem tu psala, ze se tim synovec 2x dusil a to uz umel kousat, proste to blbe vdechnul :unamused:

a dneska porad rika ba ba ba ba :grinning: je to prca. K obedu mela kure+brambor+brokolici+kukurici.
6. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
tak Sofča mohla mít k obědu hovězí+brambor+mrkev ale bohužel opět snědla asi 4 lžičky,víc jsem do ní nenarvala,takže zbytek dojedla Rozárka :rolling_eyes: fakt super,mlíko taky nechce,tak nevim zda vyrazit ven když neni najezená nebo počkat až dostane pořádnej hlad..
Blani já dávám čaj během celého dne..za den vypije tak 150 ml..
6. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahojky, tak koukám, že jste všechny asi na procházce.

Představte si co se mi stalo, jsem úplně hotová, včera jsem seděla do 22 hod v práci a normálně jsem dala za zálohovat a kouslo se mi to jako vždy na to jsem zvyklá, ale dnes ráno zapnu PC a nic nešlo ani ve firmě.
Když se mi to podařilo spustit, tak jsem zjistitla, že poslední doklad, který tam zůstal je z 18.11. takže teď sedím a vše tam znova účtuju do 31.12. jsem z toho na mrtvici dokonce jsem se manžovi rozbrečela :cry:

Tak zatím pa jdu pokračovat a taky jsem chtěla jít na procházku tak si dám ještě hoďku a asi půjdu.
6. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
nazdárek,
tak u nás nesněží, dopoledne jsme byli na nákupech a jsem z toho nějaká ospalá :sweat_smile: já jsem si pochvalovala jak baští pohankový křupky protože první den zblajznul 3 ale od včerejška je vůbec nechce, jak mu je dám k puse tak se ksichtí ostošest :angry: tak jsem koupila dneska kukuřičný a taky nic. jo a stromeček ještě máme asi ho nechám ještě týden nemám to odstrojování ráda, taky se chci ještě ve třech pod stromkem vyfotit no a martin samozřejmě dostal dneska pukem do nosu :rolling_eyes:
6. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
kat: no to je pech to ti povím, to bych se taky rozbrečela. tak ať je to co nejdřív hotové
6. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás je dnes taky menší mráz než včera ale zima mi venku byla fest, tak jsem předala kočárek tchýni a už se ohřívám doma :grinning: - budu mít nádobí a luxovat. :slight_smile:
Dnes jsme byli na neurologii v Domažlicích kvůli Marečkovo nedonošenosti, tak doktorka byla nadšená, už tam prý nemusíme, na slabiky jsem se ptala, tak máme čas - prý když křičí, tak je vše OK, prý se dětičky rády poslouchají, a slabiky až mezi 9 a 12 měsícem věku :slight_smile: .
Kater - to je fakt k naštvání, taky bych to obrečela, tak ať to jde pěkně od ruky a je to tam zpět a ať vám to už nepadá ten systém. :slight_smile:
Sun - taťka koukám taky profík jako ten můj :grinning: - Pepa byl v sobotu na naháňce - nejprve přišel v pořádku, to přivedl staršího psa, vzal si mladšího psa a šel zpět a přišel s monclem - šlehla ho větev přes oko a mezi oči - už to hraje všema barvama, hlavně, že oko je v pořádku. :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Tak sjem zpět,ty jo docela makačka na ruce,někde vůbec sníh neodhrnutý,tak mi to dalo fakt zabrat.Vojtík se pak probudil a bylo po procházce,dlouho v kočáře vzhůru nevydrží,začne být protivný.
Evi my jsme ho nakonec narvali i s fusakem ještě do hlubokého,ale jen za předpokladu že spí,je tam jak sardinka,když je vzhůru tak ho tam neba.
6. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Hani - Sofča je fakt jedlík jako Mareček i když dneska ho musím pochválit - snědl můj výtvor brambor + pórek + žloutek a přidala jsem tam trošku květáku ze skleničky a snědl 80 g, pak asi tak za třičtvrtě hodiny už byl unavenej, tak jsem mu dala kojo a už spí jako miminko :grinning: . My plnou dávku asi nebudeme jíst nikdy, já jsem ráda, že jí alespoň něco.
Chtěla bych mu dát taky něco s masem, ale když ten můj první pokus nejedl, tak z toho mám teď strach. No, zkusím fakt dát jen malilinkato masíčka a zbytek zeleninu, na těch skleničkách je tak kolem 10 % masa. :slight_smile:
6. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Andrej - Mareček je taky zatím narvaný v hluboké korbě, včera se na procházce probudil, chvíli to šlo, ale pak spustil a řval a řval, chvátala jsem s ním domů, aby neměl omrzliny od slziček. :sweat_smile:
6. led 2010 v 15:04  • Odpověz
ahojky, tak sabca si pred chvilkou na svacinku dala jablicko najemno nastrouhane a trosku prislazene mouckovym cukrikem a smakovala si :grinning:
6. led 2010 v 15:22  • Odpověz
kačí koukám, že ty chlapy ty svoje koníčky berou opravdu vážně :grinning: my jsme byli venku dopoledne tak odpoledne už nepůjdem stejně mi ted usnul na gauči tak snad se prospí dostatečně. jsem mu dneska koupila v tom dm ty hotový kašičky, je to teda pálka, ale jednou za čas, jinak jsem tam toho moc nepokoupila.
6. led 2010 v 15:24  • Odpověz
tak jsem vás letmo dočetla...jak vám prcci už papkaj skoro vše, někomu ne.

andy -si asi fakt nevyberu...mno ted jsem to udělala tak, že jedla v 9h 150ml nutr a pak až kolem 13h půlku přesnídávky a v 15h jsem ji dala 210ml nutr(po 6h) tak to vyžahla a 20ml nechala-ted chrní na balkoně, jsem zvědavá jak dlouho, mám plno práce, tak jsem ven nešla...no a pak ji nedám nic, krom křupek na cumlání a dostane až večer tak kolem 20-21h 240ml a uvidím a jestli to bude zase stát za h.... ta noc tak se du věšet :grinning:

já už korbu vyndala, taky jsme tam byly jak sardinky :slight_smile:
6. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.