• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andrej já prý v 8.měsíci, takže času háááfo
7. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsem byla v lékárně pro ty homeopatika,protože my ty prsa začly fakt bolet že nemůžu ani chodit tak mi prodali ricinus,ale prej jsou slabý a mají pomalý účinek,mám si zajít na gyndu pro recept na nějaký účinější..tak jsem volala na gyndu recept mi pošlou,ale žádnej zázrak čekat nemám,prej to trvá dost dlouho než se mi mlíko přestane tvořit,mám si prsa stahovat a málo pít..jsem jí zkoušela dneska v noci ošálit prsem když byla rozespalá,ale nevzala si :frowning2: to jsou zas starosti.. :frowning2:
7. led 2010 v 10:54  • Odpověz
pavčík tak zkus na noc dávat místo kaše um, u nás ta kaše na spaní vůbec nepomohla, dítě to sice nasytí, ale za chvilku má zase hlad. ted dávám kaši občas jako svačinku dopoledne nebo odpoledne, ale k večeři um a dokojím a chrní do 5 :slight_smile: jinak si myslím, že neděláš nic špatně, všechny děti radši sladký a zeleninu moc ne a nejen děti :sweat_smile:
jituško gratuluju k 8. měsíci teda vy těch zouků už máte :slight_smile:
7. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Jituš gratuluji k 8.měsíčninám a 5.zoubku :slight_smile:
Pavcik já ti moc neporadim mě se Sofinka v noci budí každou chvilku,ale dřív jsme dávala na noc kaši a ted dávám kaši už kolem 16h a na noc dávám UM a vydrží bez papání trochu dýl,ale žádná sláva to neni..
7. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Holky děkuju...myslim že mě z toho asi švihne :wink: ...no teď mu jdu dát sváču,ďáblovi mýmu malýmu :grinning:
7. led 2010 v 11:05  • Odpověz
tak řepa je hotová smíchala jsem to s kuřecím ze včerejška no vipadá to zajímavě. tu řepu můžu taky nějak uchovat? vařenou? zmrazit nebo tak? mám toho docela dost.
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz
vypadá ach jo :pensive:
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz
hanicko, proc uz nechces kojit a chces zastavit tvorbu mlika? :confused:
7. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Andreasku protože Sofča od 1.1 ode mne nepije,ani když jí to odsaju do flašky tak moje mlíčko prostě nechce :frowning2: nevim co jí to popadlo,zkouším jí přiložim několikrát denně ale nechce,začne se u toho vždycky vztekat no hrůza..
Prsa mám nalitý k prasknutí,jak jsem šla do té lékárny tak mi při chůzi pěkně bolely..moc mi to mrzí je to škoda,ale co nadělám,když to nechce tak mám smůlu :pensive:
7. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Tak jsme vyluxovala byt,trochu tady pouklidila a razíme ven..u nás svítí sluníčko a jsou -3 ale sníh nepřipadl žádnej..
7. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
hani nemáš to s tou sofinkou jednoduchý, prvně chce jen prso pak zas ne, no snad se to zlepší. u nás je docela hezky občas vykoukne sluníčko tak odpoeledne taky vyrazíme.
7. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
hani teda ta Sofča je ale zlobidlo. Flašku aspoň chce?

Já jsem dneska dala malé k obědu domácí mrkev s brambůrkou a nebylo to pomixovaný a ona to potvůrka plivala, ty kousky ji tam pěkně vadily. Jak to děláte vy?

Za chvilku taky půjdem ven, chci ještě ale vydržet, dokud si Veru hraje aby venku pak spala co nejdýl
7. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
já to mixuju charlii, ale občas taky někde nějakej kousek zůstene, ale sní to asi si toho ani nevšimne. řepa mu moc chutnala :slight_smile: ale nevím co s tím zbytkem?
7. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
sun prej se to moc mixovat nemá aby to ty děti pak chtěly i s těma kouskama. No u nás se to teda nepovedlo. Bohužel mixér se mě polámal, tak jsem musela otevřít skleničku.

