• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
co jsem to jen chtěla??? :astonished:

jooo už vím, že jsem koupila ty křupky jak jste tady daly odkaz a nelče je dám a má je hned zblajzlý :sweat_smile: se ji to tak rozmělní, že se ani bát andarko nemusíš, to ty sušenky od 6měs jsou horší...
6. led 2010 v 15:31  • Odpověz
huráááá hupíííí Davídkovi se dneska před dvanáctou narodil kamarád Kubíček. Máme tak strašnou radost :wink: :grinning:
6. led 2010 v 15:46  • Odpověz
tak jsem objednala boxy pod postýlku na hračky, at nás to tu nezaplaví :grinning: tak u nás se zatím chrní to je super, až se vzbudí tak dostane rovnou svačinku asi dáme dneska švestkovou. jo taky jsem koupila dneska tu červenou řepu dokonce měli bio :grinning: vím, že už to tu šlo, ale naposledy :sweat_smile: jak dlouho jí vařit? a samotnou nebo k tomu mám něco přihodit? třeba maso?
6. led 2010 v 15:53  • Odpověz
šmouli přesně ty sušenky jsou tvrdé,já mu je občas nadrobím do přesnídávky,ty křupky se krásně rozmělní v pusině.I kdyby se mu to přilepilo na patro tak se to rozpustí.Ale jednou sjme koupila křupky bio v DM a ty jsou tvrdé a docela škrábou tak jsem je snědla sama.
Sun já nikdy přesně nevím jak co dlouho avřím,pichnu do toho vidličkou ajak je to ěmkké tak už to je.My jsme ji měli s bramborem a s kuřecím amsem.
6. led 2010 v 15:57  • Odpověz
Evi to je fajn,že má Davídek mladšího kamaráda. :wink:
6. led 2010 v 15:58  • Odpověz
evulko to je skvely :dizzy_face:
sun, my mame jeden takovy velky box z ikea, je to ulozny prostor vlastne, vyuzijem ho na hracky, jelikoz nam pribyvaji a pribyvaji.. holky vy uz davate vsechno mozne detem k baste.. no taky proc ne, musi si zvykat, ja porad cely den kojim plus obed zkouska zeleninky a svacinka ovoce a vecer kasicka..
6. led 2010 v 15:58  • Odpověz
jsem z toho tak dojatá, vzpomněla jsem si hned na sebe, jak to bylo krásný, když jsem Davídka poprý uviděla.

andrejko a sporťák dobrý? Jak se vám jezdí?
6. led 2010 v 16:00  • Odpověz
Evi najeď si an stránku dopředu,já už ti na to odpovídala :wink:
6. led 2010 v 16:01  • Odpověz
aha pardon :grinning:
6. led 2010 v 16:04  • Odpověz
evulko no ja uz bych snad klido druhy :grinning:
6. led 2010 v 16:04  • Odpověz
nic se neděje :wink:
ale pokud si milostpán rozmyslí že spát venku nebude tak půjde asi hned do sporťáku :grinning:
6. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Kacenko, ono se toho masa dává zkraje málo a i později to není žádná mega dávka. Na tu plnou porci se dává cca 1 lžice nasekaného masa.
6. led 2010 v 16:21  • Odpověz
andrej: já taky a hned :wink:

andrejko: tak ten náš zatím neprotestuje. Když se položí do kočárku,tak ví, že se bude spát a už zavírá očíčka :grinning: ne samozřejmě vždy, taky občas ještě chvilku rozpráví, ale líbí se mu tam,tak zatím to necháme tak.
6. led 2010 v 16:25  • Odpověz
já teď háčkuju Davídkovi bílou čepičku na křtiny, máme je v sobotu,tak aby byl fešák :grinning:
6. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Sun, červená řepa se vaří dlouho, klidně k ní hodím hovězí maso a vyjde to nastejno, v papiňáku i 40 minut.

