• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
hani kamarádka si dávala ty studený zábaly a během týdne bylo mlíko pryč....
no uvidíš
6. led 2010 v 18:11  • Odpověz
míšo nekecej dyk dáváš křupky jsi psala tuhle :sweat_smile:
6. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Smoulo, psala jsem, že jsou pro mě ucházející ty a ty křupky. Toť vše. Když mi Sun dávala odkaz na sušenky od sunaru.
6. led 2010 v 18:31  • Odpověz
aháááá tak to jo :wink:
6. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Andrejko - všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám, hlavně hodně zdraví a ať ti Vojtíšek dělá jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Hani-to me mrzi, nektere deti holt neji, je problem do nich neco dostat:frowning2: a pokud chces zastavit laktaci, nech si na gynde pichnout injekci-kamoska to tak udelala taky,ale az po 2,5letech co kojila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Kači děkuji,měla jsme je včera ale to nevadí :wink:
6. led 2010 v 19:45  • Odpověz
tak u nás už se opět chrní v televizi dneska zase kulový :rolling_eyes: tak si dám asi po dlouhé době koupel, martin dostal k vánocům nějakou pivrncovu s kvasinkama tak jí prubnu. no mi máme po křupkách ze dne na den mu to přestalo šmakovat :angry:
6. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Zatim zkusim tu přírodní cestu a když to nepůjde tak půjdu na gyndu prej taky můžu brát nějaký homeopatika na zastavení..
Blani četla jsme na kojení.net že mlíko můžeš mít ještě třeba rok po odstavení dítěte,nalejvat by se ti prsa neměli,ale to mlíko v nich zůstává celkem dlouho..pokud teda nepřijdeš o mlíko,jako třeba moje sousedka ze stresu..
Ted večer vypila 120ML doufám že to v noci nebude dohánět za celej den..
No tak já jdu žehlit..ale budu nakukovat..
6. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Tak už spíme. Dneska su jakási KO :unamused:

Hani, aha, to jsem nevěděla.
6. led 2010 v 19:51  • Odpověz
tak ta kokupel byla s kvasnice a né kvasinkama :sweat_smile: ale stejně nic moc. no hani s tím jídlem to je blbý, uvidíš co ti řekne dr. no já bych si šla nejradši lehnout k tv, ale nic tam není na co by se dalo dívat, na čtení taky nic nemám tak si tu chvilku zasurfuju a půjdu rovnou chrnět.
6. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: t
Teda dneska to blbne ještě víc než včera :unamused: podařilo se mi stěží dočíst asi 2 stránky dozadu během půl hodiny a pak už mě to nepustilo nikam :angry:
Hani jj ty homeopatika na zastavení laktace brala kamarádka a moc pomohly :wink: jsou to taky ty Ricinus communis a to 9 nebo 30 CH to by ti poradila lékárnice :wink: a teda to je pech že ti Sofinka takle sabotuje to papání :confused: no uvidíš co ti poví Mudra. :wink:
Andreasku no malej taky zatím toho moc nedegustuje :grinning: zatím má jen zeleninový příkrm kolem poledne a pak dokojo :wink:
Kat85 teda to ti věřím že jse ty faktury obrečela :wink: to je teda pech :confounded:
No a pak už vím kuloví co kdo psal :sweat_smile: :grinning: my dneska byli dopo v Plzni(já jela opět na rovnátka :rolling_eyes: )a pak jsme byli v Olympii a v Kice(kouknout na sedačky)a malej byl úplně zlatíčkovej :dizzy_face: a pak doma jsem mu ohřála tu brokovnici co jsem včera ucmudila a papal jak o život :grinning: nebylo to tak tekutý jako kupovaný příkrmy a tak se mu to možná taky líp jedlo :slight_smile: a pak jsme šli na prošku a pak tu zase strašila tchyně a když se sem konečně dostanu tak blbne kůň no to je hnůůůůs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Tak už to zase běhá jako fretka :dizzy_face: ale tady pusto prázdno :pensive:
Tak brou noc kočky :wink:
6. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj, tak jsme taky vylezli z pelechu. Nasnídáme a pofrčíme do fashion arény, to je tady kousek outlet, nutně potřebuju novou bundu a nepohrdla bych ani outdoor kalhotama, ale to není akuto, ta bunda jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 07:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
7. led 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahoj holky,

káťo, jojo včera to bylo zase nějaký zabržděný. No nic,tak snad přes den to zase půjde normálka. My máme dneska 2 píchance 2.hexu + 2. prevenar. Moc se tedy netěším, minule měl 38.5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 08:17  • Odpověz
nazdárek,
jitu tak at dobře pořídíš, evi my na první měli taky reakci, ale další dvě byli v pohodě tak snad to tak bude i u vás :wink: tak se ten náš kulíšek dneska postavil dolezl až ke komodě s šublatama a protože byli pootevřený tak po nich se vytáhl až do stoje :slight_smile:
7. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno,

tak já včera na cvíčo nakonec vyrazila, namrzlý to nebylo, pač najednou na teploměru bylo 5st. takže pohoda a bylo to supr.
Dneska jdu odpo s kamoškou vozit, něco pokoupím a taky chci dopo navařit oběd.

Včera jsme byli takový menší kočárkovací komando, můžete mrknout na galerku :slight_smile:
7. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Sun, to je Filípek šikulka :slight_smile:
7. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Charlie, teda, vás bylo :grinning: :wink:
7. led 2010 v 08:33  • Odpověz
charlii no je vás teda požehnaně :slight_smile: já jdu odpoledne taky kočárkovat ale budeme "jen" tři :grinning: díky blani. za chvilku ho dám chrnět a půjdu na tu řepu to jsem teda zvědavá.
7. led 2010 v 08:36  • Odpověz
sun: tak toho malýho šikulu pochval i za mě.

Jinak doufám, že to bude jak píšeš. A že budeme bez teploty
7. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Já jdu dopoledne kočárkovat, a budu jako obvykle sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky holky,Sun tak to je Filípek šikulka :wink: my se ještě nestavíme.
charlie je vás pořádná kupa
já jdu kočárkovat po obědě,nejspíš se tu staví mamka tak půjdeme spolu.
Vojtík dneska budeme mít sladký oběd,ten s ebude mít.
Blani já taky většinou chodím sama,mě to vůbec nevadí.Aspoň si odpočinu od toho mluvení :grinning:
7. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Andrejko :grinning: . Já bych někdy společnost přivítala, ale není kdo. Všechny maminky taky jsou starší a už sdružené a moje kamarádky jsou ještě bezdětné.
7. led 2010 v 09:09  • Odpověz
sun to je teda šikula

holky a to nám ještě jedna kamoška utekla, nějak jsme se nestačily dohodnout, že ještě nejdem dom :slight_smile:

Ale dneska budem jen dvě :grinning:
7. led 2010 v 09:11  • Odpověz
tak oběd se mi vaří v papiňáku, pak ještě udělám těstoviny a bude hotovo

a tedka kafíčkuju a hraju si s Verunkou :dizzy_face:
7. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Charlie, a co vaříš?
7. led 2010 v 09:14  • Odpověz
ahojky, nakojili jsme a chystáme se na nákup.

Dnes jsme spali 23,6,9 ale v okolo druhé byla vzhůru,ale nedala jdem jí,tak chvíli brečela a pak usla.
Takže já jsem dnes spokojená mamča :grinning:
7. led 2010 v 09:18  • Odpověz
blani roštěnky na houbách a těstoviny, je to rychlý a nemusím u toho stát :grinning:
7. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.