Já bych tu řepu zmrazila.
7. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Charli flašku naštěstí chce,ale že by toh mu mlíku moc neda to se říct nedá..vlastně se občas divím z čeho je živa když za celej den skoro nic nesní,nebo aspon mě to tak přijde..když tady čtu jak vám dětičky vesele papají a ta moje potvora nic asi vám jí někomu půjčim aby jste ji naučili pořádně jíst.. :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
no já i když to pomixuju tak je to takový hrubší, rozhodně to není tak hladoučký jak ty kupovaný. :wink: dík za radu ohledně řepy mám nový tvořítka na led tak jí tam šoupnu.
7. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
hani to je ale filuta :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se zeptej pak dr. co ona na to a co by ti poradila

sun tvořítka si chci taky pořídit, doma mám jen 3 a už tam mám jídlo :wink:
7. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj tak máme nakoupíno, malá ještě vytuhla v houpačce, tak jsem si alespoň udělala oběd.

U nás krásně svítí sluníčko, tak až se vzbudí tak nakojím a razíme ven i s hafanem. :slight_smile:

Hani, tak držím palečky ať se ti brzo uleví, měla zrovna dneska v těch šest to jedno prso jak šutrák a úplně mokrý triko na spaní. :sweat_smile:

Jdu dát vařít véču :grinning:
7. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky

tak jsme doma. Píchnutá druhá hexa + prevenar. Prevenar zlevnili. Ušetřili jsme pětistovku. Platili jsme 1200 Kč. Jinak Davídek má 71.5 cm. Tak mi můj tip skoro vyšel, sekla jsem se jen o půlcenťák :grinning: Káťo měla jsi pravdu, že ten tip většinou vyjde. Jinak jsme za 6 týdnů přibrali půl kila
7. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
jo a je zlevněnej prevenar. Místo 1700 jsme platili 1200. Doktorka říkala, že je to zlevněné až teď od ledna a že je ráda, že to nakonec neobjednávala už v prosinci,jak původně chtěla, ale až teď v lednu
7. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
evulko prevenar nebo synflorix?

my byly hodku venku a je tam teda opravdu naadherne! :slight_smile:

uvarim kureci na paprice a basta, jdem bastit a pak si hrat a cist rikadla od jeziska :slight_smile:

pak musim maknout na skole, tak zatim kocky :wink:
7. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
andrej: prevenar.
7. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
evulko diky, ja totiz slysela, ze zlevnil synflorix, no tak asi oba :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
káťa myslím psala, že zlevnili ten synflorix, tak nakonec asi oba :slight_smile:
7. led 2010 v 15:33  • Odpověz
ahoj jsme doma z procházky a taky jsme se stavili u babičky. A hafan je taky vyprocházkovanej :grinning:
7. led 2010 v 15:46  • Odpověz
tak jsem si tak zavzpomínala. Jukněte

dole v roletě jsme čtvrtý :wink:

http://pisecky.denik.cz/miminka/pi_20090815_deti.html
7. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Sun, řepu normálně zamraž.
7. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Holky už od rána se chci zeptat,pořád na to zapomínám,kde jste koupili dýni?Já ji nemůžu nikde sehnat.
7. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahoj kočenky :slight_smile:
Tak my jsme dnes všichni vzhůru od 4 od rána :rolling_eyes: malej po tej brokovnici ukrutánsky prděl a pak už nezabral :pensive: ale holky ten puch no to je děs je tu puch jak ve vopičárně :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Charlie mě se včera taky nepovedlo řádně rozmixovat bramboru a malej ji dneska taky odmítal a plival a tak jsem musela sáhnout po skleničce :unamused: :wink:
Evulko teda ty jména :grinning: :grinning: to je šílený to vypadá jako že ty děti byli nechtěný :grinning: jedna moje bejvalá kolegině se taky vyznamenala a z porodky si přonesla Inéz Kašpárkovou :grinning: :grinning: jinak Davídek je pořádnej habán koukam :wink: :slight_smile:
7. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Andrej já ji koupila v Albertu :wink:
7. led 2010 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.