• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kater tak to je krásný, já bych byla taky spokojená mamča, ale já nemohla zabrat, šla jsem spát v 22 a ještě o půlnoci jsem čuměla do zdi. Děs běs. Jinak Veru spinkala od 20-3-7:30
7. led 2010 v 09:22  • Odpověz
zrovna se směju, s holkama z jedné diskuze kam chodím se probírají jména a u nás ve Strakonicích dali dvě zajímavá jména.

Nathan Pytel

Santiago Kopejtko.

Holky to je konec :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Charlie, to spinkáte krásně :slight_smile:

Jedeme na ten nákup tak potom páááááááá
7. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Charlie, tak to mě moc neinpirovalo, houby nejím :grinning:

Kat, tak to je super :slight_smile:

Evi, tož ty lidi jsou blázni. Chudáci děcka :rolling_eyes:
7. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Kat, pa.

Mareček se nají a vyrazíme ven.
7. led 2010 v 09:44  • Odpověz
evulko :grinning: ta jmena :grinning:
7. led 2010 v 09:52  • Odpověz
andrej: to je komedie co?
:grinning:
blani: no chudáci kluci, ty si v životě užijou svý :unamused:
7. led 2010 v 09:54  • Odpověz
to je fakt gol teda, jsem se zase zasmala poradne od rana :grinning:
7. led 2010 v 10:02  • Odpověz
no super jména některým rodičům by mělo být zakázáno vybírat jména. já na ty cizí jména teda moc nejsem a když k tomu ještě chudáci mají takový český příjmení. :rolling_eyes: tak mi budeme mít dneska šunkofleky.
7. led 2010 v 10:02  • Odpověz
ty jo krásný jména :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:09  • Odpověz
blani tak udělej roštěnky na něčem jiným :sweat_smile: :grinning:
7. led 2010 v 10:10  • Odpověz
to my budem mit dnes nejake kureci.. nemate tip na jaky zpusob?
7. led 2010 v 10:11  • Odpověz
andrej a co třeba na houbách? :grinning:
7. led 2010 v 10:16  • Odpověz
ahojky maminky, jakpak se máte? je u vás taky tolik sněhu? tady je to teda děs. odpoledne mám jet s malým do města, jsme zvědavá, jak se budu brodit tím sněhem.
Evi, tak ty jména jsou masakr... Moje teta dělá zdr. sestru u zubaře a mají jednoho pacienta, který se jmenuje Pomněn Ondřej. Ondřej je příjmění:slight_smile:))
jitu tak to je taky fajné jméno :slight_smile:
Ještě že my tady jsme normální a dali jsme taky normální jména :slight_smile:
ahojky jitusko, tady na okraji prahy snih je, ale zaveje to zasejc nejsou :grinning:
7. led 2010 v 10:17  • Odpověz
andrej a nebo ho zapeč a zalij smetanou a sýrem, třebas, to je dycky dobrota
u nás už s tím sněhem to není takový, včera bylo nad nulou, tak to tálo, něco teda zbylo, ale moc toho není, na to jak včera sněžilo
no, moje švagrová chtěla Abygailm :grinning: , naštěstí si to rozmyslela...
7. led 2010 v 10:18  • Odpověz
jitu co??? to je teda jméno, moje tchýně zas navrhla Jessica, to má z těch praštěných seriálů :grinning:
7. led 2010 v 10:19  • Odpověz
jé jitu vy máte dneska přesně 8 měsíců, tak gratuluju :slight_smile:
7. led 2010 v 10:20  • Odpověz
to letí, co? to je něco. za chvilku budeme starý :grinning:
7. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Jituš - vše nejlepší k 8. měsíčninám :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:30  • Odpověz
děkujeme. a zrovna jsem mu našla 5. zub. tak už nemáme upírka:slight_smile:
7. led 2010 v 10:30  • Odpověz
ty jména jsou fakt šílený - jako by to ani nedávali rodiče vlastním dětem, ale chtěl se někdo někomu pomstít :grinning:
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz
to je fakt, rodiče si hrajou na důležitý a in a pak chudáci děti :confused:
7. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,omlouvám se,že Vám sem lezu,ale pročítala jsem tak nějak diskuze a čtu u vás že řešíte papání takže si myslím že mi můžete poradit :wink:
Náš Matýsek 5,5m korigovaně,jinak 8,5....nedávno začal s příkrmy a najednou začal problém. Když byl jen na UM tak se budil jen jednou v noci a nic zvláštního se nedělo. Ale ted co už mu dávám kašičky,a zeleninový příkrm,tak mi hlavně v noci skoro co dvě hodky knučí a jakmile mu dám napapat tak zase spokojeně usne. Večer okolo 20h mu dám klidně 160ml kaše,to vysosne krásně a ještě jede hubčou, (pak vždy se budil až noci a já ho nijak nebudila když jsem viděla že spí jak pařez) ale posledních pár dní se mi už ve 23h probouzí a má hlad.Pak zase okolo 1:30 a tak to v noci pokračuje.
Já si myslím že je asi něco špatně. Proč to dělá teď a předtím to nedělal?? Vždyť čím je starší,tím by měl lépe spinkat a míň papat,teda méně častěji???
Asi dělám něco špatně.Třeba mu dávám jídlo ve špatném pořadí,třeba ve množství. Já fakt nevim.Vždyť by měl být tak nasycen když už nemá jen mléko. To byly časy když se mi v noci budil až po 7h.
Jinak kašičky papá krásně,ty ovocný mu chutnají,zeleninový příkrm už je horší....jakmile přičichnul k ovocné přesnídávce tak už mrkev prská. Dál jsme se nedostali :frowning2: Prostě neutrální chuť nebere,jen co je sladší..
Holky,netušíte co dělám špatně? Vy jste tu tak zkušený :slight_smile: Díky moc za jakou koli radu
7. led 2010 v 10:37  • Odpověz
jitu my eště nemáme ani jednoho zuba :dizzy_face:

a ted jsme začli válet sudy :grinning:
Mrknu se, je na břuchu, pak se otočím, je na zádech a naopak, no sranda.

pavcik já s příkrmama teprv začínám, tak nemám vypozorovanýho nic, takže neporadím, jen vím, že prý od 8.měsíce se může u dětí projevit tzv. separační úzkost, tak třeba tě malej jen potřebuje cítit aby mohl spát dál :wink:
7. led 2010 v 10:44  • Odpověz
charlie, my taky nemame jeste ani jeden zoubek, ja pry 1. mela v 7. mesici, tak me mozna sabca bude nasledovat :slight_smile:
pavcik, ja taky teprve zacinam s prikrmy, takze bohuzel neporadim.. :unamused: drzim vam ale palce, at se to brzi zlepsi!
7. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.