Teď jsem se musela smát. Protože by z některých měla radost moje máti, protože má fakt hroznou dceru, která nedá malému nic doslazeno cukrem :grinning: žádný sušenky, křupky apod. :grinning:
Když tu byli, tak vítězoslavně přinesla smetánek nebo lipánek nebo nevím jaká značka, tak jsem na to koukla a sdělila jsem jí, že se zbláznila a ať si dá do nosu sama :grinning:
Až bude čas na tvaroh a smetanu, tak Alexkovi vytvořím smetánek doma a šmákne si ještě víc a zdravě :grinning: :grinning:

A prej když chce malýmu něco koupit k jídlu, jak to má jako udělat :grinning: jestli má hledat v prdelákově zdravou výživu, ikdyž ü nich na vsi prý měla v obchodě majitelka na pultě pohanku a máti si říkala, kdo tohle může jíst. No a přijede k nám a malej to baští k obědu :grinning: :grinning:
Tak jsem jí říkala, že mu máže koupit kus bio hovězího nebo bio kuřecího a bude spokojenej :grinning:
6. led 2010 v 16:27  • Odpověz
díky jitu, tak pohanku jsem měla dneska opdoledne na svačnu s jabkama. a jak jí připravuješ alexovi? na sladko? nebo i se zeleninou?
6. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Sun, tak i tak, jako vločky, ty tak i tak.
6. led 2010 v 16:48  • Odpověz
Tak jsme bylůi na procházce a Sofča spala bez 15 minut 3h v kočáře :astonished: tak to už se dlouho nestalo..jedla naposledy ve 12.15h 70 ml UM jsem si říkala že se probudí totálně vyhladovělá,tak jsme jí udělala 100ml kaše a snědla jen 40 ml :frowning2: začínám být fakt zoufala,jako Sofča vypadá spokojená,ale mě tohle neba i těch 40 ml je boj do ní narvat,vařit mě taky nebaví když to pak nejí,jsme z toho fakt otrávená..v úterý 12.1 jdeme k mudr tak jsem zvědavá co nám řekne jak na tu váhu tak na jídlo,protože má jíst 6x týdně maso a 1x týdně žloutek a ona nesní nic :frowning2: ani kojit už nechce a přitom mě se prsa nalývají,mlíka mám dost jsem si dnes studovala jak zastavit laktaci-taková škoda, včera jsem vylila 120 ml do dřezu a to jsme odstříkala z obou jen do úlevy a ted už mám zas prsa jak šutráky a ona si to prostě nevezme :pensive:
6. led 2010 v 17:25  • Odpověz
Hani to je teda pech, tak uvidíš určo se najde nějaké řešení nebo Sofča dostane rozum :grinning:

Holky, koupila jsem od Hami kaši s banany, to jí asi nemůžu dát co?, nějak jsem si to neuvědomila, prostě jak jsem viděla, že je to kaše na dobrou noc tak jsem to popadla :grinning:

Teď tu řve a nevím co chce čajík jsem jí dávala, leda hlad, ale je ještě brzo. Tak jí budu muset nechat.
6. led 2010 v 17:34  • Odpověz
Tak jsme zpět.

Hani, to se nedivím, že jsi z toho zoufalá. Uvidíš, co ti mudra poradí.

Jitu, taky se bojím toho, kdy mamča dotáhne nějakýho pribináčka pro malýho :sweat_smile: . Já jsem byla hrozná, když jsem pořád čekala se zeleninou, teď proto, že ještě nedostal ovoce, pak to bude proto, že nevím co, ale vždycky něco určitě najde...
6. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Kat, tam bude napsaná jaká to je kaše. To bude nějaká rýžová ochucená, ne? Kdyby jo, tak snad ji může.
6. led 2010 v 17:36  • Odpověz
kAT, JE RÝŽOVÁ?
6. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Hani, myslím, že šalvěj je na snížení laktace.
6. led 2010 v 17:38  • Odpověz
holky, tady píšou kojenecká mléčná výživa od 4+ s banány Hami kaše na dobrou noc.

Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence.

http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vsechny-produkty/kase/

máme tu 3. od konce
6. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Holky teď jsem si všimla, že je u toho popisek rýžová kaše ale na obalu to zřejmé není. :grinning:
6. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Takže ji můžeme?
6. led 2010 v 17:45  • Odpověz
jj šalvěj a pak taky nějaký alkoholový zábaly a studený zábaly..no ale co jsme se tak dočetla tak se stejně toho mlíka hned tak nezbavim..
Tak já jdu připravit vanu a jdeme plavat.. :slight_smile:
6. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Katerina jo tu můžete.. :slight_smile:
6. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Díky Hani, tak uvidíme, píšou tam, že netlačí v bříšku, tak jsem na to zvědavá :grinning:
6. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Kat, jo jo, můžete :wink:

Hani, jak to, že se ho jen tak nezbavíš?
6. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.